تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 186 از 314 اولاول ... 86136176182183184185186187188189190196236286 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,851 به 1,860 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

اگه نباشه جاش خالی می مونه malayeru's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    غربـــت

پيش فرض

دوستان من پس از دو هفته تحقیق و گشت و گذار تو اینترنت و پس از تقریبا 50، 60 ساعت تحقیق به این نتیجه رسیدم که 6080 رو بخرم. کل این تاپیک رو ازصفحه یک تا همین صفحه رو هم، 3 روزه خوندم. اما یک سوال داشتم :
    همین که قصد قطعی پیدا کردم این مدل رو بخرم اچ پی یه مدل جدید داده به نام HP Pavilion DV6-6177 - USB3 - VGA 2GB که همه ی امکاناتش دقیقا عین 6080 هست فقط کارت گرافیکش شده دو گیگ. با این مدل خیلی مردد شدم که کدوم رو بخرم. الان قیمت 6080، تقریبا 1.180 هزار تومن هست و قیمت 6177 تقریبا 1.310 هزار تومن هست، به نظر شما ارزشش رو داره به خاطر کارت گرافیک 2 گیگ، 130 هزار تومن بیشتر پول بدم؟
    امیدوارم که دوستان جواب این سوال رو بدند
    با تشکر
    دوست عزيز هر دو تا حدود 4GIG گرافيك ساپورت ميكنن به نظر من 6080 بگير

2. 2 کاربر از malayeru بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

حتما دوست عززیز براتون میزارم امشب.
    اما این رو بگم که خیلی حجمشون بالاس،اگه میخوای وقتی من دانلود رو تموم کردم برات رایت کنم.
    و یک سوال از دوستان.
    من دیشب توقسمت دانلود درایورهای اچ پی ،تو قسمت وایرلس.یک چیزی دیدم که زده بود برای wi-fi lan wlan wimax که تاریخش برای برج 6 میلادی بود و بروزتر بود.
    میخوام ببینم این درایو رو دانلود کنم که وایمکس داره یا درایو قبلیش رو؟
    فرقشون چی هست؟
    دوست عزیز من اونو دانلود کردم ولی نصب نشد یعنی وقتی می خواد نصب کنه یه صفحه ی cmd باز می شه و بعد سریع می ره و چیزی نصب نمی کنه همینطور درایور قبلی که 95 مگه اونم دقیقا همین طوریه

با سلام من قصد دارم ویندوز اورجینالشو پاک کنم و ultنصب کنم نمی دونم چرا ولی با اکثر بازیا مث dirt3.crisis3.f3ar مشکل داره.برا شما هم ایجوره
    بعد اگه ult نصب کنم درایوdرو حذف کنم.در ریکاوری کردن مشکل ندارم؟
    الان یک ویندوز ult 6 تومنی خریدم.ینظرتون نصب کنم؟[COLOR="Silver"]
    والا از نظر بازی که برای من اون ویندوز ارجینالش مشکل نداشت ولی خب عوض کردم
    من که تمام درایو های مثل ریکاوری و فکر کنم دوتای دیگه هم بودو همشو پاک کردم اگه دی وی دی ریکاوری داری مشکلی نداره بعدا دوباره می تونی برگردونی
    در مورد ویندوز هم من اینو Windows 7 Ultimate SP1 Integrated July 2011-x64 نصب کردم اگه اینو دانلود و نصب کنی بهتره اینم لینکش که به جای ------- S o f t 98 .ir رو بزن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by aliondvd; 17-08-2011 at 22:21.

4. 2 کاربر از aliondvd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوست عزيز هر دو تا حدود 4GIG گرافيك ساپورت ميكنن به نظر من 6080 بگير

یعنی گرافیک 6080 قابل ارتقا هست و بعدا می تونم ارتقا بدمش؟

داره خودمونی میشه atall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم!

پيش فرض

سلام دوستان پاک

بالاخره من لپ تاپمو خریدم ( 6050 )

منتهی فردا باس برم بیارمش، امشب فقط رفتم دیدمش و همه چیزشو چک کردم که مشکلی نداشته باشه.

می خوام کیف (کوله) لپ تاپو به صورت اینترنتی بخرم، چون اون چیزی که می خواستمو تو شهر خودمون پیدا نکردم!

ممکنه آدرس چندتا سایت معتبر و مطمئنو بهم بدید؟؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    غربـــت

پيش فرض

یعنی گرافیک 6080 قابل ارتقا هست و بعدا می تونم ارتقا بدمش؟
    هر كارت گرافيكي يه حافظه اختصاصي يا real داره كه اون حداقل ساپورتشه مثلا براي 6080 حافظه real 1GIG هستش اما با اختصاص حافظه از رم و cpu‌ميتونه تا 4GIG‌ گرافيك رو ساپورت كنه

8. این کاربر از malayeru بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    غربـــت

پيش فرض

سلام دوستان پاک

بالاخره من لپ تاپمو خریدم ( 6050 )

منتهی فردا باس برم بیارمش، امشب فقط رفتم دیدمش و همه چیزشو چک کردم که مشکلی نداشته باشه.

می خوام کیف (کوله) لپ تاپو به صورت اینترنتی بخرم، چون اون چیزی که می خواستمو تو شهر خودمون پیدا نکردم!

ممکنه آدرس چندتا سایت معتبر و مطمئنو بهم بدید؟؟؟
    دوست من توي google سرچ كن سايت زياد هست اما يه نصيحت براي راحتي حمل و نقل
    حتما كولي بگير چون وزني رو كه احساس ميكني در مقابل كيف دستي و يا كيف شوني خيلي كمتره و راحتي
    هم اينكه بعضي يا اكثر كولي ها واقعا جا دار هستن
    در ضمن اين پست كيف و كولي به اين تاپيك مربوط نميشه
    موفق باشي
    مباركت باشه

10. این کاربر از malayeru بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    غربـــت

پيش فرض

راستي دوستاني كه Recovery گرفتين
    حواستون باشه كه ريكاوري ها داراي Boot باشن وگرنه به هيچ دردي نميخورن
    بايد بدونيد كه از كجا ريكاوري ها رو تهيه كنيد(منظورم اينه كه با كدوم برنامه از كجاي ويندوز)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با عرض سلام خدمت تمامي دوستان اين فروم
    من از صفحه ي 1 تا همين آخرهاي گفتگو ها رو خوندم و از قبل عاشق 6090 بودم كه با اين اوصاف ديوونش شدم، اما ديروز كه رفتم پايتخت قيمتش 1.550 بود كه همه ميگفتن به خاطر اينه كه كم شده تو ايران!!! در همين اثنا با يه مغازه داري صحبت كردم كه گفت صبر كن سري 6100 بياد كه گرافيكش بهتره!!! اين گذشت و رسيدم به يه مغازه ديگه كه طرف خيلي بچه باحالي بود و وارد كننده بود(مطمئنم) اون مدل 6177 رو داشت و البته با قيمت خيلي خيلي مناسب 1.370 كه عالي بود به نظرم. فقط هاردش 750 و رمش 4 كه گفت اگه خواستي يه 4 ديگه ميندازم كنارش كه 8 بشه اما گرافيكش همون چيپست 6770 بود با رم اختصاصي 2 گيگ! بدنه هم كه حتما خودتون ديديد نقره اييه. بقيه امكاناتش و حتي ظاهرش با سري 6000 يكيه. خواستم نظر دوستان رو بدونم چون با اين اوصاف فقط هاردش كمتره كه اونم با اكسترنال حله

13. این کاربر از commander.roger بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    ممنون
    والا من فیلمش رو که دیدم متعجب شدم.واقعا سریع اجرا میکرد.در ضمن دقت داشته باشید سرعت خوندن و کپی یک فایل مهم نیست! چون ویندوز وقتی اجرا میشه با نرم افزار ها کلی فایل هست.که بنظرم باید به سرعت اگه اشتباه نکنم 4K توجه کرد.در ضمن اون ای دیتا هم باید سرعتش پایین بوده باشه.وگرنه دلیلش چی میتونه باشه؟
    دقیقا حرفتون درسته منم بالا گفتم ویندوز همین طور نرم افزار ها تک فالی نیستند و از فایل های کوچیک تشکیل شده اند در این صورت هم ssd چند برابر هارد به دلیل سرعت دسترسی بالا سرعت داره ولی نباید اینقد سرعت ssd رید شده کم باشه در حالت تک فایل و رایت البته فک کنم مشکل از ssd های من باشه ولی ار روز اولش همین طور بود البته روز اول بهتر بود چند وقت یکبار تست می کنم میبینم سرعت کمتر شده وقتی رید کردم سرعت رایت خیلی کم شد چون سرعت ssd دوم سرعت رایتش خیلی کم بود ولی زمانی که یک ssd داشتمسرعت همچینمم بالا نبود سرعتی که روش نوشته شده بود برای خواندن 250 بود ولی 170 می خوند خیلی کمتر از اون چیزی که روش بود
    ولی دو چیز یادتون باشه
    ssd ها هر چی بیشتر فضاشون اشغال شده باشند سرعت کمتری دارند هر چقدر هم بیشتر روشون رایت شده باشه سرعتشون کمتر میشد (منظورم اینه همش یک چیزی بریزید روش بعد پاک کنید)البته مدل های جدید ssd از trim بهره میبرند که این مشکلو تا حدودی حل کردند که حتما هم باید از ویندوز 7 استفاده کنید (من ssd دومم داره ولی چون اولی نداره و با هم رید هستند نمی توانم از بایوس فعالش کنم اگه فعال کنم ویندوز بالا نمی اد)

اما منظورم اينه که براي كارهاي گرافيكي و رزوليشن بالا بهتره از vaio استفاده كني
    منم با شما موافقم واقعا فول اچ دی یک چیز دیگس ولی با این سایز مانیتور 15.6 رزولوشن 1366.768 به نظرم خوبه اگه بالاتر باشه در بازی ها زود تر با این گرافیک کم میاره و اگر هم رزولوشن رو کم کنیم کیفیت پایین میاد

همین که قصد قطعی پیدا کردم این مدل رو بخرم اچ پی یه مدل جدید داده به نام HP Pavilion DV6-6177 - USB3 - VGA 2GB که همه ی امکاناتش دقیقا عین 6080 هست فقط کارت گرافیکش شده دو گیگ. با این مدل خیلی مردد شدم که کدوم رو بخرم. الان قیمت 6080، تقریبا 1.180 هزار تومن هست و قیمت 6177 تقریبا 1.310 هزار تومن هست، به نظر شما ارزشش رو داره به خاطر کارت گرافیک 2 گیگ، 130 هزار تومن بیشتر پول بدم؟
    معلومه که ارزش نداره حتی اگه 30 تومن هم بیشتر باشه بازم ارزش نداره
    ببینید قدرت گرافیک در چیپست گرافیکیش هست نه فضای مموری - گذشت اون زمان که حافظه ی کارت گرافیک همش برا یبازی ها محدودیت ایجاد می کرد
    اگه 2 گیگشو بخرید حتی 2 فریم هم بیشتر بهتون نمی ده فقط دلتون خوشه 2 گیگ فضا دارید
    تا حالا به این فک کردید چرا برای قدرت گرافیکی بیشتر کامپیوتر 2 گرافیک یا بیشتر رو sli و crossfire می کنند با این فضای گرافیک هیچ فرقی نمی کنه؟ مثلا اگه هر دو گرافیک یک گیگ باشند بعد از نصب هر دو گرافیک باز هم یک گیگ فضا دارند
    Last edited by amirpcp30; 18-08-2011 at 08:23.

15. این کاربر از amirpcp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

الان اس اس دی های OCZ Vertex3 این قابلیت رو دارن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •