تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 255 از 364 اولاول ... 155205245251252253254255256257258259265305355 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,541 به 2,550 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

آقا ممنون
    فقط یه سوال دیگه :
    اگه با همین پورتی که گفتی وصلش کنم دیگه احتیاجی به برنامه جانبی چیزی که دیگه نداره ؟ مثل همین برنامه که معرفی کردی
    اگه بشه که فوقش میشه یه دستگاه WD گرفت که دیگه خیالم راحت بشه ، چون خیلی از فرمت ها رو تلویزیون ساپورت نمی کنه ، زیرنویسشم درست نمیشه تنظیم کرد
    با برنامه sterioscopic که احتمالا مشابه همین برنامست امتحان کردم ، دو تا تصوری رو روی هم میندازه ولی با عینک درست نمیشه (حداقل من نتونستم)
    هم باید از پورت HDMI استفاده کنید و هم برای اینکه تصاویر کنار هم نشون داده نشن از همون برنامه ای معرفی کردم باید فیلمتون پخش بشه.

2. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه morteza_mzh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

هم باید از پورت HDMI استفاده کنید و هم برای اینکه تصاویر کنار هم نشون داده نشن از همون برنامه ای معرفی کردم باید فیلمتون پخش بشه.
    آخه من با كابل مانيتور و اون برنامه اي كه گفتم امتحان كردم ولي هر كاري كردم نشد
    حالا باز اگه مطمئني كه من برم يه تبديل vga به hdmi بگيرم و با برنامه اي كه معرفي كردي ، فيلما رو اجرا كنم ، البته اگه بشه چون كارت گرافيكم جديد نيست و 1080P رو ساپورت نمي كنه
    بعد يه چيز ديگه
    برنامه اي كه من گفتم تنظيمات زيادي براي انواع و اقسام سه بعدي داره كه من سر هر كدوم زدم درست نشون نداد
    حالا اين گزينه خاصي داره كه بايد رو اون تنظيمش كنيم ؟
    بعد كلا راهي هست كه تلويزيون بتونه مستقيما تصاوير رو روي هم بندازه ، براي پلير هاي ديگه منظورمه كه ديگه نميشه نرم افزار جانبي نصب كرد

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

آخه من با كابل مانيتور و اون برنامه اي كه گفتم امتحان كردم ولي هر كاري كردم نشد
    حالا باز اگه مطمئني كه من برم يه تبديل vga به hdmi بگيرم و با برنامه اي كه معرفي كردي ، فيلما رو اجرا كنم ، البته اگه بشه چون كارت گرافيكم جديد نيست و 1080P رو ساپورت نمي كنه
    بعد يه چيز ديگه
    برنامه اي كه من گفتم تنظيمات زيادي براي انواع و اقسام سه بعدي داره كه من سر هر كدوم زدم درست نشون نداد
    حالا اين گزينه خاصي داره كه بايد رو اون تنظيمش كنيم ؟
    بعد كلا راهي هست كه تلويزيون بتونه مستقيما تصاوير رو روي هم بندازه ، براي پلير هاي ديگه منظورمه كه ديگه نميشه نرم افزار جانبي نصب كرد
    ببین سه بعدی یه کم داستانش پیجیدست. بعید می دونم با تبدیل VGA هم بشه باید مستقیم از HDMI به HDMI وصل بشه. برای پلیرهای دیگه موقع خرید باید حواست باشه قابلیت پخش سه بعدی داشته باشه وگرنه اونم نمی تونه تصاویر سه بعدی رو پخش کنه.

5. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ببین سه بعدی یه کم داستانش پیجیدست. بعید می دونم با تبدیل VGA هم بشه باید مستقیم از HDMI به HDMI وصل بشه. برای پلیرهای دیگه موقع خرید باید حواست باشه قابلیت پخش سه بعدی داشته باشه وگرنه اونم نمی تونه تصاویر سه بعدی رو پخش کنه.
    پس به نظرت من چه كار كنم بهتره ؟
    بيشتر مشكلم با فايلاييه كه تلويزيون مستقيم نميتونه پخش كنه
    تغيير فرمتشون هم حداقل يكي دو ساعت طول ميكشه
    مي ترسم يه دستگاهي هم بگيرم كه باز تو يه سري از فرمت ها مشكل داشته باشه

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

پس به نظرت من چه كار كنم بهتره ؟
    بيشتر مشكلم با فايلاييه كه تلويزيون مستقيم نميتونه پخش كنه
    تغيير فرمتشون هم حداقل يكي دو ساعت طول ميكشه
    مي ترسم يه دستگاهي هم بگيرم كه باز تو يه سري از فرمت ها مشكل داشته باشه
    به مرور دستت میاد که چه فرمت هایی رو می تونه بخونه و چیا رو نمی تونه بخونه. مقرون به صرفه ترین کار همون تبدیل فرمت هست. مثلا چند تا فیلم رو که می خوای ببینی رو شب بذار تبدیل بشه تا صبح کارش تموم شده.

8. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

با سلام دوست عزیز من یک lw57000 دارم و میخواستم بدونم از طریق شبکه کردن یا dnla ممکن که کامپیوتر به صورت آنلاین بندازم رو تلوزیون یا خیر چون از این طریق انگار به هارد کامپیوتر دسترسی داری و لی من میخوام هرچی در کامپیوتر اجرا کردم آنلاین روی تلوزیون اجرا شه آیا ممکن ؟و نرم افزار خاصی می خواد مثلا برنامه مثلا --- dreem که دارم روی کامپیوتر اجرا میکنم روی تلوزیون هم بیفته و از طریق کابل لن میخوام این کار انجام بشه ممنون میشم پاسخم بدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

, یک سوال دیگه در مدل lw57000 در مورد سوکت وایرلس کنترل هم ممکنه توضیح بدید ممون
    Last edited by alnt; 20-06-2012 at 16:50.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به مرور دستت میاد که چه فرمت هایی رو می تونه بخونه و چیا رو نمی تونه بخونه. مقرون به صرفه ترین کار همون تبدیل فرمت هست. مثلا چند تا فیلم رو که می خوای ببینی رو شب بذار تبدیل بشه تا صبح کارش تموم شده.
    آره اينم يه راهيه ، احتمالا مجبور بشم همين كارو كنم
    بازم ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

اگه پاسخ سوالاتم بدید خیلی ممنون میشم از شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

آقا کسی جواب مارو نداد؛ کسی میدونه چطوری باید تو این اسمارت ها از ف ی ل تر گذشت؟ با این اینترنت ف ی ل تر شده عملا اسمارت به درد هم میخوره؟
    سوال دیگم اینه که جنسهای بانه قابل اعتمادن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •