تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل با نرم افزار mkvmerge GUI

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض مشکل با نرم افزار mkvmerge GUI

سلام دوستان
    برنامه mkvmerge GUI نرم افزاریه که ازش برای چند تکه کردن فالیهای mkvاستفاده میشه
    مشکل من با این برنامه اینه که گاهی اوقات وقتی یه فایل mkvحجیم.مثلا 8 گیگابایتی رو میخوام رو دی وی دی رایت کنم.با این نرم افزار اون فایل رو دو تکه میکنم
    اما گاهی این فایل به جای اینکه حداکثر حجم هر تکه از فایل رو برای رایت رو دی وی دی 4.37 گیگ تحویل بده
    4.38 گیگ تحویل میده.و در نتیجه به علت بیشتر بودن حجم فایل از ظرفیت دی وی دی.نمیشه اونو رایت کرد
    حالا چطور باید این مشکل رو برطرف کنم؟
    اگر ممکنه.نرم افزار سبک و کم حجم دیگری که باهاش بشه فایلهای mkvرو بدون افت کیفیت تکه تکه کرد بهم معرفی کنید
    باتشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان خواهش میکنم که کمک کنید این مشکل عجیب من هم حل بشه.
    من یک سری فیلم HD حجم بالا دارم که بعضی هاش دو پارت یا سه پارت هستن پارت ها معمولا 4 گیگی هست..چون زیرنویس ها یک تیکه هستن میخوام این پارت ها که فرمت mkv هستند را با برنامه MKVMERG به هم بچسبونم که یک فایل یک تیکه بشه..مشکل اینه وقتی که با برنامه اینکارو میکنم فایل ساخته شده را پخش میکنم فقط قسمت اول را نمایش میده و نمیشه رو فیلم جلو زد..تو MKVplaye زمان کل فیلم را صحیح نشون میده..مثلا بعد چسبوندن دو فایل 4 گیگی که هرکدوم حدودا" یک ساعت هستند یک فایل هشت گیگی ساخته میشه و نشون میده اما وقتی میرم آخر فیلم یاهنگ میکنه یا آخر پارت اول را نشون میده فقط.انگار دارم پارت اول را میبینم اما حجمش مجموع دو فایل هست..فایل را با دستگاه مدیا پلیر wdplayer وحتی اتصال مستقیم هارد و فلش به تی وی هم امتحان کردم ..همین مشکل هست.
    توجه کنید که فایلها RAR , zip نیستن ..اونجوری بلدم که پارت ها را بهم بچسبونم ...با MKVMERG این مشکل را دارم .ورژن آخرش را هم نصب کردم.
    ممنون میشم کمک کنید

داره خودمونی میشه ir.warez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوست عزیز با اخرین نسخه نرو میتونی رایت کنی روی چند تا دی وی دی و بعد موقه چسبوندن فایل ها هم از دی وی دی اخر میتونی به هم بچسبونی فایل ها رو دیگه نیازی به جدا کردن فایل نداری.توی انجمن مباحث عمومی خودم این مشکل رو داشتم که جواب دادن.مضوشم اموزش چسباندن فایل های رایت شده با نرو 2015 هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام مشکل من اینه که متن زیر نویس به فرمت فارسی در تلویزیون نمیخونه فقط آدرس سایت رو که به انگلیسی نوشته شده رو میخونه یا فقط نقطه و ویرگول و ... رو نشون میده حتی من این کار رو برای چند فیلم هم انجام دادم ولی مشکل حل نشد و فقط رو کامپوتر درست کار میکنه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام مشکل من اینه که متن زیر نویس به فرمت فارسی در تلویزیون نمیخونه فقط آدرس سایت رو که به انگلیسی نوشته شده رو میخونه یا فقط نقطه و ویرگول و ... رو نشون میده حتی من این کار رو برای چند فیلم هم انجام دادم ولی مشکل حل نشد و فقط رو کامپوتر درست کار میکنه
    شما باید encoding زیرنویس رو به utf-8 تبدیل کنی.زیرنویس رو توی نوت‌پد باز کنید و موقع ذخیره کردن از قسمت encoding گزینه utf-8 رو انتخاب کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام

باید از طریق تنظیمات تلویزیون زبان زیر نویس رو روی زبان عربی بگزارید تا زیر نویس فیلم تو تلویزیون فارسی بشه

حتما زبان رو روی عربی تنظیم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ببخشید کسی میتونه مشکل بنده رو حل کنه؟
    گاهی بعضی از فیلم هارو صوتی چیزی بهش اضافه میکنم قسمتی از فیلم خودبخود خراب میشه که در طول فیلمه
    باید حتما کل فیلم رو ببینم که یهو بدونم خراب شده یا نه
    گاهی همون دقایق اول فیلم و گاهی وسطاش
    با نسخه های متفاوتی امتحان کردم, انواع کدک هارو زدم, پلیرهای مختلفی امتحان کردم, در انواع سیستم ها تست کردم, انواع هاردها, و در هر سیستمی یه زمانی ممکنه خراب بشه, حتی بعضی سیستما کل فیلم خراب میشه
    اگر این مشکل از برنامه است چرا هیچکس گزارش نمیکنه؟پرسش نمیکنه؟
    البته من بیشتر نسخه 9.6.1 رو استفاده میکنم چون ساده تر و راحتتره
    یهو مثلا تایم 07:43 خراب میشه تا 09:22 و فیلم یهو در حین نگاه کردن میپره به فیلم بعدی
    دیگه عادتم شده هربار چیزی اضافه میکنم فیلم باید کلش رو یکبار چک کنم که مبادا خراب شده باشه, چون اصلی رو پاک میکنم و جدیده رو نگهداری میکنم
    الان نزدیک به 3000 تا فیلم آرشیو دارم که دونه دونه چک میکنم بعضیا خراب شدن و نمیدونستم و از نو دانلود میکنم و جایگزین, اعم از Bluray با حجم بالا تا کم حجم
    آیا کسی میدونه معانیه بخش Warning که هر سری یه چیزی توش مینویسه چیه؟؟؟ مثلا WRONG way otherwise. Also read mkvmerge's documentation.

جهت اطلاع سیستمم i7 و رم 16 گیگ و هارد SSD داره پس نگید از سیستمه
    خودم کارشناس شبکه و فروشنده قطعات سیستم و ویندوزم ایرانی و دستکاری نیست, خریداری شده است
    مدتی برای چند سایت معتبر سینک صوت دوبله میکردم و اطلاعاتم در زمینه کیفیت و انکود و کدک تصویر فوله

خواهش میکنم, خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنمائیم کنه
    خسته شدم هر صوت جدیدی میاد و به فیلم اضافه میکنم اول باید گذارا فیلم رو ببینم که مبادا خراب باشه, آخرشم از دستم در میره

یک دنیا ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •