تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 1805 اولاول ... 6789101112131420601105101010 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 18045

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

پروفشنال behrooz.shie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    > مشهد <

پيش فرض

خدا کنه نمحدود رو کلا ور دارن
    ما که خسته شدیم از سرعت 30 کیلوبایت

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

پس الان نامحدود میدن؟
    تو رو خدا یکی جواب بده؟؟

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

خدا کنه نمحدود رو کلا ور دارن
    ما که خسته شدیم از سرعت 30 کیلوبایت
    الان نامحدود رو بردارن چیزی به شما میرسه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام

من برای مشاهده اعتبار خود در سایت مربوطه شماره تلفن رو به عنوان یوزر و پسورد استفاده می کردم. حالا آدرسمون عوض شده و دو باره ADSL گرفتم ولی با وارد کردن شماره تلفن جدید به عنوان یوزرنیم و پسورد دیگه وارد نمی شه و می گه رمز اشتباه. رمز رو باید چی بزنم؟

درضمن رمزم رو در این سایت وارد می کنم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    > مشهد <

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ArashMiniStar;6688388[COLOR=Silver
    [/COLOR]
    الان نامحدود رو بردارن چیزی به شما میرسه؟
    بله یوزر های محدود میرسه
    Last edited by behrooz.shie; 13-12-2011 at 17:36.

داره خودمونی میشه aminhacker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آقا از تعرفه های سرویس های محدود مخابرات خبر ندارین
    من که هر چی گشتم نیافتم

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhang_760's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    آنجا که مرا منتظرند!

پيش فرض ورود به سامانه

سلام

من برای مشاهده اعتبار خود در سایت مربوطه شماره تلفن رو به عنوان یوزر و پسورد استفاده می کردم. حالا آدرسمون عوض شده و دو باره ADSL گرفتم ولی با وارد کردن شماره تلفن جدید به عنوان یوزرنیم و پسورد دیگه وارد نمی شه و می گه رمز اشتباه. رمز رو باید چی بزنم؟

درضمن رمزم رو در این سایت وارد می کنم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام
    آقا این سامانشون معلوم نیست دقیقا چی از شما میخواد اما قاعده ی کلیش اینه که شما برای نام کاربری 511 و شماره ی تلفنتون رو میزنی و برای پسورد هم یک A (بزرگ) اول همون 511 میزنی و ادامه هم شماره تلفن مثل
    511222222
    A511222222
    به همین راحتی البته ممکنه باز هم بعضی مواقع عمل نکنه و یک چیزه دیگه ای به جای A باشه ، که نگرانی نداره و میتونید از پشتیبانی سوال کنید و اونا بهتون میگن که پسوردتون چی هست.
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhang_760's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    آنجا که مرا منتظرند!

پيش فرض سرویس های نامحدود

آقا از تعرفه های سرویس های محدود مخابرات خبر ندارین
    من که هر چی گشتم نیافتم
    سلام سرویس های نامحدود مخابرات چند تاست
    اسمهای مختلفی داره
    صبا داره
    که خودش سه تا داره طلایی نقره ای برنزی
    و بعثت هست و سحر
    سحر که نمیدونم والا واسه چی آفریده شده!!!! کیه که فقط بخواد شبا وصل شه حتما کسی هست دیگه!!!!

صبا همون خط 128 اسمی هست که محدودیت های 3 و 5 و 9 داره
    سحر همون شبانه نامحدوده
    بعثت هم 128 اسمی با محدودیت حجمی 15 گیگ

من خودم بعثت استفاده میکنم
    و خیلی خیلی هم راضی هستم
    از 256 نامحدود شیفت کردم روی طرح بعثت و کاملا هم راضی ام
    من سه ماهه با 256 کلا 35 گیگ کل کارها و دانلود هام شد اما وقتی بتونی با این طرح بعثت شبانه با یک مودم معمولی 350 تا 400 کیلوبایت دانلود کنی مگه بده؟؟؟
    شبانش میتونی 8 گیگ مصرف کنی پس نباید بد باشه!!!!!
    البته در کل میگم واسه همه خوبه
    یک چیزی هم بگم هیچوقت سرعت مرور سایت ها رو با سرعت دانلود قاطی نکنید
    این دوتا چیزهای کاملا متفاوتی هستند
    دانلود صفحات اچ تی ام ال خیلی متفاوت تر از دانلود فایل هاست
    و با این زمینه برای خرید جلو نروید...

لازم دونستم به کسایی که با مخابرات کار میکنن یک سری موارد رو بگم که خدای نکرده متظرر نشن .
    من یکسال 256 نامحدود داشتم و وقتی اخیرا رفتم شارژ مجدد کنم (مرکز مخابرات کوثر) گفتن همین 256 هم کی به تو داده!!! ما دلمون خوش با کارت فوق لیسانسمون یک اینترنت توی این مملکت بهمون میدن که همونم ندادن!!!!!
    به هر حال به زور با وجود هزار تا گله و شکایت همین طرح بعثت رو از مخابرات گرفتم.
    اسما این طرح خط 128 کیلو با 15 گیگ محدودیت حجمیه.
    یادم میاد صبانت خدابیامرز همینجچوری بود 128 محدود با 15 گیگ میداد پنجاه و خرده ای تومان اما اینا همین طرح رو 37 میدن حتی از 256 نامحدود قبلی خودم هم ارزونتر....(البته 128 توان اسمی اونه، همونطور که با صبانت 128، 250 تا دانلود داشتیم، البته داشتیم!!!) خلاصه
    گرفتم و شروع به استفاده....
    در طول روز سرعت دانلود بین 50 تا 70 متغیره ممکنه تا 120 و اینا هم بره ... استریم ویدئو هاش هم خوبه به نسبت قبلی... و در کل بگم از 256 نامحدود قبلی خودم بهتر بود درسته حجمیه اما زیاد به چشم نمیاد چرا ، باقیش رو بخون تا بهت بگم!!!

این طرح های مخابرات شبانشون نامحدوده از 12 تا 7 صبح یعنی شبا برو حالشو ببر!!!!
    یادمه صبانت مرحوم از 3 تا 7 میداد همه باهاش حال میکردند چون سرعتش هم خوب بود و ردیف بود.... اما این مخابرات دیگه قاط زده!!!!
    من به شخصه با یک مودم تی پی لینک معمولی ساده، از همین خط مخابرات طرح بعثت، به صورت شبانه دانلود داشتم از 350 تا 400 متغییر.... چیزی که اصلا باورش برام سخت بود!!!!!!
    ولی با توجه به تجربیات شخصیم درسته که مخابرات طرح های نامحدودش رو برداشته اما اینا رو داره میده که عملا بگه آقا من طرح محدود میدم اما بیا استفادشو ببر و حالشو بکن!!! فقط نیاد اون روزی که همه این خطا رو بین ملت به اشتراک بذارند.. البته دارند سرویس های پهنای باند های زیاد میارن واسه اینترانت ملی!!!!!
    دیگه تا مهلت دارین استفاده کنید....
    اینا رو نگفتم واسه اینکه بگم آره من دارم دانلود میکنم و حالشو میبرم و دل اونایی که دانلود نمیتونن بکنن رو آب کنم....
    میخواستم بگم دوستان کسانی که بعثت دارند یا هر طرح دیگه ای که شبانه رایگانه با مخابرات ، برای اینکه از محدودیت حجمیشون استفاده نشه باید یک کاری بکنن والا مخابرات هر چی دانلود کنی رو به حساب همون روزانه میذاره!!!!
    چیکار کنید؟
    فقط باید از 12 شب به بعد که رد شد شما یک بار دیسکانکت کنید و دوباره متصل بشید.
    برای اینکه بدونید کارتون درست بوده یا نه آی پی اتصال رو از طریق مودم چک کنید ببینید آی پی که به شما اختصاص داده میشه چنده...برای مثال من روزانه اگر با آپی رقم اول 4 متصل بشم بعد از این دیسی شدن و متصل شدن در بازه زمانی شبانه آی پی من با رقم 2 شروع میشه.... به همین راحتی

اگر این کار رو کردید که برید حالشو ببرید و از اکانتتون استفاده نمیشه اما اگر نه که بدونید زدید به کاهدون!!!!!
    این اون چیزی بود که لازم دونستم واستون بگم

در کل به همه دوستانی که متقاضی این طرح هستند... دوستان همه ما میدونیم که 37 تومان به نسبت شرکت های دیگه خیلی مقرون به صرفه تره 15 گیگ محدودیت داره و سرعتش هم به نسبت خوبه بین 50 تا 70
    البته بگم ممکنه مرکز مخابرات ها فرق کنه به نظر من هر کسی بهتره اول از مرکز مخابرات خودش یک نفر پیدا کنه که در حال استفاده است و بتونه ازش اطلاعات مفیدی بگیره و متضرر نشه
    اما در کل چیزی که معمول بوده اینه که طرح بعثت خدایی خیلی ردیفه و بازه شبانه اش هم با اون چیزی که من گفتم اگر انجام بشه به راحتی میتونی در ظرف مدت زمانی که تعیین شده 8 گیگ دانلود کنید.
    البته از ما که دیگه گذشته و دانلود به دردمون نمیخوره من دیشب فقط یک 500 مگ نرم افزار گرفتم (از رپید باز) 25 دقیقه طول کشید!!!!!!
    خدایی این طرح رو دارن به همه میدن!!!!!
    اما متاسفانه هر منطقه یکسان نیست و نمیشه قیاس کرد....
    امیدوارم این اطلاعاتی که دادم به دردتون خورده باشه.... دوستان اگر سوالی در مورد طرح بعثت داشتید میتونید به آدرس امضام مراجعه کنید و اونجا منو پیدا کنید.
    مراقب خودتون باشید با این طرح های متنوع!!!!!
    خدانگهدار

8. 4 کاربر از farhang_760 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

البته از ما که دیگه گذشته و دانلود به دردمون نمیخوره من دیشب فقط یک 500 مگ نرم افزار گرفتم (از رپید باز) 25 دقیقه طول کشید!!!!!!
    شما واقعا 256 گرفتین بعد تو 25 دقیقه 500 مگ دانلود می کنین؟
    من طرح نقره ای گرفتم. خوبه؟ ولی اون نامحدود هم هیچی مشکل سرعت نداشت هیچ وقت سرعت زیر 30 نمی رفت.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    > مشهد <

پيش فرض

الان این طرح ها همشون شبانه رایگان دارن ؟
    ایپی ما که همیشه با 2 شروع میشه !
    میشه اون ایپی 4 رو بزاری ببینیم چی به چیه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mobham69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    خودم هم نمیدونم ...

پيش فرض

سلام<
    من که از یه امور مشترکین سوال کردم برای سرعت که مثلا :128...256...512...1? گفت اینطور نیست که شما 128 بگیری یا 256 !
    شما یکی از طرح ها رو بسته به محدودیت دانلود ها و قیمتاشون رو که انتخاب کنین سرعتاش مثل هم هست ! درسته این حرفش؟؟؟؟
    گفت یه زمان 128 حساب میشه یه زمان 256...512...1 ! این درسته ؟؟؟؟
    در ضمن با توجه به این حرفش من از طرح بعثت همون 37 تومنی رو )15( گیگ دانلود رو انتخاب کردم ....خوبه؟کس داره بتونه سرعتشو بگه؟؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدین!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •