تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل عجیب دانلود با دانلود منیجر!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض مشکل عجیب دانلود با دانلود منیجر!!

دوستان من یک مشکل عجیب دارم با دانلود منیجر
    شبا که میخوام بخوابم لینکای دانلود و میزارم برای دانلود همرو توی نرم افزار به صف میکنم بعد که start میکنم باید تک به تک شروع کنه به گرفتن ولی همین که لینک اول میرسه به 99% دیگه گیر میکنه ! نه میره لینک بعدی و نه همون لینک 100% میشه !!!!
    البته من اکانت rapidshare دارم و اینکه لینکا هم سالمه یعنی مشکل از لینک نیست ! چون وقتی صبح پا میشم یک resume, pasuse میکنم لینک اول 100% میشه و میره واسه دانلود لینک دوم !!
    واقعاً همه راهیو امتحان کردم از flashget و dap هم استفاده کردم درست نشد ( حتی دانلود منیجر 6.5 هم ریختم درست نشد !) دیگه گیج شدم! حتی ویندوز pc هم تعویض کردم ! کلاً 1 ماه درگیرشم.
    واقعـــــــــــاً ممنون میشم کسی کمکم کنه
    مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اگه تو روز این مشکلو نداری احتمال داره از isp که ازش اینترنت گرفتی باشه یا مودمت ایراد داشته باشه.
    Last edited by ebi1952; 17-04-2011 at 07:20.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

همیشه این مشکل هستش روز و شب نداره

داره خودمونی میشه gypsy_mariachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوستان من یک مشکل عجیب دارم با دانلود منیجر
    شبا که میخوام بخوابم لینکای دانلود و میزارم برای دانلود همرو توی نرم افزار به صف میکنم بعد که start میکنم باید تک به تک شروع کنه به گرفتن ولی همین که لینک اول میرسه به 99% دیگه گیر میکنه ! نه میره لینک بعدی و نه همون لینک 100% میشه !!!!
    البته من اکانت rapidshare دارم و اینکه لینکا هم سالمه یعنی مشکل از لینک نیست ! چون وقتی صبح پا میشم یک resume, pasuse میکنم لینک اول 100% میشه و میره واسه دانلود لینک دوم !!
    واقعاً همه راهیو امتحان کردم از flashget و dap هم استفاده کردم درست نشد ( حتی دانلود منیجر 6.5 هم ریختم درست نشد !) دیگه گیج شدم! حتی ویندوز pc هم تعویض کردم ! کلاً 1 ماه درگیرشم.
    واقعـــــــــــاً ممنون میشم کسی کمکم کنه
    مرسی
    سلام
    این اتفاق بعضی وقتها تو دانلود پیش می یاد ولی اینکه می گی همیشه یه کم عجیبه، یه چیزیرو تست کن
    اولا از دانلود منیجر IDM استفاده کن بعدم تعداده Connection هاتو از قسمت Option یک قرار بده، یعنی در یک دانلود از یه Connectionاستفاده بشه و در همون لحظه هم از سایت rapidshare دانلوده دیگه ای انجام نده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    این اتفاق بعضی وقتها تو دانلود پیش می یاد ولی اینکه می گی همیشه یه کم عجیبه، یه چیزیرو تست کن
    اولا از دانلود منیجر IDM استفاده کن بعدم تعداده Connection هاتو از قسمت Option یک قرار بده، یعنی در یک دانلود از یه Connectionاستفاده بشه و در همون لحظه هم از سایت rapidshare دانلوده دیگه ای انجام نده

منم دقیقا این مشکل و خیلی وقت دارم ویندوز هم تو این فاصله عوض کردم ورژن دانلود منیجر و... نشده گاهی هم در همون حالت میمونه و اینهمه دانلود هم بیخود از بین میره. فیلما رو میشه یه کاری کرد همون جوری دید ولی فایلهای زیپ یا ... اصلا نمیشه کاریش کرد!!!!!!!!!!!!!!!!! از جاهای مختلفی دانلود میکنم از جای خاصی این مشکل پیش نمیاد........

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •