تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 13 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 125

نام تاپيک: اینترنت استان ایلام

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....
    تنها کسی که هست و میتونه چنین سرویسی بده، یوسف میباشه....
    فک کنم ماهی ۱۲۰ تومن، ۱ مگ بهت میده که جایزه‌اش اینه که ۲ مگ برات می‌بنده!!!
    ولی خوب ازت جواز کسب میخواد حتمی...

هزاره سوم هم داره که من باهاشون صحبت کردم، راهی نیست که ۵۱۲ به بالا بدن... اونم شرایط و دردسر داره!!‌مثلا ۶ ماهه یا یک ساله قرار داد ببندی و کل پولش رو بدی تا برات به اسم ۵۱۲ قرار داد ببندن و بهت ۱ مگ بدن!!! سرویسشون ایراد زیاد داره و حال ادم رو میگیره....

در مقابل، یوسف واقعا عالیه!!!!
    مخابرات هم اگر بند پ شاملت میشه، ۱ مگش ماهی ۳۰ تومنه! ولی خوب میگم.... باید بند پ بسیار بسیار بسیار قوی داشته باشی!!!! در حد مدیر و اینا!!!!

2. 2 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

داداش من الان 1 مگ نامحدود دارم خوب با جواز کسب شرکت گرفتم ولی یه عیبی داره اینکه از ساعت 8 صبحه تا 8 شب .
    اونی که گفتی اینترنت یوسف ارائه میده نامحدوده منظورم همون 1 مگ بود که با جایزه میشه 2 مگ .
    مخابرات هم داشتم خیلی افتضاحه .
    ممنون بابت راهنمایی .

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

خود من یه مدت ۱ مگ مخابرات داشتم!!!‌از اون لحاظ گفتم.... الان متاسفانه تقریبا یه ۱۰-۱۲ ماهی هست که گیر شدن...!!!!

در نهایت انتخاب ها همینطوری که میبینی کمه چون فقط ۳ شرکت داریم تو ایلام!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

اون 1 مگه که میشه دو مگ نامحدوده؟
    من سایت اینترنت یوسف رو گشتم ولی همچین تعرفه ای پیدا نکردم!!!!!!
    میشه لینکشو بدی.ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

منتظر سرویس‌های ADSL2+ پارس آنلاین در ایلام باشید. صحبت‌های اولیه صورت گرفته و به زودی ان شا الله کارهای مقدماتی جهت راه‌اندازی این سرویس انجام می‌شه.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

میشه لینکشو بدی.ممنون.
    لینک نداره داش! باید بری از اون خانم خوشکله بپرسی!! تعرفه های نامحدود کرا نه!! تعرفه‌های نامحدود شرکتی بهش میگن یا یه همچین چیزی....
    یوسف همه‌ی سرویس هاش رو دو برابر می‌بنده!! از 128 هاش گرفته تا 2 مگ هاش!!!! من خیلی دوست داشتم یه 2 مگ 5 گیگ محدود بخرم ازشون 24 ولی ندادن بهم....

منتظر سرویس‌های ADSL2+ پارس آنلاین در ایلام باشید. صحبت‌های اولیه صورت گرفته و به زودی ان شا الله کارهای مقدماتی جهت راه‌اندازی این سرویس انجام می‌شه.
    کی اورده اینا رو حالا؟ برای شماست نمیاندگی ایا؟ قیمت ها و هزینه‌هاش مال همون پارس‌انلاینه؟ میرزه ما مخابرات نامحدود رو ول کنیم بیایم اونجا؟! دفترش کجاس و .....؟!!!!میشه یه خورده توضیح بدین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

رفتم گفت ما جايزه نداريم براي سرويس نامحدود و فقط سرويس هاي محدود رو دو برابر مي كنيم در ضمن 1 مگ نامحدود شركتي گفت 367 هزار تومن !!!!!!!!
    رفتم يه اينترنتي بغلش بود نمايندگي وايمكس مبينت نت بود گفت 1 مگ 1به 10 40 تومن و 1 به 2 200 تومن فكر كنم با همون مبين نت كار كنم بهتره .

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

رفتم يه اينترنتي بغلش بود نمايندگي وايمكس مبينت نت بود گفت 1 مگ 1به 10 40 تومن و 1 به 2 200 تومن فكر كنم با همون مبين نت كار كنم بهتره .
    مامی نمایندگی هزاره سوم هستش...
    حالا میخوای 1 به 10 رو بگیری یا چی؟! کافی نت بهار، 1 مگ های هردو رو داره.... از اونا کیفیت سرویس های پر سرعت رو بپرس! هزاره سوم من داشتم عبرت گرفتم که دیگه پیششون نرم!! پشتیبانی ضعیف و در حد 0!!( وقتی زنگ زدی برادرا و گفت 30 دقیقه دیگه زنگ بزن و 30 دقیقه دیگه کسی تلفن رو ورنداشت، اونوقت می‌بینی ماجرا چیه!....)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

راستشو بخواي ميخوام 1 مگ نامحدود ضريب اشتراك 1 به دو بگيرم .
    من قبلا گفتم نهايتا 150 تومن مي تونم هزينه كنم ولي 50 تومن ديگه هم جور مي كنم همين رو ميگيرم .
    داداش سرعت هزاره سوم خوبه ؟ افت سرعت نداره ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

داداش سرعت هزاره سوم خوبه ؟ افت سرعت نداره ؟
    نه زیاد جالب نبود برا من.... البته همون سرعتی که قرار داد بسته بودن رو میدادن و نه مثل یوسف دو برابر.... ولی سرعت مثلا از 64 بالا نمی‌رفت ولی تا 10 می‌اومد برا چند دقیقه!! در صورتی که یوسف و مخابرات میرن تا 120 و 80 و اینا و بر میگردن و کم کم میرن تا 30-40....
    کلا یه خورده دزد تره از بقیه هزاره سوم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •