تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 125

نام تاپيک: اینترنت استان ایلام

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

1-ما كابل مسي هست تلفنمون ايا ارايه ميده مخابرات يا بايد فيبر نوري باشه؟
    شرمنده اطلاعی ندارم....

2-اگر من بخوام با قيلتر شكن برم تو سايتهايي كه قيلتر هستن يه وقت منو نفرستن دادگاه بيچاره شم.؟
    بستگی داره که خودت رو لو ندی!! من تقریبا به مدت 5 ماه،فقط با چیز پی ان اومدم رو نت!!(24 ساعته هم بازه اینترنتم و داره دان میکنه یا رو فیس بوق اینام!) ولی کسی کاریم نداشت....البته سایت های ممنوع زیادی رفتم! در حالت عادی،کسی نمیاد شما رو چک کنه!!
    3-واقعا نامحدود هست؟يعني با 512 روزي ميتونم 300 مگ دانلود كنم؟چقدر ميتونم دانلود كنم تو 4 يا 5 ساعت؟
    من تقریبا روزی 3 و خورده ای دانلود دارم!! 37 گیگ رو توی یه هفته دانلود کردم!!(البته چند بار سیستم مشکل داشت....)
    تقریبا هر 8 ساعت،1 گیگ دانلود میشه.....(سرور های درست حسابی!).... و بله! واقعا نامحدوده،چون الان یه هارد 500 گیگی رو دستم مونده و نمیدونم چجوری فایل هاش رو یه بلایی سرشون بیارم!! همش دانلودی،همش هم با همین اینترنت.....

راستي اينم بگم واقعا شهر ايلام با اين همه جمعيت فقط من و شما(من و تو)در اين فروم هستيم؟عجبا
    چی بگم!! ایلامی ها ظاهرا تو کلوب بیشتر میچرخن و خوب،200-300 نفرشون تو فیس بوق هم هست.....
    ولی متاسفانه با فروم زیاد حال نمیکنن ظاهرا....هرچند،4 سال پیش،یه فروم ایلامی بود که حدود 200 عضو فعال داشت!!تو انجمن اندروید،یه نفر دیگه ایلامی هست(غیر من!)،تو انجمن تیونینگ تاک(برا ماشین و اینا!!) هم یکی دیگه غیر خودم....!!
    تو سایت باشگاه مهندسان هم فقط یه ایلامی تا حالا دیدم....
    اینجا هم یکی دیگه بود،با شما میشه 2ومین ایلامی....البته اون دوستمون،دیگه اینجا فعالیت نمیکنه یا من نمی بینمش!!!بیشتر تو کلوپ گوشی ایفون بودش.....

بسيار بسيار ممنونم كه وقت گرانبهاتون رو صرف پاسخگويي به من ميكنيد..ممنونم..
    مخلصم داداش....خوشحال شدم اتفاقا که یه ایلامی دیگه هم دیدم اینجا.....وظیفه هستش پاسخگویی.....

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوباره.
    من رفتم مخابرات 22 بهمن و شاداباد اما گفتن ديگه ثبت نام نميكنيم.منم ديگه از مخابرات نااميد شدم و تنها دو گزينه هزاره و يوسف باقي موندن.
    به نظرتون كدوم بهتره؟
    نامحدود دارن با قيمت همين مخابرات؟
    اون طرح هاي cra چطوري هستن؟
    اگه همون جديدها كه نرخ اشتراك 1 به 10 دارن بگيرم با سرعت 512 خوبه؟
    من شايد روزي 100 مگ دانلود داشته باشم پس سرعت 512 نامحدود
    cra
    چطوره؟
    هزاره شبا رايگانه؟سرعتش افت نميكنه شبها؟
    ممنونم..

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من رفتم مخابرات 22 بهمن و شاداباد اما گفتن ديگه ثبت نام نميكنيم.منم ديگه از مخابرات نااميد شدم و تنها دو گزينه هزاره و يوسف باقي موندن.
    واقعا؟ چرا اخه؟؟ منطقه مخابراتیت کجاست؟

به نظرتون كدوم بهتره؟
    فک کنم هزاره بهتره!

نامحدود دارن با قيمت همين مخابرات؟
    اون طرح هاي cra چطوري هستن؟
    اگه همون جديدها كه نرخ اشتراك 1 به 10 دارن بگيرم با سرعت 512 خوبه؟
    اینا طرح هاشون یکیه!!اسماش رو عوض کردن!! قیمت ها و سرعت ها یکیه.....یوسف،4 تومن گرونتر میگیره برا 512،در عوض،سرعتش معمولا رو 120 و 30 هستش....هزاره ولی من 6 ماه داشتم،بالاترین سرعتش همون 65 بود(تازه اگه میرسید!!)

راستش من از این نرخ اشتراک ها خیلی میترسم.....

هرچند،ظاهرا قیمت های مربوط به 512 یک گیگ یوسف،بهتره.....اگر میدونی مصرفت پایینه.....من ماهی 5 گیگ حداقل مصرفم بود! مجبور شدم بیام مخابرات....

کلا یوسف قدیمی تره،با تجربه تر و با جنبه تره....شخصا اگر قرار باشه از مخابرات بکشم بیرون،اینبار دیگه سراغ هزاره نمیرم و میرم سراغ یوسف....هرچند،تجربه ی شخصی من بد بوده....

به وایمکس هم فک کن....ولی برا خریدش،برو پیش اقای تابان!(شرکت ارشام پویش،5 راه جهاد،کمی پایین تر از تالار بانک صادرات!!) بپرس ببین اونا چیکار میکنن....راستش،مدتی پیش برا استخدام رفتم اونجا(یکسال پیش!) محیط انفورماتیکی و تکنتولوژیکی بهتری داشت،ضمن اینکه خیلی فعالن تو این عرصه و خودشون میدونن اینترنت یعنی چی و حداقل وقتی ازشون راهنمایی میخوای،بهت نمیگن رو دکستاپ راست کلیک پرتوپرتیس رو انتخاب کن،یه لحظه صب کن،چند تا ورق بزنن،بعد بگن نیم ساعت دیگه زنگ بزن فک کنم مشکل شما خیلی جدیه!!!!بعد از نیم ساعت داداشش ور داره و جواب بده!

پس می مونه یوسف، بعدشم وایمکس که بازم یوسف و ارشام پویش دارن!! ولی بین این دوتا،تو وایمکس شخصا ارشام پویش رو بیشتر قبول دارم!! مخصوصا که مثل یوسف و هزاره نیستن و برا خودشون اینترنت دارن و گاهی به برخی افراد هم اینترنت میدن که مشخصا،اینترنت بهتری میتونن ارائه بکنن....
    Last edited by senaps; 11-12-2011 at 20:55.

4. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام عزيزم..
    من خونه مون چسبيده به يوسف...
    من بيشتر تو كار وبگردي هستم...
    و كمي هم دانلو.
    به نظرتون يوسف بگيرم بعد طبق گفته يكي از اعضاي همين انجمن فقط پنج شنبه ها مجاني داره يوسف حالا يوسف سرعتو كم نميكنه؟
    اگر كم نكنه تو تايم رايگان پس بيرم..اگر رايگان نداشته باشن كه همين ديال اپ هم خوبه..
    مهم دانلود و وبگردي هست كه 5 گيگ هم شايد تو 15 روز مصرف بشه..
    حالا يوسف مجاني داره شبا؟
    هزاره چي؟
    اولويت تو مجاني هم هست//ببخشيد اينقدر سوال ميپرسم چون تجربه اي ندارم...

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من خونه مون چسبيده به يوسف...
    خوبه!! با کمترین مشکل،خفتشون میکنی.....

من بيشتر تو كار وبگردي هستم...
    وقتی من میگم وبگردی،منظورم اینه که خودمو و داداشم صب تا شب با موبایل و لپ تاپ و دسکتاپ،داریم استفاده میکنیم.....
    دقیقا ماهی 5 گیگ کمه!!!!

به نظرتون يوسف بگيرم بعد طبق گفته يكي از اعضاي همين انجمن فقط پنج شنبه ها مجاني داره يوسف حالا يوسف سرعتو كم نميكنه؟
    تمام روز 5 شنبه مجانیه؟! چیزی تو سایتشون ننوشتن،منم چند وقتی میشه اطلاعات دقیق ندارم....ولی وقتی بین چند نفر به اشتراک میذاره،ممکنه اونای دیگه،ادمای مثل من باشن،در اونصورت،شما به هیچ عنوان نمیتونی از اینترنت با سرعت بیشتر از دایل اپ استفاده کنی!!چون اونیکی تو نوبت وایساده و داره با ای دی ام،یه اسکجوال گنده رو دانلود میکنه!!

اگر كم نكنه تو تايم رايگان پس بيرم..اگر رايگان نداشته باشن كه همين ديال اپ هم خوبه..
    اینا رو باید از کسی که از این شرکت اینترنت داره بپرسی....متاسافنه اکثر رفقام رو اوردم به مخابرات،واسه همن اطلاع دقیقی ندارم،ولی تا جایی که خودم هزاره بودم و دوستان یوسف،یوسف بسیار بهتر بودش.....
    حالا يوسف مجاني داره شبا؟
    حتمی از خودشون بپرس این مسئله رو.... در نهایت،فک کنم بازم بیای سراغ یوسف،چون قیمت های بهتری میده....همونجوری هم که گفتم،قدیمی ترن و خلاصه اینکارن.....
    هزاره سوم هر روز یه مشکل داشت برا من....

اولويت تو مجاني هم هست//ببخشيد اينقدر سوال ميپرسم چون تجربه اي ندارم...
    خواهش میشه بابا.....تازه من شرمندم که صب تا شب سر کارمو و وقت نمیکنم به موقع بهت جواب بدم....
    این ید و اینای احترامی رو هم لطفا بردار که من اونجوری نیستم که بهم بگن ببخشید و براتون و از این حرفا......خودمونی باش بابا....

7. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام عزيزم..ببخشيد بازم اومدم سوال بپرسم.
    اينترنت يوسف از 1 تا 8 صبح رايگان هست..
    اگر من سرعت 256 بگيرم باز در ساعات رايگان سرعتش خوبه يا افت ميكنه؟
    لطفا هر اطلاعاتي داريد در اختيارم بزاريد..ممنونم.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اگر من سرعت 256 بگيرم باز در ساعات رايگان سرعتش خوبه يا افت ميكنه؟
    سرعت دانلود 30 کیلوبایتی افت کردن نداره اصلا......هرچند 512 اش هم زیاد افت نخواهد داشت.....
    عالیه که اون ساعات رایگانه.....اگر تونستین،512 وردارین.....اگر هم نه که همین 256 خوبه...

10. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام جناب سناپس، من خانم ام اهل ایلامه (خودم شیرازی هستم) و با خوندن پست های شما تصمیم گرفتیم که واسه اون ای دی اس ال از مخابرات بگیریم. اگه لطف کنید در مورد خرید مودم هم ما رو راهنمایی کنید. تو ایلام از کجا بگیریم بهتره؟ با تشکر

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام جناب سناپس، من خانم ام اهل ایلامه (خودم شیرازی هستم) و با خوندن پست های شما تصمیم گرفتیم که واسه اون ای دی اس ال از مخابرات بگیریم. اگه لطف کنید در مورد خرید مودم هم ما رو راهنمایی کنید. تو ایلام از کجا بگیریم بهتره؟ با تشکر
    خوب،بستگی به مودمی داره که بخرین و مدلش....متاسفانه تو ایلام انتخاب ها زیاد نیستن!!
    ولی با 30 تومن میتونین از شرکت "مامی" کمی بالاتر از اینترنت یوسف(این بالا تر از اینترنت یوسف،یه ادرس کاملا رند تو ایلامه که خانمتون قطعا میدونن....).... میتونین بخرین....مودم وایرلس هم دارن که اونا فک کنم 60 تومن میفروختنش.....
    tp-link هستش مودم هاشون و من هر دونوعش رو داشتم که مودم های عالیی بودن....

ولی شرکت مای کامپیوتر،از لحاظ اصالت جنس و قیمت و پشتیبانی واقعا عالی هستن....این شرکت،پایین تر از اینترنت یوسف، چسبیده به نوشت افزار بشیر هستش....مدل های مختلف رو از اینجا هم میتونین پیدا کنین.....
    شرکت معین،در شاداباد(پایین تر از رسالت،کنار بانک های ملی و تجارت) هم هست که جنس هاش رو از دبی وارد میکنه و 7-8 سالی هست که شرکتشون هست،ادم خوش برخوردی نیست اقای معین و تو پاسخ دادن به سوالات یه خورده ضعیف عمل میکنه،ولی جنسی که بهتون میده یکتاست!!!

همینا به نظر میرسه....

13. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزيزم فكر نكنم مخابرات براي adsl ثبت نام كنه.
    من چند روز پيش رفتم مخابرات 22 بهمن ولي گفتن ثبت نام نميكنيم بعد رفتم شاداباد باز گفتن ثبت نام نميكنيم.
    حالا باز شما يه سر بريد مخابرات شايد شانس داشتيد شما رو ثبت نام كردن..فقط اگر رفتيد لطفا نتيجه رو اعلام كنيد..متشكرم.

15. این کاربر از 123arash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •