تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 78 از 364 اولاول ... 286874757677787980818288128178 ... آخرآخر
نمايش نتايج 771 به 780 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

موضوع این دانگل وای فای چیه ؟
    آیا میشه تلوزیون lg 57000 رو با مودم های وای فای متصل کرد؟

رفیق واسه این که tv وایرلسش کامل بشه باید این دانگل رو برخی تا بتونی به مودم های وایرلس وصل بشی.نخواتسی یه کابل شبکه بخر به tv وصل کن من همین کار رو کردم چون دانگل وقتی منخواستم بخرم 30000 بود ولی حالا شده 65000 تومن منم نخریدم.آخرش کابل شبکه سرعتش واسه شبکه خانگی بالاتره ولی خوب سیمه دیگه باید سیمش رو از این کلیه خونه بکشی ببری پیش مودم.ولی وقتی بخوای فیلم های روی هارد رو با tv اجرا کنی منظورم فیلم هایی که توی هارد کامپیوتره.باید از کابل شبکه استفاده کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    برای فعال کردن وای فای تی وی باید دانگل وصل کرد که یه کابل به خروجی Hdmi و یه کابل دیگه به خروجی wireles تلویزون وصل میشه.
    سوالم اینه که اگه تلویزیون خروجی وایرلس نداشته باشه میشه از مودم های یو اس بی استفاده کرد.

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان
    برای فعال کردن وای فای تی وی باید دانگل وصل کرد که یه کابل به خروجی Hdmi و یه کابل دیگه به خروجی wireles تلویزون وصل میشه.
    سوالم اینه که اگه تلویزیون خروجی وایرلس نداشته باشه میشه از مودم های یو اس بی استفاده کرد.

نخیر رفیق شما وقتی دانگل رو خریدی اون رو به ورودی wireles control وصل کنی بعدش خود تلویزیون میشناسدش.
    اگه هم دانلگ نداشته باشی با هیچ وسیله ی وایرلس دیگه مثل مودم های وایرلس usb یا دانگل های برند های دیگه نمیشه وایرلس tv رو کامل کرد.

داره خودمونی میشه mmonemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

رفیق واسه این که tv وایرلسش کامل بشه باید این دانگل رو برخی تا بتونی به مودم های وایرلس وصل بشی.نخواتسی یه کابل شبکه بخر به tv وصل کن من همین کار رو کردم چون دانگل وقتی منخواستم بخرم 30000 بود ولی حالا شده 65000 تومن منم نخریدم.آخرش کابل شبکه سرعتش واسه شبکه خانگی بالاتره ولی خوب سیمه دیگه باید سیمش رو از این کلیه خونه بکشی ببری پیش مودم.ولی وقتی بخوای فیلم های روی هارد رو با tv اجرا کنی منظورم فیلم هایی که توی هارد کامپیوتره.باید از کابل شبکه استفاده کنی
    سلام
    آقا من یه lw95000 دارم واسه اینم دانگل لازمه؟
    2-مودم وایرلسی سراغ داری که بشه با اون بطور بی سیم فیلم های رو هارد کامپیوتر رو اجرا کرد؟(بدون کابل شبکه)

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    آقا من یه lw95000 دارم واسه اینم دانگل لازمه؟
    2-مودم وایرلسی سراغ داری که بشه با اون بطور بی سیم فیلم های رو هارد کامپیوتر رو اجرا کرد؟(بدون کابل شبکه)

رفیق با دانگل نمیشه فیلم رو تماشا کرد شاید فیلم هایی که کیفیتشون پایینه رو از روی هارد اجرا کرد.
    فکر نکنم به احتمال زیاد وایرلس کامله خبرش رو بهت خودنم

داره خودمونی میشه jeghly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من تلوزیون lg 57000 رو برای خرید انتخاب کردم فقط از دوستان
    می خوام که مهر تایید رو برای این خرید برام بزنن منظور اینکه اگر معایبی دارد و یا محاسنی دارد که می شود معایبش را نادیده گرفت ذکر کنند ویا تضمینی برای این خرید بدهند

داره خودمونی میشه mmonemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه آقا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که فکر کنم مدل lw57000 رو دارن تایید میکنه حله دیگه
    Last edited by mmonemi; 05-01-2012 at 22:56.

8. 2 کاربر از mmonemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من تلوزیون lg 57000 رو برای خرید انتخاب کردم فقط از دوستان
    می خوام که مهر تایید رو برای این خرید برام بزنن منظور اینکه اگر معایبی دارد و یا محاسنی دارد که می شود معایبش را نادیده گرفت ذکر کنند ویا تضمینی برای این خرید بدهند

رفیق 57000 در حال حاظر پر فروش ترین 3d tv ال جی شده چون نسبت به قیمتش عالیه.
    شما اگه بودجه ی بالاتری متیونی بدی برو یه 65100 بگیر چون هرتزش بالاتره.
    ولی بگم این 57000 از نظر کیفیت هیچ مشکلی نداره ولی 65100 بهرته اگه واسه فیلم دیدن و سریال این چیزا میخوای 57000 عالیه ولی واسه بازی 65100 بهتر از 57000 چون تصاویر پر سرعت رو خیلی مشخص نشون میده.
    چون 57000 120 هرتز هست ولی 65100 200 هرتز هست.
    قیمت 65100 400 تومن گرونتر از بقیس

10. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض تنظیمات دستی LW57000

با سلام خدمت همه ی دوستان.
    من حدود یک هفته میشه که این تلویزیون رو خریداری کردم.
    ازش راضیم مشکل خاصی نداره.
    فقط به نظرم تنظیمات کارخانه ای تصویر مطلوب نیست و باید به طور دستی تغییرش داد تا تصویر عالی داشت.
    البته لازم به ذکر است که تنظیمات کانال دیجیتال با م ا ه و ا ره تفاوت لازم داره.
    بنده حدود چند ساعت روی کانالهای مختلف زمان گذاشتم و فکر می کنم تنظیمات خوبی رو پیدا کردم که اگه کسی خواست بگه اعداد و ارقام رو بنویسم.
    خوش باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من lw57000 بخرم یا le 8500 full led
    لطفا راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •