تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1765 از 1805 اولاول ... 76512651665171517551761176217631764176517661767176817691775 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,641 به 17,650 از 18045

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ممنون، به نظرت الان بگیرم به عنوان طرح رزرو مشکلی پیش نمیاد؟ چون از طرح قبلیم 20 روزی باقی مونده
    رزرو مشکلی پیش نمیاد اما اگر دسترسی به 4G ایرانسل دارین چون خدماتش خوبه مخصوصا توی این شهر، سبک سنگین کنین هم برای وبگردی و هم دانلود شاید بصرفه تر بود تا تمدید ADSL مخابرات

2. این کاربر از HardwareMaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

رزرو مشکلی پیش نمیاد اما اگر دسترسی به 4G ایرانسل دارین چون خدماتش خوبه مخصوصا توی این شهر، سبک سنگین کنین هم برای وبگردی و هم دانلود شاید بصرفه تر بود تا تمدید ADSL مخابرات
    راستش من 4G ایرانسل رو هم چک کردم تو روز خوبه ولی تو اون ساعات نامحدود که در جریانش هستین بشدت سرعت افت میکنه (حداقل در منطقه ما اینطوره) در واقع من مثلا هر بار 2 تومن بدم برای اون نامحدود، ماکزیمم در بهترین حالت بتونم 4 تا 5 گیگ بگیرم!
    مخابراتم که تو این شش هفت سال آقا ما رو پیر کرد واقعا میگم! دیگه اینجا همه مخصوصا بچه های قدیم در جریان هستند که این مخابرات مشهد با ماها چه کرد...

4. 4 کاربر از bob111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

راستش من 4G ایرانسل رو هم چک کردم تو روز خوبه ولی تو اون ساعات نامحدود که در جریانش هستین بشدت سرعت افت میکنه (حداقل در منطقه ما اینطوره) در واقع من مثلا هر بار 2 تومن بدم برای اون نامحدود، ماکزیمم در بهترین حالت بتونم 4 تا 5 گیگ بگیرم!
    مخابراتم که تو این شش هفت سال آقا ما رو پیر کرد واقعا میگم! دیگه اینجا همه مخصوصا بچه های قدیم در جریان هستند که این مخابرات مشهد با ماها چه کرد...
    تنها حالتی که میشه نهایت استفاده از بسته های شبانه کرد اینه که چندین لینک همزمان رو دانلود بزارین،مثلا 10 تا و اینکه تو idm گزینه option سربرگ connection گزینه max. connection number رو تا بیشترین حد برسونید مثلا 32 البته همونجا اخطار میده که شاید از جایی که دانلود میکنید چنین تعداد کانشکن رو ساپورت نکنه...
    یه شب چندتا لینک دانلود رو گزاشتم بعدش خوابیدم،30 دقیقه قبل اتمام وقتش بیدار شدم و دیدم دوتا لینک مونده ولی سرعتش پایینه حدود500 کیلوبایت بود،دیدم تو 30 دقیقه دانلود نمیشه رفتم تعداد کانکشن هارو دیدم 8 تا بود،کردمش 32 ،سرعت اون دوتا لینک از 500 کیلوبایت رسید به 1 مگابایت...

6. این کاربر از mahdi-xbox بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

یه شب چندتا لینک دانلود رو گزاشتم بعدش خوابیدم،30 دقیقه قبل اتمام وقتش بیدار شدم و دیدم دوتا لینک مونده ولی سرعتش پایینه حدود500 کیلوبایت بود،دیدم تو 30 دقیقه دانلود نمیشه رفتم تعداد کانکشن هارو دیدم 8 تا بود،کردمش 32 ،سرعت اون دوتا لینک از 500 کیلوبایت رسید به 1 مگابایت...
    داداش اشتبا نمی کنی؟ وقتی یک فایل دانلودش مثلا با 8 کانکشن شروع بشه، تغییر تعداد کانشکشن در تنظیمات، تغییری در فایل های فعلی نمی ذاره، رو دانلود های جدید تاثیر می ذاره

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

داداش اشتبا نمی کنی؟ وقتی یک فایل دانلودش مثلا با 8 کانکشن شروع بشه، تغییر تعداد کانشکشن در تنظیمات، تغییری در فایل های فعلی نمی ذاره، رو دانلود های جدید تاثیر می ذاره
    من که چنین کاری برام تغییر ایجاد کرد...
    دوتا لینک بودن که هرکدوم تقریبا 5 درصد رفته بود و سرعتشون روهم 500 کیلو بود با تغییر تو کانکشن سرعت رسید به +1 مگابایت

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز اگر دانلود رو متوقف کرده و تعداد کانکشن هارو زیاد کنید بعد ادامه رو بزنید با تعداد کانکشن جدید شروع به دانلود می کنه.
    Last edited by hrkhl; 24-07-2016 at 22:36.

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

شبانه شمام 2 تا 7 هست؟ ماشالله یه ساعت یه ساعتم که از شبانه میزنن با کلی منت تازه
    بله. 2تا 7هستش.

11. این کاربر از n shh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اينترنت فوق سريع مخابرات (VDSL) قابل واگذاري در مراكز:قدس،انقلاب،صابري وحيد،آزادي،مطهري،فرشچي،كو ثر و استقلال مشهد همراه با مودم رايگان
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی اطلاعی از این سرویس داره؟
    سرعت، قیمت و ....

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

اينترنت فوق سريع مخابرات (VDSL) قابل واگذاري در مراكز:قدس،انقلاب،صابري وحيد،آزادي،مطهري،فرشچي،كو ثر و استقلال مشهد همراه با مودم رايگان
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

سرعت، قیمت و ....
    کابل مسی پوسیده که فکر نکنم کشش بیش از اینو داشته باشه پس باید برای فیبری ها باشه البته اگر مودم جدید نخواد
    لابد اینم ترفندیه تا از مهاجرت کاربرهای فعلی به 4G ایرانسل پیشگیری کنن
    Last edited by HardwareMaster; 30-07-2016 at 11:19.

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سرعت، قیمت و ....
    تا کسی تست نکنه معلوم نمیشه سرعت و کیفیت چطوره که خودشون گفتن به ۲۰۲۰ زنگ بزنید
    در نت هم سرچ کنی مطالبی در موردش هس مثل لینک پایین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

VDSL قادر به ارائه سرعت 52 مگابیت در ثانیه برای ارسال اطلاعات از اینترنت به کاربر (Downstream) و 16 مگابیت در ثانیه برای ارسال اطلاعات کاربر بر روی اینترنت (Upstream) است.

15. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •