تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: وصل نشدن اسمارت تی وی به اینترنت!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

14 وصل نشدن اسمارت تی وی به اینترنت!!!!

سلام

من ی اسمارت تی وی سامسونگ دارم که به اینترنت وصل نمیشه

مودم من رو حالت بریجه و به صورت PPOE نمیتونم به اینترنت وصل بشم(مشکل از سمت شرکت ISP است). مودم رو با کابل LAN به تلویزیون وصل کردم. تلویزیون مودم رو میشناسه ولی به اینترنت وصل نمیشه. تلویزیون به صورت خودکار IP میگیره ولی وصل نمیشه و وقتی که به صورت دستی IP میدم هم باز وصل نمیشه، با سام سرویس هم تماس گرفتم گفتن به ما مربوط نی و گفتن با شرکت ارائه دهنده ISP تماس بگیر،به شرکت هم گفتم و اونا یک سری IP جدید بهم گفتن ولی باز وصل نشد. دیگه نمیدونم چیکار کنم!!! لطفا راهنماییم کنید

متشکرم!!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام

من ی اسمارت تی وی سامسونگ دارم که به اینترنت وصل نمیشه

مودم من رو حالت بریجه و به صورت PPOE نمیتونم به اینترنت وصل بشم(مشکل از سمت شرکت ISP است). مودم رو با کابل LAN به تلویزیون وصل کردم. تلویزیون مودم رو میشناسه ولی به اینترنت وصل نمیشه. تلویزیون به صورت خودکار IP میگیره ولی وصل نمیشه و وقتی که به صورت دستی IP میدم هم باز وصل نمیشه، با سام سرویس هم تماس گرفتم گفتن به ما مربوط نی و گفتن با شرکت ارائه دهنده ISP تماس بگیر،به شرکت هم گفتم و اونا یک سری IP جدید بهم گفتن ولی باز وصل نشد. دیگه نمیدونم چیکار کنم!!! لطفا راهنماییم کنید

متشکرم!!
    دوست عزیز
    همیشه سعی کنید که تاریخ و ساعت تلویزیو نتان بطور دقیق تنظیم شده باشد
    از مطالب زیر استفاده کنید
    اتصال به شبكه
    اتصال شبكه کابل دار
    با استفااده از کابل LAN سه روش برای اتصال تلویزیون به وجود دارد:
    می توانید توسط اتصال LAN درگاه در پشت تلویزیون به یک مودم خارجی با استفاده از کابل LAN تلویزیون را به ، LAN متصل کنید.
    می توانید توسط اتصال درگاه LAN در پشت تلویزیون به راتر که به مودم خارجی وصل شده، تلویزیون را به LAN متصل کنید. برای متصل کردن از کابل LAN استفاده شود.

اگر یک شبکه پویا دارید، بایستی از مودم یا مسیرگردان ADSL استفاده کنید که از پروتکل پیکربندی میزبان پویا DHCP پشتیبانی می کند. مودم یا مسیرگردانی که از DHCP پشتیبانی می کند، به طور خودکار آدرس IP
    ماسک زیرشبکه، دروازه ورودی و DNS که تلویزیون برای دسترسی به اینترنت نیاز دارد را ارائه کرده تا لزومی برای وارد کردن این مقادیر به طور دستی نباشد. بیشتر شبکه های خانگی از نوع شبکه پویا هستند.

بعضی شبکه ها به آدرس IP استاتیک نیاز دارند اگر شبکه شما به آدرس IP استاتیک نیاز دارد، بایستی آدرس IP
    ماسک زیرشبکه، دروازه ورودی و DNS ، را هنگام تنظیم اتصال شبکه، به طور دستی وارد کنید.
    برای دریافت مقادیر آدرس IP ماسک زیرشبکه، دروازه ، ورودی و DNS با ارائه کننده خدمات اینترنتی ، ISP
    خود تماس بگیرید. اگر یک کامپیوتر ویندوز دارید، می توانید این مقادیر را از طریق کامپیوتر نیز دریافت کنید.
    اگر شبکه شما نیاز به آدرس IP استاتیک دارد، می توانید از مودم های ADSL استفاده کنید که از DHCP پشتیبانی می کنند مودم های ADSL که از DHCP پشتیبانی می کنند. همچنین به شما امکان می دهند تا از آدرس های IP استاتیک استفاده کنید.
    برقراری شبكه کابل دار
    تنظیمات شبکه
    منو ← شبکه ← تنظیمات شبکه
    اتصال شبکه کابل دار را طوری تنظیم کنید که بتوانید از خدمات اینترنتی گوناگون از قبیل Smart Hub و AllShare Play استفاده کرده و ارتقاهای نرم افزار را اجرا نمایید.
    تنظیمات خودکار شبکه کابل
    می توانید اتصال شبکه سیم دار تلویزیون را به طور خودکار پیکربندی کنید هنگامیکه تلویزیون به شبکه ای وصل شده که از DHCP پشتیبانی می کند. اگر یک کابل LAN را وصل کرده اید، صفحه تنظیم شبکه کابل به طور خودکار ظاهر می شود. برای برقرار کردن خودکار اتصال شبکه سیم دار تلویزیون، این مراحل را اجرا کنید:
    . 1 به صفحه تنظیمات شبکه بروید. )منو ← شبکه ← تنظیمات شبکه(
    . 2 شروع را انتخاب کنید. صفحه آزمایش شبکه ظاهر شده و اتصال شبکه را تأیید می کند.
    . 3 هنگامیکه اتصال برقرار شد، پیغام "به اینترنت وصل شده اید. اگر در استفاده از سرویس های آنلاین مشکلی دارید، لطفاً با ارائه دهنده سرویس اینترنتی خود تماس بگیرید." ظاهر می شود. قبول را انتخاب کنید.
    اگر روال اتصال انجام نشود، اتصال درگاه LAN را کنترل کنید. اگر روال خودکار قادر به پیدا کردن مقادیر اتصال شبکه نمی باشد یا اگر می خواهید اتصال را به طور دستی برقرار کنید، به بخش بعدی "تنظیم شبکه به طور دستی"
    مراجعه نمائید.
    تنظیمات دستی شبکه کابل
    می توانید اتصال شبکه سیم دار تلویزیون را به طور دستی پیکربندی کنید هنگامیکه تلویزیون به شبکه ای وصل شده که به آدرس IP استاتیک نیاز دارد. دریافت مقادیر اتصال شبکه برای مشاهده مقادیر اتصال شبکه در بیشتر کامپیوترهای ویندوز، این مراحل را اجرا کنید:
    . 1 روی نماد شبکه در پایین سمت راست صفحه کلیک راست کنید.
    . 2 در منوی پاپ آپی که نمایان می شود، روی وضعیت کلیک کنید.
    . 3 در دیالوگی که نمایان می شود، روی زبانه پشتیبانی کلیک کنید.
    . 4 در زبانه پشتیبانی، دکمه جزییات را کلیک کنید. مقادیر اتصال شبکه نمایان می شوند. برای برقرار کردن دستی اتصال شبکه سیم دار تلویزیون، این مراحل را اجرا کنید:
    . 1 به صفحه تنظیمات شبکه بروید. )منو ← شبکه ← تنظیمات شبکه(
    . 2 شروع را انتخاب کنید. صفحه اتصال شبکه ظاهر شده و روال تأیید شروع می شود.
    . 3 توقف را انتخاب کنید. روال تأیید متوقف می شود. تنظیمات IP را در صفحه اتصال شبکه انتخاب کنید. صفحه تنظیمات IP ظاهر می شود.
    . 4 حالت IP را انتخاب کرده و سپس حالت IP را روی دستی تنظیم کنید.
    . 5 به فیلد ورودی آدرس IP رفته و سپس آدرس IP را با استفاده از کنترل از راه دور انتخاب کنید.
    . 6 اولین بخش آدرس IP برای مثال 105 را با استفاده از کنترل از راه دور در اولین فیلد ورودی وارد کنید.
    هنگامیکه کارتان تمام شد، به فیلد بعدی بروید.
    . 7 بخش بعدی آدرس IP را وارد کنید. هنگامیکه کارتان تمام شد، به فیلد بعدی بروید.
    . 8 این روال وارد کردن را برای هر فیلد در آدرس IP تکرار کنید. اگر در هنگام وارد کردن یک رقم اشتباه کردید، رقم رابرای تصحیح آن دوباره وارد کنید
    . 9 هنگامیکه کارتان تمام شد، به فیلدهای ماسك زیرشبكه بروید.
    . 10 همین روال را برای وارد کردن ماسك زیرشبكه، گیت وی و سرور. DNS تکرار کنید
    . 11هنگامیکه کارتان تمام شد، قبول را انتخاب کنید. صفحه آزمایش شبکه ظاهر شده و روال تأیید شروع می شود.
    هنگامی که اتصال تأیید شد، پیغام "به اینترنت وصل شده اید. اگر در استفاده از سرویس های آنلاین مشکلی دارید،
    لطفاً با ارائه دهنده سرویس اینترنتی خود تماس بگیرید." ظاهر می شود. قبول را انتخاب کنید.
    وضعیت شبکه
    منو ← شبکه ← وضعیت شبکه
    می توانید وضعیت کنونی شبکه و اینترنت را کنترل کنید.
    اگر اتصال شبکه سیم دار کار نمی کند... کابل شبکه پیدا نمی شود. کنترل کنید که کابل شبکه وصل شده باشد. اگر وصل شده است، مطمئن شوید که راتر روشن باشد. اگر روشن است، آنرا خاموش و دوباره روشن کنید.
    تنظیم خودکار IP ● ● کار نمی کند.
    موارد زیر را برای تنظیم خودکار آدرس IP یا تنظیم دستی آدرس IP توسط انتخاب تنظیمات IP امتحان کنید.
    . 1 مطمئن شوید که سرور DHCP در راتر فعال شده باشد
    . 2 راتر را قطع و دوباره وصل کنید
    3 . برای کسب اطلاعات بیشتر با ارائه کننده سرویس اینترنتی خود تماس حاصل نمائید.
    نمی توان به شبکه وصل شد. ● ●
    کارهای زیر را بکنید: کنترل کنید که آدرس IP در تنظیمات IP درست تنظیم شده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ارائه کننده سرویس اینترنت خود تماس حاصل نمائید.

به شبکه محلی تان وصل شده اید ولی نمی توانید به اینترنت وصل شوید.
    تنظیمات DNS را در تنظیمات IP کنترل کرده یا برای دسترسی به اینترنت با ارائه کننده سرویس اینترنتی خود تماس حاصل نمائید.
    تنظیم شبکه کامل شد ولی نمی توان به اینترنت وصل شد.
    برای دسترسی به اینترنت با ارائه کننده سرویس اینترنتی خود تماس حاصل نمائید.
    Last edited by matinpour; 23-06-2013 at 14:05.

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز سوالم اینه ری استارت شدن بعد از یک دقیقه تلوزیون بعد از اتصال به اینترنت به محض اتصال به نت از هر طریقی بعد از یک دقیقه شروع میشه ری استارت و بعد از روشن شدن مجدد دوباره همون پروسه یک تا دو دقیقه و بعد از اون ری استارت تا زمانی کهfactory rst رو در منو مخفی رو 1 تنظیم کنم و reset smart hub و بعدش خاموش روشن کردن درست میشه ولی باز به محض اتصال اینترنت دوباره همون حالت میشه ممنون از پاسخگویتون . ... . ... . ...

ua48h6400ar samsung smart 3d tv

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز سوالم اینه ری استارت شدن بعد از یک دقیقه تلوزیون بعد از اتصال به اینترنت به محض اتصال به نت از هر طریقی بعد از یک دقیقه شروع میشه ری استارت و بعد از روشن شدن مجدد دوباره همون پروسه یک تا دو دقیقه و بعد از اون ری استارت تا زمانی کهfactory rst رو در منو مخفی رو 1 تنظیم کنم و reset smart hub و بعدش خاموش روشن کردن درست میشه ولی باز به محض اتصال اینترنت دوباره همون حالت میشه ممنون از پاسخگویتون . ... . ... . ...

ua48h6400ar samsung smart 3d tv
    دوست عزیز
    با کابل به اینترنت وصل هستید یا با wifi؟ اگر با کابل وصل هستید ممکن است مشگل از مودم و یا کابل اتصال باشد. بررسی کنید و یا از یک مودم دیگر استفاده کنید. و در ضمن تمامی کابل های ارتباطی به تلویزیون را بررسی کنید که شل و یا لق نباشد. تا موجب اتصال کوتاه و یا ایجاد آمپربالا و شوک حاصل موجب ریست شدن نشود.
    در آخر اگر مشگل برطرف نشدبه تعمیرگاه ببرید و یا یکبار ایپیرام ریست کنید که البته پرسه تخصصی است که اگر به این امور وارد نیستید آن را انجام ندهید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    با کابل به اینترنت وصل هستید یا با wifi؟ اگر با کابل وصل هستید ممکن است مشگل از مودم و یا کابل اتصال باشد. بررسی کنید و یا از یک مودم دیگر استفاده کنید. و در ضمن تمامی کابل های ارتباطی به تلویزیون را بررسی کنید که شل و یا لق نباشد. تا موجب اتصال کوتاه و یا ایجاد آمپربالا و شوک حاصل موجب ریست شدن نشود.
    در آخر اگر مشگل برطرف نشدبه تعمیرگاه ببرید و یا یکبار ایپیرام ریست کنید که البته پرسه تخصصی است که اگر به این امور وارد نیستید آن را انجام ندهید.

eeprom را ریست کردم نشد متاسفانه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

eeprom را ریست کردم نشد متاسفانه
    دوست عزیز
    به تعمیرگاه سامسونگ مراجعه کنید چون ممکن است مین بوردتان مشگل داشته باشد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

ممنون مودم رو ریست کردم درست شد متشکرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زندان

پيش فرض

دوستان من یه ال ائی دی سامسونک دارم که همیشه راحت به وای فا وصل میشد اما الان نمیدونم چرا وصل نمیشه د رحالیکه گوشیم وصل میشه به وای فا

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان من یه ال ائی دی سامسونک دارم که همیشه راحت به وای فا وصل میشد اما الان نمیدونم چرا وصل نمیشه د رحالیکه گوشیم وصل میشه به وای فا
    تو قسمت شبکه تلویزیون
    وقتی جستجو میزنی لیست شبکه های وایفای رو نشون میده ؟ یا نه ؟

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زندان

پيش فرض

تو قسمت شبکه تلویزیون
    وقتی جستجو میزنی لیست شبکه های وایفای رو نشون میده ؟ یا نه ؟

قبلا وصل بود یعنی همیشه وصل بود نمیدونم چی شده که الان ارتباط نمیگیره
    مودم رو شناسائی میکنه اما میزنه ارتباط برقرار نشد

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •