تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 238 از 314 اولاول ... 138188228234235236237238239240241242248288 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,371 به 2,380 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

داره خودمونی میشه amamset's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ری

5

سلام دوستان یه سوال داشتم بقل پورت شارژر یه جا هست که عکس قفل کنارش کشیده اون چیه؟کارش چیه؟ببخشید که سوالم مسخرست نمیدونم خب
    ( راس میگه این چیه؟)
    در ضمن با fingerprint هم مشکل دارم!!نمیشناسه اصلا!!

داره خودمونی میشه asghar21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تو قسمت hp support نمیشه کارت گرافیک رو آپدیت کرد.من رفتم تو سایت amd آپدیت 6770m رو دانلود کردم اما وقتی می خوام نصبش کنم میگه ساپورت نمی کنه.
    کسی نمیدونه باید چه طوری آپدیتش کنم؟؟

3. این کاربر از asghar21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه atall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم!

پيش فرض

سلام دوستان
    من نزدیک به سه هفته پیش HP 6050 خریدم و چند روز بعدش فرستادمش گارانتی و همچنان بدون لپ تاپم

دو روز اول لپ تاپ مشکلی نداشت ( البته من فک می کردم مشکلی نداره، چون فقط باهاش نت گردی می کردم ) روز سوم که لپ تاپو روشن کردم، رفتم آب بخورم برگشتم دیدم خاموشه، با تعجب دوباره روشنش کردم دیدم قبل از بالا اومدن ویندوز یه پیغامی میده که فن مشکل داره و اینا که یه مدت زمانی چند ثانیه ای می دادو بعدش اگه کاری نمی کردم خاموش میشد، که اومد مشکلمو تو انجمن هم مطرح کردم.

روز بعدش رفتم اون فروشگاهی که لپ تاپو خریدم و بهشون گفتم که یه همچین مشکلی هست، اون ها لپ تاپو فرستادن تهران، دو روز بعدش (یک شنبه ) که رفتم خبر بگیرم، یارو با یه « ته فیوز» اومد پیش منو گفت اینو از تهران واسمون فرستادن و گفتن که تو لپ تاپ شما پیداش کردیمو دلیل کار نکردن فن لپ تاپتون این بوده که نمیزاشته فن بچرخه، منم گفتم اینم از شانسه ما که باس ته فیوز تو لپ تاپم پیدا شه!!!

گفتم حالا کی لپ تاپمو می فرستن؟؟؟ گفت هر وقت فرستادن خودمون بهتون زنگ میزنیم.
    آقا اینا زنگ نزدن، نزدن، نزدن، تا اینکه من 5 شنبه ی هفته ی پیش، دوباره رفتم پیش یارو گفتم این لپ تاپ من چی شد؟؟؟ که بهم گفت شما مادربوردت مشکل داشته و زنگ زدن از دوبی یه مادر بورد دیگه سفارش دادن، تا برسه تهران و نصبش کنن و راه اندازی کنن طول میکشه، باید یه چند روز دیگه ای صبر کنید، منم گفتم چند روز؟؟؟ دوباره گفت خودمون زنگ میزنیم خبر میدیم، و الان بیشتر از دو هفته است که لپ تاپ من تهرانه و هیچ خبری هم نیست.

به نظر شما لپ تاپی که تو همون هفته ی اول باز شه و مادربوردش عوض شه، مثه لپ تاپ تازه هستش یا اینکه دیگه امیدی بهش نیست؟؟؟

کلاً اینکه مادربورد عوض شه انگار که دوباره تو خود تهران می خوان لپ تاپمو اسمبل کنن دیگه، مگه نه؟؟؟ اونوقت این نکته نگران کننده نیست به نظرتون؟؟؟

من چه کاری میتونم انجام بدم؟؟؟ هیچ راهی نداره که لپ تاپو پس بدم و یه لپ تاپ دیگه بگیرم؟؟؟

5. این کاربر از atall بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

تو قسمت hp support نمیشه کارت گرافیک رو آپدیت کرد.من رفتم تو سایت amd آپدیت 6770m رو دانلود کردم اما وقتی می خوام نصبش کنم میگه ساپورت نمی کنه.
    کسی نمیدونه باید چه طوری آپدیتش کنم؟؟
    من از ویندوز آپدیت آپدیتش کردم 100 مگ اینا بود بعد دیگه سوئیچ نمیکرد از amd دانلود کردم درست نشد درایور قبلی خودشو دوباره نصب کردم نشد که نشد آخرش restore کردم از خیر آپدیت گرافیک گذشتم

7. 2 کاربر از Mahyar25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

آقایون کسی میدونه قیمت کف کف 6177 چنده ؟
    لطفا سریع جواب بدین ممنون می شم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    !In My City

6

آقایون کسی میدونه قیمت کف کف 6177 چنده ؟
    لطفا سریع جواب بدین ممنون می شم
    ۱۳,۵۰۰,۰۰۰ریال
    من دوهفته میشه که این لپ تاپ (6177) رو خریدم، همون روز اول یه رم 4گیگ روش گذاشتم، حالا رمش شده 8گیگ!
    چند روز اول بعد از یه ربع بازی ریست میکرد، اومدم تو این تاپیک مطرح کردم، em0fab0y عزیز گفت باید بایوس رو آپدیت کنی من هم این کار رو کردم(با نصب یه فایل!)، مشکلش حل شد!

الان هم کاملا ازش راضیم!

10. این کاربر از ☼ Namvari ☼ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amamset's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ری

5

آقا بفرما اینم عکسش:
    دمتون گرم حل کنید مشکلو دیگه!!
    Last edited by amamset; 10-09-2011 at 12:55.

داره خودمونی میشه concordx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

من از ویندوز آپدیت آپدیتش کردم 100 مگ اینا بود بعد دیگه سوئیچ نمیکرد از amd دانلود کردم درست نشد درایور قبلی خودشو دوباره نصب کردم نشد که نشد آخرش restore کردم از خیر آپدیت گرافیک گذشتم
    در تایید این صحبت اگه به پست 2359 یه نگاهی بندازین ضرر نمیکنید.
    آقا تا با قسمتی از دستگاهتون به مشکل بر نخوردین الکی دنبال این ابدیتها نرین که اعصاب خوردیه.

13. 2 کاربر از concordx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nightvision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

منم اپدیت کردم بعد از اون بعضی وقتا یه ارور از درایور گرافیک میده .اگه مشکلی با گرافیکتون ندارین الکی اپدیت نکنین فعلا
    خصوصا finger print رو اپدیت نکنین.هرکی دیدم اپدیت کرده به مشکل برخورده.من که اپدیت نکردم الان مشکلی ندارم
    Last edited by nightvision; 11-09-2011 at 08:43.

داره خودمونی میشه nightvision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال داشتم بقل پورت شارژر یه جا هست که عکس قفل کنارش کشیده اون چیه؟کارش چیه؟ببخشید که سوالم مسخرست نمیدونم خب
    یه قفلهایی هست که میشه باهاش مانیتور رو قفل کرد که باز نشه

16. این کاربر از nightvision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •