تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 364 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

داره خودمونی میشه saeeiid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان دیروز رفتم 65100 گرفتم واقعا عالی هست هم دو بعدی و هم سه بعدی
    فقط نمی تونم تلوزیون دیجیتال رو ببینم ( پیدا نمی کند ) در ضمن من تو مشهد هستم ممنون میشم کمکم کنید
    خوب بسلامتی .
    خوب مشکل از آنتنت هست.
    برو تو قسمت جستجوی دستی . ببین کیفیت و قدرت سیگنالت چه قدره .
    واسه 8 تا شبکه عادی حداقل باید 50 باشه .
    واسه باقی شبکه ها باید تقریبا بالای 80 باشه .

داره خودمونی میشه jeghly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خیلی ممنون
    ولی من اصلا هیچ سیگنالی حتی 1 درصد نمی تونم بگیرم

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون
    آنتن رو وصل کردی دیگه ؟

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:57 PM ----------

البته دوست عزیز ، اگه نصاب از طرف گلدیران اومده واستون نصب کرده وظیفش بوده تمام و کمال یادت بده و راش بندازه .

نصاب نصب کرده واستون دیگه آره ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز ، من دارم میرم . میگم که منتظر من نباشی حداقل .
    اگه آنتن وصل کردی ، باید سیگنال داشته باشی. در غیر این صورت قطعی داره کابلت .
    البته امیدوارم که نصاب واست نصب کرده باشه !

شبت به خیر

پروفشنال ئظا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

خیلی ممنون
    اولا مبارک باشه
    ثانیا نصاب باید نصب کنه و تحویل بده و در صورتی که خودتون باز کردیدو نصب کردید نه هدیه شامل حالتون میشه
    و نه گارانتی متاسفانه
    ثالثا بررسی کنید ببینید اصلا منطقه ای که هستید تحت پوشش شبکه های دیجیتال هست یا نه؟!

داره خودمونی میشه jeghly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نصاب نصب کرد
    ولی اصلا هیچ تلاشی برای درست کردن این مشکل نکرد فقط گفت اینجا خوب پوشش نمیده و باید یک ----- بگیرید

پروفشنال ئظا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

نصاب نصب کرد
    ولی اصلا هیچ تلاشی برای درست کردن این مشکل نکرد فقط گفت اینجا خوب پوشش نمیده و باید یک ----- بگیرید
    یه تحقیقی بکن ببین جایی که هستید کلا شبکه های دیجیتال پوشش داره؟
    اگر داره آنتنتون رو چک کن ببین به سمت فرستده شهرتون هست؟
    چون مشکلی نیست که بشه راهنمایی از راه دور کرد و باید یا بلد باشید
    یا یه متخصص بیاد چک کنه و یا حد اقل راهنماییتون کنه
    با توجه به حرفی که نصاب زده احتمالا تحت پوشش شبکه های دیجیتالی نیستید متاسفانه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض رونمایی از ویژگیهای جدید تلویزیون های هوشمند ال جی در سال ۲۰۱۲

سلام. کسی میدونه که آیا ممکنه ال جی برای 57000 در سال 2012 آپدیتی معرفی کنه که بتونه قابلیت Multitask به اون بده؟
    مثل تلوزیون ابونتو که تو سایتش زده. کسی اطلاعی داره؟
    اگه بشه خیلی عالیه!!!

رونمایی از ویژگیهای جدید تلویزیون های هوشمند ال جی در سال ۲۰۱۲

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شرکت ال جی از ویژگیهای جدید تلویزیون های هوشمند خود در نمایشگاه CES لاس وگاس سال جاری پرده برداری می کند. ال جی قصد دارد در سال ۲۰۱۲ با قرار دادن بیش از ۱۲۰۰ برنامه کاربردی و کنترل جادویی جدید (Magic Remote) به تلویزیون های هوشمند خود رنگ جدیدی دهد.

به گفته مدیر ارشد ال جی در این بخش: گرچه بازار تلویزیون های هوشمند در مراحل اولیه خود به سر می برد، اما شرکت ال جی به طور مستمر در حال عرضه ویژگیهای جدید و به روز کردن تکنولوژی موجود به منظور دستیابی به جایگاه برترین تولید کننده تلویزیون های هوشمند در جهان می باشد. ویژگیهای کاربردی که در تلویزیون های هوشمند جدید ال جی معرفی خواهد شد، به کاربران این امکان را می دهد که تجربه جدیدی از تماشای تلویزیون داشته باشند.
    تلویزیون های هوشمند ال جی پیشرفت چشمگیری را با ارائه بیش از ۱۲۰۰ برنامه کاربردی در سال اخیر داشته است. علاوه بردسترسی به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی، بیشتر کاربران می توانند به خدمات شبکه های اجتماعی (SNS) و کمک به خیریه ها از طریق تلویزیون های هوشمند خود دسترسی داشته باشند.
    ال جی در منطقه سه بعدی خود در نمایشگاه، علاوه بر ارائه مجموعه ای از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی سه بعدی، قادر است فیلم های دوبعدی موجود را با استفاده از موتور مبدل ال جی به سه بعدی تبدیل نماید.
    به دلیل استفاده از تکنولوژی FPR، عینک های سه بعدی ال جی بدون باتری، سبک و ارزان بوده که این ویژگی باعث ایده آل بودن تلویزیون های ال جی برای استفاده گروهی در خانواده و مدت زمان طولانی تر برای مشاهده می باشد.
    اگرچه ویژگی های تلویزیون های هوشمند در حال رشد می باشد، ولی با استفاده از کنترل جادویی ال جی همه چیز روزبه روز ساده تر می شود. ویژگی جدید تشخیص صدا این امکان را به کاربران می دهد که با استفاده از دستورات صوتی متن هایی را وارد کنند. کلید گرد موجود بر روی این کنترل جادویی موجب حرکت و انتخاب سریع تر در منوها و برنامه های مختلف می شود. تنها با حرکت دادن این کنترل (مانند موس کامپیوتر) می توانید گزینه مورد نظر را بر روی صفحه انتخاب نمایید. ویژگی تشخیص حالت بدن این امکان را به افراد می دهد که با حرکات فیزیکی مانند تکان دادن دست تلویزیون خود را کنترل نموده و تنها با یک اشاره به راحتی و سریع گزینه مورد نظر را بر روی صفحه تلویزیون هوشمند خود انتخاب نمایند.

سینمای سه بعدی هوشمند ال جی ویژگی ارتباطی متعددی را ارائه می کند، که جدیدترین آنها تکنولوژی WiDi اینتل میباشد، که به افراد این امکان را می دهد تا ارتباط بیسیم ساده و سریعی را بین تلویزیون و کامپیوتر شخصی خود بدون نیاز به اینترنت به وجود آورند. از طریق تکنولوژی اشتراک گذاری هوشمند کاربران قادر هستند به اطلاعات ذخیره شده روی دستگاه های خارجی از قبیل کامپیوترهای شخصی، تبلت ها و گوشی های هوشمند دسترسی یافته، و هم چنین تصویر تلویزیون را به دستگاه های خارجی از طریق WiFi انتقال دهند.
    از طریق سرویس برنامه های کاربردی شما می توانید به تعداد زیادی برنامه و محتوا در تلویزیون هوشمند خود دسترسی داشته باشید. با وجود افزایش همیشگی تعداد برنامه ها و محتواها، ویژگی داشبورد خانگی ال جی با قابلیت به روز رسانی، همواره جستجویی سریع و آسان را برای شما فراهم می نماید. علاوه بر این با ایجاد یک میانبر بر روی صفحه داشبورد خانگی، افراد می توانند از برنامه و محتوای مورد نظر خود هر چه سریعتر استفاده نمایند.[/QUOTE]

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نصاب نصب کرد
    از گلد ایران که زنگیدن درمورد نصب و اینا نظرتو بپرسن قشنگ بهشون بگو.
    نصاب من بیچاره ساعت 12 شب اومد. تا یک و نیم اینا درگیر بود و یاد من میداد !

پروفشنال ئظا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

برای دوستانی که میخوان بدونن تفاوت تکنولوژی اکتیو و پسیو چی هست و کدوم برنده هستن:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •