تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1802 از 1805 اولاول ... 802130217021752179217981799180018011802180318041805 آخرآخر
نمايش نتايج 18,011 به 18,020 از 18045

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان در صورت امکان اگه سرویس مخابرات از مرکز مخابراتی فرشچی (آزادشهر) دارید،
    لطفا محبت کنید، این دو تا آدرس آی پی را پینگ بگیرید و نتیجه رو اعلام کنید.
    بسیار سپاسگزار شما خواهم بود و کار من راه خواهد افتاد .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام بچه ها . من تازه اسباب کشی کردم به خانه جدید متاسفانه فیبر نوری هستش .
    سوال اول اینکه راهی هست از یه شرکت دیگه غیر از مخابرات بگیرم؟؟؟
    سوال دوم اینکه اگه راهی نیست پس خواهشا بگید کدوم طرح خوبه برای دانلود حجیم با ارزانترین قیمت؟ یا دانلود از سرورهای داخلی که کمتر حجم بندازه با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سوال دوم اینکه اگه راهی نیست پس خواهشا بگید کدوم طرح خوبه برای دانلود حجیم با ارزانترین قیمت؟ یا دانلود از سرورهای داخلی که کمتر حجم بندازه با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad azad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

یه تماس با شاتل یا اسیاتک بگیر پارسال میگفتن 6 ماهه میخوان بیان رو فیبر نوری

مخابرات فعلا یه طرح خوب داره تا دی ماه میفروشن اسمش غزال هست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه treason_boys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دوستان من بنرهای تبلیغاتی طرح غزال رو تو سایتا که میبینم توضیحش به این صورت بود که مثلا با خرید طرح 1 ساله 4 مگابایت علاوه بر این که سرعت 16 مگابایت رو تحویل میگیرم استانه دانلودم هم به طرح 16 مگ(175 گیگابایت) ارتقا پیدا میکنه و علاوه بر اون چهار ماه هم اینترنت رایگان دریافت میکنم

ولی توضیحات فایل پی دی اف 2020 خراسان متفاوت بود به نظر..یعنی اونجور که من برداشت کردم چهار ماه رایگان فقط برای کاربرانییه که قبلا اینترنت مخابرات داشتنُ الان قصد تمدید دارن..و این که اصلا طرح 4 مگابایت یکساله جزو لیست نبود(فقط تا سه مگابایت رو داشت)

من در حال حاضر مشترک اینترنت مخابرات نیستم فقط سئوالی که از دوستان مشهدی داشتم همینه که امکان خرید طرح 4 مگ یک ساله غزال تو مشهد هست واسه کاربر جدید؟ و تمام این آیتمای تبلیغی رو هم انجام میدن(افزایش سرعت به 16، افزایش FUP به 175 و چهار ماه رایگان) ؟

از اونجایی که قبلا زیاد سابقه تماس با پشتیبانی 2020 مخابرات رو داشتم ترجیح میدم مزاحم دوستان پشتیبانی نشم چون میدونم همین سئوالُ ازشون بپرسم میگن برو مودمُ خاموش روشن کن مشکلت برطرف میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad azad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان من بنرهای تبلیغاتی طرح غزال رو تو سایتا که میبینم توضیحش به این صورت بود که مثلا با خرید طرح 1 ساله 4 مگابایت علاوه بر این که سرعت 16 مگابایت رو تحویل میگیرم استانه دانلودم هم به طرح 16 مگ(175 گیگابایت) ارتقا پیدا میکنه و علاوه بر اون چهار ماه هم اینترنت رایگان دریافت میکنم

ولی ت
    سلام ببین غزال دو نوع هست یکی حجم بیشتر نوع دیگه حجم کمتر ولی با 4 ماه اضافه تر هر دو به یه قیمت حالا شما بسته به نیازت میتونی یا حجم رو انتخاب کنی یا زمان
    مثلا طرح 1 مگ با حجم بین الملل ماهیانه 60 گیگ یه ساله 231 تومن
    یا
    طرح یک مگ وفاداری با حجم 25 گیگ + 4 ماه اضافه یه ساله 231 تومن

غزال هم چیزی به پایان ثبت نامش نمونده

7. 3 کاربر از milad azad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوستان این طرح غزال بالاترین سرعت چقدر میده؟ من تو فایل پی دی اف مخابرات خراسان رضوی چیزی از 16 مگ ندیدم
    یه سوال دیگه حجم ماهانه با شروع هر ماه اضافه میشه یا طبق شروع هر ماه سرویس؟
    Last edited by ghnjfg; 25-11-2018 at 07:40.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام بچه ها من مجبور شدم از مخابرات adsl بگیرم . راهی هست که فایلها رو جایی تو سرور داخلی آپلود کنم که کمتر از حجم کم بشه ؟ منظورم اینه سایتی که هم اپلودسنتر باشه و هم جزو داخلی ها حساب بشه؟ یا اصلا ساعتی که ارزانتر باشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام بچه ها من مجبور شدم از مخابرات adsl بگیرم . راهی هست که فایلها رو جایی تو سرور داخلی آپلود کنم که کمتر از حجم کم بشه ؟ منظورم اینه سایتی که هم اپلودسنتر باشه و هم جزو داخلی ها حساب بشه؟ یا اصلا ساعتی که ارزانتر باشه؟
    سلام
    تا جاییکه من میدونم فقط صحبت از 500 سایت خاص بوده است که انها هم موردی برای مخابرات نداشته اند. ولی امتحانی در سرورهای ایران سایت های اپلود مثلا اپلودبوی اپلود کن و بعد دانلود کن. ببین چقدر حجم کم می کند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

این سرویس ۱۶ مگ VDSL که ۱۷۵ گیگ ۸۰ تومن هست رو کسی گرفته؟ سرعت ش چقدره حدودا؟ امامت

مودم vdsl چنده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •