تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 31 از 31

نام تاپيک: شبکه رسانه تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

میخوام از تجربه‌‌ای که از شرکت شبکه رسانه داشتم براتون بگم که شما گرفتار این شرکت نشید!
    حدود یک ماه پیش مجبور شدم به این شرکت درخواست سرویس ای‌دی‌اس‌ال بدم، و تنها ۲۴ ساعت بعد در حالی که خط تلفنم هنوز رانژه هم نشده بود به شرکت زنگ زدم و انصراف دادم، ولی تا الان که نزدیک به یک ماه گذشته پولی رو به من برگشت ندادن و هر بار یه بهانه آوردن.
    تا این که امروز شرکت شبکه رسانه میگه ما وقتی پول رو میگیریم دیگه پس نمیدیم! تو حساب شرکت میمونه تا وقتی که شما مجددا با ما قرار داد ببندید! به عبارتی مجبورت میکنن که ازشون سرویس بگیرید.
    یعنی اگر من نخوام هیچ وقت با این شرکت سروکار داشته باشم، باید پولی که به حسابشون ریختم رو سوخته شده در نظر بگیرم، چه هزینه ۱ ماه رو از قبل داده باشم، چه هزینه یک سال رو.
    شرکتشون هم فوق‌العاده بی‌در و پیکره! مثلا سایتشون جایی برای خرید سرویس ای‌دی‌اس‌ال نداره و حتما باید زنگ بزنید. هزینه های دریافتی به جای این که به یک حساب شرکتی بره مستقیما به حساب اقای فواد حق‌شناس ( مدیرعامل شرکت شبکه رسانه) میره، یا جایی که تو سایتشون برای نشانی تو گوگل مپ پین کردن وسط اقیانوس اطلس هست!<br>خلاصه این که بدونید که این شرکتی هست که براش اعتبار و احترام به مشتری مهم نیست و اگر با این شرکت قراردادی بستید و از خدماتش ناراضی بودید، برگشت پولی در کار نیست!

شما به سامانه سپاس شکایت کنید و از اونجا درخواست کنید پیگیری کنن و درست و دقیق براشون توضیح بدید مشکل رو،با اینکه اولین بار خودشون جواب میدن ولی بررسی هم میشه و میتونید عنوان کنید که جایی اعلام نشده که پول پس داده نمیشه و حتی من توی 24 ساعت منصرف شدم اما متاسفانه کاملا غیر منطقی و...
    مشکلتون 100% حل میشه..
    این هم آدرس شرکت : سعادت آباد - چهارراه سرو - ابتدای سرو غربی- ساختمان سروناز - طبقه ۹ جنوبی - واحد41 به راحتی میتونید تشریف ببرید و حتی حضوری حالشون رو بگیرید... در ضمن اگر توی قرار داد اعلام نشده که پول پس داده نمیشه و حتی از طریق سامانه سپاس پول بهتون بر نگشت از اداره تعزیرات درخواست شکایت کنید...

2. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •