تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 185 از 314 اولاول ... 85135175181182183184185186187188189195235285 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,841 به 1,850 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

اگه نباشه جاش خالی می مونه malayeru's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    غربـــت

پيش فرض

سلام
    آقا این سوال ما داره به برداشت دهم می رسه
    آقا به جز اسلوت خالی برای رم برتری 6100 نسبت به 6090 چی هست؟
    سلام به جاي كلي نوشتن و اينكه شما به اطلاعات من اعتماد كننين من دو تا سايت زير رو معرفي ميكنم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    وخود سايت hp
    کد:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام من قصد دارم ویندوز اورجینالشو پاک کنم و ultنصب کنم نمی دونم چرا ولی با اکثر بازیا مث dirt3.crisis3.f3ar مشکل داره.برا شما هم ایجوره
    بعد اگه ult نصب کنم درایوdرو حذف کنم.در ریکاوری کردن مشکل ندارم؟
    الان یک ویندوز ult 6 تومنی خریدم.ینظرتون نصب کنم؟

ممنون میشم جواب بدین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

خيلي ممنون دوست عزيز
    آخه چه جوري رايتي ها رو از شما بگيرم؟
    حجمشون حدود چقدره؟
    حالا شما يه زحمتي بكش اگه شد من ازتون بگيرم چه بهتر ،اگه نشد لينك ها رو برام بذارين
    ممنون

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

دوست عزيز هارد 6080 نوع 2+ هست يعني سرعتش 7200rpm
    این لینکش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

نزدیک 600 مگابایت تا الان دانلود کردم
    فکر کنم بالای 1گیگ باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان من پس از دو هفته تحقیق و گشت و گذار تو اینترنت و پس از تقریبا 50، 60 ساعت تحقیق به این نتیجه رسیدم که 6080 رو بخرم. کل این تاپیک رو ازصفحه یک تا همین صفحه رو هم، 3 روزه خوندم. اما یک سوال داشتم :
    همین که قصد قطعی پیدا کردم این مدل رو بخرم اچ پی یه مدل جدید داده به نام HP Pavilion DV6-6177 - USB3 - VGA 2GB که همه ی امکاناتش دقیقا عین 6080 هست فقط کارت گرافیکش شده دو گیگ. با این مدل خیلی مردد شدم که کدوم رو بخرم. الان قیمت 6080، تقریبا 1.180 هزار تومن هست و قیمت 6177 تقریبا 1.310 هزار تومن هست، به نظر شما ارزشش رو داره به خاطر کارت گرافیک 2 گیگ، 130 هزار تومن بیشتر پول بدم؟
    امیدوارم که دوستان جواب این سوال رو بدند
    با تشکر

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    ممنون از همگی
    دوست عزيز هارد 6080 نوع 2+ هست يعني سرعتش 7200rpm
    ببخشید منظورتون رو نفهمیدم آخه همه ی سایت ها زدند که سرعتش 5400 هست
    در مورد Ssd
    من خودم سیستمم هم i7 هست همون اول یک ssd گرفتم براش ولی چون 32 بود کم می اورد فضا یک 32 دیگه هم گرفتم گذاشتم کنارش و رید 0 کردم ولی نمی دونم چرا سرعت خواندن تک فایلش کمه یعنی با این پولی که دادم اصلا به صرفه نیست تا اونجایی که یادمه هر کدوم رو 140 گرفتم مدل اولی a-data 32gb s591 دومی هم a-data 32gb s596 فک کنم بود هر کدوم سرعت خواندن تک فایلشون میبایست 250 باشه ولی با رید الان که تست می کنم 159 هست اینطوری که اصلا به صرفه نیست ولی اینم بگم سرعت باز کردن نرم افزار ها فوق العاده بالا هست همین طور بوت سیستم که خیلی وقت ها اصلا صفحه ی welcom رو نمی بینم
    قبلا کمی سرعت ssd هام بالاتر بود ولی همین طوری کمتر شد اگه قرار باشه 200 بدم 60 گیگشو بگیرم باز اینطوری سرعت کم بشه و رید هم که نمیشه کرد در لپ تاپ که فایده نداره فقط خیالمون از ضربه خوردن و بد سکتور راحته ولی خدایش سرعتشون در فایل های کوچیک چند برابر هارده که خب بیشتر نرم افزار ها و همین طور سیستم عامل از فایل های کوچیک تشکیل شده نه یک تک فایل بزرگ
    این تست رو خودم گرفتم: سمت راستی هارده سیگیت 7200 2 ترا هست و سمت چپ همون دو تا ssd که نوشتم و رید 0 هستند:

به نظر شما ارزش داره 200 تومان ssd برای این لپ تاپ؟ جدا اگه ارزش داره پول جمع کنم بخرم (پولی که اگه زود تر گذاشته بودم میشد 6090 خرید حالا به نظرتون ارزش 6080 + ssd بیشتر از 6090 هست که فقط به بلوریش مینازه؟)قبلشم می خواستم بلوری بزارم دیدم ارزش نداره دی وی دی رو بر می داشتند 115 هم می گرفتند حیف بود برای چیزی که اصلا استفاده هم نمیشه بعد باتری می خواستم بگیرم که دیدم خیلی خوبه 3-4 ساعت کار میکنه فقط داخل بازی یکم کمه که ssd بگیرم شاید بیشتر هم بشه عمر باتری چون کم مصرف تر هم هست
    ممنون از همگی
    با سپاس

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام
    ممنون از همگی

ببخشید منظورتون رو نفهمیدم آخه همه ی سایت ها زدند که سرعتش 5400 هست
    در مورد Ssd
    من خودم سیستمم هم i7 هست همون اول یک ssd گرفتم براش ولی چون 32 بود کم می اورد فضا یک 32 دیگه هم گرفتم گذاشتم کنارش و رید 0 کردم ولی نمی دونم چرا سرعت خواندن تک فایلش کمه یعنی با این پولی که دادم اصلا به صرفه نیست تا اونجایی که یادمه هر کدوم رو 140 گرفتم مدل اولی a-data 32gb s591 دومی هم a-data 32gb s596 فک کنم بود هر کدوم سرعت خواندن تک فایلشون میبایست 250 باشه ولی با رید الان که تست می کنم 159 هست اینطوری که اصلا به صرفه نیست ولی اینم بگم سرعت باز کردن نرم افزار ها فوق العاده بالا هست همین طور بوت سیستم که خیلی وقت ها اصلا صفحه ی welcom رو نمی بینم
    قبلا کمی سرعت ssd هام بالاتر بود ولی همین طوری کمتر شد اگه قرار باشه 200 بدم 60 گیگشو بگیرم باز اینطوری سرعت کم بشه و رید هم که نمیشه کرد در لپ تاپ که فایده نداره فقط خیالمون از ضربه خوردن و بد سکتور راحته ولی خدایش سرعتشون در فایل های کوچیک چند برابر هارده که خب بیشتر نرم افزار ها و همین طور سیستم عامل از فایل های کوچیک تشکیل شده نه یک تک فایل بزرگ
    این تست رو خودم گرفتم: سمت راستی هارده سیگیت 7200 2 ترا هست و سمت چپ همون دو تا ssd که نوشتم و رید 0 هستند:

به نظر شما ارزش داره 200 تومان ssd برای این لپ تاپ؟ جدا اگه ارزش داره پول جمع کنم بخرم (پولی که اگه زود تر گذاشته بودم میشد 6090 خرید حالا به نظرتون ارزش 6080 + ssd بیشتر از 6090 هست که فقط به بلوریش مینازه؟)قبلشم می خواستم بلوری بزارم دیدم ارزش نداره دی وی دی رو بر می داشتند 115 هم می گرفتند حیف بود برای چیزی که اصلا استفاده هم نمیشه بعد باتری می خواستم بگیرم که دیدم خیلی خوبه 3-4 ساعت کار میکنه فقط داخل بازی یکم کمه که ssd بگیرم شاید بیشتر هم بشه عمر باتری چون کم مصرف تر هم هست
    ممنون از همگی
    با سپاس
    والا من فیلمش رو که دیدم متعجب شدم.واقعا سریع اجرا میکرد.در ضمن دقت داشته باشید سرعت خوندن و کپی یک فایل مهم نیست! چون ویندوز وقتی اجرا میشه با نرم افزار ها کلی فایل هست.که بنظرم باید به سرعت اگه اشتباه نکنم 4K توجه کرد.در ضمن اون ای دیتا هم باید سرعتش پایین بوده باشه.وگرنه دلیلش چی میتونه باشه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

دوستان من پس از دو هفته تحقیق و گشت و گذار تو اینترنت و پس از تقریبا 50، 60 ساعت تحقیق به این نتیجه رسیدم که 6080 رو بخرم. کل این تاپیک رو ازصفحه یک تا همین صفحه رو هم، 3 روزه خوندم. اما یک سوال داشتم :
    همین که قصد قطعی پیدا کردم این مدل رو بخرم اچ پی یه مدل جدید داده به نام HP Pavilion DV6-6177 - USB3 - VGA 2GB که همه ی امکاناتش دقیقا عین 6080 هست فقط کارت گرافیکش شده دو گیگ. با این مدل خیلی مردد شدم که کدوم رو بخرم. الان قیمت 6080، تقریبا 1.180 هزار تومن هست و قیمت 6177 تقریبا 1.310 هزار تومن هست، به نظر شما ارزشش رو داره به خاطر کارت گرافیک 2 گیگ، 130 هزار تومن بیشتر پول بدم؟
    امیدوارم که دوستان جواب این سوال رو بدند
    با تشکر
    ببینید دوست عزیز به دلیل این که کمپانی اچ پی بزرگترین تولید کننده سیستم کامپیوتری و به خصوص نوت بوک هست سیاست بخش تولید و فروش کامپیوتر این کمپانی میتنی بر عرضه مختلف و پرتنوع محصولات و به روز کردن اون ها هر سه ماه یک بار هست....
    به همین دلیل ممکن هست برای بسیاری از افراد این موضوع خوشایند یا ناخوشایند به لحاظ تصمیم در انتخاب باشه....
    کانفیگ هر دو تقریبا یکی هست فقط 6177 مموری اختصاصی 2 گیگ داره که به هیچ عنوان برتری محسوب نمی شه و نمی تونه دلیل برجسته ای برای خرید باشه....
    به عبارت دیگر از لحاظ پرفورمنس گرافیکی فرقی با مدل های دیگه نداره و نمی تونین صرفا به این دلیل برتری خاصی بهش نسبت بدین....
    متاسفانه پهنای باند مموری هنوز 128بیت هست و به همین دلیل هست که تفاوت قابل توجه با سایر مدل ها نداره....
    رنگ این مدل هم نقره ای و بدنه Aluminium Brush....

8. 2 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

راستی دوستان مشخصات لپ تاپ 6177 رو می تونید تو سایت زیر مشاهده کنید :
    کد:
    اینم مشخصاتش توی یاس لپ تاپ :
    کد:
    راستی دوستان کارت گرافی AMD Radeon 6770M - 2GB up DDR5 مدل 6177 از لحاظ performance چقدر با AMD Radeon 6770M -1GB DDR5 مدل 6080 فرق داره؟ سایتی هست که پرفورمنس هاشون رو مقایسه کرده باشه؟
    دوستان خواهشا من رو در مورد خرید 6177 یا 6080 کمک کنید . .

---------- Post added at 08:14 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

ببینید دوست عزیز به دلیل این که کمپانی اچ پی بزرگترین تولید کننده سیستم کامپیوتری و به خصوص نوت بوک هست سیاست بخش تولید و فروش کامپیوتر این کمپانی میتنی بر عرضه مختلف و پرتنوع محصولات و به روز کردن اون ها هر سه ماه یک بار هست....
    به همین دلیل ممکن هست برای بسیاری از افراد این موضوع خوشایند یا ناخوشایند به لحاظ تصمیم در انتخاب باشه....
    کانفیگ هر دو تقریبا یکی هست فقط 6177 مموری اختصاصی 2 گیگ داره که به هیچ عنوان برتری محسوب نمی شه و نمی تونه دلیل برجسته ای برای خرید باشه....
    به عبارت دیگر از لحاظ پرفورمنس گرافیکی فرقی با مدل های دیگه نداره و نمی تونین صرفا به این دلیل برتری خاصی بهش نسبت بدین....
    متاسفانه پهنای باند مموری هنوز 128بیت هست و به همین دلیل هست که تفاوت قابل توجه با سایر مدل ها نداره....
    رنگ این مدل هم نقره ای و بدنه Aluminium Brush....
    از راهنمایی شما ممنونم

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

12

راستی دوستان مشخصات لپ تاپ 6177 رو می تونید تو سایت زیر مشاهده کنید :
    کد:
    اینم مشخصاتش توی یاس لپ تاپ :
    کد:
    راستی دوستان کارت گرافی AMD Radeon 6770M - 2GB up DDR5 مدل 6177 از لحاظ performance چقدر با AMD Radeon 6770M -1GB DDR5 مدل 6080 فرق داره؟ سایتی هست که پرفورمنس هاشون رو مقایسه کرده باشه؟
    دوستان خواهشا من رو در مورد خرید 6177 یا 6080 کمک کنید . .
    اینجور که میفرمایید انگار 2 تاشون یک مدل هستند.ولی فرقشون تو حافظه اختصاصی گرافیک هست که اونم کم بیاره میتونه از رم کمک بگیره/مثلا Geforce 9500GT هم 512 هست هم 1 گیگ.فرقشون تو حافظه.فکر نکنم تفاوت دیگه ای داشته باشن!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

تفاوت Chipset Intel® HM65 با Chipset Intel® HM67 چیه؟فرق خیلی مهمی دارند ؟
    از 6090 کدوم یکیشونه؟
    راستی بین 6090 و n53sn کدوم بهتره ؟
    با دلیل بگید.به جز طراحی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •