تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 287 از 314 اولاول ... 187237277283284285286287288289290291297 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,861 به 2,870 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    jahanami be name i.s.l.a.m

پيش فرض

کی گفت به شما اچ پی بده ؟ به من نشون بده کیه ...
    اگر هم شما از اون دسته آدم ها هستین که با کوچکترین حرف دو تا بی سواد تغییر نظر می دین آره بهتون توصیه می کنم همین روند رو ادامه بدین و اچ پی نگیرین به دلیل این که هر برندی باید در سطح کسی که ازش خریداری می کنه باشه اچ پی برندی نیست که همه لیاقت استفاده از محصولاتش رو داشته باشن ...نمی خوام زیاد در این مورد صحبت کنم ...
    اما من که 12 ماه پیش ییکی از نوت بوک های سری 6000 رو گرفتم تا همین الان که دارم باهاش تایپ می کنم کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم و واقعا از هر نظر فوق العاده س ...
    واقعا کم پیش میا نوت بوکی در عرض یک سال هیچ گونه مشکلی نداشته باشه ...
    تازه این سری 6000 هست برو مدل های سری 7000 رو ببین طراحیش مثل مک بوک های 2012 هست نه این کپی باشه چ.ن زودتر از اون اومده ....
    واقعا خیلی شیک و فوق العاده س ....
    جالا بازم برو اسم لنوو بی کلاس و بی ارزشو بیار و فک کن کیفیت داره که البته داره ولی برندی نبست که واسه آدم های high class باشه ...
    آدم ها ی داغون معمولا از این برندها خرید می کنن ...
    بقیش بماند ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت

پيش فرض

با ان پی ان ببینین :
    ضمنا مدل های سری 7000 همگی دارای subwoofer هستن ...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز arashlolos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تو یه ویلا نیمه سنتی قلعه رودخان! امضام...

پيش فرض

کی گفت به شما اچ پی بده ؟ به من نشون بده کیه ...
    اگر هم شما از اون دسته آدم ها هستین که با کوچکترین حرف دو تا بی سواد تغییر نظر می دین آره بهتون توصیه می کنم همین روند رو ادامه بدین و اچ پی نگیرین به دلیل این که هر برندی باید در سطح کسی که ازش خریداری می کنه باشه اچ پی برندی نیست که همه لیاقت استفاده از محصولاتش رو داشته باشن ...نمی خوام زیاد در این مورد صحبت کنم ...
    اما من که 12 ماه پیش ییکی از نوت بوک های سری 6000 رو گرفتم تا همین الان که دارم باهاش تایپ می کنم کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم و واقعا از هر نظر فوق العاده س ...
    واقعا کم پیش میا نوت بوکی در عرض یک سال هیچ گونه مشکلی نداشته باشه ...
    تازه این سری 6000 هست برو مدل های سری 7000 رو ببین طراحیش مثل مک بوک های 2012 هست نه این کپی باشه چ.ن زودتر از اون اومده ....
    واقعا خیلی شیک و فوق العاده س ....
    جالا بازم برو اسم لنوو بی کلاس و بی ارزشو بیار و فک کن کیفیت داره که البته داره ولی برندی نبست که واسه آدم های high class باشه ...
    آدم ها ی داغون معمولا از این برندها خرید می کنن ...
    بقیش بماند ...
    سلام
    حالا شما چرا اینقد عصبانی شدی؟
    ببینید ما پولمون به سری 6000 و 7000 نمیرسه.
    از اچ پی فقط 4530 رو رد کردم وگرنه همون v6 رو میگرفتم
    بعدشم لنو هم خیلی خوبه ظاهرا.اچ پی رو میگن گرماش زیاده.همین

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت

پيش فرض

ببین دوست عزیز یک بار گفتم کسائی که شما واسه خرید ازشون می پرسی کاملا دارن چرت می گن ...
    اچ پی به هیچ عنوان کوچکترین مشکل گرمایی نداره و بهترین تکنولوژی رو تو بین تمام برندها تو قسمت Cooling استفاده کرده ...
    شما می دونی CoolSense چیه که می گی گرم می کنه ...
    CoolSense مجل و شرایط قرار گیری نوت بوک رو چک می کنه و تنظیمات مناسب رو به صورت اتومات برای فن اعمال می کنه ...
    یعنی که شما اگر نوت بوک رو مثلا روی تخت خواب یا کاناپه یا روی زمین و ....بزاری به دلیل وجود این تکنولوژی شرایط کارکرد فن فرق می کنه و یکسان نیست ...
    اگر می تونستی از سری 6000 بخری که خیلی عالی بود اما 4530 هم واقعا نوت بوک فوق العاده یی و از لنوو خیلی بهتره ...

5. این کاربر از em0fb0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت

پيش فرض

ببین دوست عزیز یک بار گفتم کسائی که شما واسه خرید ازشون می پرسی کاملا دارن چرت می گن ...
    اچ پی به هیچ عنوان کوچکترین مشکل گرمایی نداره و بهترین تکنولوژی رو تو بین تمام برندها تو قسمت Cooling استفاده کرده ...
    شما می دونی CoolSense چیه که می گی گرم می کنه ...
    CoolSense مجل و شرایط قرار گیری نوت بوک رو چک می کنه و تنظیمات مناسب رو به صورت اتومات برای فن اعمال می کنه ...
    یعنی که شما اگر نوت بوک رو مثلا روی تخت خواب یا کاناپه یا روی زمین و ....بزاری به دلیل وجود این تکنولوژی شرایط کارکرد فن فرق می کنه و یکسان نیست ...
    اگر می تونستی از سری 6000 بخری که خیلی عالی بود اما 4530 هم واقعا نوت بوک فوق العاده یی و از لنوو خیلی بهتره ...
    خوب من بازی فرض کن به هیچ عنوان نمیکنم.ولی برنامه سنگین گرافیکی خیلی کار میکنم
    مث تری دی مکس و فتوشاپ و یولید ویدئو و میکس و همچنین نقشه های سه بعدی کتیا و ...
    حالا این سری 6000 که میگین بیشتر کاراییش تو گرافیک و بازیه؟اگه اینطوریه که ضرر میکنم درسته؟
    چه امکانات خاصی نسبت به 4530 داره؟من رو امکانات هرچند کوچیکم حساسم و دوس دارم.که کار کردن با لپ تاپو راحت کنه.
    بعدشم دوستان که لنو رو پیشنهاد دادن فقط به خاطر بعضی مسائل معمولی بود.مث کیفیت ساخت و کیفیت صفحه نمایش نسبت به 4530 و کیبورد خوشگا تر و آسان تر و ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت

پيش فرض

ببین دوست عزیز اچ پی به دلیل این که هر 3 ماه یکبار نوت بوک ها رو به لحاظ کانفیک به روز می کنه کار رو کمی برای خرید سخت کرده ...
    اما با این حال به دلیل کاربری شما در زمینه گرافیک با انتخاب های مشخصی روبرو هستین ...
    به این معنی که شما با این سطح کاربری نمی تونین دنبال Probbok یا چیز دیگه ای باشین و حتما باید Pavilion Dv6 بخرین ...
    مساله اصلی از اینجا شروع می شه که شما با خرید این سری اصلا نمی تونی کاربری خاص و محدودی تعریف کنی به دلیل این که تمام مدل های این سری کانفیگ های فوق العاده فضایی دارن و بحث گرافیک و برنامه های مرتیط با اون خیلی ابتدایی هست واسه
    بیان کردن ...
    اکثر مدل های هم چیپ گرافیک 6770M دارن که بالاترین گرافیک نوت بوک های زیر 2 میلیون هست ...
    البته بعضی از مدل ها که به تازگی وارد شدن 7690M TX دارن که از 6770M کمی قویتر هست اما باز هم در یک سطح هستن ...
    نکته جالب اینجاس که من دارم با همین گرافیک Max Payne 3 رو با بالاترین رزولوشن و تنظیمات Very High با 50 فریم بازی می کنم ...
    به لحاظ امکانات و ویژگی های سخت افزاری که بسیار بالاتر هست نسبت 4530 و کلا سری Probook ...
    به جز پردازنده و گرافیک که مشخص هست خیلی بالاتره اسپیکر فوق العاده Beats با کیفیت وحشتناک عالی , کیبرد خیلی عالی تر , تاچ پد واقعا فوق العاده ,CoolSense , دیزاین واقعا شیک که البته در سری 7000 بی نهایت عالی شده که دیگه حرفی باقی نمی گذاره و خیلی چیز های دیگه ...

9. این کاربر از em0fb0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

خب منم داییم 5 ساله compaq داره و صبح تا شب روشنه.یکی دیگه هم 2-3 ساله hp داره که مشکلی نداشته
    در ضمن به هیچ وجه حرف آدمهای متعصب و کم سواد مخصوصا فروشنده ها رو قبول نکن.ادمهای بدون نعصب و با دانش هم هستند که راهنمایی کنن.چیزی که تو بازار رو بورس نباشه همه می کوبنش.الان به هر کی بگی می گه ایسوس/البته خوبه.ولی خب همه به فکر فروش خودشونن.چون Hp کمه به دلیل امریکایی بودن و تحریم و گارانتی و این حرفها.من نمی خوام تعصبی از Hp دفاع کنم.hp هم ممکنه خراب شه.ایسوس هم خوبه.لنوو هم همینطور.من خودم Hp رو ترجیح دادم که پشیمون هم نیستم

11. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

خب منم داییم 5 ساله compaq داره و صبح تا شب روشنه.یکی دیگه هم 2-3 ساله hp داره که مشکلی نداشته
    در ضمن به هیچ وجه حرف آدمهای متعصب و کم سواد مخصوصا فروشنده ها رو قبول نکن.ادمهای بدون نعصب و با دانش هم هستند که راهنمایی کنن.چیزی که تو بازار رو بورس نباشه همه می کوبنش.الان به هر کی بگی می گه ایسوس/البته خوبه.ولی خب همه به فکر فروش خودشونن.چون Hp کمه به دلیل امریکایی بودن و تحریم و گارانتی و این حرفها.من نمی خوام تعصبی از Hp دفاع کنم.hp هم ممکنه خراب شه.ایسوس هم خوبه.لنوو هم همینطور.من خودم Hp رو ترجیح دادم که پشیمون هم نیستم

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت

پيش فرض

ببین دوست عزیز اچ پی به دلیل این که هر 3 ماه یکبار نوت بوک ها رو به لحاظ کانفیک به روز می کنه کار رو کمی برای خرید سخت کرده ...
    اما با این حال به دلیل کاربری شما در زمینه گرافیک با انتخاب های مشخصی روبرو هستین ...
    به این معنی که شما با این سطح کاربری نمی تونین دنبال Probbok یا چیز دیگه ای باشین و حتما باید Pavilion Dv6 بخرین ...
    مساله اصلی از اینجا شروع می شه که شما با خرید این سری اصلا نمی تونی کاربری خاص و محدودی تعریف کنی به دلیل این که تمام مدل های این سری کانفیگ های فوق العاده فضایی دارن و بحث گرافیک و برنامه های مرتیط با اون خیلی ابتدایی هست واسه
    بیان کردن ...
    اکثر مدل های هم چیپ گرافیک 6770M دارن که بالاترین گرافیک نوت بوک های زیر 2 میلیون هست ...
    البته بعضی از مدل ها که به تازگی وارد شدن 7690M TX دارن که از 6770M کمی قویتر هست اما باز هم در یک سطح هستن ...
    نکته جالب اینجاس که من دارم با همین گرافیک Max Payne 3 رو با بالاترین رزولوشن و تنظیمات Very High با 50 فریم بازی می کنم ...
    به لحاظ امکانات و ویژگی های سخت افزاری که بسیار بالاتر هست نسبت 4530 و کلا سری Probook ...
    به جز پردازنده و گرافیک که مشخص هست خیلی بالاتره اسپیکر فوق العاده Beats با کیفیت وحشتناک عالی , کیبرد خیلی عالی تر , تاچ پد واقعا فوق العاده ,CoolSense , دیزاین واقعا شیک که البته در سری 7000 بی نهایت عالی شده که دیگه حرفی باقی نمی گذاره و خیلی چیز های دیگه ...
    ممنونم از این همه راهنمایی و وقتی که گذاشتین و نوشتین.
    حالا قیمتش چنده؟
    ci7 باشه باتریش زود خالی نمیکنه؟
    نور کیبورد داره دیگه؟ چون خیلی مهمه واسم و واسه همینه که ایسوز و اچ پی 4530 رو نمیخوام.ولی لنو داره.
    این گرافیک 6770 بالاتر از gt540 هست دیگه آره؟
    الان که رفتم رو قیمت بالاتر سری n ایسوس منو وسوسه کرده!!!!!!! Asus N53SV

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •