تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 298 از 314 اولاول ... 198248288294295296297298299300301302308 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,971 به 2,980 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

نه تا حالا نشده.موقع چه کاری خاموش می شه؟این دو دفعه با برنامه خاصی کار می کردی که خاموش شد؟
    کار خاصی نبوده و گر نه ذکر می کردم.
    باتری رو در آوردم که امتحان کنم شاید از باتری باشه احتمالا هم مال همونه ولی حالا یه بلو اسکرین دارم اینم جزئیاتش :

Problem signature:
    Problem Event Name: BlueScreen
    OS Version: 6.1.7601.2.1.0.768.3
    Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
    BCCode: 24
    BCP1: 00000000000C08A5
    BCP2: 0000000000000000
    BCP3: 0000000000000000
    BCP4: 0000000000000000
    OS Version: 6_1_7601
    Service Pack: 1_0
    Product: 768_1

Files that help describe the problem:
    C:\Windows\Minidump\072612-21730-01.dmp
    C:\Users\SaEeD\AppData\Local\Temp\WER-108982-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
    C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

هارد رو تازه عوض کردم سخت افزار فکر کنم بدونه مشکل فقط همین یک بار بلو اسکرین اومد.
    سرعت کامپیوتر هم عالی...

در واقع خاموش نمیشه فقط ریست میشه.
    بدون باتری هم یک بار همینجور شد بایوس رو وقتی هارد رو چند روز پیش عوض کردم ، آپدیت کردم فکر کنم از بایوس بوده دوباره یک آپدیت زدم تا ببینیم چی پیش میاد.
    Last edited by Seller-R; 26-07-2012 at 14:23.

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

از باطری که بعیده باشه.شاید با آپدیت بایوس درست شه.ولی معمولا این بلو اسکرین نرم افزاریه.هرچند سخت افزاری هم می تونه باشه.اگه می تونستی یه بار ویندوز عوض کنی به نظرم بهتر بود.با یه برنامه که پرفورمنس سخت افزار رو چک می کنه (یا گجتهای ویندوز 7 مثل all cpu meter)ببین رمت چند درصد کار می کنه.چون بعضی وقتها که رم کم بیاره این بلو اسکرین میاد.
    من چند وقت پیش وقتی تو تنظیمات گرافیک می رفتم به محض وارد شدن به قسمت video در کنترل پنل AMD ـ یهو بلو اسکرین میومد.کلا گرافیک رو پاک کردم و دوباره ریختم که درست شد.یه بار هم با یه نرم افزار مشکل داشت(نرم افزار tor) که وقتی ران می کردم بلو اسکرین می داد

3. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

از باطری که بعیده باشه.شاید با آپدیت بایوس درست شه.ولی معمولا این بلو اسکرین نرم افزاریه.هرچند سخت افزاری هم می تونه باشه.اگه می تونستی یه بار ویندوز عوض کنی به نظرم بهتر بود.با یه برنامه که پرفورمنس سخت افزار رو چک می کنه (یا گجتهای ویندوز 7 مثل all cpu meter)ببین رمت چند درصد کار می کنه.چون بعضی وقتها که رم کم بیاره این بلو اسکرین میاد.
    من چند وقت پیش وقتی تو تنظیمات گرافیک می رفتم به محض وارد شدن به قسمت video در کنترل پنل AMD ـ یهو بلو اسکرین میومد.کلا گرافیک رو پاک کردم و دوباره ریختم که درست شد.یه بار هم با یه نرم افزار مشکل داشت(نرم افزار tor) که وقتی ران می کردم بلو اسکرین می داد
    به نظر منم نرم افزاریه چون قبل از عوض کردن هارد و حتی بعد از عوض کردنش هم مشکلی نداشتم یعنی من برای مشکل پارتیشن بندی هارد چندین بار ریکاوری کردم لپتاپ رو تا قلقش اومد دستم اما هیچوقت چنین مشکلی نداشت به نظر منم نرم افزاریه ، حالا یه ریکاوری دیگه میرم دیگه مطمئن میشم درست بشه.
    چون توی استارت آپ تست سخت افزار سیستم زدم و همش پاس شد.
    ممنون.

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

7 کلا زیاد بلو اسکرین می ده انگار.نگران نباش.به احتمال زیاد ریکاوری کنی درست می شه.راستی دو تا سوال:
    1)وقتی ریکاوری می کنی آیا گزینه داره که فقط وینذوز رو نصب کنه و کاری به پارتیشن نداشته باشه؟تا حالا چند بار خواستم ریکاوری کنم.ولی ترسیدم کل هارد بپره
    2)با چه برنامه ای پارتیشن بندی می کنی؟پارتیشن مجیک هر ور÷نیش رو نصب کردم انگار با 7 مشکل داشت.می خوام resize کنم درایوهام رو.اوایل یه بار کردم با یه نرم افزار کل هارد رو پروند!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

7 کلا زیاد بلو اسکرین می ده انگار.نگران نباش.به احتمال زیاد ریکاوری کنی درست می شه.راستی دو تا سوال:
    1)وقتی ریکاوری می کنی آیا گزینه داره که فقط وینذوز رو نصب کنه و کاری به پارتیشن نداشته باشه؟تا حالا چند بار خواستم ریکاوری کنم.ولی ترسیدم کل هارد بپره
    2)با چه برنامه ای پارتیشن بندی می کنی؟پارتیشن مجیک هر ور÷نیش رو نصب کردم انگار با 7 مشکل داشت.می خوام resize کنم درایوهام رو.اوایل یه بار کردم با یه نرم افزار کل هارد رو پروند!
    ببین کلا من کلی گشتم و حدود 5 یا 6 بار ریکاوری فول انجام دادم تا تونستم پارتیشن بندی رو درست کنم چون HP ها همشون 4 تا درایو پریماری دارن و این مشکل میشه که یا درایو ریکاوری از کار بیفته و...
    شما باید پارتیشن بندی اولیه جوری انجام بدید که به درایو ریکاوری آسیبی نرسونه ، بنابراین بعدش میتونی بدون اینکه به درایو های دیگه آسیبی بزنه ریکاوری کنی. (F11 Startup)
    فرقی نمی کنه یک Hirren`s Boot بگیر یا یه پارتیشن بندی بوت بزار (بعد که یک ریکاوری کامل کردید) بعد پارتیشن آخر HP_TOOLS اون فقط برای آپدیت بایوس یا یه سری کار دیگه هست که زیاد به کارت نمیاد 1000 سالی یک بار اونو تبدیل به درایو Logical کن بعد Drive C که 930GB هست رو پارتیشن بندی کن. که نظر من اینه که هر چقدر لازم داری برای درایو سی بردار من حدود 70 تا برداشتم بقیش هم بزار یک درایو دیگه که حدود 850 تا میشه. اینجوری دیگه هیچ مشکلی نخواهی داشت و هر موقع بخوای و هر مشکلی که برای ویندوز پیش بیاد به درایو های دیگه و به اطلاعاتت آسیبی نمیرسه.

7. این کاربر از Seller-R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

ممنون.من منظوزم این بود که شما وقتی وارد ریکاوری می شی ایا گزینه خاصی داره که ویندوز رو فقط نصب کنه و پارتیشن رو به حالت کارخونه بر نگردونه؟شنیدم بعضی از لپتاپها دارند.آخه شما می گید اول ریکاوری فول کنم بعد پارتیشن بندی.ریکاوری فول فکر کنم سیستم رو به حالت کارخونه برگردونه که نمی خوام اینجوری بشه.من اول که لپتاپ رو گرفتم فرمت هارد رو که داینامیک بود بیسیک کردم(فقط نمی دونم چرا کل اطلاعات پاک شد!).چون اونجوری اصلا پارتیشن بندی نمی کرد.بعد هر کاری کردم نتونستم پارتیشن بندی کنم.partition magic هم هیچ تسخه ایش کار نکرد.خیلیها می گفتن با 7 مشکل داره.با چند تا برنامه دیگه هم تست کردم نشد.اخر درایو c رو با ویندوز shrink کردم.حالا سوالی که هست اینه که بدون ریکاوری کامل می شه از خود ریکاوری فقط ویندوز اوریجینال رو نصب کرد؟شوال دوم یه برنامه خوب معرفی کن که بتونم باهاش بدون پاک شدن اطلاعات درایوهام رو resize کنم.پارتیشن مجیک خیلی خوب بود.ولی کار نمی کنه دیگه.با paragon , .. هم یه کم ور رفتم ولی یه جوریه ادم می ترسه.اگه خودت با هر برنامه ای کردی بگو لطفا

اگه نباشه جاش خالی می مونه depot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    پای کامپیوتر

پيش فرض

در حال حاضر قیمت این دستگاه در بازار چنده ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

ممنون.من منظوزم این بود که شما وقتی وارد ریکاوری می شی ایا گزینه خاصی داره که ویندوز رو فقط نصب کنه و پارتیشن رو به حالت کارخونه بر نگردونه؟شنیدم بعضی از لپتاپها دارند.آخه شما می گید اول ریکاوری فول کنم بعد پارتیشن بندی.ریکاوری فول فکر کنم سیستم رو به حالت کارخونه برگردونه که نمی خوام اینجوری بشه.من اول که لپتاپ رو گرفتم فرمت هارد رو که داینامیک بود بیسیک کردم(فقط نمی دونم چرا کل اطلاعات پاک شد!).چون اونجوری اصلا پارتیشن بندی نمی کرد.بعد هر کاری کردم نتونستم پارتیشن بندی کنم.partition magic هم هیچ تسخه ایش کار نکرد.خیلیها می گفتن با 7 مشکل داره.با چند تا برنامه دیگه هم تست کردم نشد.اخر درایو c رو با ویندوز shrink کردم.حالا سوالی که هست اینه که بدون ریکاوری کامل می شه از خود ریکاوری فقط ویندوز اوریجینال رو نصب کرد؟شوال دوم یه برنامه خوب معرفی کن که بتونم باهاش بدون پاک شدن اطلاعات درایوهام رو resize کنم.پارتیشن مجیک خیلی خوب بود.ولی کار نمی کنه دیگه.با paragon , .. هم یه کم ور رفتم ولی یه جوریه ادم می ترسه.اگه خودت با هر برنامه ای کردی بگو لطفا
    من منظورم همون بود که بعد از این کارا دیگه با F11 میشه فقط درایو پارتیشن ویندوز رو میشه به حالت کارخونه برگردوند.

11. این کاربر از Seller-R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من چراغ تاچ پد ک که دور قرار داره روشن نمیشه چیکار کنم که روشن بشه ؟؟؟؟ اصلا جایه خاصی برای خاموش یا روشن کردنش هستش ؟؟؟؟
    درایور تاپ پد را دوباره نصب کردم اما فایده نداشت
    چطور روشنش کنمممممممممممم
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

من چراغ تاچ پد ک که دور قرار داره روشن نمیشه چیکار کنم که روشن بشه ؟؟؟؟ اصلا جایه خاصی برای خاموش یا روشن کردنش هستش ؟؟؟؟
    درایور تاپ پد را دوباره نصب کردم اما فایده نداشت
    چطور روشنش کنمممممممممممم
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کلید space رو با fn بزنید روشن میشه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •