تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1530 از 1805 اولاول ... 5301030143014801520152615271528152915301531153215331534154015801630 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,291 به 15,300 از 18045

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

این سامانه جدید فقط یک قابلیت داره اونم ترافیک دزدی هستش.با این تفاوت که دو رقم آخر حجم ها رو برداشتن و حالا چند برابر قبل دزدی میکنن.
    به نظرم اگه دزدی های مخابرات رو قوه قضاییه پیگیری کنه تو این چند سال یه چند هزار میلیاردی از حساب مردم کف رفتن، نمیدونم چقدر دم این مخابرات خراسان کلفته که هیچکی بهشون کاری نداره.
    نمونه ادعای ما هم همین تاپیک که 1500 صفجه آه و ناله و داد و فریاد بر ضد این مخابرات لعنتی هستش.
    ما که سپردیمشون به خدا

2. 2 کاربر از Ali14 persia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ممنون. مشکل من هم همین بود!
    خواهش میکنم آقا حامد

داره خودمونی میشه darkdragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    0.0.0.0/0

پيش فرض

ساعت 1 دی سی کردم و تا ساعت 7 ترافیکی کم نشده بود. فقط 50 مگ که اونم بین ساعت 12 تا 1 بوده. حالا برم ببینیم ظهر که میام چقدر ازم کم شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_yazdani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

الان شارژ من رو منفی نوشته. این یعنی چی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

منم چند رور پیش شارژ کردم امروز می بینم زده زمان شما تمام شده است.ترافیکم رو زده 250 مگ.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ساعت 1 دی سی کردم و تا ساعت 7 ترافیکی کم نشده بود. فقط 50 مگ که اونم بین ساعت 12 تا 1 بوده. حالا برم ببینیم ظهر که میام چقدر ازم کم شده
    دی سی یعنی چی؟
    مال من که از ساعت یک تا 7 خودش میفهمه و از شارژم کم نمیکنه و نیازی به خاموش ، روشن کردن مودم نیست.
    منظور شماچیه؟

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوستان برای ثبت نام طرح بها تا بهار باید سرویس فعلی رو تخلیه کنیم بعد ثبت نام کنیم یا نه ؟
    من به 2020 زنگ زدم گفت نیازی نیست تخلیه بشه. راست گفته یا اشتباه ؟

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان من سه سال دارم از این مخابرات برای مغازم نت میگیرم . مصرف ماهانه میانگین 100GB بوده خلاصه بدجور جیب این مخابرات رو پر کردم و الان که تماس میگیرم واسه خرابی وضع نت و timeout های شدید جوابم اینه که اینترنت مخابرات واسه بازی نیست فقط صرفا برای صفحات وب هست . منم گفتم شما پس لطف کنید مشکل timeout رو حل کنید ما قول میدیم باهاش بازی انلاین نکنیم و بریم تو سایت ها واسه خودمون بچرخیم و جواب بعدیش این بود پس شما شماره تماس بدین تا با شما تماس بگیرن . الان 1 ماه بیشتر گذشته تماس نگرفتن . منم نامردی نکردم کلان رفتم روی خط دیگه مغازه یه نت از یه شرکت خصوصی گرفتم .
    خلاصه واسه اون دسته از افراد که گیم انلاین بازی میکنن زیاد دلشون رو به مخابرات خوش نکنن چون اگه روزی نت خراب بشه هیچ ادم فنی مخابرات نداره که مشکل حل کنه و فقط باید صبر کنین و دعا تا مشکل خودش ردیف شه

10. این کاربر از jafarr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

حذف شود تکراری

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان من سه سال دارم از این مخابرات برای مغازم نت میگیرم . مصرف ماهانه میانگین 100GB بوده خلاصه بدجور جیب این مخابرات رو پر کردم و الان که تماس میگیرم واسه خرابی وضع نت و timeout های شدید جوابم اینه که اینترنت مخابرات واسه بازی نیست فقط صرفا برای صفحات وب هست . منم گفتم شما پس لطف کنید مشکل timeout رو حل کنید ما قول میدیم باهاش بازی انلاین نکنیم و بریم تو سایت ها واسه خودمون بچرخیم و جواب بعدیش این بود پس شما شماره تماس بدین تا با شما تماس بگیرن . الان 1 ماه بیشتر گذشته تماس نگرفتن . منم نامردی نکردم کلان رفتم روی خط دیگه مغازه یه نت از یه شرکت خصوصی گرفتم .
    خلاصه واسه اون دسته از افراد که گیم انلاین بازی میکنن زیاد دلشون رو به مخابرات خوش نکنن چون اگه روزی نت خراب بشه هیچ ادم فنی مخابرات نداره که مشکل حل کنه و فقط باید صبر کنین و دعا تا مشکل خودش ردیف شه
    من اصل مصرفتم گیم هست !جوری که بعد یک هفته 5 گیگ مصرف شده! (بازی lol -dota2 va.. حجم زیاد مصرف میکنه) تایم اوت داره ولی پینگش نسبت به سرویس قبلی صبانتم بهتره !در هر صورت امیدوارم اذیت نکنه و اینم در نظر بگیرید بعضی افراد مجبورن که مخابرات بگیرن!حالا یا فیبر نوری ان یا مثل من مسی ولی فقط از مخابرات میتونن سرویس بگیرن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •