تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 46 از 46

نام تاپيک: یک مشکل بسیار عجیب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوست عزيز آقاي ehsan500 مشكل شما حل شد يا هنوزم درگير مشكلتونيد؟

2. این کاربر از rovil09 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوست عزيز آقاي ehsan500 مشكل شما حل شد يا هنوزم درگير مشكلتونيد؟

با تشکر از همه دوستان که کمک کردند و تشکر ویژه از [rovil09] که بالاخره راه حلش جواب داد . تقریبا مشکلم حل شد و به غیر توی بازی های قدیمی مثل GTA دیگه هیچ مشکلی نداشتم . مشکل من از فلش پلیر بود . هر کس این مشکل رو داره میتونونه از این هم باشه من حدود 3 ماه دنبال این قضیه بودم و هر کسی یه چیزی گفت و من همش امتحان کردم و هی میگفت آهان بالاخره یافتم ولی میدیدم نخیر اینم نیست . برای کسانی مثل من که اعصابشون داغونه مطالب زیر رو میذارم شاید به درد بخوره .

این خطایه لعنتی چیه؟
    چرا هیچ راه حل واقعی براش نیست!
    این خطا توی ویندوز ویستا رخ می ده شاید خیلی از شما که با ویندوز ویستا کار می کنید با این خطا مواجه شده باشید
    این خطا بیشتر موقع انجام پروسه های گرافیکی مثل گیم ها و نمایش ویدئو رخ می ده و محدود به یک گیم و یا یک پروسه خاص نمی شه و با جست و جو در اینترنت واقعا به جایی نمیرسید منظورم اینکه واقعا هیچ مرجع درستی دقیقا به راه حل این مشکل اشاره نکرده در صورتی که این خطا در بسیاری از رایانه ها رخ می ده ، خیلی از رایانه ها هنوز با ویندوز اکس پی کار می کنند و در صورت ارتقا به ویندوز ویستا با این خطا روبرو می شن و حتی خیلی از کاربران به خاطر این نقص بزرگ دوباره به ویندوز اکس پی قدیمی بر می گردن، شاید شما هم به خاطر قابلیت های فراوان ویندوز ویستا سخت افزار رایانه خودتون رو به روز کرده باشید و فقط به خاطر این نقص نتونید از امکانات ویندوز ویستا استفاده کنید و عملا هزینه ای برای داشتن هیچ چیز پرداخت کردید البته این بیشتر مشکل گیمرهاست ولی حتی ناتوانی برای حل این مشکل کاربران حرفه ای رو هم آزار میده.
    این نقص چه ایرادی در کار با سیستم ایجاد می کنه؟
    خوب این نقص به شکل های مختلفی بروز می کنه در خیلی از موارد در هنگام استفاده از بازی های رایانه ای و یا نرم افزارهای گرافیکی و پخش کننده های مولتی مدیا به طور ناگهانی صفحه مانیتور به مدت 2 ثانیه سیاه می شه و بعد از 2 ثانیه به حالت عادی بر می گرده و در گبم ها موقع بروز خطا سیستم از گیم خارج می شه و در پخش کننده ها دوباره به کار خودش ادامه می ده و در موارد پیشرفته تر سیستم هنگ می کنه و نیاز به ریست داره

همون طور که گفتم بسیاری از کاربران در سراسر دنیا با این مشکل مواجهند با بررسی و جست و جو متوجه می شید که این مشکل مختص کارت های گرافیک انویدیا نیست و حتی بعضی از کارت های گرافیک ای تی ای هم این مشکل رو دارند شاید فکر کنید که کارت های گرافیکی قدرتمند این مشکل رو ندارند ولی این تفکر اشتباهه ، حتی سیستمهای با کارت گرافیک آنبرد (نصب شده به صورت پیش فرض کارخانه روی برد مادر) هم این مشکل رو دارند و محدود به سیستم های 32 بیت نیست و در سیستم های 64 بیت هم وجود داره و به نوع پردازنده (اینتل یا ای ام دی) و یا برد مادر بستگی نداره
    چه کار باید کرد؟
    واقعا هیچ چیز مشخصی وجود نداره برای نمونه یک سری از کارهای که در فورام ها توسط کاربرانی که این مشکل رو داشتن انجام شده که براتون می گم:
    دریافت آخرین نسخه درایور کارت گرافیک
    دریافت آخرین نسخه درایور مادربورد
    دریافت پچ زیر از سایت مایکروسافت
    نصب دوباره سیستم عامل
    کاهش سرعت کلاک کارت گرافیک یا حافظه (بیشتر کسانی که اوورکلاک انجام داده بودن)
    درآوردن و جا زدن دوباره کارت گرافیک
    بررسی محکم بودن اتصال کارت گرافیک و سوکت آن
    نصب به روزرسانی های ویندوز (در سرویس پک 1 هم این مشکل وجود دارد)
    افزایش حافظه اصلی سیستم
    بروزرسانی بایوس
    تعویض کارت گرافیک
    تعویض پاور!
    بازگشت به ویندوز اکس پی!
    این راهکارها برای تعداد کمی از رایانه ها جوابگو بوده مخصوصا به روزرسانی درایور کارت گرافیک، البته به دلیل مرجع نبودن این مطالب نمی شه به این راهکارها اعتماد کرد و اونها رو 100 دونست در بین فورام ها به فورام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رسیدم که خلاصه خیاله منو راحت کرد، درسته ، خودشه ، پیداش کردم! اما نه اینا هم نمی تونن کاری بکنن! خودتون ببینید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    چیزی که از متنش پیداست نشون می ده این مشکل بیشتر در کارت های گرافیک انویدیا وجود داره که کاملا با ویندوز ویستا سازگار نیستند! از کاربران انویدیا خواسته شده که این ناسازگاری ها رو به شرکت گزارش بدن( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) تا در نسخه های بعدی این ناسازگاری ها کمتر بشه! واقعا کاری نمی شه کرد جز اینکه منتظر نسخه های جدید درایور کارت گرافیک بود!
    خدا رو شکر کنید که ویستا تی دی ار داره!
    Timeout Detection and Recovery >>> TDR
    این یعنی چی؟
    تی دی آر یکی از خاصیت های جدید ویندوز ویستاست که خطا ایجاد شده رو بدون نیاز به راه اندازی مجدد احیا می کنه. تصور کنید اگه ویستا این قابلیت رو نداشت باید هربار بعد از این خطا سیستم رو ریست می کردید! بازم هی بگید ویستا بده ویستا بده
    خوب پس تنها کاری که می شه کرد اینه که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شاید مشکلتون کمتر بشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اقا خدایش هر کاری میکنم این مشکل حل نمیشه ... میخوام بدم چیپ گرافیکمو عوض کنن ایا مشکل حل میشه با این کار ؟؟؟ یک نمایندگی خوب واسه لب تاب hp معرفی کنید ... مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان خواهشا" کمک کنید ...........

در آغاز فعالیت logofun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

منم این مشکل رو دارم اما هرکاری که گفته شده بود انجام دادم رفع نشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

از دوستان کسی هست که همچین مشکلی داشته باشه ؟؟؟ من هم کارت AMD XFX 6700 دارم و همچین مشکلی دارم

یه سوالی دارم این مقدار TDR رو بایستی به چند تغییر بدیم ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •