تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 67

نام تاپيک: Death Note / دوستداران انیمه دفترچه مرگ

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

دوستان من تصميم گرفتم اين انيمه رو شروع كنم و در حالي كه داشتم سرچ ميكردم به اين جمله برخوردم اتفاقي:(لو ميده داستانو)
      محتوای مخفی: محتوا مخفي 
    پس از مرگ ال

كه يعني من از يكي از قسمتاي گويا مهم داستان باخبر شدم.الآن به نظرتون چه قدر از هيجان انيمه ميره برام؟؟؟؟الآن كه اينو ميدونم اصلا ارزش داره برم سراغش؟؟
    اگه اين قسمت مهم برات لو رفته كمي هيجانش كم شده ولي اين كه چطوري و با چه روشي و كجا خيلي جالب خواهد بود حتما ببين
    و مطمئن باش كه باز تو اون قسمت نميفهمي چطور شد اونطوري شد و از فرت هيجان و گريه و خشم ممكنه اعصابت به هم بريزه.

2. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

نمي فهمم مردم ميميرن اسپويلر بذارن؟!؟!با اين كار اون يارو تو اون انجمن منو بر سر يك دو راهي دار دانلود يك شاهكار قرار دادند!!!
    دوستان يه سوال آخر اين انيمه سرنوشت تك تك شخصيتا مشخص ميشه يا نه فقط لايتو اينا.چون من دوست دارم كه علاوه بر تمركز بر موضوع اصلي هر يك از شخصيت هاي ديگه هم داستان خودشونو داشته باشن كه همگام با داستان اصلي پيش بره.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

ميشه زيرنويس هماهنگ با نسخه ي 55 مگي(mkv) رو بذاريد؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

دوستان گفتم هويجوري لينك موسيقي آغازين انيمه رو بذارم!!كافيه لينك زير فيلمشو با IDM دان كنيد.هم آهنگشه هم تصويرش 7مگ.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

تاپيك انيمه به اين شاهكاري اينقدر خلوت؟!؟!
    ميگم ميشه توضيح بديد چرا ال اينقدر طرفدار داره؟!الآن من تا اپيزود 10 ديدم شديدا طرفدار لايتم!!بعدا اتفاقاتي ميفته ديد آدم عوض ميشه يا نه كلا من عجيبم؟!

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض

ميگم ميشه توضيح بديد چرا ال اينقدر طرفدار داره؟!الآن من تا اپيزود 10 ديدم شديدا طرفدار لايتم!!بعدا اتفاقاتي ميفته ديد آدم عوض ميشه يا نه كلا من عجيبم؟!
    بهتره به این سوال جواب ندم چون یجورایی اسپویل هست ! تا سه چهارم انیمه رو که ببینی میفهمی !
    در ضمن، اینقدر لفتش نده، زود در عرض یکی دو روز انیمه رو تمومش کن ! اینجوری تا یه مدت همش تو کف دث نوت میمونی (اثرش بیشتره) !

9. 2 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

OK پس همون بهتر نگيد داستانو همينطوري 2 تا تيكه مهم برام لو رفته!!
    يكيشونو كه ميدونيد اون يكيم
      محتوای مخفی: داستان لو ميره 

مرگ لايت گوگل عكساشو ميسرچيدم اون عكسه مرگش اومد!!

با وجود اين كه اين دو تيكه رو ميدونم عشق وصف ناپذيري به انيمه دارم!!
    درباره ديدنشم آخه نيست محدوده اينترنت هرزچندگاهي ميتونم دان كنم!!!به يكي از دوستان گفتم 27 اپيزود باقيمونده رو برام دان كنه.اونطوري مطمئنا يك روزه تمومش ميكنم!!

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام رفقا .
    منم به پیشنهاد یکی از رفقای گل که Sub-Zero70 باشن ، دارم شروع میکنم انیمه رو (بعنوان اولین انیمه ای که میبینم).
    فقط یه چیزی ... من میخوام بریزم تو گوشی و اوقات بیکاری تو مترو و اتوبوس و ... ببینم . توی پست ۱ هم که زده +۱۸ . حالا همونجور که تو پرانتز گفتن دوستمون، فقط بخاطر خشانت! و حرفای بزرگسالانه +۱۸ دادن ؟ یعنی هیچ صحنه ای نداره ؟ چه از نظر پوشش و لباس منظورم هست و چه صحنه های ... . چون همونطور که گفتم میخوام تو جاهای عمومی ببینم نه پای کامپیوتر . ضایع نشیم ییهو .

ممنون .

12. این کاربر از OSEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

والله من 13 اپیزود(عدد نحس) دیدم هیچی نداشت!فقط همون اپیزود 1 میخواستن به دختره ت.جاوز کنن (چیزی نشون نداد البته هدف نشون دادن واقعیت Death Note بود که لایت با کشتن اون آدم بده و باعث فرار کردن دختره شدن از به وجود آمدن صحنه های غیر اخلاقی جلوگیری کرد)

پ.ن:من تا 13 که دیدم هنوزم میگم بر خلاف نظر اکثریت شدیدا طرفدار لایت میباشم و از ال بدم میاد.از این دختره میسا هم خوشم نمیاد ولی لایت باحاله!سنگدل مهربانه بدجنس حیله گر انسان دوسته قاتلیه!

14. 2 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض

فقط یه چیزی ... من میخوام بریزم تو گوشی و اوقات بیکاری تو مترو و اتوبوس و ... ببینم . توی پست ۱ هم که زده +۱۸ . حالا همونجور که تو پرانتز گفتن دوستمون، فقط بخاطر خشانت! و حرفای بزرگسالانه +۱۸ دادن ؟ یعنی هیچ صحنه ای نداره ؟ چه از نظر پوشش و لباس منظورم هست و چه صحنه های ... . چون همونطور که گفتم میخوام تو جاهای عمومی ببینم نه پای کامپیوتر . ضایع نشیم ییهو
    در اصل +17 هست نه +18 بعدشم، این بخاطر مفهوم انیمه هست و اینکه خیلی توش حرف میزنن، وگرنه هیچ صحنه خاصی نداره، فقط تو یه قسمت یه م*ا*چ میکنن و تمام. یکی دیگه هم هست که اصلا مهم نیست، تو اسپویلر میگم:

محتوای مخفی: اگه تحمل اسپویل نداری، نخون 
    پسره رو زیر نظر دارن و تو اتاقش دوربین میذارن، برای اینکه نشون بده مثل بقیه پسرا عادی هست، چنتا مجله چیزدار میاره تو اتاقش تا بقیه باورشون بشه این مثل بقیه ست و مشکوک نیست

این انیمه حرف برای گفتن خیلی داره بخاطر همین حتی آدمای 40 سال هم از این انیمه خوششون میاد !
    Last edited by mestry; 05-09-2011 at 21:53.

16. 2 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •