تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: برای کاستن از حساسیت سیستم اعصاب مرکزی دارویی غیر از داروهای ضد افسردگی هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض برای کاستن از حساسیت سیستم اعصاب مرکزی دارویی غیر از داروهای ضد افسردگی هست؟

سلام

میخوام حساسیت سیستم اعصاب مرکزی رو پایین بیارم . توی نت هرچی سرچ کردم فقط داروهای ضد افسردگی برای این کار در نظر گرفته شده بود . ایا دارویی هست که به افسردگی ربطی نداشته باشه و فقط برای کم کردن حساسیت و تحریک پذیری اعصاب مرکزی طراحی شده باشه؟ مخصوصا روی مسائل ج.ن.س.ی تاثیر منفی نذاره.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام

میخوام حساسیت سیستم اعصاب مرکزی رو پایین بیارم . توی نت هرچی سرچ کردم فقط داروهای ضد افسردگی برای این کار در نظر گرفته شده بود . ایا دارویی هست که به افسردگی ربطی نداشته باشه و فقط برای کم کردن حساسیت و تحریک پذیری اعصاب مرکزی طراحی شده باشه؟ مخصوصا روی مسائل ج.ن.س.ی تاثیر منفی نذاره.
    سلام بله هست.

منتها تا جایی که من اطلاع دارم انواع مخدر ها و مسکن های قوی رو شامل می شه.

3. 2 کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام بله هست.

منتها تا جایی که من اطلاع دارم انواع مخدر ها و مسکن های قوی رو شامل می شه.
    بنظر شما برای کاستن از حساسیت و تحریک پذیری اعصاب مرکزی چه دارویی میتونه کمک کنه؟ میتونید چنتا اسم بهم بگید؟ داروهایی که به افسردگی ربطی نداشته باشن و مختص همین موضوع طراحی شده باشن . ایا همیشه باید دارو مصرف بشه؟ احتمال اینکه بعد از مصرف طولانی مذت برای همیشه از حساسیت کاسته بشه هس؟ و میشه مصرف دارو رو قطع کرد؟ اعصاب به حالت قبلی برنمیگرده؟

5. این کاربر از CHaPaReL. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

بنظر شما برای کاستن از حساسیت و تحریک پذیری اعصاب مرکزی چه دارویی میتونه کمک کنه؟ میتونید چنتا اسم بهم بگید؟ داروهایی که به افسردگی ربطی نداشته باشن و مختص همین موضوع طراحی شده باشن . ایا همیشه باید دارو مصرف بشه؟ احتمال اینکه بعد از مصرف طولانی مذت برای همیشه از حساسیت کاسته بشه هس؟ و میشه مصرف دارو رو قطع کرد؟ اعصاب به حالت قبلی برنمیگرده؟
    فروم های خارجی خیلی راحت تر و بهتر نتیجه میگیری ... reditt هم خوبه

7. این کاربر از meisam317 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •