تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 297 از 314 اولاول ... 197247287293294295296297298299300301307 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,961 به 2,970 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

دوستان من وین عوض کردم و خواستم باطری رو کالیبره کنم
    هرکاری کردم Critical Battery پایین تر از 8% نرفت
    برای پایین اوردن Critical Battery لپ تاب رو زدم توی شارژ و Critical Battery رو اوردم روی 3% وتنظیمات رو Save کردم ولی بازم رو 8% خاموش میشه و نمیشه ازش استفاده کرد تا مثلا 3% که سیو کردم
    چیکار کنم که تا32% بره و بتونم کالیبره کنم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

خب چراغ پاور برای چی روشنه؟مگه کابل رو در نمیارین موقع discharge?!من تا اونجا که یادمه وقتی هایبرنیت می کنی سیستم یه جورایی شات دان می شه اگه اشتباه نکنم.الان حسش نیست تست کنم.چون رو دانلوده!به هر حال مراحل رو طبیعی پیش برو.با برنامه هم دیسشار÷ نکن.حتی بازی هم نکن با باطری.دوساعت کار کن خاموش می شه دیگه!
    بابا هایبرنیت با خاموش فرق داره
    وقتی میره روی هایبرنیت چراغ پاور روشن نمیمونه چشمک میزنه
    شما موندم چطوری هایبرنیت میکنی !!

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

خب برای ای 3 درصد نمی شه که به باطری اسیب نزنه.برای چی رو 3 درصد بره اخه.باطری به فنا می ره خب.مال منم کمتر از 5 درصد نمی شه.می دونم هایبرنیت با شات دان فرق داره.منم یه بار فقط هایبرنیت کردم.یادم نیست چراغ پاور چه جوری بود!ولی رو اسلیپ فن هم کار می کنه.ولی برای هایبرنیت تقریبا سیستم خاموش می شه و اطلاعات رم می ره روی هارد ذخیره می شه تا دفعه بعد که سیستم بالا بیاد برنامه هایی که باز بودن دوباره از همونجا شروع بشن.شما یه شب تا صبح بدار از هر درصدی که می تونی هایبرنیت کنی هایبرنیت شه و بعد کالیبره کن دیگه.فکر کنم کردی این کار رو یه بار.مدت زمان بیشتری صبر کن ببین خاموش می شه سیستم یا نه

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

خب برای ای 3 درصد نمی شه که به باطری اسیب نزنه.برای چی رو 3 درصد بره اخه.باطری به فنا می ره خب.مال منم کمتر از 5 درصد نمی شه.می دونم هایبرنیت با شات دان فرق داره.منم یه بار فقط هایبرنیت کردم.یادم نیست چراغ پاور چه جوری بود!ولی رو اسلیپ فن هم کار می کنه.ولی برای هایبرنیت تقریبا سیستم خاموش می شه و اطلاعات رم می ره روی هارد ذخیره می شه تا دفعه بعد که سیستم بالا بیاد برنامه هایی که باز بودن دوباره از همونجا شروع بشن.شما یه شب تا صبح بدار از هر درصدی که می تونی هایبرنیت کنی هایبرنیت شه و بعد کالیبره کن دیگه.فکر کنم کردی این کار رو یه بار.مدت زمان بیشتری صبر کن ببین خاموش می شه سیستم یا نه
    توی سایتای خارجی و مرجع هم که نگاه کنی میگن واسه کالیبره کردن باید باطری کلا خالی بشه
    که تا یه درصدی مثلا تا ۳ باهاش کار کنی بقیش با هایبرنیت خالی شه
    مال من روی ۸درصد خاموش میشه
    وقتی هم روی مثلا ۱۰ درصد یا ۹ درصد خودم میبرم روی هایبرنیت یکم که میگذره خاموش میشه
    من فقط میخوام بدونم چطوری میتونم تا ۳درصد از باطری استفاده کنم،نگران خراب شدنش نباشید اگه میتونین راهنمایی کنین

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

اره.حرف شما درسته.ولی تا اونجا که من می دونم نمی تونید باطری رو به 3 درصد ببرید.چون ویندوز این اجازه رو نمی ده.مال من هم کمتر از 5 نمی شه و دلیلش همون decharge کامل نشدنه.اگه رو 10 درصد هم می ذارید رو هایبر و بعد خاموش می شه شاید باطریتون مشکل داره.فکر نمی کنم راهی باشه که به زور درصد رو بذارید رو 3!.اگه باز دوستان طرفندی می دونن بگن.من که چیزی به ذهنم نمی رسه.تو همون فرومهای خارجی سوال کنید یا تو خود سایت Hp فکر کنم زودتر به نتیجه برسید

6. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

توی سایت HP یه چیزایی گفته اونم انجام دادم نشد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    الان Wear Level شده 27%
    شما چطوری میبری تا 5% تا اونجا هم ببرم بسه

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

من کار خاصی نمی کنم.از تنظیمات پاور آپشن می برم.ولی به نظر من احتمالا یاطریتون مشکل پیدا کرده.شاید زیاد پر و خالیش کردین یا زیاد دشار÷ کامل کردین یا... .مسلما هر چی wear level بیشتر باشه و یا باطری گالیبره نباشه درصدی که مثلا لپتاپ نشون می ده واسه شار÷ باقی مونده با خطای بیشتری همراهه.من احتمال می دم اینکه رو 8 درصد یهو خاموش می شه به خاطر همینه.یعنی شاید این 8 درصد خطا هست و در واقع وقتی رو 8 درصد می ره درواقع رو صفر درصده.ولی باطری متر ویندوز چون خطا داره تشخیص نمی ده که این 8 در صد اشتباهه و وقتی هم که باطری شار÷ش تموم بشه سیستم مسلما خاموش می شه.البته من متخصص نیستم.اینها احتمالاتیه که به ذهنم می رسه.اخه عجیبه که دو تا سیستم تقریبا مشایه یکی تا 5 درصد کم می شه و یکی از 8 پایین تر نمیاد.من قبل از اینکه لینک سایت hp رو ببینم یه Plan جدید ساختم.ولی اون هم از 5 درصد پایین تر نمیاد.ولی safe mode رو تست نکردم.شما تست کردید با safe mode؟شاید از safe mode اون محدودیتهای Power option برقرار نباشه.جالب بود سایت hp اصلا نگفته بود که هایبرنیت کنید و اگه دشار÷ کامل بشه و سیستم شات دان شه کافیه
    راستی مگه wear level شما چند روز پیش نیومد رو 13؟!یغنی او این چند روزه باز رفته رو 27؟!مال من الان 4.1 درصده که تا یه هفته پیش 3.1 بود

9. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

آره هفتع پیش اومد روی 13 ولی بعد که ویندوز عوض کردم رفت روی عمون 26
    الان بخاطر Power Plan که قاطی کرده دیشب یه ویندوز دانلود کردم الان میخوام نصب کنم !!
    بد رفته رو مخم این باطری
    اگه یه 6090 دیگه بود باطری رو روی اون تست میکردم خوب میشد ولی نیست باید هی ور برم
    شایدم یه بار کلا ریکاوری کنم که قبلش باشد هارد بگیرم بکاپ تهیه کنم آخه وبکمم هم کار نمیکنه ویندوز نمیشناستش !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان لپ تاپ من 3 روز پیش یه هویی خاموش شد گفتم شاید از کارکرد زیاده مطمئنم بدون شک از دما نیست ، الان هم دوباره یه هویی خاموش شد به نظرتون مشکل خاصی داره ؟

ماله شما اینجوری نشده تا حالا ؟
    ممنون میشم کسی اطلاعات داره بهم بده.

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

نه تا حالا نشده.موقع چه کاری خاموش می شه؟این دو دفعه با برنامه خاصی کار می کردی که خاموش شد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •