تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 171 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 1707

نام تاپيک: طرفداران Dell Inspiron 5110

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

یه سوال دیگه اینکه تو سایت مجله سخت افزار خوندم نوشته بود سندی بریج مشکل داره.کسی میدونه داستان از چه قراره؟

sakhtafzarmag.com

داره خودمونی میشه a.0611's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    0311-0611

پيش فرض

موند رو دلم که با این سیستم ساکر بازی کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

موند رو دلم که با این سیستم ساکر بازی کنم
    روی setup بازی راست کلیک کنید و روی گزینه run with graphics processor برید و از اونجا کارت گرافیک مد نظرتون رو انتخاب کنید. شاید جواب داد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

روی setup بازی راست کلیک کنید و روی گزینه run with graphics processor برید و از اونجا کارت گرافیک مد نظرتون رو انتخاب کنید. شاید جواب داد.
    این راه هم جوابگو نیست مشکل از خود pes هستش گرافیک رو nvidia میشناسه ولی ram vga رو 64 میشناسه من یه دفعه به tv وصلش کردم درست شد و ram vga رو 1024 شناخت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من دیدم خیلی دوستان مشکل دارن رفتم PES 2011 رو نصب کردم تمام اپدیت هاشو هم نصب کردم و دیدم بله مشکل وجود داره در قسمت Settings تب آخر گرافیک رو اینتل و رمش رو هم 64 مگابیت میشناسه و هرچی ور رفتم هم نشد گرافیک 525 رو بهش غالب کرد.
    توی این حالت بازی فقط روی Low و رزولیشن 720*1280 اجرا میشه که البته من مشکلی ندیدم و بازی به خوبی و Full screen اجرا میشه مشکل دوستان حالا چیه فقط چون روی High اجرا نمیشه راضی نیستید یا مشکل دیگه ای هست؟
    Last edited by FremderJunge; 30-05-2011 at 14:00.

داره خودمونی میشه a.0611's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    0311-0611

پيش فرض

من دیدم خیلی دوستان مشکل دارن رفتم PES 2011 رو نصب کردم تمام اپدیت هاشو هم نصب کردم و دیدم بله مشکل وجود داره در قسمت Settings تب آخر گرافیک رو اینتل و رمش رو هم 64 مگابیت میشناسه و هرچی ور رفتم هم نشد گرافیک 525 رو بهش غالب کرد.
    توی این حالت بازی فقط روی Low و رزولیشن 720*1280 اجرا میشه که البته من مشکلی ندیدم و بازی به خوبی و Full screen اجرا میشه مشکل دوستان حالا چیه فقط چون روی High اجرا نمیشه راضی نیستید یا مشکل دیگه ای هست؟
    نه عزیز برای من حتی full screen هم اجرا نمیشه.. 860/640 اجرا میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه MeHrDaD-91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شانس را داری آخه دل برای چی دو تا کارت گرافیک تو این سیستم گذاشته؟ دوستان تو تمام بازی این ایراد هست یا فقط PES این ایراد را داره؟
    اگر میدونستم چنین ایرادی این لپ تاپ داره عمری سفارش میدادم میرفتم 5010 میگیرفتم ولی حالا باید بسوزیم بسازیم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

شانس را داری آخه دل برای چی دو تا کارت گرافیک تو این سیستم گذاشته؟ دوستان تو تمام بازی این ایراد هست یا فقط PES این ایراد را داره؟
    اگر میدونستم چنین ایرادی این لپ تاپ داره عمری سفارش میدادم میرفتم 5010 میگیرفتم ولی حالا باید بسوزیم بسازیم.
    دو تا کارت گراف خبری نیست دوست عزیز
    گرافیک اینتل مربوط به گرافیک مجتمع هست که در خود CPU قرار داره ، یعنی همون گرافیک آنبرد . گرافیک دوم هم که مرتبط به کارت گرافیک هست . این یک قابلیت روی پردازنده های سندی بریج اینتل هست که در زمان بار کم گرافیکی از پردازنده اینتل استفاده میکنه که باعث عدم و کم شدن گرما و ... و در بار کاری گرافیک بیشتر به طور خودکار سوییچ میشه روی گرافیک اصلی .

............................

دوستان من هم میخوام این لب تاپ و با کانفینگ i5-2410M بگیرم با گراف 525

دوستانی که خرید کردن چه نکاتی و در زمان خرید می تونن به من پیشنهاد بدن که حواسم بهشون باشه تا یک لب تاپ آک و مناسب تهیه کنم ؟

گارانتی بگیرم یا نه ؟

............................
    مهم مهم: دوستان اگه لطف کنین یه عکس از صفحه کیبورد با حروف فارسی از لب تاپتون بزارین خیلی ممنونتون میشم. از نت نمیخوام از لب تاپ خودتون که کیبورد فارسی داره میخوام .

خیلی کیبورد برام مهمه میخوام بدونم حروف عربی هست و یا چیدمان حروف لاتی همون ZXCV یا QWERTY هست ؟

9. این کاربر از BIONIC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستانی که سر رشته دارن مشکل بازی ها و گرافیک رو لطفا بررسی و حل کنند.
    بنده هم قصد خرید این مدل رو دارم و دو دل شدم برای خرید.اگه نشه از کارت گرافیک با اختیار کاربر استفاده کرد خیلی ظلمه.

لطفا
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستانی که سر رشته دارن مشکل بازی ها و گرافیک رو لطفا بررسی و حل کنند.
    بنده هم قصد خرید این مدل رو دارم و دو دل شدم برای خرید.اگه نشه از کارت گرافیک با اختیار کاربر استفاده کرد خیلی ظلمه.

لطفا
    ممنون
    مشکل از pes هستش تو بقیه بازی ها مشکلی نداره الان داشتم تو نت میگشتم دیدم nvidia درایور جدید داده ورژن 270 الان میگیرم ببینم درست میشه
    Last edited by MN200224; 01-06-2011 at 00:10.

12. 2 کاربر از MN200224 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •