تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 314 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوست عزیز لینک اون جایی که سریال نامبرو بزنی و مشخصات دستگاهتو میگرو میشه بدین ما هم چک کنیم...
    در این قسمت به طور مفصل شرح داده شده و آدرس 3 لینک متفاوت برای چک کردن هم آورده شده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستانی که لپتاپ سری 6 خریدن کیبوردشون حروف عربی داره ؟ کسی این کیبورد رو بدون این حروف توی بازار ندیده ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

دوستانی که لپتاپ سری 6 خریدن کیبوردشون حروف عربی داره ؟ کسی این کیبورد رو بدون این حروف توی بازار ندیده ؟
    دوست عزیز به علت اینکه این سری ( تمام نوت بوک ها ) از دبی وارد میشه و سفارش هم مربوط به امارات میشه کیبورد عربی هست....
    جدا از این که چه پسوندی دارن مثل se ee....
    مگر اینکه پارت اروپا یا امریکا باشه که کیبورد انگلیش هست مثل nr tx....

4. 4 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان من دنبال خرید 6050 HP بودم . ولی چند تا فروشنده رایمو زدن سره خرید این مدل .
    گفتن چون سفارش خاورمیانه هست داغ میکنه و کلا ارزش خرید نداره. مدل 6000 رو پیشنهاد دادن چون سفارش اروپا بود ظاهرا و اینکه میگفتن مشکل گرمایی نداره .
    درعوض مدل 5110 dell رو پیشنهاد دادن که گرافیکش از 6050 ضعیفتر هست . من تا 1100 میتونم هزینه کنم وسنگین ترین کاربرد لپتاپ هم بازی هست البته نه 24 ساعته .
    چیزی که توجهمو جلب کرد این فروشنده ها میگفتن سفارش اروپایی HP که 6000 هست مشکل گرمایی نداره . حالا نمیدونم چرا این حرفو میزدن چون چیزی که من دیدم بدنه و ابعاد این مدل با 6050 یکی بود در حالی که مدل اروپایی حدود 200 تومن گرونتر بود .
    حالا با این اوصاف میفرمایین مسائل حرارتی HP حل شده یا نه ؟ پس این حرف که عمر مفید 6050 از 5110 کمتره صحیح نیست ؟
    البته منظور بنده از گیمینگ هم نه بصورت حرفه ای بلکه مثلا فقط روزی دو ساعت و بیشتر کار کردن با نت هست .
    حالا شما راهنماییتون چیه ؟ لطفا بین همین 2 مدل راهنمایی کنین .
    و اینکه قیمت 6050 رو با گارانتی و کیفو موس 1100 قیمت دارم و 5110 با همون شرایط ولی بدون ویندوز 1030

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

این احمق گارانتی برداشته ریکاوری پارتیشن را پاک کرده البته 4 دی وی دی ریکاوری گرفته و بعد اومده پارتیشن بندی بکنه اون درایو رو پاک کرده (با نرم افزار easus پارتیشن بندی کرده)
    حالا اگر بخوام سیستتم را از طریق این دی وی دی ها ریکاوری کنم ، چکاری باید بکنم ؟
    کسی نیست راهنمایی کنه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

دوستان من دنبال خرید 6050 HP بودم . ولی چند تا فروشنده رایمو زدن سره خرید این مدل .
    گفتن چون سفارش خاورمیانه هست داغ میکنه و کلا ارزش خرید نداره. مدل 6000 رو پیشنهاد دادن چون سفارش اروپا بود ظاهرا و اینکه میگفتن مشکل گرمایی نداره .
    درعوض مدل 5110 dell رو پیشنهاد دادن که گرافیکش از 6050 ضعیفتر هست . من تا 1100 میتونم هزینه کنم وسنگین ترین کاربرد لپتاپ هم بازی هست البته نه 24 ساعته .
    چیزی که توجهمو جلب کرد این فروشنده ها میگفتن سفارش اروپایی HP که 6000 هست مشکل گرمایی نداره . حالا نمیدونم چرا این حرفو میزدن چون چیزی که من دیدم بدنه و ابعاد این مدل با 6050 یکی بود در حالی که مدل اروپایی حدود 200 تومن گرونتر بود .
    حالا با این اوصاف میفرمایین مسائل حرارتی HP حل شده یا نه ؟ پس این حرف که عمر مفید 6050 از 5110 کمتره صحیح نیست ؟
    البته منظور بنده از گیمینگ هم نه بصورت حرفه ای بلکه مثلا فقط روزی دو ساعت و بیشتر کار کردن با نت هست .
    و اینکه قیمت 6050 رو با گارانتی و کیفو موس 1100 قیمت دارم و 5110 با همون شرایط ولی بدون ویندوز 1030
    دوست عزیز واقعا اگه قرار باشه نظرتون با حرف چند فروشنده داغون برگرده این حتما به ضررتون تمام خواهد شد...
    بهتره با اطلاع تمام و کامل تصمیم بگیرید...
    ببینید من خوذم 6050 دارم به هیچ عنوان مشکل گرمایی نداره حتی ذره ای...
    دماش در حالتی که wifi روشن و درحال مرور وب همراه با موسیقی در حدود 45...این یعنی دمای عالی برای یه نوت بوک...
    تازه اونم نه اینکه تازه روشن کرده باشم بعد از 15 ساعت اینطوریه هر کی ندونه فکر می کنه همین الان روشن کردم...
    با این که بیش از بیش از16 ساعت مداوم روشنه و شدیدا هم باهاش بازی می کنم کوچکترین مشکلی نداره...
    حتی من دانلود شبانه هم دارم که قطعا بیش از 16 ساعت میشه...
    شاید باورتون نشه اگه بگم چقدر وقت و انرژی برای خریدش گذشتم نه صرفا برای این که می خوام یه نوت بوک بخرم نه ...بیشتر برای اینکه واقعا می خواستم یه چیزی بخرم که واقعا دوسش دارم و از کار کردن باهاش لذت می برم....
    این کار به 4ماه قبل از عرضه سری hp 6000 بر می گرده...یعنی خرید من در اواخر فروردین اتفاق افتاد اما تحقیقم مربوط به چند ماه قبل بود...
    می دونستم سری 6000 چه زمانی عرضه میشه و منتظرش موندم....
    پس می بینید که انتخاب ناگهانی نداشتم...
    توصیه من برای خرید این که به مزخرفات محض تمام فروشنده ها کاملا بی توجه باشید...دلیلشم خیلی روشنه . فقط سود بیشتر روی یه محصول گرونتر...والبته قابل انتظاراین کار....
    حرف اون مثلا فروشنده در مورد گرما (داغ کردن که هیچ) مدل خاورمیانه و آسبا کاملا بی ارزشه....
    در ساخت تمام مدل ها از متریال و قطعات با کیفیت بالا استفاده میشه و به هیج عنوان تفاوتی باهم ندارن....
    پسوندهایی lمانند se ee و......که در انتهای مدل استفاده میشه برای این هست که مشخص بشه این مدل در کدوم پارت قرار هست توزیع بشه....
    مدل 6000 هم با پردازنده amd عرضه شده که ضعیفتر از اینتل هست قیمت هم در حدود 1040000
    hp هم در سری 6 به تمام حرفا و شایعات مختلف پایان داده و نوت بوکی با امکانات و کیفیت فوق العاده عرضه کرده که به سختی میشه ایرادی ازش گرفت...
    اینم خدمتتون عرض کتم اگه بتونین تو خرید hp و به خصوص سری 6 شک کنین قطعا کار بزرگی رو انجام دادین که هر کسی به راحتی از پس اون بر نمی آد....
    راستی اصلا ظاهر 6050 از نزدیک دیدی؟؟؟
    اگه ببینی عاشق میشی....
    موندم اون به اصطلاح فروشنده چطور تونسته dell با HP مقایسه کنه....
    Last edited by em0fab0y; 03-07-2011 at 23:51.

8. 3 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه inen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران ، میدان ناکجا آباد

پيش فرض

دوستان سلام
    لطفا یکی مدلای 6050 - 6070 - 6080 رو از لحاظ قیمت و فرقی که با هم می کنن ، مقایسه کنه

مگر اینکه پارت اروپا یا امریکا باشه که کیبورد انگلیش هست مثل nr tx
    این سری هست تو ایران و البته تهران ؟
    چون اصلا از حروف عربی خوشم نمیاد !!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

دوستان سلام
    لطفا یکی مدلای 6050 - 6070 - 6080 رو از لحاظ قیمت و فرقی که با هم می کنن ، مقایسه کنه

این سری هست تو ایران و البته تهران ؟
    چون اصلا از حروف عربی خوشم نمیاد !!
    تفاوت خاص و چشمگیری نداره البته در پردازنده ، هارد،رم و ...تفاوت دارند اما چیزی نیست که به یه قیاس عمیق نیاز داشته باشه....
    بله هست البته مربوط به مدل 2010 (3000-3100) میشه که خودم یکی داشتم 3052nr..
    سعی کنید از کیبورد عربی خوشتون بیاد چون واقعا بهش نیاز پیدا می کنین....
    البته تو سری 60 هم میشه مدل با پارت اروپا با امریکا گیر آورد ولی چون مربوط به این منطقه نیست و نباید در این پارت پخش بشه سخت گیر می آد....

11. این کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

دوست عزیز اگه recovery dvd کامله و مشکلی نداره موقع بالا اومدن سیستم F11 بزنین و وارد ریکاوری بشین...
    و dvd به ترتیب قرار بدین....1234

13. 2 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Persian_1984's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

خدایا آدم چه چیزایی که از این فروشنده ها نمیشنوه. من اصلا قرار نیست از hp دفاع کنم. ولی بعضی حرفا واقعا بی اساس هست. اگر این مدل از hp مشکل گرما داشته باشه پس همشون این مشکل رو دارن و ربطی به اروپا و آمریکا و خاورمیانه نداره. من قبلا هم عرض کردم که ایجاد یک خط تولید جدا برای ساخت محصول بی کیفیت برای خاورمیانه بسیار پر هزینه تر خواهد بود و تولید کننده باید مشکل شخصی با مردم خاورمیانه داشته باشه که اینکار رو بکنه. آخه یک چیپ کامپیوتری و دیجیتالی رو چه جوری میشه در چند کیفیت تولید کرد؟ همه از سیلیکون به عنوان ماده اصلی استفاده میکنن . چیزی که میتونه کیفیت رو تغییر بده طراحی و تکنولوژی مدار موجود در چیپ هست که اونم تو همه اینا یکسان هست. مثلا پردازشگر i7 با طراحی خوب و طراحی بد که نداریم. بقیه اش هم مربوط به هیت سینک و خازن بکار رفته هست که ... بگذریم اگر بخواهم توضیح کامل بدم تا صبح باید تایپ کنم. نکته بعدی که قبلا هم گفتم اینه که فراموش نکنید مشتریان خاورمیانه که همه مثل ایران و عراق و یا افغانستان نیستند. کشور های عربی بسیار ثروتمند و به دنبال بهترین کیفیت هستند و مردمشون مثل ما بیشتر وقتها دنبال جنس ارزان نیستند.
    حالا در مورد دما ...
    لپ تاپ من 6090 هست که پردازشگر i7 چهار هسته داره یعنی پتانسیل ایجاد حرارتش میتونه حدود دو برابر i5 باشه که تو 6050 استفاده شده. پس آمار حرارتی مدل خودم رو بهت میدم.
    در حالت عادی و کارکرد معمولی مثل آفیس و وب گردی و این چیزا حدود 53-54 درجه دما داره 10 ساعت هم روشن باشه دماش همینه. اگر تنضیمات coolsense که تکنولوژی hp هست رو روی حالت coolest mode بزارم میاد روی 45 درجه. البته این با کارت گرافیک اینتل هست. با کارت گرافیک ati بعد از چند ساعت بازی روی بالاترین تنظیمات تست کردم همزمان با vmware دو تا سیستم عامل لینوکس و xp هم لود کرده بودم بالای 76 درجه نرفت. که این دما با این پردازشگر یعنی محشر. اگر لپ تاپی پیدا کردی که با این شرایط دمای کمتر از این داد بیا لپ تاپ منو مفتی بربر واسه خودت. به شما هم قول میدم تا دو سال آینده لپ تاپ خنک تر هم به بازار نخواهد اومد. چون تکنولوژیه موجود فعلا تا همین حد جوابگو هست. شاید سری جدید اینتل که قرار تا آخر امسال بیاد کمی خنک تر باشه حداکثر یک سال هم طول میکشه که واسه لپ تاپش بیاد.
    Last edited by Persian_1984; 04-07-2011 at 01:11.

15. 3 کاربر از Persian_1984 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •