تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1804 از 1805 اولاول ... 8041304170417541794180018011802180318041805 آخرآخر
نمايش نتايج 18,031 به 18,040 از 18045

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad azad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

من طرحم که پارسال گرفتم و غزال بود داره تموم میشه
    این اپراتور های فروش که زنگ میزنن خودشون روشون نمیشه بگن از این طرح بهتر هست !
    در واقع الان هیچ جشنواره ای نیست واصلا به صرفه نیست نت بخری
    adsl دو برابر گرون شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

سلام منم دقیقا مشکل شما رو داشتم . از آخر هیچی نفهمیدن و گفتن مشکل از اتصالات داخلی شماست در صورتی که من قبل از اینکه مخابرات دزد بیاد و فیبر کنه خط رو بهترین سرویس رو از شاتل می گرفتم . همش بهونه میارن و خودشون رو به ندونستن میزنن در صورتی که میدونن ری*****دن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

سلام منم دقیقا مشکل شما رو داشتم . از آخر هیچی نفهمیدن و گفتن مشکل از اتصالات داخلی شماست در صورتی که من قبل از اینکه مخابرات دزد بیاد و فیبر کنه خط رو بهترین سرویس رو از شاتل می گرفتم . همش بهونه میارن و خودشون رو به ندونستن میزنن در صورتی که میدونن ری*****دن

داره خودمونی میشه AbolfazlMF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    من دیشب ثبتنام کردم طرح یه ماهه ۸مگ ۹۰گیگ رو. امروز صبح پیامک اومده سرویس اماده نصب یوزر پسوورد هم فرستاده ولی چراغ لینک ثابت نمیشه، زنگ به پشتیبانی هم زدم گفتن پنل قطعه اسپلیتر و تلفن همه‌رو قطع کنید مستقیم چک کنید بازم نشد. بعد این سایت adsl.tci چطوریه کدوم یوزر پسوورد باید وارد کرد نمیشه وارد پنل شد. من از خود سایت اصلی tci ثبتنام کردم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه David4None's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض

سلام دوستان
    من دیشب ثبتنام کردم طرح یه ماهه ۸مگ ۹۰گیگ رو. امروز صبح پیامک اومده سرویس اماده نصب یوزر پسوورد هم فرستاده ولی چراغ لینک ثابت نمیشه، زنگ به پشتیبانی هم زدم گفتن پنل قطعه اسپلیتر و تلفن همه‌رو قطع کنید مستقیم چک کنید بازم نشد. بعد این سایت adsl.tci چطوریه کدوم یوزر پسوورد باید وارد کرد نمیشه وارد پنل شد. من از خود سایت اصلی tci ثبتنام کردم.

سلام برای گرفتن پسورد پنل adsl.tci.ir کد *2020# بزن با شماره موبایلی که ثبت کردی و از قسمت اینترنت ریست کن پسوردو بعد با پسورد جدیدی بهت میده میتونی وارد پنل شی(بعد میتونی تغییرش بدی به هر چی میخوایی) نام کاربری هم که شماره تلفن با کد بدون صفره
    بعد وارد شدی تیکت میتونی بزنی اگه نویزت بالا باشه خط و پایینتر آپ میکنن تا مشکل قطع و وصلی اوکی شه

6. این کاربر از David4None بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان مخابرات وضعیتش چطوره ؟ اس ان ار در طول روز زیاد افت داره ؟ قطعی و وصلی (پریدن لینک) چطوره؟
    من های وب دارم آشغاله به تمام معناست میخوام مخابرات بگیرم کمپین ماندگار 16 مگ.
    کسایی که 16 مگ دارند سرعت چقدر میگیرن؟ (دیتاریتتون روی 16 باشه نه بالاتر)
    سرعت اپلود چنده؟ 2 مگ میدن؟ قابلیت annex M داره مخابرات؟
    پینگتون چنده با سایت های داخلی؟
    (مرکز استقلال )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

کسی اطلاع داره الان چه مراکزی ftth یا vdsl میدن .اصلا مشهد اینارو داره یا نه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

کسی اطلاع داره الان چه مراکزی ftth یا vdsl میدن .اصلا مشهد اینارو داره یا نه
    مشهد سرویس تانوما داره ولی باید با 2020 تماس بگیرید. قبل از تماس، باید غسل کنید و 3 روز تمام روزه بگیرید. 10 هزارتا هم صلوات بفرستید. اگر خوش شانس باشید شاید بتونید سرویس بگیرید. در غیر این صورت شما هم تو صف منتظران می روید.

10. 4 کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

دوستانی که فیبر نوری مخابرات و یا adsl اون رو دارن توجه داشته باشن که بسیاری از سایت هایی که در اینجا ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) به عنوان دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ( تعرفه ی یک / چهارم داخلی ) آمده توسط مخابرات اعمال نمیشه و از شما به عنوان ترافیک بین الملل از حجم کلی تون کم میکنند ( لینک بالا توسط خود مخابرات به عنوان مرجع سایت های ایرانی با ترافیک داخلی معرفی شده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    برای اینکه مجبورشون کنید سیستمشون رو بروز کنند همگی در سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکایت کنید تا لیستشون رو بروز کنند
    بنده از سایتی که در تاریخ خرداد 99 ثبت دامنه های داخلی شده اقدام به دانلود کردم که بعد از مراجعه به پنل خودم متوجه شدم که به صورت بین الملل و چهار برابری از حجم من کم کرده !
    صرفا جهت اطلاع رسانی

12. این کاربر از medinem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام.از دوستان کسی هست شرایط فعلی پینگ و کیفیت مخابرات بگه ؟‌اگر مرکز کوثر باشین چه بهتر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •