تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 71 از 364 اولاول ... 216167686970717273747581121171 ... آخرآخر
نمايش نتايج 701 به 710 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام به همه دوستان مخصوصا دوستان جدید

تعجب میکنم که دوستان اینهمه التماس و خواهش میکنند ولی یه زحمت نمیکشند تا صفحات قبل رو مطالعه کنند

بنده وقتی به این فروم وارد شدم تعداد صفحات 35 صفحه بود
    توصیه میکنم برید اولین پست من رو بخونید که احتمالا یا صفحه 35 هست یا 36
    اول همه 35 صفحه رو خوندم و بعد سوالاتم رو پرسیدم

یکروز اگه حدود یکی دوساعت وقت بگذارید و صفحات رو مطالعه کنید حتما جواب 90 درصد سوالاتتون رو پیدا میکنید.
    هم زودتر به جواب میرسید و هم علاوه بر اون اطلاعات بیشتری به دست خواهید آورد.

یا علی مدد
    ]حالا نمیشه یه مرامی بزاری این دو تا سوال مارو جوابب بدی همین دوتا فقط.1یو اس بی دانگل واقعا تو ایران نیست؟از کجا باید گرفت؟اگه سایتی واسه دانلود فیلم سه بعدی سراغ داری معرفی کن؟ممنون میشم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

از دوستان کسی میدونه چرا تلفن خدمات گلدیران مسدوده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

از این شماره تماس بگیر
    02184733

داره خودمونی میشه cheshm_asali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان ما یه تلویزیون 57000 خریدیم 47 اینج که بعد از چند روز امروز امد نصبش کرد

ولی روی کارتن اصلا نه عینک سه بعدی بود نه فیلم سه بعدی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شک کردم که شاید دستگاه کارکرده باشه از سرویس کار خواستم که ساعت کارکرد دستگاه را بیاره کلی تلفن زد بعد گفت LED ها نمیشه

الان به دلم نیست

دستگاه را زا اصفهان توی دوره جشنواره خریدم و برای اینکه هدیه ها از بین نره امروز وصلش کردم با اینکه خونه ای که قرار توش نصب بشه هنوز تکمیل نیست و کار طراحی داخلیش مونده

حالا سوالم از دوستان گل این تالار اینه میشه روی این مدل عینک اصلا نباشه ؟؟؟ حتی باطری قلمی هم برای کنترل مجیک نبود البته پلاستیکش پرس بود که اونم کاری نداره خود من هم دستگاه پرس پلاستیک دارم

و اینکه مگه میشه سرویس کار نتونه ساعت کارکرد مانیتور را نشون بده

ممنون میشم راهنماییم کنید

با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

برای دوستانی که حوصله ندارند همه صفحات رو مطالعه کنند !!!!!!

برای دانلود کلیپ های سه بعدی به صفحه 55 همین تاپیک برید.

و یا به لینک زیر یه سری بزنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام خدمت دوستان با تشکر از همه .
    همه 70 صفحه رو خوندم . خیلی مفید بود.

من مدل 57000 42 رو دارم. خیلی راضیم .

2 تا سوال داشتم .

1 - فرق تصاویر سه بعدی با فرمت side by side و over / under در چی هست ؟ آیا مدل 57000 تصاویر Over/ Under رو هم نشون میده ؟ میخوام بدونم از سایتی که برای دانلود کلیپ 3D قرار دادین کدوم فرمت رو باید دانلود کنیم ؟

2 - من وقتی می خوام تصاویر رو روی هارد از ما * هو * ا * ره ضبط کنم پیغام میده امکان ضبط از ورودی AV وجود ندارد . البته بعد از فرمت کردن هارد توسط TV . هارد من از نوع اینترنال gige 1000 هست و با تبدیل و آداپتور به TV وصل کردم .کاملا هارد رو میشناسه و بعد از فرمت منوی زمانبندی رو هم باز میکنه . فقط ضبط نمی کنه .

ممنون از همکاری دوستان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

دوستان ما یه تلویزیون 57000 خریدیم 47 اینج که بعد از چند روز امروز امد نصبش کرد

ولی روی کارتن اصلا نه عینک سه بعدی بود نه فیلم سه بعدی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شک کردم که شاید دستگاه کارکرده باشه از سرویس کار خواستم که ساعت کارکرد دستگاه را بیاره کلی تلفن زد بعد گفت LED ها نمیشه

الان به دلم نیست

دستگاه را زا اصفهان توی دوره جشنواره خریدم و برای اینکه هدیه ها از بین نره امروز وصلش کردم با اینکه خونه ای که قرار توش نصب بشه هنوز تکمیل نیست و کار طراحی داخلیش مونده

حالا سوالم از دوستان گل این تالار اینه میشه روی این مدل عینک اصلا نباشه ؟؟؟ حتی باطری قلمی هم برای کنترل مجیک نبود البته پلاستیکش پرس بود که اونم کاری نداره خود من هم دستگاه پرس پلاستیک دارم

و اینکه مگه میشه سرویس کار نتونه ساعت کارکرد مانیتور را نشون بده

ممنون میشم راهنماییم کنید

با تشکر
    چرت گفته
    شما دکمه home رو بزن
    بعد وارد setup شو
    حالا تو منوی support وارد product service info که بشی ساعت کارکرد رو نوشته

اگه نباشه جاش خالی می مونه s a j j a d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

سلام بر دوستان
    من یه lw 5700 چهل و هفت اینچ از بانه 1.570.000تومان گرفتم از دوستان کسی فیلم بلوری سه بعدی رو از هارد اجرا کرده؟ من بلو ری پلیر ندارم می خوام بدم سه چهار تا فیلم پنجاه گیگ بریزن تو هاردم .البته اگه از هارد اجرا بشه
    Last edited by s a j j a d; 24-12-2011 at 18:55.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    KhoramAbad

پيش فرض

سلام

یه سوال خیلی ساده

من هنوز نفهمیدم با این تلویزیون های سه بعدی هم میشه به صورت عادی فیلم دید. منظورم اینه که و قتی نخواستی بدونه عینک نگاه کنی . اگه یه توضیع ساده از کارکرد این ها واسه ما بی سواد ها بدید ممنون میشم .

با سپاس

داره خودمونی میشه mmonemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام

یه سوال خیلی ساده

من هنوز نفهمیدم با این تلویزیون های سه بعدی هم میشه به صورت عادی فیلم دید. منظورم اینه که و قتی نخواستی بدونه عینک نگاه کنی . اگه یه توضیع ساده از کارکرد این ها واسه ما بی سواد ها بدید ممنون میشم .

با سپاس
    بله میشه
    اتفاقا تلویزیونی که سه بعدی باشه کیفیت تصویر دو بعدیش از دو بعدی همون مدل بهتره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •