تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: چگونه شکایت ثبت شده در سامانه 195 را به سرانجام برسانیم ؟

داره خودمونی میشه haj_farbod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض چگونه شکایت ثبت شده در سامانه 195 را به سرانجام برسانیم ؟

با سلام.
    دوستان من در تاریخ 1401/12/22 شکایتی از ایرانسل در سامانه 195 ثبت کردم. طبق بازه زمانی که خود سایت اعلام میکنه باید رسیدگی به شکایت من تا تاریخ 1402/01/07 تمام می شد، اما هنوز که هنوزه (1402/01/17) جواب قطعی ای از سمت ایرانسل برای من نیومده و فقط هفته ای یک بار زنگ میزنن و می پرسن که مشکل شما حل شده یا نه ؟ و منم میگم که نه و میگن که مجداا در بخش شبکه برای شما پیگیری می کنیم.
    من حتی از خود این سامانه 195 به یک مقام بالاتر که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باشه شکایت کردم اما اونجاام معلوم نیست که کی جواب میخوان بدن و چه خواهد شد اصلا.
    میخوام بدونم که کسی راهی داره تا من بتونم زودتر مشکلم رو حل کنم آیا ؟؟؟
    ....
    مشکل چیه اصلا ؟
    من توی اون تاریخ یه مودم tf-i60-b1 خریدم که از سرویس TD-LTE ایرانسل استفاده کنم. توی سایت ایرانسل خونه ما داخل پوشش قرار داشت و کارشناس فروش هم تأیید کرد که میتونم استفاده کنم. اما گویا واقعیت چیز دیگری هست و این مودم اصلا اینجا کانکت نمیشه که با توجه به تست جدیدی که کردم این کانکت نشدنش به دلیل کیفیت فوق العاده پایین این مودمه.
    من یه گوشی Xiaomi Mi A2 Lite دارم که مال سال 2018 هست و میتونم برای مثال از سایت سافت98 با سرعت حداقل 5-6 مگابایت دانلود کنم اما این مودم با همون سیم کارت و توی همون نقطه که گوشیم هست حتی نمیتونه سایت سافت 98 رو باز کنه ( مودم قابلیت استفاده از سیم کارت 4G و TD-lte رو داره خیر سرش)
    شاید بگید خوب شاید مودم کلا خرابه ... باید بگم که خیر روی پشت بام تست کردم و کانکت میشه و نهایت سرعتی که گرفته 30 مگابیت بوده (روی حالت TD-LTE) ولی آخه یه مودم در چه حد میتونه آشغال باشه که جایی که یه گوشی موبایل 2018 به راحتی کانکت و استفاده میشه، نتونه حتی کانکت بشه و داغون تر از اون هم این ایرانسل ......... که پاسخگو این آشغالی که فروخته نیست

2. این کاربر از haj_farbod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

مودم i60 که به افتخار هیوندا نام گذاری شده بهترین آشغالی هست که ایرانسل داره ...

cAT6 هست بقیه مودم ها ش اکثرا CAT4 هستند. راه حل شما دوست گرامی مبین نت هست .

195 همونی را بهت میگه که اپراتور میگه .
    نه یه کلمه بیشتر نه یک کلمه کمتر
    شکایت فایده نداره .

من دیروز یه مودم جدید خریدم اولش پینگ 76 میداد ، تا اروپا !
    بعد همون لحظه برق رفت برق که اومد ، پینگ برگشت 110
    اگر شما با شکایت از 195 نتیجه گرفتی بگو من هم شکایت کنم .

داره خودمونی میشه haj_farbod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مودم i60 که به افتخار هیوندا نام گذاری شده بهترین آشغالی هست که ایرانسل داره ...

cAT6 هست بقیه مودم ها ش اکثرا CAT4 هستند. راه حل شما دوست گرامی مبین نت هست .

195 همونی را بهت میگه که اپراتور میگه .
    نه یه کلمه بیشتر نه یک کلمه کمتر
    شکایت فایده نداره .

من دیروز یه مودم جدید خریدم اولش پینگ 76 میداد ، تا اروپا !
    بعد همون لحظه برق رفت برق که اومد ، پینگ برگشت 110
    اگر شما با شکایت از 195 نتیجه گرفتی بگو من هم شکایت کنم .
    اول مبین نت گرفته بودم، خدا خیرشون بده دیدن وضعیت سیگنال گرفتنش خوب نیست و نوسان داره ( بعضی ساعات روز زیر 1 مگابیت می اومد سرعت آپلودش) پس گرفتن.

بعدش اومدم این اسرانسل رو گرفتم ولی گویا مشتری به شخمشون هم نیست

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

واسه مودم انتن تقویتی خریداری میکردی! اوپراتورهای ایرانی الان هم که دیگه مشتریهاشون رو بشکلی مخفیانه یا علنی, رتبه و دسته بندی کردند حالا اینها فکر میکنند چی هستند که اینقدر خودشون رو خاص و رده بالا میدانند

وقتی پول بسته اینترنتی که از مردم میگیرند و سرویس خوب و راضی کننده در حد تبلیغاتشان تحویل مردم نمیدهند این پول حلال است ؟
    حالا مدت زیادیست که پول مفت گرفتن از مردم زیر زبانشان مزه کرده و حلال و حرام هم که مشخص است نمیدانند چیست!

6. این کاربر از NinjaLord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •