تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 74 از 364 اولاول ... 246470717273747576777884124174 ... آخرآخر
نمايش نتايج 731 به 740 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

اگه نباشه جاش خالی می مونه kia.Tahamtan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض بررسی تلویزیون LED سه بعدی ال جی مدل LW9800 با فناوری نانو

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG LW9800

جدیدترین تلویزیون سه بعدی ال جی مدل LW9800 نام دارد که مجهز به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است. چیدمان LED پس زمینه این تلویزیون از نوع Full LED بوده و قابلیت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را نیز دارد. در ادامه مشخصات کامل تر این تلویزیون و اثر فناوری نانو بر کیفیت تصویر را به طور کامل بررسی می کنیم.

اگر به کاتالوگ جدیدترین تلویزیون های ال جی نگاهی بیاندازید تلویزیون LW9800 را در صدر جدول این تلویزیون ها مشاهده می کنید. ولی هنوز اثری از این تلویزیون در بازار ایران دیده نمی شود. نماینده ال جی در ایران به زودی این تلویزیون را وارد بازار کشور می کند. البته مدل قدیمی تر LW9500 ال جی نیز مجهز به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است ولی سه بعدی نبوده و از نظر مشخصات نیز نسبت به LW9800 پایین تر است.
    LW9800 همچنین مجهز به تکنولوژی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بوده و در دو سایز 47 و 55 اینچ تولید شده است.
    نگاه اول به تلویزیون LW9800 ال جی

ظاهر تلویزیون شیک و باریک و مشابه طراحی تلویزیون بدون قاب یا BorderLess ال جی است. با وجود اینکه چیدمان ال ای دی پس زمینه این تلویزیون از نوع Full LED است، ضخامت بسیار کمی دارد و نسبت به سایر تلویزیون های Full LED باریکتر است و راز این ضخامت کم نیز وجود فیلتر نانو در تکنولوژی Local Dimming است.

برای آشنایی با فناوری نانو و دلیل باریک بودن تلویزیون های جدید ال جی مقاله " [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " را مطالعه کنید.
    پورت های اصلی تلویزیون در کناره دستگاه قرار دارند بنابراین امکان نصب تلویزیون بر روی دیوار وجود دارد. پایه تلویزیون نیز قابل چرخش است.
    ما قصد داریم تصویر این تلویزیون را با استفاده از دو دستگاه گیرنده دیجیتال و بلوری پلیر بسنجیم و کیفیت تصویر را بر مبنای کیفیت آنتن آنالوگ نخواهیم سنجید. چرا که کیفیت تصاویر حاصل از گیرنده دیجیتال بهتر از کیفیت تصویر حاصل از آنتن معمولی است.
    ریموت کنترل تلویزیون

ال جی یکی از مدل های قدیمی ریموت کنترل خود را برای این تلویزیون در نظر گرفته است.
    البته ریموت کنترل Majic Motion ال جی نیز همراه این دستگاه عرضه می شود که ظاهر کوچکتر و بهتری نسبت به ریموت اصلی تلویزیون دارد.
    LW9800 یکی از انواع Smart TV های ال جی است که برنامه های زیادی برای آن وجود دارد. مشاهده صفحات وب، گشت و گذار در فیس بوک، یوتیوب، مکالمه ویدئویی و استفاده از برنامه های جذاب و کاربردی مختلف از جمله مورادی هستند که با تهیه LW9800 نصیب شما خواهد شد.
    مصرف برق و تنظیم رنگ LW9800

مصرف برق تلویزیون 55 اینچ LW9800 ال جی قبل از تنظیم رنگ در حالت HD حدودا 130 وات و پس از تنظیم رنگ 86 وات است. البته مصرف برق این دستگاه در حالت سه بعدی، قبل و بعد از تنظیم رنگ تغییر نمی کند.
    مناسب ترین تنظیمات در حالت مشاهده تصاویر SD و HD
    Picture preset: Expert1 Backlight 37 Contrast 90 Brightness: 50 V/H Sharpness: 50 Color: 50 Tint 0 Dynamic Contrast Off Noise Reduction Off Mpeg noise reduction Off Super resolution Off Black level Low Real Cinema Off Color gamut Standard Edge enhancer Off xvYCC Auto Color filter Off Color temperature Warm Gamma 2.2 RGB Method 2 point R contrast -1 G contrast 0 B contrast 2 R brightness -6 G brightness -7 B brightness 14 TruMotion Off LED local dimming Medium/Low اگر روشنایی تصویر به نظرتان کم است می توانید Backlight را کمی زیاد کنید.

کیفیت تصویر در LG NANO LW9800

نمایشگر LG LW9800 کمی براق است و هنگامی که تابش نور شدید باشد ممکن است رفلکس نور را در صفحه مشاهده کنید. البته میزان این رفلکس زیاد نیست ولی نمی توان گفت هیچ رفلکسی هم ندارد.
    کیفیت رنگ بندی تصاویر تلویزیون بسیار خوب است ولی در بعضی از تصاویر تیره، که تلفیقی از رنگ مشکی و خاکستری تیره است، جزئیات به سختی قابل مشاهده هستند. این مورد مشکلی نیست که در مشاهده تصاویر خللی ایجاد کند و ممکن است حتی آن را مشاهده نکنید ولی در مقام بررسی باید به همه این نکات توجه کرد.
    کیفیت تصاویر در حالت SD و هنگام استفاده از گیرنده دیجیتال، بعد از کالیبراسیون خوب بوده و جزئیات در تصویر به طور کامل قابل مشاهده می باشند. کیفیت تصویر در حالت HD بسیار بهتر از حالت SD است. عمق رنگ مشکی و کیفیت رنگ ها فوق العاده است و جزئیات در تصاویر به خوبی خودنمایی می کنند.
    زمان پاسخ گویی LW9800 بسیار خوب است و به ندرت تصاویر سریع را به صورت تار مشاهده می کنید. سرعت تلویزیون خوب است ولی هنوز نمی توان سرعت آن را با سرعت تلویزیون های پلاسما مقایسه کرد.
    به طور کلی می توان گفته سرعت تلویزیون برای همه کاربران مناسب است؛ ولی ممکن است گیمر های حرفه ای در بازی های پر سرعت، گاهی احساس کنند قسمتی از تصویر برای یک لحظه تار می شود.
    عملکرد تکنولوژی نانو در LW9800

همان طور که پیشتر توضیح دادیم، تکنولوژی نانو به کار رفته در تلویزیون های ال جی برای جلوگیری از نشت نور به تصاویر تیره در مرز تاریکی و روشنایی است. ولی آیا تکنولوژی نانو واقعا توانسته جلوی این نشت نور را بگیرد.

آنچه ما در تلویزیون LW9800 ال جی مشاهده می کنیم، نشان می دهد که ال جی تا حدودی در جلوگیری از نشت نور به نقاط تاریک، موفق بوده ولی نتوانسته آن را به طور کامل محدود کند. در واقع در تلویزیون های مجهز به تکنولوژی نانو، عمق رنگ مشکی بسیار زیاد و خوب است. ولی گاهی در بعضی تصاویر تیره هاله ای از نور را مشاهده می کنید. نشت نور به قسمت های تاریک باعث می شود که دو تا سه سطح از رنگ مشکی با هم قابل تشخیص نباشد.
    بررسی Clouding یا نشت نور در تصاویر تمام مشکی

در اینجا قصد داریم تصاویر را در حالت کاملا تیره و مشکی نیز بررسی کنیم. نکته جالب توجه در این تلویزیون این است که زمانیکه سیستم نانو را غیرفعال می کنیم نشت نور یا Clouding مشاهده نمی شود ولی زمانی که سیستم نانو را فعال می کنیم، در بعضی از قسمت های مشکی رنگ، هاله ای از نور را مشاهده می کنیم.
    به طور کلی می توان نتیجه گرفت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به کار رفته در LW9800 به کاهش ضخامت تلویزیون و بالا بردن عمق رنگ مشکی کمک زیادی کرده است. ولی نتوانسته از ایجاد هاله نور در تصویر خیلی تیره جلوگیری کند.

بررسی کیفیت تصاویر سه بعدی در LW9800

همانطور که می دانید تلویزیون های ال جی از تکنولوژی Passive برای پخش تصاویر استفاده می کنند. داخل جعبه این تلویزیون 10 عینک سه بعدی و 2 عینک جهت "مشاهده همزمان دو تصویر متفاوت" قرار دارد.
    در ادامه در مورد مشاهده دو تصویر همزمان در این تلویزیون بیشتر توضیح خواهیم داد. برای مشاهده بهترین کیفیت تصویر در حالت سه بعدی TruMotion را غیر فعال کنید.

کیفیت تصویر سه بعدی در LW9800 واقعا خوب است. کیفیت تصاویر سه بعدی LW9800 مشابه کیفیت تصاویر Active 3D است و ایرادات Passive را ندارد. در مقایسه این دستگاه با تلویزیون های سه بعدی Active Shutter می توانیم LW9800 را در نمایش تصاویر سه بعدی برنده بدانیم. ولی در مقایسه با تلویزیون های پلاسما، کیفیت تصاویر سه بعدی پلاسما بهتر از این تلویزیون است. البته نباید قیمت و وزن زیاد عینک های سه بعدی Active پلاسما را فراموش کنید. مشاهده یک فیلم 2 ساعته با استفاده از عینک های Active آزار دهنده است. ولی هنگام مشاهده تصاویر سه بعدی حتی عینک های LW9800 را احساس نخواهید کرد. چراکه عینک های پسیو سبک و بدون لرزش تصویر هستند.
    یکی از نکات قابل توجه هنگام مشاهده تصاویر سه بعدی در تلویزیون LW9800 این است که این تلویزیون سیستم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را هنگام مشاهده تصویر در حالت سه بعدی، غیر فعال می کنند.
    تا این قسمت بررسیLW9800 مطمئن شدیم که کیفیت تصویر سه بعدی در این تلویزیون خوب است. اما منظور از"مشاهده همزمان دو تصویر متفاوت" چیست؟

زمانی که قصد داشته باشید یک بازی دو نفره را در تلویزیون بازی کنید نیمی از تصویر به یکی از بازیکن و نیمی دیگر به بازیکن دیگر اختصاص می یابد. ولی الجی با ارائه عینک های جدید، راهکار جالبی را به کاربران خود پیشنهاد کرده است. در این راهکار جدید، هر دو بازیکن با زدن عینک می توانند تصویر مربوط به بازی خود را در کل صفحه مشاهده کنند. البته کیفیت نمایش همزمان دو تصویر متفاوت، خیلی بالا نیست و ممکن است در تصویر مربوط به بازی خود حاله ای از تصویر بازیکن رقیبتان را مشاهده کنید. ولی در هر صورت قابلیت بسیار جذابی است.
    در واقع در این فناوری یک عینک خطوط زوج و عینک دیگر خطوط فرد را فیلتر می کند و تصویر بازی هر بازیکن نیز در یکی از خطوط تصویر پخش می شود. به همین دلیل کیفیت تصویر هر بازیکن نصف کیفیت بازی خواهد بود؛ چون هر فریم اطلاعات مربوط به هر دو تصویر ( تصویر بازیکن اول و دوم) را دارد.
    توجه کنید که برای "مشاهده همزمان تصاویر متفاوت" باید از دو عینک مخصوصی که در جعبه وجود دارد استفاده کنید. این عینک ها با عینک های سه بعدی پسیو متفاوت هستند.
    بدیهی است که تنها در حالت دو بعدی می توانید از قابلیت "نمایش همزمان دو تصویر متفاوت" استفاده کنید.
    زاویه دید

از آنجایی که پنل این تلویزیون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است، زاویه دید بسیار خوبی دارد و اگر نسبت به تلویزیون با زاویه بنشینید بازهم رنگ ها را به خوبی مشاهده خواهید کرد.
    کیفیت صدا

اسپیکر های تلویزیون از قسمت جلوی تلویزیون قابل مشاهده نیستند. کیفیت صدای LW9800 نسبت به صدای تلویزیون های دیگر با همین ضخامت، بهتر است. سابووفر کوچک داخلی تلویزیون، کمی به صدا عمق می دهد. به طور کلی صدای LW9800 برای مشاهده فیلم و گوش کردن به آهنگ ها، خوب است ولی نمی توان آن را عالی دانست.

جمع بندی

LG LW9800 همه ویژگی هایی که یک تلویزیون هوشمند باید داشته باشد را داراست. برنامه ها و App های متفاوتی برای این تلویزیون نوشته شده و امکان دانلود برنامه ها از App Store نیز وجود دارد.
    کیفیت تصویر در LW9800 خصوصا در تصاویر HD فوق العاده است. با استفاده از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در این تلویزیون، ضخامت تلویزیون بسیار کم و عمق رنگ مشکی در آن بالا رفته است. ولی هنوز در قسمت هایی از رنگ های تیره، هاله هایی از نور مشاهده می شود.
    تنظیمات پیشفرض LW9800 خیلی جذاب نیست ولی زمانی که آن را تنظیم می کنید کیفیت تصویر خیلی خوب می شود. کیفیت تصویر در حالت SD خوب و در حالت HD بسیار عالی است.
    زمان پاسخ گویی تلویزیون LW9800 سریع است. زاویه دید نیز به علت وجود پنل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسیار عالی است. در کنار این موارد می توانیم به کیفیت خوب سه بعدی در این تلویزیون اشاره کنیم.به طور کلی اگر از مشکل ایجاد هاله نور در تصاویر تیره، چشم پوشی کنیم می توان LW9800 را یکی از بهترین تلویزیون های LED بازار معرفی کرد.
    تلویزیون LW9800 ال جی در سایت FlatPanelsHD رتبه خوبی از نظر کیفیت بدست آورده است. در ادامه جدول مشخصات این تلویزیون را مشاهده می کنید.
    ابعاد 55" widescreen رزولوشن 1920x1080 زمان پاسخ گویی 1.6 ms کنتراست 10,000,000:1 روشنایی 450 cd/m2 تعداد رنگ های قابل نمایش 16,7 million colors پردازش سیگنال 8 for each color زاویه دید 178/178 Dot pitch
    نوع پنل LCD-TV with direct LED

قابل نصب روی دیوار پایه قابل چرخش ابعاد 76.0cm x 126.5cm x 2.7cm (without stand) وزن 29.0 kg

اسپیکر داخلی Input formats 480p/i, 576p/i, 720p, 1080i & 1080p (50, 60 & 24p)

Inputs
    VGA DVI (convert through HDMI) Audio -type (Audio in/out) SCART (1 input) S-video Composite Component HDMI (4 inputs, 1 HDMI 1.4) Other
    Outputs
    Audio type (1 output, headphones) SCART S/PDIF (optical) Other

Tuners
    Analogue ----T ----T (MPEG4) ----C ----C (MPEG4) ----S ----S (MPEG4) Other
    منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از kia.Tahamtan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mmonemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام
    من lw95000 رو خریدم ولی با usb recording مشکل دارم وقتی میخام ضیط کنم میگه :
    دستگاه usb از عملکرد ماشین زمان پشتیبانی نمی کند
    فلش من 4 گیگه داخل دفترچه یه جا نوشته بود ما فلش 32 گیگ و هارد 1 ترا رو توصیه میکنیم نمیدونم از اینه یا نه
    لطفا راهنمایی کنید

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

رفقا تاپیک سینما 3d ال جی زدین من نمیدونم واااای زود تر میگفتین منم میومدم خوب بحث حالاتون در مورد چیه من در خدمتم.
    آقا هادی هم اینجاست.
    دوستان کسی فیلم 3 بعدی خواست من بهش لینک میدم یه چند تایی دان کنه حاشو ببره یه نرم افزارم جور کردم فیلم معمولی رو side by side می کنه واسه 3 بعدی دیدن نرم افزارش عالیه

---------- Post added at 11:52 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

کسی 3 بعدی اکتیو الجی را دارد حرف هایی که در موردش می نویسند مثل محو شدگی برش را در مدل های بلاسمای 2011 ان داراست راستی من شنیده ام از 200 هرتز بعه بالا برش تصویر ندارد ایا محو شدگی اش خیلی واضح است و کیفیت را تحت تاثیر می دهد با تشکر ازتابیک خوبتان راستی من تابیکی در مورد تلوزیون PZ9500 الجی در همین سایت نوشده ام اگر کسی نظری دارد نظرش را در مورد 2 بعدی اش 3 بعدی اش و زیباییش بنویسد

رفیق پرش تصویر توی تلویزیون های اکتیو وقتی 3d ببینی ربطی به تلویزیون نداره شما بگو تلویزیون 1000 هرتز باشه ولی این عینکای اکتیو 120 هرتز هستند و پرش تصویر دارن.

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:52 AM ----------

سلام به همه دوستان اعم از جدید و قدیم

برای دانلود کلیپ و فیلم سه بعدی میتونید به سایت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    هم مراجعه کنید
    اتفاقا کلیپهای الجی و سامسونگ رو هم داره
    برای خرید هم قیمتهاش مناسبه
    فقط هنگام دانلود تو مشخصات فیلم حتما دقت کنید که ساید بای ساید باشه و نه آناگلیف
    چون آناگلیف همون فیلتر آبی فیروزه ای و قرمزه

خوش باشید
    یا علی مدد

خسته نباشی رفیق مگه پولیه.
    دوستان کسی کلیپ 3d خواست بگه تا واسش لینک بفرستم.رایگان
    نرم افزار باحاله رو هم واسش میفرستم

راستی فیلم های این سایت رو نخرین گرون میده من فیلم اصل با پک اصل آک که مستقیم از آمازون میخرن رو از یکی از نمایندگی های ال جی میخرم{دیسک50 گیگ 25000 تومن}{دیسک25 گیگ 20000 تومن

5. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

رفقا این فیلم هایی که این سایت گذاشته همه ریپ شده ی همین نرم افزاریه که من دارم و هیچکدوم 3 بعدی اصلی نیستن.
    البته ایناییش که واسه دانلوده

---------- Post added at 12:03 PM ---------- Previous post was at 12:00 PM ----------

منم تو سایت ال جی دیدم که نوشته قابلیت Dvr رو داره و تلویزیون خود من هم 47LW57000 هستش و توی دفترچه راهنما خوندم که برای ضبط کردن برنامه ها هارد رو به پورت usb 1 می زنی و بعد از طریق سینمای خانگی ال جی شروع به ضبط برنامه ها می کنی.
    در جواب سوال دومت هم هر چقدر که تو سایتهای خارجی جستجو کردم نتونستم مشکلی مشابه اونچه که گفتی پیدا کنم و خودم هم فکر نکنم بعد از آپدیت کردن مشکلی بوجود بیاد چون معمولا آپدیت ها برای رفع مشکل میشن نه ایجادش البته این رو هم باید بگم که بعضی از Magic Motion ها بعد یه مدت ایراد پیدا می کنند و اگه مشکلی پیش اومد فکر نکن که بخاطر آپدیت باشه.

دوستان در مورد کنترل های جادویی بگم که این کنترل ها فقط زمانی ایراد پیدا می کنند که ضربه بخورن حالا چه سبک چه سنگین.در طول گذر زمان

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

دوست عزیز ممنون که وقت گذاشتی جواب دادی.حرفتو قبول دارم که باید یه هارد با ظرفیت بالا به usb تلویزیون وصل کنی اما اینکه روی ریموت تلویزیون دکمه Rec یا همون دکمه ضبط وجود نداره ولی خود ال جی تو تبلیغاتش گفته قابیلت Dvr رو داره ولی چه دکمه ای رو بزنم شروع به ضبط کنه.
    و سوال دیگه اینکه من الان فریمور جدید تلویزون رو گرفتم الان ورژن تی وی 4.0.6 اگه ورژن بالاتری رو تلویزیون بریزم احتمال داره گیرنده دیجیتال که قبلا فعال کردم از بین بره

رفیق من از نمایندگی سوال کردم گفتن فقط با وصل کردن هارد 1 ترا به بالا میتونین ضبط کنید.
    ارزشش رو نداره.
    راستی دوست عزیز اگه روی کنترل فاب تلویزیونتون دکمه rec نیست به احتمال زیاد اگه کنترل های جدید رو بخری کارت راه میافته

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با سلام وخسته نباشید
    ایا کیفیت تصویر LED SMART TV LG 47LW5700 در حالت دو بعدی از کیفیت تصویر ال ای دی سامسونگ c6960 , و یا الجی 5600 بهتر است
    چه فرمتهای تصویری را می تواند پخش نماید
    ایا تلتکست فارسی دارد

رفیق این تلویزیون ها رو با سامسونگ مقایسه نکن سامسونگ بالاترین کیفیت کنتراست توی تلویزیون هاش 3000000 ولی این مدل ال جی 8000000 میلیون کنتراست دیجیتال داره.از 5600 هم بالاتره مطمئنا چون هم جدید تره هم 3 بعدیه

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

دوستان آیا LG LED 42" LW4500 سینما 3D دیجیتال است؟ و چطوری فعال میشه؟
    ممنون میشم زود پاسخ دهید.

بله رفیق گیرنده ی دیجیتال داره بگو شهرتون کجاست تار راهنماییت کنم.
    شما اگه شهرتون فرستنده ی دیجیتال داشته باشه زمانی که کنال هارو با تلویزیون سرچ می کنی خودش دیجیتال هارو هم واست پیدا می کنه

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

]حالا نمیشه یه مرامی بزاری این دو تا سوال مارو جوابب بدی همین دوتا فقط.1یو اس بی دانگل واقعا تو ایران نیست؟از کجا باید گرفت؟اگه سایتی واسه دانلود فیلم سه بعدی سراغ داری معرفی کن؟ممنون میشم.

رفیق usb دانگل هست توی ایران اونم فراوون فقط قیمتش تا یک ماه پیش 30000 تومن بود حالا شده 65000 هزار تومن.فقط دیگه نصاب ها دارن البته حالا نه یک ماه پیش دیگه به نمایندگی ها نمیدن.
    خود نصاب میخره 48000 تومن بعدش میفروشه 65000 تومن.
    دوستان توی دنیا قالطاق تر از این نصاب ها نیست

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:22 PM ----------

دوستان ما یه تلویزیون 57000 خریدیم 47 اینج که بعد از چند روز امروز امد نصبش کرد

ولی روی کارتن اصلا نه عینک سه بعدی بود نه فیلم سه بعدی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شک کردم که شاید دستگاه کارکرده باشه از سرویس کار خواستم که ساعت کارکرد دستگاه را بیاره کلی تلفن زد بعد گفت LED ها نمیشه

الان به دلم نیست

دستگاه را زا اصفهان توی دوره جشنواره خریدم و برای اینکه هدیه ها از بین نره امروز وصلش کردم با اینکه خونه ای که قرار توش نصب بشه هنوز تکمیل نیست و کار طراحی داخلیش مونده

حالا سوالم از دوستان گل این تالار اینه میشه روی این مدل عینک اصلا نباشه ؟؟؟ حتی باطری قلمی هم برای کنترل مجیک نبود البته پلاستیکش پرس بود که اونم کاری نداره خود من هم دستگاه پرس پلاستیک دارم

و اینکه مگه میشه سرویس کار نتونه ساعت کارکرد مانیتور را نشون بده

ممنون میشم راهنماییم کنید

با تشکر

رفیق شرمنده ببخشید بی ادبیه ولی بهتون انداختن بد جور شما میتونی تیام استفاده از دستگاه رو تیو قسمت تنظیمات-پشتیبانی-اطلاعات محصول ببینی.4 تا عینک روی این تلویزیون هست با یک کنترل جادویی و باتریهای با کیفیت کره ای.نبود بدون بهتون انداختن اون نصابه هم میخواسته جیم بزنه تایم رو نشونت نده.
    از کدوم نمایندگی گرفتی

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

سلام خدمت دوستان با تشکر از همه .
    همه 70 صفحه رو خوندم . خیلی مفید بود.

من مدل 57000 42 رو دارم. خیلی راضیم .

2 تا سوال داشتم .

1 - فرق تصاویر سه بعدی با فرمت side by side و over / under در چی هست ؟ آیا مدل 57000 تصاویر Over/ Under رو هم نشون میده ؟ میخوام بدونم از سایتی که برای دانلود کلیپ 3D قرار دادین کدوم فرمت رو باید دانلود کنیم ؟

2 - من وقتی می خوام تصاویر رو روی هارد از ما * هو * ا * ره ضبط کنم پیغام میده امکان ضبط از ورودی AV وجود ندارد . البته بعد از فرمت کردن هارد توسط TV . هارد من از نوع اینترنال gige 1000 هست و با تبدیل و آداپتور به TV وصل کردم .کاملا هارد رو میشناسه و بعد از فرمت منوی زمانبندی رو هم باز میکنه . فقط ضبط نمی کنه .

ممنون از همکاری دوستان

دوست عزیز تموم فرمت های سه بعدی نظیر side by side و under over این تلویزیون پخش می کنه نگرانش نباش.
    و این رو به دوستان بگم قابلیت ماشین زمان و ضبط برنامه ها فقط برای برنامه های پخش دیجیتال هستند و هیچ چیز دیگه ای رو نمیتونید ضبط کیند

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

سلام بر دوستان
    من یه lw 5700 چهل و هفت اینچ از بانه 1.570.000تومان گرفتم از دوستان کسی فیلم بلوری سه بعدی رو از هارد اجرا کرده؟ من بلو ری پلیر ندارم می خوام بدم سه چهار تا فیلم پنجاه گیگ بریزن تو هاردم .البته اگه از هارد اجرا بشه

دوست عزیز فیلم بلوری رو از روی هارد فقط میتونی با یه بلوری پلیر اجرا کنی تازه اگه بلوری پلیری که میگم از دیسک خارجی پشتیبانی کنه.همون image خودمون

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

اگه اینجوری باشه دو بعدی به سه بعدی ال جی اشغاله چون من امتحان کردم اصلا سه بعدی نشد حتی فول اچ دی هم امتحان کردم.فقط با بلوری میشه سه بعدی دید.فقط الکیه تبلیغاتشون.

رفیق نمیدونی لطف چیزی نگو
    Last edited by mehdi speed 700; 02-01-2012 at 12:36.

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام تلوزیون 60pz9500 به بازار ایران اومده قیمتش چه قدر است

---------- Post added at 09:49 AM ---------- Previous post was at 09:47 AM ----------

سلام تلوزیون 47lw9800 به بازار ایران اومده قیمتش چه قدر است

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:49 AM ----------

سلام دو بعدی به 3 بعدی تکنولوژی اکتیو بهتر است یا تکنولوژی بسیو

---------- Post added at 09:51 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

سلام کسی تلوزیون اکتیو 3 بعدی الجی دارد هنوز تداخل تصویر و برش دارد

اولی رو نمیدونم.

دومی:خیر رفیق هنوز نیمده ولی تواسه نزدیکای عید دیگه میرسه.
    سومی:رفیق فرقی نداره چون دوتاش تصویر رو یکم از چپش یکم از راستش میزنن بعد دوتاش میکنن اونوقت شما سه بعدی میبینی.ولی مهم حالا عینک هاست که اکتیو پیش پسیو کم میاره

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

فقط وقتی دو بعدی به سه بعدی رو میزنم فقط لبش سه بعدیه میخوام کل صفحه سه بعدی بشه چیکار کنم.وقتی میرم تو ی 3d option فقط سه گزینه داره که هیچکدوم ربطی به از بین بردن لبه سه بعدی نداره.کمک کنید خواهشا.

رفیق 2 بعدی به 3 بعدی که 3 بعید کامل نمیشه فقط به تصویر عمق میده شما یکم از جیب خرج کن فیلم 3 بعدی بخر ببین چجوریه شما فقط میتونی توی تنظیمات یه ذره عمق رو بالاتر ببری و واسه تلویزیون تعریف کنی قسمت بالای تصویر بزنه از tv بیرون یا قسمت پایین به قول خودشون نقطه تمرکزش رو تغییر بدی

---------- Post added at 12:44 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

زاویه دید در تلویزیونهای سه بعدی 5700 چطوره ؟ ایا باید روبروی تلویزیون بود تا بشه سهبعدی دید یا میشه زاویه هم داشت ؟//

رفیق میشه با زاویه دید فقط از چپ و راست از بالا و پایین تداخل تصویر به وجود میاد.یعنی اگه بخوای بخوابیو 3 بعدی ببینی زیاد فایده نداره

---------- Post added at 12:49 PM ---------- Previous post was at 12:44 PM ----------

با سلام
    دوستان کسی لینک دانلود فیلم 3d واقعی نداره بشه کپی کرد رو هار اکسترنال بعد با 42lw57000 دیدش ؟
    فرمت فایل های 3 بعدی واقعی چیه من بلوری پلیر ندارم . اطلاعات هم کم دارم ممنون میشم .

رفیق فرمت فیلم مهم نیست خود تصویر باید 3 بعدی باشه.
    ولی اگه دیسک بلوری رو میگی:فرمتاشون mpeg2 و mpeg-avc h264

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

سلام به همه دوستان فکر می کنم جشنواره پائیزی LG به پایان رسید!
    به نظر شما جشنوراه زمستانه کی آغاز می شود و به نظرتان قیمتها افت خواهد کرد؟

رفیق جشنواره زمستانه نزدیکای 22 بهمن به احتمال زیاد میاد تا اونموقع قیمت ها دست نخورده باقیی میمونه ولی نزدیک عید قیمت ها افت میکنه چون مدل های جدید چند وقت بعدش میاد ولی به احتمال زیاد جایزه نمیزارن فقط تخفیف میدن

---------- Post added at 12:54 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

راستی سال دیگه به احتمال 99% 3d بدون عینک میاد ولی گرونه.شایدم نیاد معلوم نیست.
    الان cinema 3d رو دست نداره و دیگه اکتیو به درد نیمخوره

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

دوستان توی این موندن چون عینک اکتیو گرون تره بهتره.
    نه رفقا شما خودتون یه استهلال بکنید این عینک ها بلوتوث داره توی هر ثانیه شیشه هاش 120 بار خاموش روشن میشه.شارژ هم میخواد.پس مطمئنا گرونه

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان میخواستم یه چیزی رو در مورد اینکه تفاوت مدل 57000 رو با 65100 بگم شاید برخی دوستان بخوان بدونن.
    57000 هزار 100 هرتز ولی با تروموشن 120 هرتز میشه ولی 65100 200 هرتزه زیاد نمیشه تفاوت رو حس کرد فقط توی تصاویر بسیار پر سرعت.کنتراست 57000 8000000 ولی 65100 9000000 ولی چون هر دوش دیجیتاله تفاوت چندانی ندارن.
    دکمه ی رو بدنه ی 57000 لمسی نیست ولی توی دید هم نیست بدیشم اینه که پشتشه خیلی بد میشه باهاش کار کرد.
    ولی 65100 دکمه هاش لمسیه.
    ولی 57000 به خاطر بدنش توی ایران محبوب تره.
    چون واقعا بدنه ی زیبایی داره

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

اوووووووه چقدر نوشتم ولی خوب گفتم جواب سوالات یک سری از دوستان رو داده باشم.
    ولی اگه آقا هادی بیاد من هم یه سوال از ایشون دارم بپرسم.
    راستی اگه کسی سوال در مورد بلوری پلیر های lg داشت به طور full در خدمتم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

این هم یه سایت عالی برای دانلود فیلمهای 3D واقعی من خودم از اینجا دانلود می کنم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 01:28 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

بله رفیق گیرنده ی دیجیتال داره بگو شهرتون کجاست تار راهنماییت کنم.
    شما اگه شهرتون فرستنده ی دیجیتال داشته باشه زمانی که کنال هارو با تلویزیون سرچ می کنی خودش دیجیتال هارو هم واست پیدا می کنه[/QUOTE]

ممنون دوست عزیز تو تلویزیون خودم دیجیتال فعاله
    من فقط میخوام طریقه فعال کردن دیجیتال رو یاد بگیرم برای دوستم می خوام.

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اگه از بیخ فعال نباشه یعنی از منو مخفی فعال نباشه که خیلی دنگ و فنگ داره.تلویزیونه این رفیق توی ایران با گارانتی خریده شده اگه اینطوره که شما فقط باید انتن رو بدون کدوم طرف قرار بدی تا بتونی سیگنال درست و حسابی بگیری مثل ماهواره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •