تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 286 از 314 اولاول ... 186236276282283284285286287288289290296 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,851 به 2,860 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

يه سوال داشتم تفاوت اصلي 6090 و 6080 چيه استفاده من نت و فيلم و كمي بازي شما كدومو پيشنهاد ميكنيد؟؟
    سلام
    تنها تفاوتشون تو داشتن بلوری و هارد و رم بیشتر 6090 فکر میکنم باشه و در کل 6090 نسبت به 6080 کاملتره
    اگه برای فیلم و بازی میخوای هیچ فرقی بینشون نیست
    درکل بهتره مدلهای 2012 رو بگیری چون هم cpu و هم گرافیکشون نسبت به این دوتا مدل قویترن(چون برای بازی میخواید)
    در رابطه با کیفیت صفحه نمایشش هم باید بگم که:ای بدک نیست
    در ضمن خودم 6090 دارم.
    موفق باشید
    Last edited by arashkhan56; 04-06-2012 at 01:05.

پروفشنال mohsenking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

دوستان وبکم من دیگه کار نمیکنه هرچیم بگین از NetFramework و DirectX و... نصب کردم ولی فایده نداشت
    ورژن 5 برنامه Youcam رو نصب هم نصب کردم نشد موقع باز کردن برنامه ارور میده :

Warning
    No webcam detected.Try pluging in a webcam into your computer now.If you are using an integrated camera,make sure that it is turned on.
    اصلا ویندوز Hp TrueVision HD رو نمیشتاسه !چه تو یاهو چه هرجت
    ویندوزم عوض کردم
    گارانتی هم ز زدم گفتن اولین کاری که میکنیم ریکاوری میکنیم که با این کار هاردم میپره اکسترنال هم ندارم ذخیره کنم خودم ریکاوری کنم ببینم سوخته یا نرم افزاریه ولی فکر میکنم راه بهتر و ساده تری هست
    چیکارش کنم ؟ هیچ درایوری هم توی کل نت پیدا نکردم براش
    Last edited by mohsenking; 05-06-2012 at 20:28.

آخر فروم باز arashlolos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تو یه ویلا نیمه سنتی قلعه رودخان! امضام...

پيش فرض

بابا عجب كار سختيه انتخاب لپ تاپ.
    من تا اينجاش hp 4530 يا asus a53sv رو انتخاب كرده بودم الان اين لپ تاپ اين تاپيكم بهش اضافه شد!!!
    مردم بخدا
    چي بگيرم آخه
    هركدوم يه مشكلي دارن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

1)من ميخوام از لحظه كه لب تاب روشن ميشه روي گرافيك اصلي باشهههههه چطور بايد اين كار بكنم؟؟؟؟؟

2)چطور ميشه بعد از اينكه ويندوز بالا امد به جاي اينكه تك تك برنامه را به حالا گرافيك اصلي انتقال داده كاري كردش كه تمام برنامه هاي كه باز ميشن ديگه با گرافيك اصلا باز بشنننننن؟؟؟؟؟و كلا گرافيك اصلي كار كنه؟؟؟

3)مدل كارت گرافيك چطور متونم بينم؟؟؟؟
    4)يه نرم افزار بهم معرفي كنيد كه بتونم قطعات لب تاپ را تست كنم بينم سالم هستن يا نه ؟؟؟؟
    Last edited by 981368; 12-06-2012 at 16:12.

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

دوستان میخوام لپتاپ رو بزارم رو دانلود ...
    چطور میتونم کمترین کار رو از سیستم بکشم؟!

منظورم اینه که با وجود روشنی چند ساعته فشاری رو لپتاپ نیاد؟!

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

1)من ميخوام از لحظه كه لب تاب روشن ميشه روي گرافيك اصلي باشهههههه چطور بايد اين كار بكنم؟؟؟؟؟

2)چطور ميشه بعد از اينكه ويندوز بالا امد به جاي اينكه تك تك برنامه را به حالا گرافيك اصلي انتقال داده كاري كردش كه تمام برنامه هاي كه باز ميشن ديگه با گرافيك اصلا باز بشنننننن؟؟؟؟؟و كلا گرافيك اصلي كار كنه؟؟؟

3)مدل كارت گرافيك چطور متونم بينم؟؟؟؟
    4)يه نرم افزار بهم معرفي كنيد كه بتونم قطعات لب تاپ را تست كنم بينم سالم هستن يا نه ؟؟؟؟
    1,2)دوست عزیز وقتی لپتاپ رو روشن می کنی رو گرافیک amd هست.مگه تیک automatically select power saving gpu when on battery رو بذاری که وقتی رو باطری باشه می ره رو اینتل.نیازی هم نیست تک تک برنامه ها رو بذی تو کنترل پنل گرافیک که با اون اجرا کنه.اگه رو حالت high performance باشه خودش با amd اجرا می کنه.ولی به جر بازی بهتره رو اینتل باشه.چرا همچین قابلیتی رو می خوای از دست بدی؟هم مصرف برق می ره بالا هم به لپتاپ بیشتر فشار میائ اینجوری.6770 نسبتا قویه.مصرفش هم به مراتب بیشتره.مخصوصا در حالت باطری.حد اقل یک ساعت و نیم می تونه زود تر خالی کنه باطری رو
    3)می تونی از device manager ببینی.رو My computer راست کلیک کن برو تو manage.بعد device manager. بعد display adapter
    4)چند تا برنامه داشتم.اسمهاشون یادم نیست.فارسی تو گول سرچ کن پیدا می کنی.خود hp assisstant هم یه جا داره همه رو می نویسه.یادم نیست کجاشه.ولی یه بار رفتم.الان نصب نیست که بگم

7. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

دوستان میخوام لپتاپ رو بزارم رو دانلود ...
    چطور میتونم کمترین کار رو از سیستم بکشم؟!

منظورم اینه که با وجود روشنی چند ساعته فشاری رو لپتاپ نیاد؟!
    خب اول lcd رو خاموش کن که الکی روشن نباشه.گرافیک رو هم روی intel بذار اگه می خوای.می تونی از برنامه tune up یا برنامه های مشابه استفاده کنی.مثلا تو حالت economy mode مصرف دستگاه رو به حد اقل می رسونه.مثلا رم و ... رو هم استفاد ه شون رو کم می کنه.تنظیمات هم باید داشته باشه.من زیاد کار نکردم باهاش

آخر فروم باز arashlolos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تو یه ویلا نیمه سنتی قلعه رودخان! امضام...

پيش فرض

خب اول lcd رو خاموش کن که الکی روشن نباشه.گرافیک رو هم روی intel بذار اگه می خوای.می تونی از برنامه tune up یا برنامه های مشابه استفاده کنی.مثلا تو حالت economy mode مصرف دستگاه رو به حد اقل می رسونه.مثلا رم و ... رو هم استفاد ه شون رو کم می کنه.تنظیمات هم باید داشته باشه.من زیاد کار نکردم باهاش
    شما هیچ نظری نداری برای انتخاب لپتاپ؟
    اینقد گفتند اچ پی خوب نیس که پشیمون اچ پی شدم.
    الان میخوام z570 بگیرم
    ایسوزم بیخیال شدم

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

کی 'گفته hp خوب نیست؟چه مشکلی داره مثلا؟من 5-6 ماهه دارن هیچ ایرادی نمی تونم ازش بگیرم.از تاچ پد و کیبرد گرفته تا طراحی و جنس بدنه و ... فوق العاده با کیفیته.من تازه وقتی با تاچ پد 5110 کار کردم فهمیدم تاچ پد لپتاپ خودم چیه!اصلا جنس آمریکایی دیدی تا حالا بد باشه؟!لنوو هم همه لپتاپهاش با کیفیته انصافا.من کار نکردم تا حالا باهاش.ولی خب تا وقتی ibm بود که عالی بود.الان هم که کیفیتش رو پایین نیاورده.بستگی به خودتون داره که از کدوم خوشتون بیاد

11. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

کی 'گفته hp خوب نیست؟چه مشکلی داره مثلا؟من 5-6 ماهه دارن هیچ ایرادی نمی تونم ازش بگیرم.از تاچ پد و کیبرد گرفته تا طراحی و جنس بدنه و ... فوق العاده با کیفیته.من تازه وقتی با تاچ پد 5110 کار کردم فهمیدم تاچ پد لپتاپ خودم چیه!اصلا جنس آمریکایی دیدی تا حالا بد باشه؟!لنوو هم همه لپتاپهاش با کیفیته انصافا.من کار نکردم تا حالا باهاش.ولی خب تا وقتی ibm بود که عالی بود.الان هم که کیفیتش رو پایین نیاورده.بستگی به خودتون داره که از کدوم خوشتون بیاد
    شما 5 6 ماهه دارین من 2.5 ساله و برادرم 6 ساله که داریم و میگم فوق العادست.

13. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •