تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: کمک کمک مشکل با بوت نشدن DELL xps l502x کمک کمک

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز خوبی ؟

آقا یه سوال داشتم این دل رو که خریدید راضی هستید ؟ اگه لطف کنی از مشکلاتش که تا حالا داشتی بگی ممنون میشم.

کلا نظرت چیه ؟ خوب هزینه کردید یا نه ؟
    من خودم سه ماهه این سیستم رو خریدم ولی الان یه خورده پشیمون شدم
    درسته که رمش 6gb اما واسه کارای عادی 4Gb زیاده در مورد cpu شم همین
    درسته که گرافیکش 2 اما ال سی دیش واقعا نمیتونه این گرافیک رو نشون بده مگه وصلش کنی به یه lcd full hd
    اون موقع است که کیفیت تصویرش بیداد میکنه.
    این مدل من به خاطر این خصوصیتاش گرفتم ولی امیدوارم شما این اشتباه رو نکنی(البته شاید شما کارای سنگینو محاسباتی بخوای باش انجام بدی که فکر کنم در اوت موردا مناسب باشه)
    حالا از معایبش قیافش که واقعا کم میاره در مقابل لب تابای دیگه به راحتی کثیف میشه و اثر نگشت هم میمونه روش
    دی وی دی رایترش که خیلی ضعیفه .
    ولی با این همه از دو نکتش خوشم میاد صدای واقعا عالیش و usb.3 بودنش
    در کل اگه سونی یا اپل میگرفتم خیلی بهتر بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من خودم سه ماهه این سیستم رو خریدم ولی الان یه خورده پشیمون شدم
    درسته که رمش 6gb اما واسه کارای عادی 4Gb زیاده در مورد cpu شم همین
    درسته که گرافیکش 2 اما ال سی دیش واقعا نمیتونه این گرافیک رو نشون بده مگه وصلش کنی به یه lcd full hd
    اون موقع است که کیفیت تصویرش بیداد میکنه.
    این مدل من به خاطر این خصوصیتاش گرفتم ولی امیدوارم شما این اشتباه رو نکنی(البته شاید شما کارای سنگینو محاسباتی بخوای باش انجام بدی که فکر کنم در اوت موردا مناسب باشه)
    حالا از معایبش قیافش که واقعا کم میاره در مقابل لب تابای دیگه به راحتی کثیف میشه و اثر نگشت هم میمونه روش
    دی وی دی رایترش که خیلی ضعیفه .
    ولی با این همه از دو نکتش خوشم میاد صدای واقعا عالیش و usb.3 بودنش
    در کل اگه سونی یا اپل میگرفتم خیلی بهتر بود

ممنون دوست عزیز از راهنماییت
    والا من برای کارای سنگین احتیاج دارم . شما کار گرافیک سنگین تا حالا باهاش نکردین؟ مثلا بازی سنگین. ؟ جواب میده ؟ چقد داغ میکنه ؟ ممنون میشم بگید .

آقا یه درخواست دارم از شما و هرکسی که اینجا dell xps l502 داره. اگه میشه با ویندوز 7 یه rating بگیرید و از نتیجه یه عکس بزارید تا ببینم. اگه این کار رو بکنید لطف بزرگی کردید.

در آغاز فعالیت lahij.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    لاهیجان

12

ممنون دوست عزیز از راهنماییت
    والا من برای کارای سنگین احتیاج دارم . شما کار گرافیک سنگین تا حالا باهاش نکردین؟ مثلا بازی سنگین. ؟ جواب میده ؟ چقد داغ میکنه ؟ ممنون میشم بگید .

آقا یه درخواست دارم از شما و هرکسی که اینجا dell xps l502 داره. اگه میشه با ویندوز 7 یه rating بگیرید و از نتیجه یه عکس بزارید تا ببینم. اگه این کار رو بکنید لطف بزرگی کردید.
    سلام دوست من ، الان یه هفته ای هست که این labtop و گرفتم و روش بازی اینا زیاد نصب کردم و بیشترشونو راحت با آخرین درجه کیفیت اجرا میکنه مثل هلو من خودم یه سیستم خونگی full ddr2 دارم نزدیک 2 سال پیش گرفته بودم الان با این dell xps L502 مقایسش میکنم خیلی تفاوت میبینم توش ، مخصوصا تو بازی که منم خورشم خیلی مشخص میشه ، من از ریتینگی که گفتی یه عکس گرفتم و برات گذاشتم ، الان که اینارو مینویسم دارم با همین لبتاپ کار میکنم ، به طور کلی منم قبل از خرید همه این سوالاتی که شما و بچه های دیگه میپرسین و داشتم اما دیگه زدم به سیم آخر و گرفتمش ، در مورد این لبتاپ من نظر خودمو مینویسم شاید به دردت خورد ، در مورد ظاهرش باید بگم که من واقعا ازش خوشم میاد چون ظاهر سنگین و شیکی داره من قبل از خرید از هر کی شنیدم میگفت قشنگ نیست ! ، در مورد مانیتورش باید بگم که تصاور توش واقعا شفافه و آدم لذت میبره ، زاویه دید خیلی خوبی داره اما تو نور نمیتونی خوب مانیتورو ببینی ، در مورد صداش که دیگه مشخصه خیلی صدای خوب و بلندی داره ، در مورد کیبردش واقعا نرم و راحت کار میکنه بدش اینه که قسمت اعدداد ماشین حساب و نداره ، backlight کیبرد خیلی کیبرد و قشنگ میکنه و تو نور کم راحت میتونی کیبرد و ببینی ، در مورد blue-ray من هیچ disk blur ray توش نذاشتم پس نظری ندارم اما dvd و cd و چه موقع خوندن ازش چه write خیلی خوب کار میکنه و سرعتش خوبه ، لااقل از suzoki رو pc خودم بهتر کار میکنه ، تاچ پد لبتاپ خیلی حساسه یعنی انقدر که موقع تایپ سریع دستت زیاد بهش میخوره و موس میپره جای دیگه ( شاید من هنوز عادت نکردم باهاش ) ، دوربین وب کمش کیفیت خوبی داره ، تو روز عالیه اما تو تاریکی زیاد خوب نیست ، دکمه های تاچ قسمت بالای کیبرد خیلی ضریف و قشنگ کار میکنن ، موقع روشن شدن لبتاپ هم یه رقص نور خوشکل میزنن ، در مورد وایرلسش باید بگم که سرعت خوبی داره و من خودم تا حدود 10 متر شایدم بیشتر راحت به مودم توی خونم وصل میشم ، در مورد جنس بدنه ی لبتاپ باید بگم که دور کیبرد و تاچ پد کلا آلمینیوم هست و موقعه ای که دستت و روش میزاری یا لمسش میکنی احساس خوبی به آدم دست میده و راحته ، دور مانیتور کلا از جنس پلاستیکه ، در مورد گرمای سیستم باید بگم که موقعه ای که کار زیادی ازش نکشی یا رو maximum performance تنظیم نباشه گرمای خیلی خیلی کمی داره ، اما وقتی وارد بازی یا کار سنگین میشی دما بعد از 5 - 10 min بالا میره ، وقتی روی پاهات میزاری لبتاپ و تو تابستون یه خورده اذیت میکنه اما زمستون عشقو حاله ، قسمت سمت چپ لبتاپ بغل تاچ پد و قسمت پشت همین سمت لبتاپ گرم میشه و دماش نمیشه گفت زیاد نیست اما اونقدرم نیست که بگیم اذیت کنه و نشه باهاش کار کرد ، باتریش در حالت عادی حدودا 3 - 4 ساعت کار میکنه ، اما تو بازی شاید 1 و نیم ساعت بتونه بمونه ، پشت باتری یه جای سیم کارت داره که من حتی برنامش و هم نصب کردم اما متاسفانه نه ایرانسل و نه همراه اول و پشتیبانی نمیکنه و نمیشناسه ! دیگه همین سلامتی شما ، به نظر من لبتاپ بسیار خوبیه من که ازش راضیم ، البته یه چیز در مورد کارت گرافیکش هست که منو ناراحت کرده اینکه بعضی از بازی ها مثل PES 2011 یا مثلا Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City با 2 کارته بودن گرافیک مشکل دارن و من نتونستم حلش کنم ، اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه ، موقعه ای مه میری تو بازی یا تو تنظیمات بازی کارت geforce 540 و نمیشناسه و فقط اینتل و detect میکنه و نمیزاره که کیفیت بازی و بالا ببری یا دستکاری کنی و پیغام کارت گرافیک میده من خیلی بازی روش نصب کردم اونای دیگه اینجوری نبودن اما این 2 تا بازی نمیدونم چشونه !!!!! ، سوالی بود در خدمتیم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •