تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مشکل امنیت اطلاعات قبل از تعمیر لپ تاپ

داره خودمونی میشه angello1920's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض مشکل امنیت اطلاعات قبل از تعمیر لپ تاپ

سلام .
    من لپ تاپ ایسوس دارم که یه مدت شده بود یه دفعه موس و صفحه اسکرین قفل می شد....دیشب لپ تاپ رو که روشن کردم صفحه خاموش شده بود و هیچی بالا نمیومد...فکر کنم سی پی یو یا قطعه ای سوخته... میخوام بدم لپ تاپ رو بیرون تعمیر کنن ولی یه مشکلی که هست اینه که من تمام عکسای خانوادگیم بعلاوه تمام اطلاعات تجارتی که می کنم داخل لپ تاپم هستن...شماره ی حسابای بانکیم رمزاشون و هزارتا اطلاعات دیگه که اگه دست کسی بیفته به دردسر میفتم...زنگ زدم به یکی دو نفر تعمیر کار موضوعو براشون توضیح دادم و گفتن مشکلی نیست و می تونن قبل تعمیر هارد رو در بیارن و به من بدن و اینجوری تمام اطلاعات شخصیم در امان هستش....ولی من چون سر رشته ای ندارم نمی دونم که واقعا با این کار دیگه اطلاعاتم محفوظ می مونه یا نه! از شما اساتید محترم راهنمایی می خوام...اگه هاردو در بیارن قبل تعمیر بهم بدن اطلاعات و عکسای خانوادگیم در امان هستن یا نه؟مثلا ممکن هست که توی رم لپ تاپ اطلاعات رو بتونن بازیابی بکنن؟ چون من شنیدم که توی رم اطلاعات به صورت موقتی ذخیره می مونن....اگه راهی هست که به ذهنتون می رسه قبل تعمیر برای حفظ اطلاعاتم انجام بدم راهنمایی بفرمایید...تشکر

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

سلام
    بهترین راه همونه که هارد رو بیرون بکشن و تحویلتون بدن
    اطلاعات مورد نظر شما در رم وجود نداره که بازیابی بشه ( بخصوص که کامپیوتر خاموشه و رم خالی )

بعد از تعمیر هم سعی کنید از نرم افزار های رمزنگاری استفاده کنید و اطلاعات مهمتون رو کدگذاری کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •