تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کدوم زبان برنامه نویسی آینده داره؟؟؟لطفاً نظرتونو بگین

داره خودمونی میشه A_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    !this world

14 کدوم زبان برنامه نویسی آینده داره؟؟؟لطفاً نظرتونو بگین

سلام،من رشته ام تو دانشگاه IT بود،الانم اگه بخوای واسه خودت یا دیگران کار کنی باید زبون برنامه نویسی بلد باشی!تو رو خدا کمکم کنید کدوم زبون رو شروع کنم و کدوم آینده داره ؟؟؟ C ,C++,C# ,VB , OR PHP,ASP.NET,ASP ,.....کدووووووووم یکی.
    من خودم به کار با اینترنت و برنامه تو مایه های ASP.NET علاقه دارم ولی در مورد این زبون اطلاعات کاملی ندارم میخوام بدونم کدوم زبون آیندمو تضمین میکنه و زبون جامع و کامل و بدرد بخوری باشه و تو خیلی کارها و جاها کاربرد داشته باشه؟؟؟حتی تو پروژه های بزرگ!!!
    ممنونم اگه کسانی که با تجربه هستن راهنماییم کنن

داره خودمونی میشه A_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    !this world

پيش فرض

چرا کسی جواب نمیده؟خب در مورد ویژگی زبانهای برنامه نویسی که کار کردید یا شنیدید هم بگین

اگه نباشه جاش خالی می مونه pooria_googooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    کاشان

پيش فرض

من نظرم رو میگم تا اساتید بیان راهنماییت کنن. به نظر من بین c# , java یکی را انتخاب کن . البته نا گفته نمونه که الان برنامه نویسای جاوا پول خوبی دارن میگرن . اینم بهت بگم برنامه نویسی کار یه ماه دو ماه نیست . باید خیلی براش زحمت بکشی . چون تو کتاب ها معمولا اون پایه ی برنامه نویسی رو گفتن دیگه برای پیشرفته شدن باید خودت زحمت بکشی . اگه به زبان سی پلاس پلاس
    آشنایی داری پیشنهاد من اینه که بری جاوا یاد بگیری . البته بازم هدفت مهمه . اگه مثلا هدفت صرفا طراحی سایت خوب به نظر من asp.net بهتره . باز سوالی داشتی در خدمتم

4. این کاربر از pooria_googooli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    داداش من اگه هدفت از برنامه نویسی پوله و زود میخوای به پول برسی فقط برو سمت زبانهای تحت وب مثل asp.net و php . البته من خودم php رو بهت پیشنهاد میکنم.سایر زبانها هم خوبه ولی باید خیلی خبره بشی توشون تا پروژه های بزرگ بگیری و پول در بیاری اما php زبون خوبیه و خیلی راحت و بدون درد و خونریزی میتونی یاد بگیریش در ضمن در حین یادگیری لذت هم میبری . برو سمت php و اصلا نترس
    انشا... که موفق باشی
    یا علی

6. 2 کاربر از mamadfaraz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •