تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 314 اولاول ... 3910111213141516172363113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

3% از قیمت دستگاه برای یک سال فکر کنم.
    بیمه ایده آل خوبه.
    یه شرکت معتبر.
    بهش بگو اگر همینجا از دستم ولش کنم خسارتشو میدی ؟
    حالا این بیمه ها اگه لپ تاپ خراب شه چی کار می کنن ؟
    شرایط بیمه کردن و دادن خسازت چیه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

حالا این بیمه ها اگه لپ تاپ خراب شه چی کار می کنن ؟
    شرایط بیمه کردن و دادن خسازت چیه ؟
    نمی دونم ولی خرابی همچین نداره خودتون بهتر می دونید تو 100 تا شاید یکی .

3. این کاربر از Seller-R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن تبلت IceLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

باید از Fn استفاده کنی
    کیبوردش خوش دسته
    زاویه دیدش عالی نیست.متوسطه -ولی رنگش خیلی خوبه
    6090 مدل بلو-ری دارشه دیگه
    قیمت 1520-1590 با گارانتی های مختلف
    مرسی عزیز

از لحاظ نرم افزاری راهی هست که بشه عملکرد دکمه های F1 ~ F12 رو به صورت عادی درست کرد؟
    که دیگه نیازی به گرفتن Fn نباشه؟ آخه من از این دکمه ها زیاد استفاده می کنم و گرفتن Fn میشه یه ضدحال اساسی.

مرسی

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

مرسی عزیز

از لحاظ نرم افزاری راهی هست که بشه عملکرد دکمه های F1 ~ F12 رو به صورت عادی درست کرد؟
    که دیگه نیازی به گرفتن Fn نباشه؟ آخه من از این دکمه ها زیاد استفاده می کنم و گرفتن Fn میشه یه ضدحال اساسی.

مرسی
    شرمنده من بلد نیستم

6. این کاربر از d.b23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه .princess's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

سلام به همگي شرمنده من يه مدت نبودم رفته بودم دانشگاه و گرفتاري و سر كار و مشغله و ... نتونستم حتي بيام تو نت تا اينكه ديروز رفتم hp dv6-6070 رو با گارانتي به قيمت 1300 خريداري كردم و براي هميشه ام اس اي رو دادم به پسر داييم در مورد اين لپتاپ فقط بايد بگمالله اكبر! واقعا سريعتر از اون چيزي كه فكرشو ميكردم بود ساليد ورك رو كمتر از 1 ساعت رندر كردم خيلي خنكتر از ام اس اي هست و كيبورد فوق العاده خوش دستي داره فنش اصلا صدا نداره و فقط يه كول پد هم براش خريدم كه اصلا ديگه داغ نميكنه مثل يه پي سي كار ميكنه من واقعا ازش راضيم اين لپتاپ واسم 5-6 سال لا اقل كار ميكنه چون من خيلي دوسش دارم و با هيچ لپتاپي حتي مك هم عوضش نميكنم بدنش هم كمي اثر انگشت ميافته اما به راحتي ميشه پاكش كرد مثل ام اس اي نيس كه با بدبختي پاكش ميكردم!!!! اما صداش خيلي واضح هست من اين لپتاپ رو با دل 502 مقايسه كردم صداشونو دل صداي بلند اما مزخرفي داره كه اصلا وضوح صدا رو نميشه توش احساس كرد ايسوس ان 53 هم بد نبود اما خيلي زشت و گرئن بود 1580 !! تازه كارايي اين رو نداره فقط تنها ايرادي كه ميشه به اين لپتاپ گرفت عدم كابل اي ساتا هست كه به درد من يكي نميخوره در كل خيلي عاليه من خيلي دوسش دارم ايشالا فنش واسم 1000 سال بچرخه!!

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:17 PM ----------

از دوست خوبم ديويد بكام 23 هم ممنون كه منو راهنمايي كرد كه انتخاب خوبي داشته باشم ايشالا كه موفق باشي
    راستي قيمت اين لپتاپ بدون گارنتي 1270 هست ولي باقيمت خام و بي واسطه 1250 ميشه خريدش

8. 12 کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

10

سلام به همگي شرمنده من يه مدت نبودم رفته بودم دانشگاه و گرفتاري و سر كار و مشغله و ... نتونستم حتي بيام تو نت تا اينكه ديروز رفتم hp dv6-6070 رو با گارانتي به قيمت 1300 خريداري كردم و براي هميشه ام اس اي رو دادم به پسر داييم در مورد اين لپتاپ فقط بايد بگمالله اكبر! واقعا سريعتر از اون چيزي كه فكرشو ميكردم بود ساليد ورك رو كمتر از 1 ساعت رندر كردم خيلي خنكتر از ام اس اي هست و كيبورد فوق العاده خوش دستي داره فنش اصلا صدا نداره و فقط يه كول پد هم براش خريدم كه اصلا ديگه داغ نميكنه مثل يه پي سي كار ميكنه من واقعا ازش راضيم اين لپتاپ واسم 5-6 سال لا اقل كار ميكنه چون من خيلي دوسش دارم و با هيچ لپتاپي حتي مك هم عوضش نميكنم بدنش هم كمي اثر انگشت ميافته اما به راحتي ميشه پاكش كرد مثل ام اس اي نيس كه با بدبختي پاكش ميكردم!!!! اما صداش خيلي واضح هست من اين لپتاپ رو با دل 502 مقايسه كردم صداشونو دل صداي بلند اما مزخرفي داره كه اصلا وضوح صدا رو نميشه توش احساس كرد ايسوس ان 53 هم بد نبود اما خيلي زشت و گرئن بود 1580 !! تازه كارايي اين رو نداره فقط تنها ايرادي كه ميشه به اين لپتاپ گرفت عدم كابل اي ساتا هست كه به درد من يكي نميخوره در كل خيلي عاليه من خيلي دوسش دارم ايشالا فنش واسم 1000 سال بچرخه!!
    تبریک می گم . با با نبودی . همه سراغت را می گرفتن
    پس از Msi بهتره . طبق گفته شما !
    فقط acer 5750 چه طوری بود یعنی این قدر افتضاح هست که فرمودین بیشتر لطفا بیشتر توضیخ می دهید ؟
    در ضمن 6070 با چه کانفیگیه ! من با چندتا کانفیگ متفاوت دیدم حتی با i5 ؟
    و hp را با چه گارانتی گرفتین ایا باطریش گارانتی هست ؟ باطری نوت بوک خیلی مهمه ؟ ایا بیمه کردین ؟

داره خودمونی میشه .princess's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

از MSI كه بهتره و شك ندارم ايسر هم گارنتي اوا خوشه بود ولي انگار يه مشكلي داشت كه خود فروشنده گفت گارنتي خودمونه و اوا خوشه قبول نكرده پس فهميدم كه مشكل داره ... خيلي داغ بود و كلا تركيب جالبي نداشت و صفحه LED هم در جهتهاي مختلف رنگاش فرق ميكرد ولي اينم كانفيگ اون لپتاپي كه خريدم:
    core i7 2630
    ram 4
    hdd 500 البته 7200 دور
    گرافيك 6770
    USB3 كه دو عدد داره
    پورت HDMI
    دو ورودي هدفون و يك ورودي ميكروفون
    DVD RW
    گارانتيش كه مال خود شركت و مغازه هست چون گارانتي اصليش تو ايران نيس فقط بايد بگردي كه چه گارانتيي ارزونتر و بهتره و باتريش هم گارانتي داره فقط اداپتور گرانتي نداره و پيكسلش تا 3 تا بسوزه تعميري داره كليه نوسانات برق هم جز گارانتيشه باتريش حدود 55 تومن و به نظرم زياد مهم نيس چون ميشه بعدا بخريش بيمه مال ايكه ازت بدزدن كه اين لپتاپ finger print داره و كسي جز من نميتونه ازش استفاده كنه

11. 2 کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

از MSI كه بهتره و شك ندارم ايسر هم گارنتي اوا خوشه بود ولي انگار يه مشكلي داشت كه خود فروشنده گفت گارنتي خودمونه و اوا خوشه قبول نكرده پس فهميدم كه مشكل داره ... خيلي داغ بود و كلا تركيب جالبي نداشت و صفحه LED هم در جهتهاي مختلف رنگاش فرق ميكرد ولي اينم كانفيگ اون لپتاپي كه خريدم:
    core i7 2630
    ram 4
    hdd 500 البته 7200 دور
    گرافيك 6770
    USB3 كه دو عدد داره
    پورت HDMI
    دو ورودي هدفون و يك ورودي ميكروفون
    DVD RW
    گارانتيش كه مال خود شركت و مغازه هست چون گارانتي اصليش تو ايران نيس فقط بايد بگردي كه چه گارانتيي ارزونتر و بهتره و باتريش هم گارانتي داره فقط اداپتور گرانتي نداره و پيكسلش تا 3 تا بسوزه تعميري داره كليه نوسانات برق هم جز گارانتيشه باتريش حدود 55 تومن و به نظرم زياد مهم نيس چون ميشه بعدا بخريش بيمه مال ايكه ازت بدزدن كه اين لپتاپ finger print داره و كسي جز من نميتونه ازش استفاده كنه

بازم تبریک می گم . باریک الله خوب خریدی .
    بیمه شامل خرابی قطعات می شه یا فقط برای سرقت لپ تاپه .
    منظورت از فینگر پرینت همون شناسایی اثر انگشت هست .. ؟ چقدر با کلاسه ؟ ای وایه من ؟ واجب بخرمش !

داره خودمونی میشه guudzila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:17 PM ----------

از دوست خوبم ديويد بكام 23 هم ممنون كه منو راهنمايي كرد كه انتخاب خوبي داشته باشم ايشالا كه موفق باشي
    راستي قيمت اين لپتاپ بدون گارنتي 1270 هست ولي باقيمت خام و بي واسطه 1250 ميشه خريدش

سلام مبارک باشه
    این لپ تاپو تو لیست قیمت ایران اچ پی با پورت esata زدن ،خبر نداری راسته یا نه؟
    از کدوم فروشگاه خریدی؟
    کیف و کول پد چه مدلی خریدی،از کجا و با چه قیمتی؟
    به نظرت گارانتی ایران اچ پی با توجه به این اختلاف قیمتش می ارزه؟(حدود صد تومن از اینی که گرفتی بیشتر)
    ببخشید سوالا زیاد شد اخه اعصابم خورد شد از بس صبر کردم منم میخام همینو بخرم.

داره خودمونی میشه hesam.ah's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خيالت راحت من بهت تضمين ميدم مشكلي كه ايسوس داشت رو اچ پي نداره چون مادربردش 65 هست مثل همين ام اس اي 620 كه هيچ مشكلي نداشتم جز هموني كه بالا گفتم فقط ميمونه كار با كارت گرافيكش .خودت تا حالا باهاش بازي كردي؟مثلا مترو 2033؟ افت فرم يا لگ داشت؟ چون فردا ميخوام همين مدل رو بخرم بيشتر كارام گرافيكيه واسم كارت گرافيكش خيلي حياتيه

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

راستي سايت اچ پي تگ نداره كه بفهميم لپتاپ سفارش كجاست؟
    اگه داره بي زحمت ادرسشو ميزني تا موقع خريد چكش كنم؟ باز هم ازت ممنون

دوست من بنده تو تاپیک های دیگه هم گفتم...
    اینجا هم میگم...
    MSI برای بنده هم با فتوشاپ مشگل داشت....
    بنده اخرین درایور کارت گرافیک رو گرفتم و نصب کردم...به راحتی مشگل رفع شد و مثل هلو فتوشاپ رو ران میکنه و استفاده میکنم ازش....البته بگم...
    بنده به شخصه اشتباه کردم تو خریدم...
    من چون کار سنگین ازش نمیکشم و فقط در حدد وب گردی هستم همون ایسر 5742 بسم بود...ولی خوب این حدالاقل تا 3سال دیگه فک کنم جوابمو بده...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •