تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 364 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

اگه نباشه جاش خالی می مونه FCSS1982KIAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

12

منظور رفیق این بود که full led نیستند ! نه full hd !!!!
    دوست عزیز من هم میدونم دیگه الان تلوزیونی تو سال 2011 پیدا نمیشه که فول اچ دی نباشه
    از اونجاییکه بودجه من در حد 1.900.000 است میخواستم بدونم بین این دو تامدل تفاوت 500 هزار تومن در چیه از تمامی دوستان خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنند

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

اولی 100 هرتزه دومی 200 هرتزه
    یعنی فرقشون تو همینه و یه مقدار کنتراست بیشتر
    به نظر شما 100 هرتز تو تصاویر سریع مثلا ورزش تنیس کم میاره جوری که چشم رو اذیت کنه

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نه 100 هرتز به بالا دیگه خیل تفاوتی ناه من حتی 480 هترز هم تست کردم با 200 و 100 فرق محسوسی نداره همینطور با 600 پلاسما .

البته کنتراست خیلی مهمه . حتی از وضوح هم مهم تره . البته به نظر اکثر کارشناسها .

3. 2 کاربر از mehrdad_ati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009

12

نه 100 هرتز به بالا دیگه خیل تفاوتی ناه من حتی 480 هترز هم تست کردم با 200 و 100 فرق محسوسی نداره همینطور با 600 پلاسما .

البته کنتراست خیلی مهمه . حتی از وضوح هم مهم تره . البته به نظر اکثر کارشناسها .
    از راهنمائیتون ممنون صبح میرم تست کنم ببینم چطوره اگر فرمت mpeg4ts رو يو اس بي بخونه خيلي از مشکلات حل میشه

داره خودمونی میشه avannn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    KaRaJ

پيش فرض

منم تا ۲ تومن می‌تونم بدم

بنظرتون الان وقت خرید مناسبی هست؟

اگه کسی‌ این ۲ مدل تست کرده بیاد اینجا توضیح بده.ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2009

12

منم تا ۲ تومن می‌تونم بدم

بنظرتون الان وقت خرید مناسبی هست؟

اگه کسی‌ این ۲ مدل تست کرده بیاد اینجا توضیح بده.ممنون
    من صبح lw5700 رو تست کردم تلوزیون خوبیه نسبت به قیمتش یو اس بی محشری داره فایل فول اچ دی ts رو به راحتی با صدا پخش کرد بسیاری از فرمتها رو پخش میکنه تیونر دیجیتال داره و اینترنت تی وی که فعاله 4 تا عینک هم روش میدن 42 اینچش 1.850.000 من به شخصه نیازی نمی بینم 500 هزار تومن بیشتر بدم و lw6510 رو بگیرم جفتشون 100 هرتز هستند اون مدل یه مقدار کنتراستش بیشتره اون 500 تومن فرقشو میشه باش یه بلو ری سه بعدی پلیر گرفت یا یه ر س ی و ر فول اچ دی
    از دوستانی که اطلاعات خوب و کارشناسی دارند خواهش میکنم نظراتشون رو یادداشت کنند تا افرادی مثل من که قصد دارند تی وی بخرند بهترین تصمیم رو بگیرند

7. 2 کاربر از FCSS1982KIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان من 3D خیلی واسم مهم هست. حدود 2 تومن هم پول دارم.
    به نظرتون LX6500 بخرم یا سامسونگ تو 3D قوی تر هست؟
    راستش خیلی وقت هست که میخوام بخرم اما همیشه می گن صبر کن بهترش میاد اما دیگه تصمیمم رو گرفتم.
    ممنون میشم از اساتید که زودتر کمک کنند.

داره خودمونی میشه avannn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    KaRaJ

پيش فرض

LW6500 با LW6510 چه فرقی‌ می‌کنه؟
    Last edited by avannn; 13-06-2011 at 14:36.

داره خودمونی میشه baran77777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان من 3D خیلی واسم مهم هست. حدود 2 تومن هم پول دارم.
    به نظرتون LX6500 بخرم یا سامسونگ تو 3D قوی تر هست؟
    راستش خیلی وقت هست که میخوام بخرم اما همیشه می گن صبر کن بهترش میاد اما دیگه تصمیمم رو گرفتم.
    ممنون میشم از اساتید که زودتر کمک کنند.
    با ورود اين نوع تلويزون هاي سه بعدي خريد سه بعدي هاي قديمي كاملا اشتباهه . اين تلويزيونهاي جديد بسياري از نقص ها رو رفع كرده و يكي از بزرگترين محاسنشون عينكهاي سبك سبك ارزان كه ميتوان تعداد زيادي تهيه كرد و همچنين عدم نياز به شارژ عينك هست .
    مشكل سرگيجه در مدلهاي قديمي در اين مدلها حل شده

به نظر من گام بعدي در تلويزيونهاي سه بعدي توليد اونها بدون عينك هست(كه البته توليد شدن) اما تا اومدن اين نوع حداقل يكسال زمان ميبره تا شروع به تبليغ و فروش بكنن دوما مطمئنا خيلي گرانتر خواهند بود كه از پول ما خيلي بيشتره سوما با اين مدلها فقط در يك عينك فرق ميكنن كه با وجود عينكهاي سبك جديد تفاوت خيلي كم هست
    به نظر من موقع خريد سه بعدي هست اما اگر صبر كنيد تا جشنواره هاي فروش شروع بشه شايد به نفعمون باشه و بايد صبر كرد تا زمان جشنواره ها اعلام بشه

تاريخ عضويت
    Dec 2009

12

با ورود اين نوع تلويزون هاي سه بعدي خريد سه بعدي هاي قديمي كاملا اشتباهه . اين تلويزيونهاي جديد بسياري از نقص ها رو رفع كرده و يكي از بزرگترين محاسنشون عينكهاي سبك سبك ارزان كه ميتوان تعداد زيادي تهيه كرد و همچنين عدم نياز به شارژ عينك هست .
    مشكل سرگيجه در مدلهاي قديمي در اين مدلها حل شده

به نظر من گام بعدي در تلويزيونهاي سه بعدي توليد اونها بدون عينك هست(كه البته توليد شدن) اما تا اومدن اين نوع حداقل يكسال زمان ميبره تا شروع به تبليغ و فروش بكنن دوما مطمئنا خيلي گرانتر خواهند بود كه از پول ما خيلي بيشتره سوما با اين مدلها فقط در يك عينك فرق ميكنن كه با وجود عينكهاي سبك جديد تفاوت خيلي كم هست
    به نظر من موقع خريد سه بعدي هست اما اگر صبر كنيد تا جشنواره هاي فروش شروع بشه شايد به نفعمون باشه و بايد صبر كرد تا زمان جشنواره ها اعلام بشه
    جشنواره های ال جی معمولا سالی چند بار و در چه مواقعی برگزار میشه؟ایا به نظر دوستان این تی وی های جدید به این زودی ها شامل جشنواره میشن؟

داره خودمونی میشه baran77777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

جشنواره های ال جی معمولا سالی چند بار و در چه مواقعی برگزار میشه؟ایا به نظر دوستان این تی وی های جدید به این زودی ها شامل جشنواره میشن؟
    معمولا سالي 2 بار تابستاني و بهاره برگزار ميشه . جشنواره بهار امسال از نظر قيمت خيلي عالي بود بطوري كه با كسر هداياي همراه قيمت در حد قيمتهاي بانه بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •