تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 314 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوست عزیز از طریق device manager و bios setting کلا dvd/blue-ray rom رو غیرفعال کنید طوری که ویندوز قادر به شناسایی نباشه...ببینید اتفاقی میوفته....
    باید اول اطمینان پیدا کنید که مشکل چیه یعد دنبال حل کردنش باشید....
    این کارو کردم تاثیری ندیدم

داره خودمونی میشه Persian_1984's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست عزیز اولین نکته ای که باید بدونین شارژ اولیه هست و اونم 3 شارژ 8 ساعته برای این لپ تاپ هست....همونطور که میدونین وقتی لپ تاپ رو میخرین یه مقدار شارژ اولیه داره پس شما باید باهاش کار کنین تا خاموش شه....وقتی خاموش شد اون رو 8 ساعت در حالت خاموش و بدون وقفه شارز کنین بعد از 8 ساعت کابل رو در بیارین و باهاش کار کنین تا دوباره خاموش شه و یه شارز 8 ساعته دیگه...این کارو برا شارز سوم هم تکرار کنین....
    دومین نکته ای که باید بدونین اینه که باطری محافظ لپ تاپ در برابر شدت جریان نیست( یعنی واقعا فکر می کنین یه کمپانی مولتی میلیون دلاری فکری برا محافظت از محصولش نکرده؟؟؟ ) بلکه این کار رو ترانس لپ تاپ انجام میده...( یعنی دوباره فکر می کنین همون کمپانی مولتی میلیون دلاری نمیتونست یه ترانس کوچیکتر بسازه؟؟) پس در زمانی که لپ تاپ رو میخواین برا مدت چند روز یه جا بذارین باطری رو جدا کنین و از سیستم برق شهری استفاده کنین....برا اینکه خیالتون راحت تر هم بشه میتونین از 3 و 4 راه های محافظ دار استفاده کنین...ترجیحا مارک معتبر...
    سومین نکته هم اینه که هنگام عوض کردن باطری سیستم حتما shut down باشه تا از هرگونه مشکلی پیشگیری بشه...
    هنگام وصل کردن سیستم به برق اول دو شاخه رو به پریز بزنین بعد اون سرش رو به لپ تاپ وصل کنین چون موقع وصل کردن دو شاخه احتمال جرقه زدن و پیش اومدن مشکل برا لپ تاپ هست...
    نکته بعد اینه که باطری های این مدل ( لیتیومی) هر موقع به طور کامل خاموش شن یه مقدار از قدرت نگهداری شارژ خودشون رو از دست میدن پس سیستم های اچ پی وقتی میزان شارژ شما به حدود 7% میرسه سیستم اتوماتیک روی حالت hibernate قرار میگیره و خاموش میشه تا این مشکل براتون پیش نیاد پس اگه همچین اتفاقی افتاد فکر نکنین لپ تاپ یا باطریتون خرابه....
    نکته بعد اینکه اگه باطری رو جدا کردین و از سیم برق استفاده کردین برا اینکه باطری خراب نشه هر 2 هفته یه بار باطری رو به لپ تاپ وصل کنین و اونو فول شارژ کنین و ازش استفاده کنین تا خاموش شه...به این کار به اصطلاح کالیبر کردن میگن و برا باطری هم خوبه....
    نکته بعد اینکه اگه میخوای باطری رو جدا کنین و از برق استفاده کنین به هیچ وجه باطری رو پر نگهداری نکنین و حتما وقتی ازش استفاده کردین و شارژ نداره اونو نگهداری کنین...

و مهمترین نکته...
    جدا از تا کردن، انداختن توی آتیش، نگهداری در محیط گرم، دور انداختن باطری و شستن اون خودداری فرمایید....

چیزه دیگه ای یادم نمیاد اگه کسی چیزه دیگه ای میدونه و یا خودت سوالی داری بپرس...
    اگرم کسی فکر میکنه چیزی از اطلاعات من غلط هست لطفا همینجا بگه...
    مورد اولی که شما میگی برای باطری های لیتیومی نیست و برای باطری های قدیمی تر کاربرد داشت. شما نمیتونی این لپ تاپ رو 8 ساعت پیوسته به شارژ بزنی چون تقریبا 1 ساعته شارژ میشه و تا زمانی که شارژ باطری رو زیر 95% نیاری دوباره شارژ نمیشه.
    در مورد کالیبره کردن هم دو هفته یک بار خیلی زوده . 2-3 ماه یک بار براش کافیه. میتونین از روی سیکل شارژ هم زمانش رو مشخص کنید. به عنوان نمونه هر 30 40 سیکل شارژ ...

3. این کاربر از Persian_1984 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام.... من اچ چی پاولیون6090 دارم ...موقع لود ویندوز بعد از اینکه ویندوز ویلکام داد وارد شد حدود 1 تا ا.30 دقیقه طول میکشه تا بتونم باهاش کار کنم ..... یعنی اشاره گر ماوس میچرخه و نمیشه کاری کرد....همه جارو چک کردم از ام اس کانفیگ تا جاهای دیگه اما متوجه شدم مشکل از درایور بلوریم هست که میزنه ناشناس...اما بعد از 5 6 مین میشناسش دوباره بعدش میزنه ناشناس ...حالا من باید چکار کنم راهی واسه برطرف کردنش هست .... قبلا بهم پاسخ دادین که درایورا وبایوس رو آپدیت کنم این کارو کردم.....اما مشکل مرتفع نشد راه دیگه ای هست؟
    سلام. شماره سریال لپ تاپ شما که نشان میده لپ تاپتون مشکل چیپ ست نداره. تو این مواقع معمولا فرض اولیه مشکل نرم افزاری هست. اول از همه از برنامه HP Support Assistant کمک بگیر.
    این برنامه رو اجرا کن بعد چهار تا گزینه انتخابی داری شما. گزینه Troubleshoot رو انتخاب کن. بعد توی صفحه ای که باز میشه شما گزینه اول یعنی Storage Devices را انتخاب کن. توی صفحه بعدی یک سری Tab menu داره که شما Optical Drives رو انتخاب کن بعد میبینی که مدل اوپتیک درایو رو زده و بالاش زده HP Optical Drive Check . شما روی همین کلیک کن تو صفحه بعدی که باز میشه next اول رو که بزنی درایو بیرون میاد که شما یک دیسک بزاری توش . اگر دیسک خام بزاری تست رایت میگیره و بعد تست Read . اگر دیسک پر و رایت شده بزاری فقط تست Read میگیره. next کن تا به انتها برسه. نتیجه اش رو اعلام کن. بقیه قطعات رو هم میتونی تست بگیری. هارد رو هم تست بگیر.
    اگر با این کار مشکل حل نشد ویندوز رو restore بکن یا کلا ریکاور کن. پیشنهاد میکنم یک ویندوز معمولی بگیر نصب بکن(قفل شکسته) اگر دیدی مشکل حل شد و مشکل شما سخت افزاری نبود که امید وارم همین طور باشه دوباره با دیسک های ریکاور ویندوز اورژینالت رو نصب کن. اینجوری سریع تر جواب میگیری. فقط قبل از ریکاور از اطلاعاتت یک بک آپ بگیر چون ریکاور کامل بزنی همه چیز رو پاک میکنه و پارتیشن هات رو مثل روز اول میکنه.
    لطفا نتیجه اش را اعلام کن.

5. 2 کاربر از Persian_1984 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه seyed_mahdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز اولین نکته ای که باید بدونین شارژ اولیه هست و اونم 3 شارژ 8 ساعته برای این لپ تاپ هست....همونطور که میدونین وقتی لپ تاپ رو میخرین یه مقدار شارژ اولیه داره پس شما باید باهاش کار کنین تا خاموش شه....وقتی خاموش شد اون رو 8 ساعت در حالت خاموش و بدون وقفه شارز کنین بعد از 8 ساعت کابل رو در بیارین و باهاش کار کنین تا دوباره خاموش شه و یه شارز 8 ساعته دیگه...این کارو برا شارز سوم هم تکرار کنین....
    دومین نکته ای که باید بدونین اینه که باطری محافظ لپ تاپ در برابر شدت جریان نیست( یعنی واقعا فکر می کنین یه کمپانی مولتی میلیون دلاری فکری برا محافظت از محصولش نکرده؟؟؟ ) بلکه این کار رو ترانس لپ تاپ انجام میده...( یعنی دوباره فکر می کنین همون کمپانی مولتی میلیون دلاری نمیتونست یه ترانس کوچیکتر بسازه؟؟) پس در زمانی که لپ تاپ رو میخواین برا مدت چند روز یه جا بذارین باطری رو جدا کنین و از سیستم برق شهری استفاده کنین....برا اینکه خیالتون راحت تر هم بشه میتونین از 3 و 4 راه های محافظ دار استفاده کنین...ترجیحا مارک معتبر...
    سومین نکته هم اینه که هنگام عوض کردن باطری سیستم حتما shut down باشه تا از هرگونه مشکلی پیشگیری بشه...
    هنگام وصل کردن سیستم به برق اول دو شاخه رو به پریز بزنین بعد اون سرش رو به لپ تاپ وصل کنین چون موقع وصل کردن دو شاخه احتمال جرقه زدن و پیش اومدن مشکل برا لپ تاپ هست...
    نکته بعد اینه که باطری های این مدل ( لیتیومی) هر موقع به طور کامل خاموش شن یه مقدار از قدرت نگهداری شارژ خودشون رو از دست میدن پس سیستم های اچ پی وقتی میزان شارژ شما به حدود 7% میرسه سیستم اتوماتیک روی حالت hibernate قرار میگیره و خاموش میشه تا این مشکل براتون پیش نیاد پس اگه همچین اتفاقی افتاد فکر نکنین لپ تاپ یا باطریتون خرابه....
    نکته بعد اینکه اگه باطری رو جدا کردین و از سیم برق استفاده کردین برا اینکه باطری خراب نشه هر 2 هفته یه بار باطری رو به لپ تاپ وصل کنین و اونو فول شارژ کنین و ازش استفاده کنین تا خاموش شه...به این کار به اصطلاح کالیبر کردن میگن و برا باطری هم خوبه....
    نکته بعد اینکه اگه میخوای باطری رو جدا کنین و از برق استفاده کنین به هیچ وجه باطری رو پر نگهداری نکنین و حتما وقتی ازش استفاده کردین و شارژ نداره اونو نگهداری کنین...

و مهمترین نکته...
    جدا از تا کردن، انداختن توی آتیش، نگهداری در محیط گرم، دور انداختن باطری و شستن اون خودداری فرمایید....

چیزه دیگه ای یادم نمیاد اگه کسی چیزه دیگه ای میدونه و یا خودت سوالی داری بپرس...
    اگرم کسی فکر میکنه چیزی از اطلاعات من غلط هست لطفا همینجا بگه...
    مورد اولی که شما میگی برای باطری های لیتیومی نیست و برای باطری های قدیمی تر کاربرد داشت.
    حالا کدومتون راست میگید دی پس 8 ساعت نمیخاد همین قدر که شارژ شد و نورش سفید شد (کنار لب تاپ) کافیه و درش بیاریم

حالا وقتی کامل شارژ شد در بیاریم یا بزاریم باشه و با لب تاپ کار کنیم ؟

و ثاثلثا شما میتونین لپ تاپتون هم بندازین دور و برید یکی دیگه بخرید و کسی هم اهمیت نمیده.
    این یکی رو خیلی باحال گفتی

چیزی که اهمیت داره اینه که وقتی یه کسی یه سوالی پرسید اگه چیزی از دستمون بر میاد رو انجام بدیم...و تا جایی که من فهمیدم اون دوست عزیز سوال درباره باطری داشت...مطمئنم خودش میدونست اگه خراب بشه باید بندازه دور و بره یکی جدید بخره...
    احسنت کاش بقیه هم مثل شما بودند
    خودم شخصا دو تا سوال کردم تو این سایت کی به کیه کسی نیومد حداقل ازم سوال کنه تا برسه به اینکه جواب بده

در کل ممنون

داره خودمونی میشه inen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران ، میدان ناکجا آباد

پيش فرض

سلام به تمام دوستان
    واقعا تاپیک باحالیه
    من احتمالا تا آخر این ماه می خوام 6080 بخرم ، خوب چندتا سئوال ( 80 درصد تاپیک خوندم اگه سئوالی تکراری بود شرمنده )
    1- با گارانتیه ایران اچ پی ، تو سایتش زده 1400 !! گارانتیه خوب دیگه تو تهران سراغ ندارید ؟ ( من حداکثر 1300 یا 1350 مناسبه برام ، ولی اگه یه گارانتی ارزششو داره ، 50 تومنم چیزی نیست )
    2- پسوند SE شو بخرم یا EE ؟ ( احتمالا فرقی نمی کنه )
    3- زاویه دیدش و کیفیت صفحه نمایشش چطوره ؟ ( منظورم خیلی بده ؟ ) من تقریبا 16 ساعت پاش می شینم ، از نظر خستگی چشم و ... به مشکل بر نمی خورم ؟
    4- زیر نور آفتاب و زیر نور اتاق چطوره ص نمایشش ؟ انعکاس داره ؟؟

ممنون از لطفتون
    Last edited by inen; 01-07-2011 at 12:16.

8. این کاربر از inen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

سلام به تمام دوستان
    واقعا تاپیک باحالیه
    من احتمالا تا آخر این ماه می خوام 6080 بخرم ، خوب چندتا سئوال ( 80 درصد تاپیک خوندم اگه سئوالی تکراری بود شرمنده )
    1- با گارانتیه ایران اچ پی ، تو سایتش زده 1400 !! گارانتیه خوب دیگه تو تهران سراغ ندارید ؟ ( من حداکثر 1300 یا 1350 مناسبه برام ، ولی اگه یه گارانتی ارزششو داره ، 50 تومنم چیزی نیست )
    3- زاویه دیدش و کیفیت صفحه نمایشش چطوره ؟ ( منظورم خیلی بده ؟ ) من تقریبا 16 ساعت پاش می شینم ، از نظر خستگی چشم و ... به مشکل بر نمی خورم ؟

ممنون از لطفتون
    دوست عزیز تو انتخاب hp و به خصوص سری 6000 اصلا شک نکن یهترین لپ تاپ که تمام انتظارات یک کاربر یکجا می تونه برآورده کنه...
    بهتره از ایران hp نخرید هر چند ادعا دارن که بهترین ساپورت دارن اما اما واقعا در عمل اینطوری نیست ...hp در ایران گارانتی رسمی نداره و تمام گارانتی هایی که به نام hp هست از الماس گرفته تا ایران اچ پی و ....... همگی آشغالن.....و وجودشون فقط برای سود بیشتر....
    ایران اچ پی مبلغ زیادی برای گارانتی می گیره که اصلا عاقلانه نیست پرداختش ....
    بهترین جا برای خرید پاساژ پارسیان بالاتر از چهار راه ولیعصر فروشگاه iran data.....
    فروشنده هاش بسیار بچه های درست و قابل اعتمادی هستن که می تونین کاملا راحت باشین موقع خرید..
    پسوند مربوط به نوع منطقه ای میشه که قراره در اون لپ تاپ توزیع کنن فرقی نمی کنه کدوم بخرین...
    صفحه نمایش خیلی روشنی داره زاویه دیدش هم خوبه اما عالی نیست البته به هیچ عنوان عیب محسوب نمیشه و خودم که بیش از 16 ساعت پای لپ تاپم کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم...
    نه در اون حدی که یشه بهش گفت انعکاس اما کمی چرا داره....
    این نکته رو هم در نظر داشته باشید که hp با تولید این سری به تمام صحبت ها پایان داده وتقریبا مشکل بتونید ایرادی از این لپ تاپ بگیرید....
    Last edited by em0fab0y; 01-07-2011 at 12:49.

10. 4 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام به تمام دوستان
    واقعا تاپیک باحالیه

ممنون از لطفتون
    ایران اچ پی فعلا بهترین گارانتی رو داره میده ولی قیمتش بالاست. گارانتی معتبر دیگه ای فعلا نیست. البته بقیه گارانتی ها تا زمانی که شرکتش پابرجا باشه میتونی ازش سرویس بگیری تنها مشکلش اینکه ممکنه 2 ماه بعد شرکتش جمع شده باشه. فعلا بیشتر فروشنده ها با گارانتی سبز ایران نوت بوک دارن دستگاه رو میفروشن که به نظر بد نمیاد.
    بین se و ee هیچ فرقی نیست. کیفیت قطعات یکسانند. مثلا اینتل نمیاد یه خط تولید جدا برای خاورمیانه بزنه که cpu بی کیفیت تولید کنه. این کار هزینه اش بیشتره. فراموش هم نکنید خاورمیانه کشور های ثروتمند زیاد داره که دنبال جنس با کیفیت هستند.
    صفحه نمایشش در حد قابل قبول هست. کیفیت رنگش خوبه زاویه دید قابل قبول هست. ولی اگر کار گرافیک میخوای بکنی به خصوص فوتوشاپ باید بگم که زاویه دیدش برای این کار زیاد مناسب نیست و با تغیر زاویه رنگ ها کمی تغییر میکنه . البته این تغییر با زاویه بالای 130 درجه محسوس هست. ولی با توجه به قیمتش صفحه نمایش خیلی خوبی داره.
    رفلکس صفحه نمایش به خوبی مهار شده و توی نور زیاد تصویر خوبی داری.
    هماهنگی قطعات بالاست و بازده خیلی مناسبی داره. از نظر کارکرد عالیه. کیفیت ساخت خوبی داره. دما در حد بسیار خوب هست و نکته آزار دهنده ای نداره. طول عمرش هم زمان مشخص میکنه ولی با توجه به شواهد به نظر میاد طول عمر بالایی داشته باشه البته نگهداری هم شرط مهمی هست.

12. 3 کاربر از Persian_1984 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه inen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران ، میدان ناکجا آباد

پيش فرض

واقعا ممنون از دوستان خوبم : arseh666 , em0fab0y , Persian_1984
    ممنون از راهنمایی هاتون
    تا حد زیادی خیالم راحت شد ( فقط چون فتوشاپ کار می کنم ، سعی می کنم زیر 130 درجه باشه دیگه ) ولی خوب ارزششو داره ..
    دیگه 100 درصد انتخابم 6080 شد ... فقط مونده پولش جور شه ( که معمولا سخترین مرحله همینه )
    روزی که خواستم بخرم ازتون می پرسم که موقع خرید به چیا باید توجه کنم ...

ممنون از همه

14. این کاربر از inen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    پیش عشقم Justin

پيش فرض

واقعا ممنون از دوستان خوبم : arseh666 , em0fab0y , Persian_1984
    ممنون از راهنمایی هاتون
    تا حد زیادی خیالم راحت شد ( فقط چون فتوشاپ کار می کنم ، سعی می کنم زیر 130 درجه باشه دیگه ) ولی خوب ارزششو داره ..
    دیگه 100 درصد انتخابم 6080 شد ... فقط مونده پولش جور شه ( که معمولا سخترین مرحله همینه )
    روزی که خواستم بخرم ازتون می پرسم که موقع خرید به چیا باید توجه کنم ...

ممنون از همه
    اگه مشکل مالی داری و فکر می کنی برطرف نمیشه می تونی جای 6080، 6050 یخری ...
    فقط پردازندش i5 که فکر نمی کنم برای شما فرقی کنه اما قیمت250 کمتره...
    البته در هارد و رم هم تفاوت داره ولی در کل تفاوت چشمگیری نیست و به نطر من اگه 6050 یخری زیاد فرقی نمی کنه چون تفاوت نیاز و استفاده در اون حدی نیست که اختلاف کانفیگ نشون بده...
    Last edited by em0fab0y; 01-07-2011 at 14:44.

16. 2 کاربر از em0fab0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mehdi fire's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

عملکرد ۶۶۸۰ در بازی gtaIV و دیدن فیلمهای فول اچ دی چطوره؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •