تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 10 اولاول ... 5678910 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 94

نام تاپيک: سوالات و مباحث انواع رشته های رزمی

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

با سلام

دوستان کسی در مورد رشته MMA چیزی میدونه ؟ و آیا تو تهران باشگاه برای آموزشش هستش ؟

من چند تا از فیلماش رو دیدم خیلی باحاله هم باید با سرعت باشی هم توش غیر از مشت و لگد فن هم زیاد داره

میشه در مورد این رشته یه کم توضیح بدین ؟

در مورد این رشته هام اگر اطلاعاتی دارید لطفا کمی توضیح دهید (و اینکه نحوه مبارزش چه جوری هستش)

با تشکر
    هیچکی در مورد MMA چیزی نمیدونه ؟ ؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

دوستان این کشتی کج رو کجا تو تهران آموزش میدن ؟
    اصلا کشتی کج هستش یا باید بریم همون رزم ایران که از خودشون در آوردن و شبیه کشتی کج هستش
    کسی از مبارزاتش چیزی میدونه یعنی تو ایران مبارزات کشتی کج هستش؟
    و اگر هستش واقعیه یا همش نمایشی هستش ؟

در مورد نحوه مبارزات کیو کوشن هم اگر کسی اطلاعی داره لطفا بگه این مبارزاتش چه جوریه و چقدر احتمال آسیب دیدن تو مبارزات کیو کوشن وجود داره ؟

با تشکر
    Last edited by Mr_100_dolari; 21-08-2012 at 13:58.

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

من فیلم مبارزات رشته رزم آوران رو دیدم همش با لگد میزنن تو سر و صورت هم زیاد مشت توش کاربردی نداره و فن آنچنانی هم در کار نیستش

نینجا هم که همش نمایشی هستش البته تمریناش خوبه اما آنچنان مبارزه ای در کار نیستش

دوستان میشه لطفا در مورد نحوه مبارزات رشته های رزمی که ازشون اطلاع دارید یه کم توضیح بدید که مثلا توی مبارزات اون رشته بیشتر از مشت استفاده میشه یا لگد یا فن یا همه چیز توش آزاده (محدودیت ها و آزادی ضربه ها رو بفرمایید) ؟

با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض سلام من17سال سن دارم و57کیلووزن و176قد درپنج ماه مانده به مسابقات میخواهم59کیلو شوم

باسلام خدمت تمامي دوستان بنده كمربند مشكي دان3 تكواندو و مشكي دان1 كيوكوشين هستم و كيك بوكس رو هم كار كردم و از دوستان ميخوام كه نظر خودشونو كلا در مورد رشته هاي رزمي و كامل ترين رشته بگن.

سوالي بود درخدمتم...

سلام من17سال سن دارم و57کیلووزن و176قد درپنج ماه مانده به مسابقات میخواهم59کیلو شوم
    ترتیب وروش افزایش وزن وقدرت وسرعت وروش هوازی ونوع تمرین لاکتیک وتغذیه وچندساعت تمرین وزمان انرا برایم پاسخ دهید
    متشکرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

9

تمرینای هوازیت رو کاهش بده و قدرت کار کن مثل بدن سازی(کنار رشتهی خودت ) و از ترکیب های غذایی استفاده کن که نشاسته و کربو هیدرات بالایی دارن این طور میتونی وزنتو ببری بالا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

کشتی کج که وجد. خارجی نداره و فقط نمایشه و فیلم نامه داره به نظرم کیوکوشین میتونه رشته ایده آلی برات باشه چون دست توی صورت نداره ولی با پا میتونی بزنی و هیچ وسیله ی حفاظتی جز کاپ نداره اگرم که میخوای رزمی کار کنی صورت که چیزی نیست باید جونتم بدی

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام من یه سوالی داشتم،نمیدونم الان تو این تایپک بزارم جواب میگیرم یا نه باید تایپک جدید باز کنم
    میخاستم یه رشته ی رزمی برم اما نمیدونم چی برم به فیزیک بدنم بخوره،سن ۲۰،قد ۱۷۰،و وزنمم ۵۴ هست،شخصا علاقه به ورزشایی دارم که از دست بیشتر استفاده بشه تا پا،حالا با توجه به مشخصاتی که دادم چه ورزشایی رو پیشنهاد میکنین؟
    جوریم باشه که به سنم بخوره،نرم باشگاه مربوطه ببینم انگار رفتم مهد کودک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام من یه سوالی داشتم،نمیدونم الان تو این تایپک بزارم جواب میگیرم یا نه باید تایپک جدید باز کنم
    میخاستم یه رشته ی رزمی برم اما نمیدونم چی برم به فیزیک بدنم بخوره،سن ۲۰،قد ۱۷۰،و وزنمم ۵۴ هست،شخصا علاقه به ورزشایی دارم که از دست بیشتر استفاده بشه تا پا،حالا با توجه به مشخصاتی که دادم چه ورزشایی رو پیشنهاد میکنین؟
    جوریم باشه که به سنم بخوره،نرم باشگاه مربوطه ببینم انگار رفتم مهد کودک

تکواندو انتخاب خوبیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان. دوستان باشگاه‌های کیک بوکسینگ یا نینجوتسو یا جودو حوالی ونک کسی میشناسه خوب؟ من هر چی توی اینترنت میگردم چیزی پیدا نمی کنم.

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان. دوستان باشگاه‌های کیک بوکسینگ یا نینجوتسو یا جودو حوالی ونک کسی میشناسه خوب؟ من هر چی توی اینترنت میگردم چیزی پیدا نمی کنم.
    سلام،تو اینترنت لیست باشگاه های کل تهران رو از سایت تربیت بدنی بگیر،اگه نتیجه ای نگرفتی،گوگل مپ باز کن از نزدیک ببین چیزی پیدا نیشه یا نه،اینترنت دقیقا نمیگه کدوم باشگاه این رشته ها رو داره پس باید خودت سر بزنی بشون،و در اخر مردم هم که اصلا تو کار باشگاه رزمی نیستن بخای ازشون بپرسی،یا ادرس بدنسازی رو بلدن یا قهوه خونه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •