تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1795 از 1805 اولاول ... 7951295169517451785179117921793179417951796179717981799 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,941 به 17,950 از 18045

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

این درصد پیشرفت تو چ مدته اونوقت؟
    قزیش مثل کتابخانه مشهد شده که همچنان در حال ساختن
    این درصد پیشرفت از اول راه اندازی ftth در مشهد تا به الان.دقیق نمی دونم ولی فکر کنم از اردیبهشت تا الان باشه.

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با این وضع پیشرفت که صحله پس رفت هم نداریم
    الان تهران وضعیت چجوره؟ حتما با لا۵۰ درصد رشد داشته

اگه نباشه جاش خالی می مونه alyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این جرفی که شما میزنی درست .
    ولی برای بعضی ها اصلا دانلود مهم نیست مثل خوده من که همه ی دانلود هام رو با همراه اول انجام میدم هم سرعتش بیشتره هم راحت تره
    اگه بعد از اتمام حجم بره رو سرعت اولیه 128 برای همه سرویس ها یکم نامردیه
    به نظرم اون که سرعت بالاتری گرفته وقتی حجمش تموم بشه باید سرعت پایشون رو بالاتر ببرن
    از طرفی هم به نظرم قیمت هر گیگ میاد پایین تر چون مخابرات می خواد که مردم زودتر ترافیکشون رو تموم کنن و باز حجم بخرن به خاطره همین فکر کنم قیمت هر گیگ کمتر میشه یا همین طرح های فوتون برمیگرده
    من خودم به شخصه فقط یک اینترنت وصل باشه و چند تا سایت رو چک کنم روزگار میگذره
    شایدم عادت کردم به سرعت 16 مگابیت یادم رفته 128 چه سرعتی داشته حالا میاد میبینیم چه آشی برامون پختند
    تنها تفاوت بین کسی که ماهیانه 80 هزار تومن میده با کسی که ماهیانه 12500 تومن میده همین حجم مصرف منصفانش هست یعنی شما که 80 هزار پول میدی برای اون 300 گیگ میپردازی و اونی که 12 تومن میده برای اون 20 گیگ وگرنه بعد اتمام حجم هر دو به 128 کیلوبیت تغییر میکنه.پس این طرحهای جدید مشکلات زیاد داره.یا باید اونی که 12 تومن میده 20 گیگشو با همون سرعت 16 استفاده کنه نه 512 یا باید اونی که 300 گیگ خرید بعد تموم شدنش سرعتش به 2 مگ یا 1 مگ تغییر کنه که اگه اینطوری باشه مجبورن کمترین سرعت که الان 512 هست بزارن روی 2 مگ یا 1 مگ یعنی کسی که 12 هزار تومن پول میده با 20 گیگ حجم باید سرعتش 2 مگ باشه و بعد تموم شدن برسه به 128 کیلوبیت.پس به نفعشون نیست و این کارو انجام دادن که شمایی که ماهی 80 تومن پرداخت میکنی با منی که 12 تومن پرداخت میکنم با تموم شدن حجم منصفانه مجبور باشیم هر گیگ 2180 تومن پول بدیم بهشون.کلا مشخصه تنها تفاوت فقط همون حجم مصرف منصفانه هست.

آخر فروم باز Kamyar_AnathemA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    -l- Spellbound -l-

پيش فرض

الان مثلا طرح الماس 1 که مودمش رایگانه و ماهی هم 35 تومن میشه هزینه اش !
    غیر از این هزینه دیگه چی باید پرداخت بشه ؟
    هزینه فیبر کشی و غیره ؟
    چقدر میشه حدودا ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

تنها تفاوت بین کسی که ماهیانه 80 هزار تومن میده با کسی که ماهیانه 12500 تومن میده همین حجم مصرف منصفانش هست یعنی شما که 80 هزار پول میدی برای اون 300 گیگ میپردازی و اونی که 12 تومن میده برای اون 20 گیگ وگرنه بعد اتمام حجم هر دو به 128 کیلوبیت تغییر میکنه.پس این طرحهای جدید مشکلات زیاد داره.یا باید اونی که 12 تومن میده 20 گیگشو با همون سرعت 16 استفاده کنه نه 512 یا باید اونی که 300 گیگ خرید بعد تموم شدنش سرعتش به 2 مگ یا 1 مگ تغییر کنه که اگه اینطوری باشه مجبورن کمترین سرعت که الان 512 هست بزارن روی 2 مگ یا 1 مگ یعنی کسی که 12 هزار تومن پول میده با 20 گیگ حجم باید سرعتش 2 مگ باشه و بعد تموم شدن برسه به 128 کیلوبیت.پس به نفعشون نیست و این کارو انجام دادن که شمایی که ماهی 80 تومن پرداخت میکنی با منی که 12 تومن پرداخت میکنم با تموم شدن حجم منصفانه مجبور باشیم هر گیگ 2180 تومن پول بدیم بهشون.کلا مشخصه تنها تفاوت فقط همون حجم مصرف منصفانه هست.
    کاملا حرف درستی زدید
    اما من امروز یک چیزی فهمیدم که نمیدونم بخندم یا گریه کنم
    این ترافیکی که زده یک سومش مربوط به اینترنت هست بقیش مربوط به اینترانته
    چیزی که خیلی حرصم گرفت این بود که بعد از تمام شدن حجم وقتی سرعت به 128 کاهش پیدا میکنه فقط میتونین سایت های داخلی رو باز کنید و برای باز کردن سایت های خارجی باید حجم بخرید
    کلا هر ترافیکی که تو طرح زده تقسیم بر 3 کنین همون حجمتونه
    ملت رو مسخره کردن آخه کی از سایت های داخلی که خودشون تایید کردن بازدید میکنن (pdf سایت ها موجود است) سایت های دانلود مثل دانلودها و p30world یا ----------- در لیست سایت ها نبود وقتی من نگاه کردم

6. این کاربر از imanghamari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کاملا حرف درستی زدید
    چیزی که خیلی حرصم گرفت این بود که بعد از تمام شدن حجم وقتی سرعت به 128 کاهش پیدا میکنه فقط میتونین سایت های داخلی رو باز کنید و برای باز کردن سایت های خارجی باید حجم بخرید
    ملت رو مسخره کردن آخه کی از سایت های داخلی که خودشون تایید کردن بازدید میکنن (pdf سایت ها موجود است) سایت های دانلود مثل دانلودها و p30world یا ----------- در لیست سایت ها نبود وقتی من نگاه کردم
    اینا کلا دارن کلاه مردم رو بر میدارن یه جورایی با این کارشون میخوان مردم رو به سمت شبکه ملی یا همون اینترانت ببرن.برای مثال شما رو مجبور میکنن از کافه بازار برای گوشی اندروید خود برنامه بگیرید نه گوگل پلی چون با این کاری که کردن به نفع خودمونه از بازار استفاده کنیم تا گوگل پلی.این یه مثال بود از قبیل اینا زیاده.
    دوم اینکه اینا ااومدن برای خودشون یه واحد حساب حجم داخلی درست کردن مثل اینچ مثل مایل و ... و هر 500 کیلوبایت رو 1 مگ حساب میکنن مثلا میگن 300 گیگ حجم ولی اون 300 گیگ رو در صورتی میتونی کامل استفاده کنی که فقط از سایتهای داخلی استفاده کنی چون هر یک مگ از نظر اینا 500 کیلوبایته ولی از نظر اینترنت بین الملل 1 مگ همون 1 مگه و اون 300 گیگی که به شما دادن 150 گیگ حساب میشه.تازه این خوبشه یک به دو حساب کرده یعضی شرکتا 350 کیلوبایت رو یک مگ حساب میکنن یعنی 1 به 3 و همون حرفی که شما زدی یعنی حجمی که میدن اگه از نت بین اللملل استفاده کنی تقسیم به سه کن.
    کلا با اعداد بازی کردن تا ملت متوجه نشن و برای ملت شفاف سازی نکردن که در مرحله اول همه رازی باشن بعد هم مردم کم کم متوجه میشن و نمیتونن اعتراض کنن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

مخابرات استان باید اینترنت پرسرعت را با قیمت مناسب واسه کاربرای پر مصرف ارایه بده با خدمات تانوما و VDSL. اینترنت ADSL هم برای کاربرانی که مصرف کمتر دارند ولی سرعت بیشتر می خوان. درجا زدن رو اینترنت ADSL مسخره ست.اینترنت شبانه رایگان نامحدود واقعا احتیاجه. چرا مخابرات داره لجبازی می کنه؟!
    Last edited by Rahpooyan; 17-12-2017 at 21:05.

9. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کاملا حرف درستی زدید
    سلام....دوست من...
    این pdf سایتهایی که گفتید کجاست..می شه ادرس بدهید...
    اگه نباشه جاش خالی می مونه milad azad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    کسی از این طرح های جدید گرفته ؟

مثلا 512 یا 16 مگابیت

سرعتش ایا باز هست تا کشش خط یا نه برای 512 32 کیلوبایت و برای 16 مگ نزدیک 2 مگابایت ؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آقا این ماجرای اینترنت فیبر و VDSL با سرعت 100 مگ که مخابرات برای مشهد تبلیغ می کنه چیه؟ واقعا همچین سرعتایی میده؟ اگه اینطوریه که واقعا من نصف عمرم فناست!! 5 ساله دارم با اینترنت 16 مگ شاتل به همه پز میدم ، فکر میکردم هیچکی مث من سرعت نداره !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •