تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 314 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

کلا مشکل خیلی بزرگی هم نیست و لی ایشالا که مشکل دار نباشه

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

اینم اطلاعیه HP

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از d.b23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه .princess's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

سلام من خودم ام اس اي 620 دارم اما الان ميخوام يه لپتاپ حرفه اي بخرم ام اس اي با فتوشاپ مشكل اساسي داره به خاطر همين هم دلمو زده ميخوام بدمش به پسر داييم اگه امكانش هست لطفا به من بگيد كه ايا اچ پي سرويس تگ داره يا نه؟مثل سايت دل كه سرويس تگ داره و محصولتونو ميتونيد ببينيد كه سفارش كدوم كشوره از دوستاني كه اين لپتاپ رو خريدن تقاضا دارم با نرم افزار جي پي يو زد يه عكس بزارن با زهم ممنون اما در مورد سندي بريج اين لپتاپ بگم كه براي مادربردهاي 65 مشكلي از اين نظر پيش نمياد چرا كه ايسوس هم نيو ريويژنشو رو 65 نصب كرده و مشكلي نداره مثل خود همين ام اس اي

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

دوست گرامي d.b23
    امگانش هست از گرافيك لپتاپتون يه عكس با برنامه جي پي يو زد بگيريد؟ ميدونم كه انتخاب خيلي منطقي داشتيد من پستاي قبلي شما رو هم خوندم و در مورد دي وي 7 هم نظرات شما و دوستان رو دنبال ميكردم اگه لطف كني از گرافيكتون عكس بذاريد كه خيلي ممنونت ميشم

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

همین الان با توضیحات HP چک کردم و بر اساس این نوشته لپ تاپ من مشکل دار نیست
    Determine if your HP Notebook PC is affected
    NOTE: The notebook PC instructions below will not work on a desktop PC.

1. Locate your serial number by clicking Start , entering HP and selecting HP Support Assistant (the serial number is displayed near the bottom edge of the opening window) or looking at the printed Service Tag label located in the battery bay. NOTE: Shut down your notebook and disconnect the AC adapter before removing the battery to access the Service Tag label.

1. If the fourth through sixth digits of the serial number are "108" or numerically higher, your HP notebook does not have the affected Intel chipset. No further action is necessary.
      2. If the fourth through sixth digits of the serial number are "107" or numerically lower, your HP notebook may have the affected Intel chipset. Proceed to step 2

شماره سریال لپ تاپ من 5CH1110MZV هست و بر اساس نوشته بالا عددش از 108 بالاتره پس مشکلی نداره.در ضمن به خود HP هم ایمیل میطنم و جوابشو براتون میزارم
    ولی لپ تاپ من chipset جزو سری 6 و c200 هست که HP گفته مشکل داره ولی ظبق نوشته بالا چون سریال لپ تاپم مشکل نداره اصلا نیازی به چک کردن چیپست نیست

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

6. 3 کاربر از d.b23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

خيالت راحت من بهت تضمين ميدم مشكلي كه ايسوس داشت رو اچ پي نداره چون مادربردش 65 هست مثل همين ام اس اي 620 كه هيچ مشكلي نداشتم جز هموني كه بالا گفتم فقط ميمونه كار با كارت گرافيكش .خودت تا حالا باهاش بازي كردي؟مثلا مترو 2033؟ افت فرم يا لگ داشت؟ چون فردا ميخوام همين مدل رو بخرم بيشتر كارام گرافيكيه واسم كارت گرافيكش خيلي حياتيه

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

راستي سايت اچ پي تگ نداره كه بفهميم لپتاپ سفارش كجاست؟
    اگه داره بي زحمت ادرسشو ميزني تا موقع خريد چكش كنم؟ باز هم ازت ممنون

8. این کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

خيالت راحت من بهت تضمين ميدم مشكلي كه ايسوس داشت رو اچ پي نداره چون مادربردش 65 هست مثل همين ام اس اي 620 كه هيچ مشكلي نداشتم جز هموني كه بالا گفتم فقط ميمونه كار با كارت گرافيكش .خودت تا حالا باهاش بازي كردي؟مثلا مترو 2033؟ افت فرم يا لگ داشت؟ چون فردا ميخوام همين مدل رو بخرم بيشتر كارام گرافيكيه واسم كارت گرافيكش خيلي حياتيه

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

راستي سايت اچ پي تگ نداره كه بفهميم لپتاپ سفارش كجاست؟
    اگه داره بي زحمت ادرسشو ميزني تا موقع خريد چكش كنم؟ باز هم ازت ممنون
    در مورد tag نمیدونم ولی پسوند ee میشه سفارش اروپا/آسیا
    رو جعبه مال من زده shipping to Dubai به شرکت jumbo electronics
    از بابت گرافیک خیالت راحت باشه تو این پست توضیح داده بودم فعلا روش crysis اجرا کردم و هیچ مشکلی نداشتم

[QUOTE=d.b23;6034837]

6770 تو رده High End Graphics Cards هستش و رتبش 44
    5750 و GT540 تو رده Midrange Graphics هستند و به ترتیب در رتبه های 68 ,69

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

QUOTE]

10. 3 کاربر از d.b23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

d.b23 جان اگه امكانش هست تو اين سايت بري برنامه GPU_Z رو دانلود كني و عكسش رو بزاري تو تاپيك خيلي ممنونت ميشم
    اينم ادرس دانلودش
    کد:
    بازهم ممنون از جوابگويي سريعت چون فردا قصد خريد دارم ميخوام بدونم كارتش چه قدر قدرتمنده بازهم از محبتت ممنونم ايشالا بتونم زحمتاتو جبران كنم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

همین الان با توضیحات HP چک کردم و بر اساس این نوشته لپ تاپ من مشکل دار نیست
    Determine if your HP Notebook PC is affected
    NOTE: The notebook PC instructions below will not work on a desktop PC.

1. Locate your serial number by clicking Start , entering HP and selecting HP Support Assistant (the serial number is displayed near the bottom edge of the opening window) or looking at the printed Service Tag label located in the battery bay. NOTE: Shut down your notebook and disconnect the AC adapter before removing the battery to access the Service Tag label.
      1. If the fourth through sixth digits of the serial number are "108" or numerically higher, your HP notebook does not have the affected Intel chipset. No further action is necessary.
      2. If the fourth through sixth digits of the serial number are "107" or numerically lower, your HP notebook may have the affected Intel chipset. Proceed to step 2

شماره سریال لپ تاپ من 5CH1110MZV هست و بر اساس نوشته بالا عددش از 108 بالاتره پس مشکلی نداره.در ضمن به خود HP هم ایمیل میطنم و جوابشو براتون میزارم
    ولی لپ تاپ من chipset جزو سری 6 و c200 هست که HP گفته مشکل داره ولی ظبق نوشته بالا چون سریال لپ تاپم مشکل نداره اصلا نیازی به چک کردن چیپست نیست

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:03 PM ----------

نوشته بود (این جور که من فهمیدم) در اصل b3 هستند ولی نرم افزار ها به دلیل (اگه اشتباه نکنم) اطلاعات bios همون b2 را نشان می دهند.

کد:
    ممنون از راهنمایی (پس حرف من درست بود ولی نرم افزار اشتباه می کرد)

متن اصلی سایت اینتل:
    کد:
    Last edited by amin_g_p; 22-04-2011 at 15:00.

13. این کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

15. 2 کاربر از d.b23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

الانم با اپراتور HP چت کردم
    هر چه قدر بهش گفتم سریالم درسته ولی chipset intel 6 series/c200 هست و پرسیدم بالاخره لپ تاپ من مشکل داره یا نه؟
    میگفت ببر اونجایی که ازش خریدی و آخرشم یه جواب درست و حسابی به من نداد
    البنه بر اساس اعلامیه خود HP اینجور که به نظر میرسه لپ تاپ من مشکل نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •