تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 15 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 143

نام تاپيک: پروژه ساخت یک جفت باند استریو به همراه آمپلی فایر (راهنمایی کنید)

داره خودمونی میشه ominoaudio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

فکر کنم شما آمپلیفایر دوست خوبمون sound.vision رو دیدید و فکر کردین مال منه. نه دوست عزیز آمپلیفایر من تمام ترانزیستوری هست و کیفیت خیلی خوبی هم داره به همین خاطر باند استندینگ ساختم. در مورد کراس اوور هم باید بگم اکتیو خیلی پر دردسره و طراحیش سخت تره و هزینه خیلی بالاتر میرفت به خاطر این که برای هر خروجی باید 1 آپلیفایر جدا میزاشتم و.. کراس اوور پسیو خیلی با کیفیت و خوبه دست کم نگیریدش تو باندهای شرکتی و برندهای معروف هم استفاده میشه. در کل از شما به خاطر راهنمایی و دلگرمی که به من دادین ممنونم

پایدار باشید.
    Last edited by ominoaudio; 21-07-2011 at 17:31.

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

فکر کنم شما آمپلیفایر دوست خوبمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دیدید و فکر کردین مال منه. نه دوست عزیز آمپلیفایر من تمام ترانزیستوری هست و کیفیت خیلی خوبی هم داره به همین خاطر باند استندینگ ساختم. در مورد کراس اوور هم باید بگم اکتیو خیلی پر دردسره و طراحیش سخت تره و هزینه خیلی بالاتر میرفت به خاطر این که برای هر خروجی باید 1 آپلیفایر جدا میزاشتم و.. کراس اوور پسیو خیلی با کیفیت و خوبه دست کم نگیریدش تو باندهای شرکتی و برندهای معروف هم استفاده میشه. در کل از شما به خاطر راهنمایی و دلگرمی که به من دادین ممنونم

داره خودمونی میشه Ealireza2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

فکر کنم شما آمپلیفایر دوست خوبمون sound.vision رو دیدید و فکر کردین مال منه. نه دوست عزیز آمپلیفایر من تمام ترانزیستوری هست و کیفیت خیلی خوبی هم داره به همین خاطر باند استندینگ ساختم. در مورد کراس اوور هم باید بگم اکتیو خیلی پر دردسره و طراحیش سخت تره و هزینه خیلی بالاتر میرفت به خاطر این که برای هر خروجی باید 1 آپلیفایر جدا میزاشتم و.. کراس اوور پسیو خیلی با کیفیت و خوبه دست کم نگیریدش تو باندهای شرکتی و برندهای معروف هم استفاده میشه. در کل از شما به خاطر راهنمایی و دلگرمی که به من دادین ممنونم

پایدار باشید.
    درسته حق با شماس کرا اکتیو برای پری آمپ هست و آمپ و جدا میخاد...
    فکر کردم آیسی استفاده کردید .. ببخشید نمیدونستم ...

میدونید من دقیقا 1 سال پیش تا پای خرید این قطعات رفتم ...
    البته میخاستم با آیسی کار کنم ... ترانزیستور سخته ...
    با کراس آور 24 دسی بل بر اکتاو اکتیو...

خدایی دیدم از پس مدار تغذیه و ... بر نمیام ...
    بی خیالش شدم

خیلی دوست دارم سیستم کامل شده شما رو ببینم و صداشو بشنوم ..
    ایشالا تکمیل شد عکس هاشو بزارید ببینیم ..

ارادت

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

حتما میزارم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sound.vision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ولی به نظرم این خرج رو صرف خرید یه فلور استند پدر مادر دار میکردید

لذت بیشتری از صدا میبردید ...

البته ظاهر زیبا تری هم داشتن

موفق باشید
    صد البته سری Silver rx برند Monitor Audio از این چیزی که ما درست می کنیم بهتر هست ولی همونطور که تو پست های قبلی گفتم هدف از انجام اینکار صرفه جویی هزینه برای داشتن یک سیستم با کیفیت و یا زیبا نیست بلکه فقط می خواییم انجام دادن و ساختن یه سیستم صوتی را از صفر تا 100 تجربه کنیم حالا این راه چه سختی ها و مشکلاتی دارد جای خود ولی تجربه ای هست بسیار لذت بخش!!!!....نمی دونم تا حالا از این کارا کردی یا نه ولی وقتی آدم خودش وسیله ای رو درست می کنه و برای ساختنش سختی زیادی رو متحمل میشه...وقتی اون وسیله درست شد از داشتنش بی نهایت لذت می بره و کلی هم یاد می گیره!
    به هر حال هدف ها متفاوت و سلیقه ها هم مختلف هست.

6. این کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان عزیز قیمت باندهای monitor audio رو تو این سایت میتونید ببینید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی سایتهای خارجی 870 دلار
    تو ایران1.140.000

پاینده باشید.

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان. بالاخره باندهای مورد نظرم رو ساختم نتیجه خیلی راضی کننده هست عکسهاشو براتون گذاشتم ببینید و نظراتتون رو بگید. البته باید دانلود کنید.

این هم لینک دانلود:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حجم فایل 5.44 مگابایت

پیروز و سربلند باشید.
    Last edited by ominoaudio; 18-12-2011 at 09:44.

9. این کاربر از ominoaudio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان. بالاخره باندهای مورد نظرم رو ساختم نتیجه خیلی راضی کننده هست عکسهاشو براتون گذاشتم ببینید و نظراتتون رو بگید. البته باید دانلود کنید.

این هم لینک دانلود:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ]omino audio.rar
    حجم فایل 5.44 مگابایت

پیروز و سربلند باشید.
    احسنت...عجب هیولایی ساختی! خوب تونستی جمش کنی آفرین واقعا.... یکم در مورد صداش بگو ....در مورد مزایا و احتمالا معایبی که داره...فکر می کنی اگر چی کار دیگه می کردی می تونست بهتر از این هم بشه؟....

خیلی حال کردم

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام sound.vision عزیز ممنونم از شما. اگه شما نبودین و دلگرمیهای شما و دوستان دیگه نبود پروژه ی ساخت سیستمم به پایان نمیرسید. صداش که به نظر من معرکس باسهای خیلی خیلی نرم و گوش نواز و با کیفیت. در عین حال صدایی واضح و با جزئیات کامل. این دسته از باند ها فقط فضای بزرگ میخوان که همه از چنین فضایی برخوردار نیستند از جمله خودم. طول اتاق باید از عرض اتاق بیشتر باشه (مستطیل شکل) که باند در عرض قرار بگیره تا بهترین صدارو از اون بگیری توی اتاقهای مربع شکل و کوچیک صدارو خیلی بخوای بالا ببری انعکاسهای صدا در اطراف زیاد میشه و آزار دهنده میشه. ولی در کل میدرنج هرچی بزرگتر بهتر.
    موفق باشید.

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

1 نکته: قلب تپنده ی سیستم صوتی آمپلیفایر با کیفیت هست... مخصوصا برای باندهای فلور استندینگ.

پایدار باشید.

12. این کاربر از ominoaudio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام sound.vision عزیز ممنونم از شما. اگه شما نبودین و دلگرمیهای شما و دوستان دیگه نبود پروژه ی ساخت سیستمم به پایان نمیرسید. صداش که به نظر من معرکس باسهای خیلی خیلی نرم و گوش نواز و با کیفیت. در عین حال صدایی واضح و با جزئیات کامل. این دسته از باند ها فقط فضای بزرگ میخوان که همه از چنین فضایی برخوردار نیستند از جمله خودم. طول اتاق باید از عرض اتاق بیشتر باشه (مستطیل شکل) که باند در عرض قرار بگیره تا بهترین صدارو از اون بگیری توی اتاقهای مربع شکل و کوچیک صدارو خیلی بخوای بالا ببری انعکاسهای صدا در اطراف زیاد میشه و آزار دهنده میشه. ولی در کل میدرنج هرچی بزرگتر بهتر.
    موفق باشید.

---------- Post added at 10:37 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

1 نکته: قلب تپنده ی سیستم صوتی آمپلیفایر با کیفیت هست... مخصوصا برای باندهای فلور استندینگ.

پایدار باشید.
    پشت میدرنج ها رو که خوب پوشاندی؟ منظورم اینه که با حرکت ووفرها و نواسانات آن ها، میدرنج دچار ارتعاش نشود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •