تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 124 از 364 اولاول ... 2474114120121122123124125126127128134174224 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,231 به 1,240 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

پروفشنال ئظا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من درست متوجه نشدم. یعنی mkv با رزولوشن 1920 در 1080 میتونه پخش کنه؟ اگه صداش فقط mp3 باشه پخش میکنه؟ اینطوری که خیلی از mkv هارو پخش نخواهد کرد.؟!؟!؟!؟!
    راستی من میخواستم lw980 بخرم. کسی از قیمتش خبر داره؟ و کلا اینکه چه جوریاس. من هرچی review ازش خوندم خوب بوده. واسه من از همه چی مهمتر اینه که خود تلویزیون بتونه mkv بخونه مخصوصا full hd
    تا جایی که من میدونم حد اکثر رزولوشن 1080p هست و صدا رو هم تا دالبی 5.1 پشتیبانی میکنه فقط مثله اینکه dts رو ساپورت نمیکنه
    تو ایران 980 نیست و LW 98000 هست که سایز 47 اش 3.900.000 هست ، منم دارم میگیرم امروز فردا
    تا جایی که میدونم حرف نداره و در حال حاظر جزو 5 تا تلوزیون برتر دنیا هست

آخرین آپدیت رو لینکش رو تو صفحه قبل گذاشتم
    برای 5700 هم هست ولی گویا برای ایران فرق میکنه؟!

اون آپديت مگه مال 6500 نبود؟
    و اينكه براي ايران فرق مي كنه يعني حالا آپ نكنم؟
    دوسته عزیز عجله نکن فعلا
    اون آپدیت ماله خیلی از مدل ها هست رو همون لینک کلیک کنی میبینی
    ولی گویا آپدیتی که تو ایران استفاده میشه وسطش 03 هست و آپدیته آمریکا و اروپا 02 داره
    که فکر میکنم اگر اون رو بزنی یه سری چیزا مثل فرکانس و تنظیمات --- t که مخصوص ایران هست و یا
    منو فارسی و ..... بپره ، شایدم کلا ضرر داشته باشه؟
    یکی باید از گلدیران بپرسه!

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من درست متوجه نشدم. یعنی mkv با رزولوشن 1920 در 1080 میتونه پخش کنه؟ اگه صداش فقط mp3 باشه پخش میکنه؟ اینطوری که خیلی از mkv هارو پخش نخواهد کرد.؟!؟!؟!؟!
    راستی من میخواستم lw980 بخرم. کسی از قیمتش خبر داره؟ و کلا اینکه چه جوریاس. من هرچی review ازش خوندم خوب بوده. واسه من از همه چی مهمتر اینه که خود تلویزیون بتونه mkv بخونه مخصوصا full hd

آقا شما از نظر mkv ها مطمئن باش.همرو پخش می کنه تا رزولیشن full hd.فقط من میگم صداش باید مدیکش mp3 باشه.فیلم هارو پخش می کنه ولی صداش رو پشتیبانی نمی کنه.اگه فیلم از نت میگیری یعنی همین mkv هایی که توی نت واسه دانلود هست اینارو میتونه ساپورت کنه

3. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه s a j j a d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

تا جایی که من میدونم حد اکثر رزولوشن 1080p هست و صدا رو هم تا دالبی 5.1 پشتیبانی میکنه فقط مثله اینکه dts رو ساپورت نمیکنه
    تو ایران 980 نیست و LW 98000 هست که سایز 47 اش 3.900.000 هست ، منم دارم میگیرم امروز فردا
    تا جایی که میدونم حرف نداره و در حال حاظر جزو 5 تا تلوزیون برتر دنیا هست

دوسته عزیز عجله نکن فعلا
    اون آپدیت ماله خیلی از مدل ها هست رو همون لینک کلیک کنی میبینی
    ولی گویا آپدیتی که تو ایران استفاده میشه وسطش 03 هست و آپدیته آمریکا و اروپا 02 داره
    که فکر میکنم اگر اون رو بزنی یه سری چیزا مثل فرکانس و تنظیمات --- t که مخصوص ایران هست و یا
    منو فارسی و ..... بپره ، شایدم کلا ضرر داشته باشه؟
    یکی باید از گلدیران بپرسه!
    مرسي از پاسخگوييتان تلويزيون ال جي من ساخت ايران نيست از --- t هم استفاده نمي كنم اما به توصيه شما صبر مي كنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اقا من چند تا فیلم از نت خریدم کسی با رزولوشن 3840*1080 که SBS هستمند که اگه نصف بشه میشه دوتا 1920 *1080 روی هم که 3 بعدی میشه ... ولی من هرچی با این رزولیشن رو دستگاه خواستم اجرا کنم اجرا نشد ... ولی 1920*1080 مشکلی دنداشت ولی اخه با این رزولویشن کیفیت خوب نمیشه یعنی 1080*960 یعنی 960 لاین افقی کشیده میشه و تا به 1920 برسا پس کیفیت خیلی پاین میاد ... نمیدونم چیکار کنم تا Full SBS (3840*1080) پخش کنم کسی میتونه راهنمایی کنه با هم میگم من تو پخش Half SBS (1920*1080( مشکلی ندارم ):

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام

این 65100 انگار دیگه پیدا نمیشه .. جالبه روی هرچی دست میزاریم نایاب میشه .. من دیگه کم کم دارم ناامید میشم میخوام برم سراغ سامسونگ هرچند که 8880 اونم گیر نمیاد

ممنون

پروفشنال ئظا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام

این 65100 انگار دیگه پیدا نمیشه .. جالبه روی هرچی دست میزاریم نایاب میشه .. من دیگه کم کم دارم ناامید میشم میخوام برم سراغ سامسونگ هرچند که 8880 اونم گیر نمیاد

ممنون
    منظورت رو از پیدا نمیشه متوجه نمیشم؟!
    اتفاقا من یه دونه 65100 دارم آکبند سایز 42
    که میخوام با 98000 عوض کنم
    بخوای میتونم همین رو بهت بدم ( چون فرق نداره چه اینو بدم به مغازه الباقیش رو بدم چه کلا پول بدم به طرف )
    شما کجا هستید؟
    اگه تهرانید بگید تا براتون ردیفش کنم ، البته از همون نمایندگی بگیرید راحت ترید و ارسالشم براتون رایگان هست

8. این کاربر از ئظا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

بخوای میتونم همین رو بهت بدم ( چون فرق نداره چه اینو بدم به مغازه الباقیش رو بدم چه کلا پول بدم به طرف )
    شما کجا هستید؟
    اگه تهرانید بگید تا براتون ردیفش کنم ، البته از همون نمایندگی بگیرید راحت ترید و ارسالشم براتون رایگان هست
    سلام

ممنون دوست عزیز

متاسفانه بدبختی اینه که من استان فارس هستم .. اینجا هم یه نمایندگی بیشتر نداره اونم هر روز منو سر میدوونه و میگه حالا فردا بیا زنگ بزنم فلان رفیقم ببینم داره یا نه .. علت این کارش هم اینه که مدل 57000 اورده اونم 42 اینچ و 65100 سایز 55 و تا اونا رو پول نکنه جنس جدید نمیاره .. کلا این عادتش دیگه معروف شده .. متاسفانه وسیله و امکانات هم فعلا ندارم که برم شیراز دنبالش

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اقا من چند تا فیلم از نت خریدم کسی با رزولوشن 3840*1080 که SBS هستمند که اگه نصف بشه میشه دوتا 1920 *1080 روی هم که 3 بعدی میشه ... ولی من هرچی با این رزولیشن رو دستگاه خواستم اجرا کنم اجرا نشد ... ولی 1920*1080 مشکلی دنداشت ولی اخه با این رزولویشن کیفیت خوب نمیشه یعنی 1080*960 یعنی 960 لاین افقی کشیده میشه و تا به 1920 برسا پس کیفیت خیلی پاین میاد ... نمیدونم چیکار کنم تا Full SBS (3840*1080) پخش کنم کسی میتونه راهنمایی کنه با هم میگم من تو پخش Half SBS (1920*1080( مشکلی ندارم ):

رفیق من این سوال رو از شما دارم شما که علاقه ی زیاد به full hd دارین شما این فیلم هارو میخواین از فاصله ی 2 متری تماشا کنین.چون چشم انسان فقط از فاصله ی 2 متری میتونه تصویر full hd رو تشخیص بده.

نمیتونین پخش کنین خیلی سنگیه.شما همونارو سه بعدی ببین من ضمانت می کنم تغییر کیفیت رو زیاد حس نکنید.
    چرا اینقدر سخت میگیرین به خودتون رفقا.اینطوری بخواید فیلم ببینید هیچ وقت حواستون به فیلم نیست.من با مانیتورم میبینم یه حالی می کنم

11. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

شما کجا هستید؟
    سلام

ممنون دوست عزیز

متاسفانه من استان فارس هستم .. اینجایی هم که من هستم یه نمایندگی الجی بیشتر نیست که اونم هر روز داره منو میدوونه .. میگه شرکت نداره حالا فردا بیا دوباره زنگ میزنم .. فقط هم به این خاطر که تی وی هایی که اورده رو اول اب کنه بعد جنس جدید بیاره .. متاسفانه امکان اینکه به شیراز هم برم ندارم

داستانی شده واسه خودش

پروفشنال ئظا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مرسي از پاسخگوييتان تلويزيون ال جي من ساخت ايران نيست از --- t هم استفاده نمي كنم اما به توصيه شما صبر مي كنم
    پس اگر اینطوره آپدیت رو بگیر و با خیال راحت بزن بهش

راستی این لیست چگونگی تعلق گرفتن هدایای نورورزی ال جی هست:
    Last edited by ئظا; 06-02-2012 at 22:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •