تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: درخواست کمک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض درخواست کمک

سلام دوستان من چند وقتی هست که گواهینامه گرفتم،زیاد هم رانندگی نکردم،شاید به این دلیل که همش از رانندگی فراریم،موقع رانندگی خیلی استرس دارم،خیلی دوست دارم مثل بقیه ادما که خوب رانندگی میکنن باشم،به نظرتون چی کار کنم که این استرس و ترس از بین بره؟خیلی واجبه

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوست عزیزم اگه عنوان تاپیک رو واضح بزنید خیلی ها کمکتون میکنن
    برای این کار شما فقط باید تمرین کنید رانندگی با ترس یکی از بدترین حالات هستش
    تمرین و تمرین اگه کسی کنارتون میشینه باعث این استرس میشه مثلا بعضی از والدین هی میگن یواش برون یواش برون
    یا موقعی هم که با مشا نیستن هی تاکید کنن که مراقب باش تصادف نکنی سعی کنید از این نوع برخورد ها دوری کنید که استرس زیادی براتون داره . ماشین همه چیزش دست شما هستش هر چقدر گاز بدید اونقدر تند میره هر طرف شما دستور بدید اونجا میره و یادتون باشه هیچکس مادر زادی راننده حرفه ای نبوده .
    شما هم تمرین کنید و فرار نکنید آروم آروم براتون مسله ای عادی میشه.

آخر فروم باز nafe-bandar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

و اینکه اگه سعی کنین از ماشین کوچک شروع کنین
    اگه با ماشین های بزرگتر توی مارکت ایرانی مثل 405 یا سمند و ... یاد بگیرین بهتره چون بعدا با ماشین های کوچیک مثل پراید و 206 به مشکل بر نمیخورین
    چون اگه سایز ماشین دستتون نباشه یکم اذیت میشین بعدا...
    الان اگه من باشم با ماشینی مثل پراید و زیر مجموعش(!) شروع می کنم البته 206 هم خوبه
    ولی وقتی سوارش میشی کاپوت رو نمی بینی و برای چند روزی دچار مشکل میشین
    و اینکه سعی کنین توی حوالی ظهر اون جایی که خلوته تمرین کنین... کاری که من می کردم!

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

ظهر یا شب که خلوته برو خیابون گردی . طرف راست خیابون و بگیر فعلا دنده رو تا 3 ببر . همون کارایی که موقع امتحان میگرفتنم نمرین کن . پارک کو چه و این حرفا . ولی مهمتر بازی با فرمان هست که با رانندگی زیاد حل میشه . کلا هرچی بیشتر برونی بهتر

5. این کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MojiOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بابا کاری نداره که ! منم 4 5 ماهه گواهینامه گرفتم (البته قبل از اونم من رانندگی می کردم). الان بیا ببین چه جوری برات لایی می کشم باید مثل من 24 ساعت بری بیرون ماشین سواری. ماشینمم نسبتا غول بود. سمندبر خلاف دیگران من نظرم اینه اصلا جاهای خلوت نرو چون جاهای خلوت بچه 1 ساله هم بزاری رانندگی می کنه. برو تو شلوغی همش تو شلوغی صبح تا شب دور بزن راننده حرفه ای میشی. کاری که من کردم البته باید یه پول قلمبه بزاری تو جیبت واسه بنزین لیتری 700 تومن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

ممنون از همه شما

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •