تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 314 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

عزیزم در مورد گرافیک حداقل 2-3 بار تو صفحات قبلی صحبت شد
    6090 خیلی قوی تره

نه من برای گرافیک خیلی حساسم .
    به هر حال ممنونم

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

به هر حال ممنونم
    تو notebookchek ببین خیالت راحت تر بشه

3. این کاربر از d.b23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه .princess's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

به هر حال ممنونم
    بذار راحت بگم :اگه 540 به عنوان 206 در نظر بگيريم 6770 مثل آزرا ميمونه

5. 3 کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohsenslr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

6770 معادل GT555M

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

من هم قصد خریدش را داشتم . تو سایت های خارجی گشتم دیدم مشکل دار هست . هر چند ۱ ماه که مشکلش را پیدا کردن و خریدارها باید به مرامز نمایندکی مراجعه کنند . نمی دانم.تو.ایران خوبش وارد میشه یا خرابش ؟
    فردا ميرم امارشو با پسر داييم در ميارم ميام اينجا بهتون ميگم اما فكر نكنم ايسر هم اش دهن سوزي باشه اگه بخوايم 1100 بديم به ايسر اچ پي 1350 تومن مدل 6080 كه بيشتر ميارزه

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

به شرطي كه مثل 6770 DDR5 باشه البته من تو كانفيگ لنوو ديدم 555 رمش DDR3 هستش

8. 2 کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ولی توی کانفینگ لب تاپ msi gx680 همین گرافیک با رم DDR5 هست

- صفحه نمایش: ۱۵٫۶ LED backlight (فول اچ دی (۱۹۲۰×۱۰۸۰) و اچ دی (۱۳۶۶×۷۶۸) ) ۲- پردازنده و ROM: پردازنده چهار هسته ای Intel Core i7 2630QM Processor با رم DDR3 4GB 1333
    3- دوربین: دوربین ۵ مگاپیکسلی ضبط ویدیویی ۳۰ فریم در ثانیه با ۷۲۰p
    ۴- وزن: ۳۵۰۰ گرم
    ۵- هارد: ۶۴۰GB
    6- گرافیک: NVIDIA GeForce GT 555M 1GB DDR5

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

اين هم يه ريويو مختصر از اين لپتاپ كه فردا قرار بخرمش!

DV6 6090.HP 6090 بهتر است با نگاهی اجمالی این نوت بوک را زیر نظر بگیریم. در ظاهر نوت بوکی مشکی رنگ و بسیار زیبا از نظر طراحی را می بینیم که 15.6 اینچ بزرگی دارد. طرح های گردابی روی درب آن خیلی جذاب است. از بالا می توانیم آرم کمپانی hp را مشاهده کنیم که خود نمایی می کند. بدون اینکه درب آن را باز بکنیم آن را بلند می کنیم. سنگینی 3 کیلوگرمی آن حس می شود، ولی در عوض خوش وزن است. به بغل های آن نگاهی می اندازیم. که پر از پورت های خروجی و ورودی است.این بغل ها بر خلاف دیگر سطوح مشکی رنگ ساخته نشده اند، بلکه جلای فلزی نقره ای رنگی به آن ها داده شده است. درایو نوری یا همان DVD COMBO آن در قسمت سمت راست قرار دارد. با آن هم می توانید انواع DVD و CD را اجرا کنید و هم رایت کنید. ورودی شارژر باتری نیز در همان قسمت سمت راست قرار دارد که می تواند باتری 6 سلولی آن را شارژ کند. دو پورت USB نیز در همین قسمت دیده می شود. متاسفانه این نوت بوک فاقد مودم داخلی می باشد، هرچند که می توانید با تهیه ی یک مودم اکسترنال این نقص را هم بر طرف کنید ولی در عوض باز هم در همان قسمت سمت راست می توان ورودی LAN CABLE را نیز مشاهده کرد. شما می توانید از اینترنت مشترک که برای مثال در بیشتر دانشگاه ها عرضه می شود و دارای سرعت بالایی هم می باشد استفاده نمایید. و اما قسمت سمت چپ. بعضی از امکاناتی که قابل مشاهده هستند از این قراراند: دو عدد پورت USB دیگر( تا اینجا شد چهار عدد)، یک عدد خروجی ویدیو که می توان ان را به نمایشگر های بزرگ نصب کرد و رابط HDMI که می توان آن را به HDTV متصل کرد و تصاویر گرفته شده با کیفیت HD را مشاهده نمود. همچنین این نوت بوک دارای دو خروجی هدفون و یک ورودی میکروفون نیز می باشد.

منبع :RayaneHamrah.ir

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

ولی توی کانفینگ لب تاپ msi gx680 همین گرافیک با رم DDR5 هست

- صفحه نمایش: ۱۵٫۶ LED backlight (فول اچ دی (۱۹۲۰×۱۰۸۰) و اچ دی (۱۳۶۶×۷۶۸) ) ۲- پردازنده و ROM: پردازنده چهار هسته ای Intel Core i7 2630QM Processor با رم DDR3 4GB 1333
    3- دوربین: دوربین ۵ مگاپیکسلی ضبط ویدیویی ۳۰ فریم در ثانیه با ۷۲۰p
    ۴- وزن: ۳۵۰۰ گرم
    ۵- هارد: ۶۴۰GB
    6- گرافیک: NVIDIA GeForce GT 555M 1GB DDR5
    دوست عزيز من ام اس اي قيمتش چنده؟ قيمتش نجوميه !!! و در ضمن خروجيش فول اچ دي هست نه اينكه واقعا فول اچ دي باشه از نظر تصوير مثل 620 ميمونه و اينو بهت بگم فول اچ دي تو اينچاي كم خودشو نشون نميده من كارتشو ديدم DDR3 هستش نه DDR5 پس همين مدل به صرفه تره من مدل بدون بلوري و هارد كمتر از 1 ترا شو ميخوام كه حدودا 1360 بي گارانتيشه
    Last edited by .princess; 22-04-2011 at 21:31.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

DV6 6090.HP 6090 بهتر است با نگاهی اجمالی این نوت بوک را زیر نظر بگیریم. در ظاهر نوت بوکی مشکی رنگ و بسیار زیبا از نظر طراحی را می بینیم که 15.6 اینچ بزرگی دارد. طرح های گردابی روی درب آن خیلی جذاب است. از بالا می توانیم آرم کمپانی hp را مشاهده کنیم که خود نمایی می کند. بدون اینکه درب آن را باز بکنیم آن را بلند می کنیم. سنگینی 3 کیلوگرمی آن حس می شود، ولی در عوض خوش وزن است. به بغل های آن نگاهی می اندازیم. که پر از پورت های خروجی و ورودی است.این بغل ها بر خلاف دیگر سطوح مشکی رنگ ساخته نشده اند، بلکه جلای فلزی نقره ای رنگی به آن ها داده شده است. درایو نوری یا همان DVD COMBO آن در قسمت سمت راست قرار دارد. با آن هم می توانید انواع DVD و CD را اجرا کنید و هم رایت کنید. ورودی شارژر باتری نیز در همان قسمت سمت راست قرار دارد که می تواند باتری 6 سلولی آن را شارژ کند. دو پورت USB نیز در همین قسمت دیده می شود. متاسفانه این نوت بوک فاقد مودم داخلی می باشد، هرچند که می توانید با تهیه ی یک مودم اکسترنال این نقص را هم بر طرف کنید ولی در عوض باز هم در همان قسمت سمت راست می توان ورودی LAN CABLE را نیز مشاهده کرد. شما می توانید از اینترنت مشترک که برای مثال در بیشتر دانشگاه ها عرضه می شود و دارای سرعت بالایی هم می باشد استفاده نمایید. و اما قسمت سمت چپ. بعضی از امکاناتی که قابل مشاهده هستند از این قراراند: دو عدد پورت USB دیگر( تا اینجا شد چهار عدد)، یک عدد خروجی ویدیو که می توان ان را به نمایشگر های بزرگ نصب کرد و رابط HDMI که می توان آن را به HDTV متصل کرد و تصاویر گرفته شده با کیفیت HD را مشاهده نمود. همچنین این نوت بوک دارای دو خروجی هدفون و یک ورودی میکروفون نیز می باشد.

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

دوست عزيز من ام اس اي 620 دارم و از اين خبرايي كه ميگيد نيس اصلا فول اچ دي نيس و كارت گرافيك DDR3 هست فقط دوربينش اچ دي هستش كه به چه كار من ميادش؟!!! در ضمن 555 نه 540 كارتش هست اينقدر بهش نمره الكي نده
    پیشاپیش مبارکت باشه . ولی اگه توجه کنی من لب تاپ MSI GX 680 را گفتم نه GE 620 !!!

در ضمن اگر عکسی از HP DV6 6090 EE دارید .ممنون میشم اپلود کنی .
    Last edited by mohsen19x; 22-04-2011 at 21:40.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوست عزيز من ام اس اي قيمتش چنده؟ قيمتش نجوميه !!! و در ضمن خروجيش فول اچ دي هست نه اينكه واقعا فول اچ دي باشه از نظر تصوير مثل 620 ميمونه و اينو بهت بگم فول اچ دي تو اينچاي كم خودشو نشون نميده من كارتشو ديدم DDR3 هستش نه DDR5 پس همين مدل به صرفه تره من مدل بدون بلوري و هارد كمتر از 1 ترا شو ميخوام كه حدودا 1360 بي گارانتيشه
    پرنسس جان فردا رفتی به سلامتی بخری مدل های دیگه 6090 و 6080 و 6070 هم اگه بود قیمت بگیر (با گارانتی و بدون گارانتی) یه سوال دیگه بیمه کردن لپ تاپ بدون گارانتی خوبه؟ کلا بیمه چیکار می کنه؟ یکبار مصرفه بیمه یا دوره یکساله هرچندبار که نیاز باشه؟

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

در ضمن این رنگش مشکی نیست
    رنگ اصلیش قهوه ای تیره هست که تو نور های مختلف به بادمجونی و مشکی هم میزنه و واقعا خوش وزنه
    راستی princess عزیز رفتی بخری در مورد پارتیشن بندیش هم بپرس.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •