تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 50

نام تاپيک: Galaxy S یا Xperia Arc ?

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض Galaxy S یا Xperia Arc ?

با سلام

دوستان من به شدت به راهنمایی نیاز دارم .
    راستش میخام گوشی بگیرم و حدود 700 هزار تومان هم بودجه دارم . از مدت ها پیش تو فکر آرک بودم و میخواستم بگیرم و حالا هم عرضه شده با قیمتی حدود 670 - 680 هم میشه خریدتش .
    ولی تو این مدت گالکسی اس هم خیلی افت قیمت داشته و مدل 8 گیگ را میشه 480 تومان خرید .
    حقیقتا الان خیلی وسوسه شدم که به جای آرک برم گالکسی اس بگیرم و کلی هم تو هزینه صرفه جویی کنم ولی نمیدونم چرا دو دل هستم که نکنه از خرید گالکسی اس پشیمون بشم . ( البته میدونم گوشی خوبی هست و به نظرم تنها ضعفش دوربینش هست ) .

حالا سوالات زیر برام مطرح شده :

1 - به نظرتون کار خوبیه که برم آرک را با همین قیمت 670 بگیرم ؟ ( راستش اصلا حوصله صبر کردن و پاین اومدن قیمت را ندارم ، حداکثر تا اول خرداد بتونم صبر کنم )
    2 - برم گالکسی اس را بگیرم و بی خیال آرک بشم و حدود 200 تومان هم صرفه جویی کنم ؟
    3 - اگه گالکسی اس را بگیرم بعدا پشیمون نمیشم که ای کاش آرک رو میگرفتم ؟ ( یعنی امکانات گالکسی راضی کننده هست ؟ )

خلاصه ممنون میشم منو راهنمایی کنید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

شما که این قدر بودجه گذاشتی صبر کن 2 هسته ای ها ارزون بشن.میدونم صبر کردن سخته ولی الان قیمت Arc الکی بالاست.اگه واقعا نمیتونی صبر کنی به نظرم Galaxy S بگیر چون الان قیمتش منطقی شده.از نظر امکانات هم تنها چیزی که برای خود من توی Arc اهمیت داره HDMI و رابط کاربری بهتر هست...حالا شما ببین چه الویت هایی داری.اگه دوربین و HDMI و صفحه بزرگتر میخوای Arc.
    باز هم میگم اگه میخوای Arc رو بگیری هم صبر کن...
    Last edited by Zalamen; 05-05-2011 at 20:36.

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

به نظر من خرید ARC الان زیاد جالب نیست چون میکشه پائین ... گالکسی اس خوبه ولی به نظر من طراحی اون و جنسش زیاد چنگی به دل نمیزنه.... واستا برای اینکه arc بکشه پائین . ( میدونم سخته ولی نظر من اینه )

کاربر فعال کلوپ گوشی ها P I R A N H A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    zabol

پيش فرض

گلکسی اس بخرپشیمونی ازنظرساپورت نداره البته اگه میتونی ازدیزان وصفحه بزرگ و...بگذری
    اپتیموس2ایکس هم فکرکنم دوروبر750باشه به اونم فکرکن

داره خودمونی میشه sogol6561's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

صد در صد گلکسی بهتره.
    هم باطری خوبی داره و هم ال سی دی ه خوبی داره.
    کیفیت ساختش هم از آرک بهتره.
    سونی اریکسون نخر که بعدش پشیمون میشی.

پروفشنال pandora tomorro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

نظر منم روی گلکسی اس هست ! واقعا 200 اضافی واسه چی اضافی بدی...
    ساپورت گلکسی اس هم خیلی خوبه چون خیلی ها دارنش و حدود 14 ملیون یوزر تو دنیا داره پس سامسونگ خوب بهش میرسه...

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از دوستان .
    راستش HDMI اصلا برام مهم نیست ، چیزی که مهمه دوربین هست و آندروید به روز تر .
    کلا نمیدونم چرا وقتی میخام آرک و گالکسی اس را مقایسه کنم همش یه جورایی فکر میکنم گالکسی اس خیلی قدیمی شده ( با توجه به اینکه میدونم گوشی خوبی هست )
    ولی بعد که میرم سراغ قیمت باز به سمت گالکسی اس وسوسه میشم .
    کلا تو دو راهی سختی افتادم .

کاربر فعال کلوپ گوشی ها P I R A N H A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    zabol

پيش فرض

واسه گلکسی هم2.3میادوتاوقتی ارک ساپورت میشه اینم میشه بعدش توسخت افزارکه تویه سطح هستندپس گلکسی قدیمی نیست به نظرمن گلکسی بخر

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اگه هدفت اندروید هست گالکسی بگیر ( در مورد بروز تر هر دو تاشون یه مسیر رو طی میکنند بواسطه سخت افزار تقریبا هم سطح )
    در مورد دوربین آرک بهتره .... ( اینجا اگه کمی بی خیال دوربین بشی مشکلت حله و میتونی بری سمت گالکسی)
    ولی گالکسی الان 470 پیدا میشه فکر هم نمی کنم دیگه بیشتر بخواد بکشه پائین ...دیگه داره کم کم به پایان خط تولیدش نزدیک میشه وقتی دو هسته ایها جا بیفتن تولید این گوشی با هزینه پائین تر صرف نمی کنه تولیدش و ..... و اینم بگم با ورود دو هسته ایها هر دو تای این گوشی ها به نوعی قدیمی میشن البته آرک بواسطه بعضی امکانات و دیزاین و ... کمی بیشتر عمر میکنه.
    ولی اگه قصد خرید گالکسی داری ( یعنی اون قضیه دوربین رو برای خودت حل کردی ) الان بگیر که ممکنه تولیدش کم بشه و کمی نایاب و گرون بازی و .....

پروفشنال Andaron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

این دو هسته ها کی وارد بازار می شوند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •