تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 84 از 364 اولاول ... 347480818283848586878894134184 ... آخرآخر
نمايش نتايج 831 به 840 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان چطوری میشه توی تلویزیون وی پی ان یا ساکس رو وارد کرد؟

دوستانی هم که دنبال فیلم سه بعدی هستن تو این سایت داره من استفاده کردم عالی بود:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از arsalan66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه kouroshpayande's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان من میخوام LW45000 بگیرم سوالم اینه آیا کنتراستش خیلی از lw57000 کمتره؟ آیا میارزه 250000 تومن بیشتر بدم و بجاش lw57000 بخرم دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsanyacoza0021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ری

پيش فرض

سلام
    ببخشید آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این دوستی رو که برای خرید فیلم سه بعدی معرفی کردین سایتی نداره آخه فیس بوک فیلتره
    ممنون میشم سایتشونو بذارین

از همه اساتید هم به خاطر راهنماییشون ممنونم
    ویه سوال دیگه :
    این نرم افزار انودیا در اصل کارت گرافیک رو مجبور میکنه هر فریم رو دو بار برای چشم چب و راست رندر کنه البته باید بازی هم ساپرت کنه که در عینک های اکتیو استفاده میشه و پسیو ساپرت نمیکنه برای همین کیفیتش مثل سه بعدی اصلی هست
    سوال من اینه که آیا نرم افزار دیگه ای هست که بتونه همین کار رو بکنه و پسیو هم ساپرت کنه؟؟؟؟؟؟
    بازم ممنون

5. این کاربر از ehsanyacoza0021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه kouroshpayande's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان دست نگه دارید !! جشنواره از 25 دی شروع میشه

خواهشا یکی منو راهنمایی کنه , نمیدونم lx45000 بگیرم یا lx57000
    250تومن اختلاف دارن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

250تومن اختلاف دارن
    آقا خوش خبر باشی
    اتفاقا منم امروز اومدم اینجا با بچه ها مشورت کنم
    راستش میخاستم پاناسونیک بگیرم 50st30 ولی دیروز رفتم مغازه داره نداشت گفت باید سفارش بدیم از تهران بفرستن شب تاپیکهارو که خوندم و در مورد کارایی مدلهای جدید الجی مطلع شدم نظرم عوض شد
    مدل 47lw5700 میخاستم دوستانی که دارن بگن کلن از کیفیتش راضی هستن و همچنین تو فیلمهای که سرعت حرکت بالاست تار میشه یا شفاف هست؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    البته تصمیم گرفته بودم برم بانه چون ظاهرا قیمتها خیلی فرق داره حدود 450تومن

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستانی هم که دنبال فیلم سه بعدی هستن تو این سایت داره من استفاده کردم عالی بود:

رفیق چون نیمتونی تنظیمات ساکس رو وارد کنی پس vpn هم نمیشه توی tv وارد کنی چون tv خودش اتومات وصل میشه.
    ولی به احتمال زیاد توی جایی که میخوای آی پی اینارو وارد کنی بشه دمینش رو تغییر داد حالا برو توی تنظیمات شبکه ببین میشه من تا حالا امتحان نکردم چون اگه هم بشه پسورد مخواد که با tv نمیشه وارد کرد

9. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان من میخوام LW45000 بگیرم سوالم اینه آیا کنتراستش خیلی از lw57000 کمتره؟ آیا میارزه 250000 تومن بیشتر بدم و بجاش lw57000 بخرم دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید

رفیق مطمئنامی ارزه ولی شما واسه این که مطمئن بشی مطالب قبلیرو بخون

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:24 PM ----------

سلام
    این دوستی رو که برای خرید فیلم سه بعدی معرفی کردین سایتی نداره آخه فیس بوک فیلتره

ویه سوال دیگه :
    این نرم افزار انودیا در اصل کارت گرافیک رو مجبور میکنه هر فریم رو دو بار برای چشم چب و راست رندر کنه البته باید بازی هم ساپرت کنه که در عینک های اکتیو استفاده میشه و پسیو ساپرت نمیکنه برای همین کیفیتش مثل سه بعدی اصلی هست
    سوال من اینه که آیا نرم افزار دیگه ای هست که بتونه همین کار رو بکنه و پسیو هم ساپرت کنه؟؟؟؟؟؟
    بازم ممنون

خیر رفیق واسه پسیو نمیاد چون فقط الان ال جی و vizio از پسیو استفاده می کنند.

11. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا خوش خبر باشی
    اتفاقا منم امروز اومدم اینجا با بچه ها مشورت کنم
    راستش میخاستم پاناسونیک بگیرم 50st30 ولی دیروز رفتم مغازه داره نداشت گفت باید سفارش بدیم از تهران بفرستن شب تاپیکهارو که خوندم و در مورد کارایی مدلهای جدید الجی مطلع شدم نظرم عوض شد
    مدل 47lw5700 میخاستم دوستانی که دارن بگن کلن از کیفیتش راضی هستن و همچنین تو فیلمهای که سرعت حرکت بالاست تار میشه یا شفاف هست؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    البته تصمیم گرفته بودم برم بانه چون ظاهرا قیمتها خیلی فرق داره حدود 450تومن

رفیق بانه می ارزه آدمtv بخره ولس صاحب نداره سوخت بنداز دور جشنواره هم نداره.جایزه هم نداره کنترل جادویی هم توی این مدل خود گلدیران گذاشته و اگر نه نداره.

کیفیت تصویر عالیه.کیفیت صدا خوبه ولی بلند نیست به احتمال زیاد به یه سینمای خانگی نیاز پیدا می کنی.
    نه که صدا نداشته باشه صدا داره ولی اگه بخوا آهنگ گوش کنی یا فیلم با صدای بلند و واقعی ببینی کفاف نمیده.
    واسه فیلم های پر سرعت قابل توجه رفقا شما میتونی قسمت trumotion رو فعال کنی و تصاویر رو خوب ببینی ولی رفقا بدونید واسه تصاویر 24 فریم اینکار رو نکنید چون پرش تصویر به وجود میاد یا وساه فیلم های dvd یا بلوری اینکار رو بکنید که فریمشون بالاهه.
    واسه همین تلویزیون دیجیتال هم فعال نکیند چون پرش تصویر ایجاد میشه.
    واسه ی فیلم های 24 فریم و شبکه های خودمون و ماهواره یا تروموشن رو خاومش کنید یا روی کم بزارین

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

250تومن اختلاف دارن

شما رفیق پرسیدی اطلاع داری.
    اگه هم جشنواره بیاد به احتمال زیاد هدایا کاهش یافته

13. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Holy Land

پيش فرض

سلام

ویه سوال دیگه :
    بازم ممنون

سلام دوست عزیز، نرم افزار دیگه ای هم هست که میتونه بازی ها رو 3 بعدی نشون بده و با تلویزیون پسیو هم سازگار هستش و من لینک دانلودش رو میذارم و خودم هم امتحانش کردم اما تنظیمات سختی داره و نمیدونم بتونی استفاده کنی یا نه.
    اگه خواستی دانلودش کن و اگر مشکلی داشتی ما در خدمتیم.

15. این کاربر از Mr.Oo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

رفیق بانه می ارزه آدمtv بخره ولس صاحب نداره سوخت بنداز دور جشنواره هم نداره.جایزه هم نداره کنترل جادویی هم توی این مدل خود گلدیران گذاشته و اگر نه نداره.

کیفیت تصویر عالیه.کیفیت صدا خوبه ولی بلند نیست به احتمال زیاد به یه سینمای خانگی نیاز پیدا می کنی.
    نه که صدا نداشته باشه صدا داره ولی اگه بخوا آهنگ گوش کنی یا فیلم با صدای بلند و واقعی ببینی کفاف نمیده.
    واسه فیلم های پر سرعت [SIZE=6]قابل توجه رفقا [SIZE=2]شما میتونی قسمت trumotion رو فعال کنی و تصاویر رو خوب ببینی ولی رفقا بدونید واسه تصاویر 24 فریم اینکار رو نکنید چون پرش تصویر به وجود میاد یا وساه فیلم های dvd یا بلوری اینکار رو بکنید که فریمشون بالاهه.
    واسه همین تلویزیون دیجیتال هم فعال نکیند چون پرش تصویر ایجاد میشه.
    واسه ی فیلم های 24 فریم و شبکه های خودمون و ماهواره یا تروموشن رو خاومش کنید یا روی کم بزارین
    ممنون مهدی جان لطف کردی
    در مورد بانه بله ریسکه حالا ممکنه مشکل پیش نیاد ممکنم هست دوروزه حال آدمو بگیره
    یه سامسونگ اهد تیرکمون شاه داریم که حدود 18 سالی هست داره طفلی کار میکنه آخ هم نگفته
    صدا برام در حد نرمال کافیه خونه ما کسی با صدای بلند رفاقت نداره
    اما در مورد نمایش تصاویر که با سرعت حرکت میکنن مشکل خواهد داشت
    چون زمان پاسخ دهیش 2.4 میلی ثانیست که خیلی بالاست و همین نظرمو زد
    حالا باز باید برم از نزدیک بینم و تستش کنم
    اما قابلیت هوشمند بودنش خیلی خیلی جذابه اگه قرار بود تنهایی استفاده کنم از باقی چیزاش میگزشتم زندگی من همش پای اینترنت میگزره اینم که خوراکه

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

من هنوز دستم به این تی و ی نرسیده ببینم روش آی پی گرفتنش چطوره
    اما اگه نگیره راهش اینه که شما یه مودم با قابلیت چیز پی ان بگیری که البته سرعت چیز پی ان تعریفی نداره یا این که روی کامپیوترت ساکس رو نصب کنی و بعد اینترنت رو از کامپیوترت شیر کنی که اگه با وایرلس نتونه بگیره مجبوری یه هاب بگیری
    Last edited by mehvar; 11-01-2012 at 13:44.

17. این کاربر از mehvar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •