تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 13 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 125

نام تاپيک: اینترنت استان ایلام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام بر دوستان ایلامی. من قرار این هفته خونمون بیاد ایلام . می خواستم بدونم که قیمت اینترنت 128 نامحدود مخابرات چنده ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

12

سلام.....
    بستگی داره که چی بخواین!!
    سرعت؟ 512 از یوسف،پورت هاش بازه، تا 200 هم ممکنه بتونی دانلود کنی!! ولی خوب،محدودیت 1 گیگ رو هنوز داری!!! یعنی سرعت دانلودت برا شبه!!
    هزاره سوم،به شدت بد اخلاق هستن!! من که خوشم نیوم ازشون!! سرویس چار روز یه بار قطع میشد برا من!!

ولی مخابرات، من که در طول 3 ماه گذشته،مطلقا مشکلی نداشتم!! بدون تی یه ثانیه قطعی کار کرده!!!
    سرعت دانلودش برا 512،معمولا 60 هستش،ولی گه گاهی تا 90 هم میپره!! مهم ترین مزیتش اینه که نامحدوده! یعنی بدون نگرانی،دانلود میکنی!!!
    راه اندازیش هم حداکثر 3 روز هستش برا مخابرات!(البته اگه هر 3 روز بری بالا سرشون رو بگیری!!)
    ولی هزاره سوم حداقل 4 روز!! یوسف رو نمیدونم!! ولی دوستم که داشت،از یوسف ناراضی بود ظاهرا جدیدا زیادی قطع و وصل میشده!!! هزاره هم که میگم کلا اصلا پیشنهاد نمیشه!!

بین هزاره و یوسف، حتمی یوسف رو انتخاب کن و بین هر سه تاشون، حتمی مخابرات رو!!!!
    قیمت ها،برای 512 کاملا مساویه!!
    شرط برتری مخابرات،نامحدود بودنشه!!

من كه سه ساله مشترك هزاره بودم مشكلي باهاش نداشتيم . شايد منطقه شما مشكل مخابراتي داشته باشه كه قطع و وصل ميشه . قطع و وصل هم نداره مگه اينكه مشكل سراسري باشه . واسه رانژه كردن خط ها هم هزاره تا جايي كه خبر دارم كمتر از 4 روز هستش (دوستام بيشترشون از هزاره خط دارن) . جديدا هم كه دارن سرويس با مودم رايگان مي دن كه اينم خودش حرفيه واسه خودش . و امام مهمترين ويژگي هزاره پشتيبانيشون هستش من ساعت 12 و 30 شب زنگ زدم بخش پشتيبانيشون جوابگو بودن ولي بقيه شركت ها نه - يوسف كه حداكثر تا 7 و مخابرات هم كه كلا شوته . اگه از من مي پرسين هزاره از همه بهتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام به بچه های ایلامی
    آقا من گیر کردم بین این سرویس دهنده ها یه میگه مخابرات خوبه یه میگه یوسف و...
    به نظر شما در کل کدوم بهتره از همه نظر (قیمت ،کیفیت ، سرعت، پشتیبانی و...)
    ممنون
    به نظر من هزاره رو انتخاب كن چون همه چيزش در حد خوب هست . سرعت لود صفحه - دانلود - پشتيباني . ولي اگه فقط دانلود برات مهمه يوسف سرعت دانلودش بالاست اما سرعت لود صفحه برا يوسف پايينه و همچنين پشتيبانيشون معمولي هست مثلا سرويس خراب شه بايد سيستمو ببري واستون درست كنن اما هزاره يه كارشناس مي فرستن برا محل بررسي كنه مخابرات هم كه هيچكدون رو انجام نميده . مخابرات اصلا نري سراغش خيلي بهتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

دوستان يه خبر فوري
    اينترنت يوسف دانلود شبانه رايگانش رو حدف كرد و فقط پنجشنبه شب رو free كرده . جالب اينجاست هزاره سوم تو پاسخ به اين حركت يوسف قول داده از 15 آبان به بعد شبانه رايگانشو از ساعت 1 به ساعت 12 تغيير بده . خبر ديگه هزاره سوم شهرستان سرابله رو هم راه اندازي كرده و مي خواد تا آخر سال 90 شهرستان ايوان رو هم راه اندازي كنه (البته اينا رو تو سايتش زده) . همينجوري پيش بره واسه سال ديگه هزاره حرف اول اينترنت استان رو مي زنه

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

امام مهمترين ويژگي هزاره پشتيبانيشون هستش من ساعت 12 و 30 شب زنگ زدم بخش پشتيبانيشون جوابگو بودن ولي بقيه شركت ها نه - يوسف كه حداكثر تا 7 و مخابرات هم كه كلا شوته . اگه از من مي پرسين هزاره از همه بهتره
    دوست عزیز،نمیدونم شما با کدومشون حرف زدی،من زنگ به اقای موسوی، ساعت 5 بعد از ظهر،بعد از نیم ساعت تازه بر داشتن!!(یه نفر تو کافی نت شون نشسته و اگه حسش بود،میاد تو اتاق و تلفن رو جواب میده!!) اخرش هم جواب درست حسابی نداده یا بد اخلاقی کرده!!
    لابد شما،یه بار بهش گفتی داستان چیه و دیگه حواسش هست که خوب جواب بده!!

من که از پشتیبانیشون خیری ندیدم!!
    الان هم 4 ماهه که دارم مخابرات استفاده میکنم،بدون حتی 1 ثانیه قطع شدن تا حالا!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام به هم استانيهاي عزيز ايلامي..
    لطفا اگه ميشه منو راهنمايي كنيد در درجه اول ايلاميهاي عزيز و بعدش اعضاي محترم پي سي ورلد.

من ميخوام اينترنت اي دي اس ال بگيرم ولي دو دلم..
    اينترنت يوسف تو محلمون طرح شبانه رايگان رو برداشت و فقط محدوديت حجمي رو ارائه ميده..
    از طرفي هم مخابرات نامحدود فكر كنم داره ولي قيمتش رو نميدونم..
    حالا به نظر دوستان برم محدوديت حجمي رو انتخاب كنم يا نامحدود مخابرات؟
    اگر دوستان ايلامي هستن يه راهنمايي بكنن و يه شركت خوب معرفي كنن.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....
    به طور قطع،از مخابرات بر دارین.....
    تو کدوم منطقه هستین؟!
    اونی که برا مخابرات 22 بهمنه(اسمش یادم نیست!!) 512 رو راحت بهتون میدن،ماهی 20 تومن! بدون محدودیت حجمی....
    دیگری،مخابرات صنایع هستش(منطقه ی فرهنگیان،جانبازان،سنایع،ر زمندگان، و...) که 512 رو با کمی منت کشی!!بهتون میدن!!بازم ماهی 20 تومن.....
    شخصا پیشنهاد میکنم مخابرات بردارین......
    اینترنت یوسف،سرعت دانلودش خیلی بالاست و مثلا تا 200 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنین،ولی هزینه بالا میره!!!
    هزاره هم که من از خدمات پشتیبانی راضی نیستم،هرچند،میتونید از طریق نمایندگی مامی (بالاتر از اینترنت یوسف!) اقدام کنین که پشتیبانی خیلی بهتره......
    مخابرات هم که مشخصه.....

1-مخابرات،2- هزاره ،3-یوسف!! به هیچ وجه هم سراغ نیونت یا امام جواد یا هرچیزی که اسمش هست نرید!

8. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوست عزيزم كه پاسخ داديد..
    من خونمون دقيقا چسبيده به اينترنت يوسف.
    با اين اوصاف بهترين گزينه مخابراته..
    فقط چند سوال:
    1-هزينه پورت مخابرات چطوريه؟يوسف گفت ماهي 5 هزار تومان و كمي زياده...
    اگه حساب كنيم با هزينه ماهيانه خيلي ميشه..
    من هزينه پورت كمي مشكل دارم بقيه حله.
    2-سرعت دانلود مخابرات كم ميشه يا مثل يوسف در حد ثابتي هست؟

ممنونتم اگر جواب بديد دوست ايلامي و همشهري..

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....
    ببخشید که دیر شد پاسخ،ایلام نبودم.....
    نمیدونم اینترنت رو گرفتین یا نه،ولی باید بگم که مخابرات،سرعتش مثل یوسف بازه!! یعنی ممکنه تا 70-80 تا هم بتونین دانلود کنین!(برا من که 512 هستم،معمولا 60 هستش که از سرور های قوی،70-80 دانلود میکنه!)
    سرعت معمولا بین 50-60 میمونه....

هزینه ی پورت چیز خاصی نپرسیدم و ندیدم!!
    من فقط هر دو ماه یکبار،41 تومن پول اینترنت میدم که میشه ماهی بیست و پونصد!! که همون مبلغ قراردادمون هم هستش!

11. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

متشكرم بابت پاسخ و راهنماييتون...
    رفتم پرس و جو كردم گفتن اگر از اينترنت شارژ مجدد نگيريد و استفاده نكنيد يا اينترنت رو كلا قطع ميكنن يا هزينه پورت ميگيرن كه محاله من اينترنت رو استفاده نكنم.
    چند سوال:ببخشيد اينقدر سوال ميپرسم.

1-ما كابل مسي هست تلفنمون ايا ارايه ميده مخابرات يا بايد فيبر نوري باشه؟

2-اگر من بخوام با قيلتر شكن برم تو سايتهايي كه قيلتر هستن يه وقت منو نفرستن دادگاه بيچاره شم.؟

3-واقعا نامحدود هست؟يعني با 512 روزي ميتونم 300 مگ دانلود كنم؟چقدر ميتونم دانلود كنم تو 4 يا 5 ساعت؟

راستي اينم بگم واقعا شهر ايلام با اين همه جمعيت فقط من و شما(من و تو)در اين فروم هستيم؟عجبا

بسيار بسيار ممنونم كه وقت گرانبهاتون رو صرف پاسخگويي به من ميكنيد..ممنونم..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •