تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 171 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 1707

نام تاپيک: طرفداران Dell Inspiron 5110

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    سرانجام این لپتاپ رو خریدم!
    تا حالا فقط ویندوزشا نصب کردم و هنوز درایوراشا نصب نکردم یه چیزش که خیلی تو ذوقم خورد کیفیت صفحه نمایشش هست!
    باز هم چند تا سوال داشتم!
    پورت های یو اس بی3 و 2 کلید از 3 کلید بالای صفحه کلید کار نمیکنه میخواستم بدونم به خاطر عدم نصب درایورشه یا ...؟
    mansia عزیز من نمیدونم باید کدوم درایورها رو نصب کنم اگه لیست درایورهای لازم لپتاپم رو برام بذارید خیلی ممنون میشم و همچنین اطلاعات لپتاپ رو بگید(ریفری-گارانتی- سفارش کدوم کشور)؟
    بازم ممنون

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

سرویس تگ(ghn2fr1)

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

سلام من هم بعد از هفته ها تحقیق و دنبال کردن این فروم و به دلیل گرون شدن لپتاپ های دیگه دل رو به دریا زدم و اینو گرفتم.
    تا اینجا که نسبت به قیمتش خیلی خوب بوده. خوب من هم انتظار زیادی نداشتم ازش.
    یک سری از ایراداتش اینه که فکر کنم نرمال باشه:
    موقع بازی زیر مچ دست چپ که معمولاً هم برای بازی از این قسمت استفاده میشه خیلــــــــی دااااغ میشه. یعنی مجبور میشم دستم رو بالا بگیرم تا با بدنه تماس نداشته باشه. بیشتر از 10 دقیقه هم میترسم بازی کنم (آخه شنیدم خیلی نازک نارنجیه) این حرارت زمستونش باشه تابستونمون رو خدا بخیر بگذرونه.

2- مهمترین ایرادش همونطور که بچه ها هم گفتن کیفیت صفحه نمایشش هست. یعنی خیلی افتضاحه. کنتراست تصویر خیلی پایینه. به نظر شما راه حلی نداره با تنظیمات رنگش saturation و contrast و اینا کاریش کرد؟ خیلی صفحه روشن و سفید میزنه. فیلم و اینا هم اصلاً تصویر طبیعی نیست. فولدرهای ویندوز بیشتر به سفیدی میزنن تا زردی. نورش رو کمترین حالت هم میزارم. نمیدونم از کجاشون در آوردن صفحه نمایش این رو گفتن HD TrueLife

داره خودمونی میشه ya3r0261's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

فکر نمیکنم ال سی دیش اینقدری که شما میگید افتضاح باشه.من که با لپتابای دیگه مقایسه میکنم هیچ ایرادی نداره. تنها مشکلش نور افتادن تو ال سی دی هست که اونم به خاطر اینه که این لپتاب برای فضاهای بسته طراحی شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

از خروجی hdmi لپتاپ با کابل hdmi به ورودی hdmi ال سی دی وصل میکنم.
    فقط یه رزولوشن میده اونم 1920*1080 هستش. باید رزولوشن تغییر بدم؟
    ضمنا رزولوشن ال سی دی 1366*768 هست
    رزولیشن که درست هست. هر دو 16:9 هستند.
    من یک تحقیق کوچولوئی هم داشتم در فروم شرکت دل و همه چیز درست به نظر میآد و فقط میمونه استفاده از کلید fn + f1 که گفتید فایده ای نداشته. در صفحات قبلی همین تاپیک دوستی از کلید fn + f1 استفاده کرده بود و مشکلش حل شده بود.
    یک چیز دیگر به ذهنم میرسه و اون تنظیم خود lcd هست. آیا lcd حالت اتوماتیک داره برای تنظیم شدن؟ چون ممکنه که لپتاپ تصویر درست میفرسته و مانیتور دوم هم درست تصویر دریافت میکنه اما چون مانیتور دوم تنظیم نشده, تصویر از دیواره های فیزکی پنل بیرون میزنه. اگر دکمه تنظیم اتوماتیک نداره دستی میشه تنظیم کرد درست مثل مونیتورهای CRT قدیمی که باید دیوارهای تصویر دستی تنظیم میشد. اگر مشکل از این هم نبود در کنترل پنل درایور کارت گرافیک اینتل که به صورت پیش فرض مونیتور دوم تنظیم میکنه میتونید بعد از متصل کردن مونیتور دوم در تنظیماتش دستکاری کنید ممکنه مشکل از همین جا باشه.

intel graphics and media \ display \ multiple displays
    intel graphics and media \ display \ monitor\TV settings

چون خودم مونیتور دوم ندارم نتونستم بیشتر از این راهنمایی کنم. امیدوارم که مشکلتون به راحتی حل بشه.

سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    سرانجام این لپتاپ رو خریدم!
    تا حالا فقط ویندوزشا نصب کردم و هنوز درایوراشا نصب نکردم یه چیزش که خیلی تو ذوقم خورد کیفیت صفحه نمایشش هست!
    باز هم چند تا سوال داشتم!
    پورت های یو اس بی3 و 2 کلید از 3 کلید بالای صفحه کلید کار نمیکنه میخواستم بدونم به خاطر عدم نصب درایورشه یا ...؟
    mansia عزیز من نمیدونم باید کدوم درایورها رو نصب کنم اگه لیست درایورهای لازم لپتاپم رو برام بذارید خیلی ممنون میشم و همچنین اطلاعات لپتاپ رو بگید(ریفری-گارانتی- سفارش کدوم کشور)؟
    بازم ممنون

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

سرویس تگ(ghn2fr1)
    سلام. مبارکتون باشه.
    پورت usb3 بعد از نصب درایور فعال میشه.
    کلید اول بالای کیبورد بعد از نصب برنامه Dell Quickset Application فعال میشه و کارش روشن و خاموش کردن led هست.
    دکمه دوم بعد از نصب برنامه Dell Support Center فعال میشه و کارش نمایش مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری سیستم و یک سری امکانات برای خدمات پس از فروش به مشتری هست.
    دکمه سوم هنوز نتونستم کشف کنم که چه جوری فعال میشه و به چه دردی میخوره!
    چند صفحه قبل یک توضیح نسبتا کاملی میشه گفت درباره دانلود درایورهای این مدل گذاشته بودم. لطفا مطالعه کنید و اگر مشکلی داشتید بپرسید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد سرویس تگ عذر خواهی میکنم نمیتونم کمکتون کنم.

سلام من هم بعد از هفته ها تحقیق و دنبال کردن این فروم و به دلیل گرون شدن لپتاپ های دیگه دل رو به دریا زدم و اینو گرفتم.
    تا اینجا که نسبت به قیمتش خیلی خوب بوده. خوب من هم انتظار زیادی نداشتم ازش.
    یک سری از ایراداتش اینه که فکر کنم نرمال باشه:
    موقع بازی زیر مچ دست چپ که معمولاً هم برای بازی از این قسمت استفاده میشه خیلــــــــی دااااغ میشه. یعنی مجبور میشم دستم رو بالا بگیرم تا با بدنه تماس نداشته باشه. بیشتر از 10 دقیقه هم میترسم بازی کنم (آخه شنیدم خیلی نازک نارنجیه) این حرارت زمستونش باشه تابستونمون رو خدا بخیر بگذرونه.

2- مهمترین ایرادش همونطور که بچه ها هم گفتن کیفیت صفحه نمایشش هست. یعنی خیلی افتضاحه. کنتراست تصویر خیلی پایینه. به نظر شما راه حلی نداره با تنظیمات رنگش saturation و contrast و اینا کاریش کرد؟ خیلی صفحه روشن و سفید میزنه. فیلم و اینا هم اصلاً تصویر طبیعی نیست. فولدرهای ویندوز بیشتر به سفیدی میزنن تا زردی. نورش رو کمترین حالت هم میزارم. نمیدونم از کجاشون در آوردن صفحه نمایش این رو گفتن HD TrueLife
    سلام. مبارکتون باشه.
    قسمتی که گرم میشه هارد لپتاپ هست که با توجه به اجرای همزمان بسیاری از فایل ها به عنوان مثال فقط فایل های صدا و موسیقی زمینه بازی در هنگام اجرای بازی به سرعت در حال اجرا شدن هستند که باعث کارکردن بیشتر هد روی صفحه میشه و به طبع گرمای داخلی هارد بالاتر میره و این گرما از بدنه پلاستیکی هم رد میشه.
    در مورد تابستون باهاتون موافقم.

در تنظیمات هر دو کارت گرافیک میشه روشنایی و میزان رنگ ها رو تغییر داد.
    برای این منظور در کنترل پنل به دنبال عبارت intel graphics and media برای کارت intel در این مسیر:

intel graphics and media \ display \ color enhancement

و عبارت nvidia control panel برای کارت nvidia در این مسیرها:

nvidia control panel \ video \ adjust video color setting
    nvidia control panel \ display\ adjust desktop color setting

تغییرات مطلوبتونو انجام بدید.
    Last edited by mansia; 11-02-2012 at 11:02.

5. 2 کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

دکمه دوم بعد از نصب برنامه Dell Support Center فعال میشه و کارش نمایش مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری سیستم و یک سری امکانات برای خدمات پس از فزوش به مشتری هست.
    دکمه سوم هنوز نتونستم کشف کنم که چه جوری فعال میشه و به چه دردی میخوره!
    برای من سری جدید هست که گرفتم گارانتیش 1 هفته هست شروع شده و هنوز مشخصات کاملشو تو سایتش ننوشته. دکمه دوم برای من کار نمیکنه فکر کنم به همین دلیل باشه که هنوز مشخصاتم نیومده

اما در عوض دکمه سوم کار میکنه و خیلی خفنه
    windows mobility center رو در منوی استارت بنویسید کار همین دکمه سومه.

در تنظیمات هر دو کارت گرافیک میشه روشنایی و میزان رنگ ها رو تغییر داد.
    برای این منظور در کنترل پنل به دنبال عبارت intel graphics and media برای کارت intel در این مسیر:
    intel graphics and media \ display \ color enhancement
    و عبارت nvidia control panel برای کارت nvidia در این مسیرها:
    nvidia control panel \ video \ adjust video color setting
    nvidia control panel \ display\ adjust desktop color setting
    تغییرات مطلوبتونو انجام بدید.
    ممنون ولی اینا رو میدونستم و خیلی دستکاری کردم بهتر نمیشد. من قبلاً با لپتاپ های asus و vaio کار کردم خیلی تصویر شفافتر و پررنگتری میده و واقعاً تماشای فیلم اونجا لذت بخش بود. احساس میکنم این غلظت رنگش خیلی کمه. وقتی brightness رو زیاد میکنم روی 4 5 تقریباً بهتر میشه ولی اذیت میکنه چشم رو. (معمولاً روشنایی رو روی 2 میزارم)

7. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

جالبه. مال من دکمه وسطش کار نمیکنه که عکس یه آچار روشه
    دکمه آخری که windows mobility center هست
    همیشه برام سوال بوده این دکمه وسطی یه چه دردی میخوره. کسی اینجا میدونه این دکمه وسطی چیه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

آقای مانسیا میشه بگی از لیست درایورای سایت دل کدومش مربوط به dell support center میشه؟یا اگه ممکنه لینک دانلودشو بذاری

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

آقای مانسیا میشه بگی از لیست درایورای سایت دل کدومش مربوط به dell support center میشه؟یا اگه ممکنه لینک دانلودشو بذاری
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 2 کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه tariran0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    من لپتاپم رسید
    همه چیش خوب کار میکنه فقط وایرلسش ........:(

تو جعبش فقط یه سی دی بود که توش هیچ فایل اجرایی ای وجود نداره. فقط تو درایو C تعدادی درایور وجود داره.
    امروز اومدم که با وایرلس بیام اینترنت دیدم شناسایی نمیکنه. فهمیدم که کارتش نصب نیست. بعد اون درایور ها را نصب کردم باز درست نشد
    راستی درایور بلوبوثش سالمه و کار میکنه
    تو سایت دل هم رفتم برای نت ورک 7 تا درایور وجود داره. من کدوم رو باید نصب کنم؟؟؟؟؟؟
    تورو خدا کمک کنید!!!!!!!

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

سلام
    من لپتاپم رسید
    همه چیش خوب کار میکنه فقط وایرلسش ........:(

تو جعبش فقط یه سی دی بود که توش هیچ فایل اجرایی ای وجود نداره. فقط تو درایو C تعدادی درایور وجود داره.
    امروز اومدم که با وایرلس بیام اینترنت دیدم شناسایی نمیکنه. فهمیدم که کارتش نصب نیست. بعد اون درایور ها را نصب کردم باز درست نشد
    راستی درایور بلوبوثش سالمه و کار میکنه
    تو سایت دل هم رفتم برای نت ورک 7 تا درایور وجود داره. من کدوم رو باید نصب کنم؟؟؟؟؟؟
    تورو خدا کمک کنید!!!!!!!
    R292554 - Dell Wireless 1702 802.11 bgn, BT3.0+HS.exe

14. این کاربر از mohammadi_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •