تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 461 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 4610

نام تاپيک: FIFA 12

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

اگه باگها رو برطرف كنن خيلي خوب ميشه... يا دوربين رو طوري طراحي كنن كه تا جاي ممكن بشه اكثريت زمين رو مشاهده كرد ( البته امكان شخصي سازي تو فيفا 11 بود ولي اونا كارشون رو بهتر بلدن) خيلي زياد منتظرشم...

کاربر فعال انجمن ریاضیات hts1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

خدا کنه درمورد امتیاز دهی به بازیکنان هم اصلاحاتی صورت بگیره الان تو fifa 11 اگه شما با یه بازیکن 2 تا پنالتی تو یه بازی خراب کنی میبینی باز هم بازیکن نمره ی خوبی گرفته کامپیوتراینو حساب نمیکنه که شما 2 تا پنالتی خراب کردی اینو حساب میکنه که شما دو تا شوت به دروازه داشتی

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سوالی دارم و اون اینکه ایا نسخه فیفا12 pc و نسخ کنسولیش باهم یکی هستن یا بازم فرق میکنن؟
    اخه یه جا شنیده بودم که قراره نسخه مشترک بسازن براش؟

4. این کاربر از mehdi_vsgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

سوالی دارم و اون اینکه ایا نسخه فیفا12 pc و نسخ کنسولیش باهم یکی هستن یا بازم فرق میکنن؟
    تیم سازنده شون که یکی نیست احتمالا هم فرق میکنه.
    امیدوارم فرق کنه ولی هسته گیم پلی یکسانی داشته باشن بیشتردر حد مسائل بصری (منهای یه سری مدهای خاص کنسول) باشه.

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

تیم سازنده شون که یکی نیست احتمالا هم فرق میکنه.
    امیدوارم فرق کنه ولی هسته گیم پلی یکسانی داشته باشن بیشتردر حد مسائل بصری (منهای یه سری مدهای خاص کنسول) باشه.

اینو راتر چند روز پیش گفته بود :

maybe Fifa 12 on PC will be the same version as console version,!

در نگاه اول من فکر کردم این یک عکس از فوتبال واقعیه . حتی تماشاگرا هم خیلی واقعی به نظر میرسن . چین و چروک لباسا , استیل مخصوص کریس رونالدو و متفاوت بودن ژست هر بازیکن هم از نکات قابل توجه تو این تصویره :

اینم چند تا عکس دیگه :

اینم بقیه عکسهایی که منتشر شده :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:
    Last edited by 4039; 17-05-2011 at 12:43.

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

توی یه سایت غیر انگلیسی زبان به جزئیات بیشتری از نسخه 12 اشاره شده که بصورت تیتر وار شامل این موارد میشه البته چون با مترجم از اون زبان به انگلیسی ترجمه شده بعضی قسمتهاش خوب گویا نیست :

- موتور فیزیکی کاملا جدید بازی که کاملا توی بازی نمود میکنه . بعنوان نمونه بازیکنا مثل فوتبال واقعی به زمین میخورن .واکنشها و عکس العملهای بازیکنان بر اساس ساختمان اسکلتی بدنشون خواهد بود .

- سیستم جدید مصدومیت . حتی در بعضی موارد بدون برخورد هم بازیکنا ممکنه مصدوم بشن . مثلا بعد از یک مصدومیت زانو بازیکن با یک بانداژ به بازی ادامه میده اما ممکنه در حین بازی دوباره از اون ناحیه دچار مصدومیت بشه .

- در زمینه استفاده از دکمه دویدن توی این نسخه باید بیشتر احتیاط به خرج بدین .

تغییرات اساسی در بخش سیستم دفاعی . این تغییرات بخاطر موتور جدید بازیه . الان دیگه بازی دفاعی خیلی سخت تر شده و دیگه نگه داشتن دکمه برای گرفتن توپ چندان کارساز نیست . بازیکنی که صاحب توپه بهتر میتونه توپو حفظ کنه .

- دریبلها و تکنیکها واقعی تر شده و دکمه های اضافی در این بخش حذف شده .

- پارامتر جدیدی در قابلیت دید بازیکنان که به حس ششم معروفه . بعضی از بازیکنان در این زمینه توانایی بیشتری از بقیه بازیکنان خواهند داشت و با این توانایی صدمهای ثانیه کمتری نسبت به بقیه بازیکنان از دست میدن .

- توی این نسخه روی پرسنالدی پلاس یا همون ویژگیهای فردی بازیکنان بیشتر کار شده . همچنین اینکه روی هوش مصنوعی حریف هم کار شده .

- موتور جدید گرافیکی . تغییراتی در سیستم نورپردازی اعمال شده و دوربین جدیدی برای زمان خروج بازیکنان از از زمین در نظر گرفته شده .

8. 18 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

ای بابا پس دیگه من نمیتونم پرس کنم که: دی
    من عادتمه اکثر وقتا دستم رو اسپیده و هجوم میبرم رو پای هر بازیکنی که توپ دستشه و هی سکش میدم با دکمه پاس : دی

- سیستم جدید مصدومیت . حتی در بعضی موارد بدون برخورد هم بازیکنا ممکنه مصدوم بشن . مثلا بعد از یک مصدومیت زانو بازیکن با یک بانداژ به بازی ادامه میده اما ممکنه در حین بازی دوباره از اون ناحیه دچار مصدومیت بشه .
    این انصافا رو مخه دیگه...گندشو دارن درمیارن...بابا به ولله بازیکنایی مثل کریس و مسی و روبن و اتوئو میتونن یه فصل یا 80درصد یه فصلو بدون مسدومیت تموم کنن... چه وضعیه راه انداختن...تو هر سه بازی که با رئال انجام میدم تو مد مربی کریس تو یکیش مصدوم میشه. تو یه بازی سه تا گل باش زدم مصدومم نشد تعجب کردم اما آخر بازی بعد سوت داور غش کرد رو زمین بعد تو منو بازی زد که یه ماه نیستش: دی...اوزیلم من فقط تو لیگ بازیش میدم اما باز 5تا بازی که میکنه خالی میکنه...
    نمیشه اینجوری ...دیگه داره زیادی سخت میشه...
    نمیدونم شاید من دیگه باید عادتمو تغییر بدم و کمتر از اسپید استفاده کنم...

10. 2 کاربر از Sam Fisher 11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه nimakarimi95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

کسی فهمید که لیگ ایران اضافه شد یا نه چون من که رففتم نتیجه ی نظر سنجی رو ببینم دیدم عربستان و ایران هردو باهم مساوی 46درصد رای آورده بودن

اگه نباشه جاش خالی می مونه JUSTIN11's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    moon city

پيش فرض

حسین توجه کردی این عکسهای بی کیفیت که از رو مجلات و اینا گرفته میشه انگار بازی واقعی تره ولی وقتی میره روی ال سی دی همین که رنگها زنده تر میشن بازی حالت کارتونی پیدا میکنه
    مگر اینکه موتور گرافیکی رو عوض کنن یا تغییراتی روی سیستم نورپردازی اعمال کنن که توی آخرین پستت بهش اشاره کردی.

13. 2 کاربر از JUSTIN11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

اینو راتر چند روز پیش گفته بود :

maybe Fifa 12 on PC will be the same version as console version,!
    اون Maybe اگه درست بشه یعنی تعداد کثیری از PCها باید بابای کنن بخاطر عدم توان اجرا.
    هر چی باشه یه تصمیم خوب باشه که همه بتونن این شبیه ساز منحصر به فرد ورزشی رو به بهترین نحو تجربه کنن.

منوی افقی خیلی بده همون ستونی بزارن بهتره.
    +تتوی دست رونی هم کار کنن خیلی خوب میشه.
    Last edited by Big-Boss; 17-05-2011 at 19:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •