تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 88

نام تاپيک: آموزش راه اندازی وایرلس دل 5010

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

خدا هر چی می خوای بهت بده

2. این کاربر از nimaliliam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

عالی بود درست شد. خیلی خیلی از شما ممنونم .برایتان آرزوی موفقیت دارم.

4. این کاربر از mansoor66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام به همه ، تو این تاپیک میخوام مشکل استفاده از وایرلس دل 5010 رو برای همه اونهایی که این مشکلٌ تو ویندوز 7 ، 32 یا 64 دارن یک بار برای همیشه حل کنم:
    اول اینکه این درایوری که تو سایت دل برای DW Wireless 1501 هست اشتباهه و اصلا برای این کارت وایرلسی که روی لپتاپ هست نیست چون بیشتر لپتاپها تولید چین هستش کارت وایرلس دل 5010 از شرکت Broadcom هست و فقط باید درایور مخصوص این کارت رو با ورژن کد WLAN Broadcom 5.60.350.6 باز هم میگم فقط همین ورژن رو به صورت دستی دانلود و نصب کنید چون هیچ نرم افزار عیب یاب یا آشکار ساز درایوری اینو نمی فهمه و فقط همون درایور DW 1501 Broadcom که تو سایت دل هست رو پیدا میکنه بنابراین میتونید از این آدرس (سافت پدیا) این درایور رو که یه فایل Zip با حجم 24 مگ هست دانلود کنید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته همونطور که می بینید این درایور برای کارت وایرلس لپتاپهای ایسر آسپیر هست ولی مطمئن باشید کار می کنه.
    چگونگی نصب این درایور:
    قبل از هر کاری اول باید تمامی درایور های نصب شده قبلی برای کارت وایرلس DW Wireless 1501 از طریق Program & Features از روی لپتاپ پاک کنید بعد از پاک کردن یه Restart لازمه، توجه داشته باشید که اون آیکن های آنتن و peer network که توی Notification bar ویندوز هست برای درایور قبلی هستن که با پاک کردن درایور اون آیکن ها پاک میشن پس جای هیچ نگرانی نیست!
    بعد از Restart کردن از توی فولدر درایور روی فایل Setup رایت کلیک کنید و از طریق Run as adminisrator اون رو باز کنید بعد از نصب Setup باید فایل SilentInstall رو فقط با Double Click معمولی Open کنید یه صفحه باز میشه صبر کنید تا خودش کارهاشو انجام بده بعد اتوماتیک Close میشه،تمام شد حالا دوباره یه Restart کنید بعد از بالا آمدن ویندوز اگر شبکه وایرلسی دوروبرتون باشه داخل Notification Bar ویندوز نمایش داده میشه ، حالا برید حالشو ببرید

سلام حاجی به مولا چاکرتم !! واقعا دستت دردنکنه ! گره از کار ما باز کردی ! خدا گره از کارت باز کنه
    ممنون واسه من عالی کار کرد
    موفق و پیروز باشی.

6. این کاربر از ali.mobareki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ممنون .دوستم.

8. این کاربر از saeedi61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

چرا کسی ج ما رو نمیده من درایور وایرلس n5010 دل رو خواستم کسی برام نفرستاد چرا کمک نمیکنید آخه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

واقعا دمت گرم خیلی عالی بود
    نصب کردم عالی بود

11. این کاربر از SAJAD-666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام من یه لپ تاپ دل 4050 دارم هرکاریش میکنم وایرلسش و نمیشناسه کسی میتونه کمک کنه؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز من نمیتونم این درایور رو دانلود کنم, هرچی میزنم وارد یه مرحله دیگه میشه, نمیشه شما یه جا آپلودش کنی لینکش رو برام بفرستی؟ ممنون ازتون.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز من نمیتونم این درایور رو دانلود کنم, هرچی میزنم وارد یه مرحله دیگه میشه, نمیشه شما یه جا آپلودش کنی لینکش رو برام بفرستی؟ ممنون ازتون.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تست شده هم هست
    عزیز اگه کارت وایرلستون برادکام هست میتونی تو همونجا براد کام جدید رو دریافت کنی و نصب کنی

15. این کاربر از khelane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه fb2222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز،لینک هنوز فعاله،شما باید بعد از کلیک لینک دانلود روی لینک External Mirror1 سمت راست صفحه کلیک کنید،موفق باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •