تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: قطع شدن اینترنت پس از اتصال وی پی ان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2022

پيش فرض قطع شدن اینترنت پس از اتصال وی پی ان

سلام خدمت همگی
    من ویندوز ۱۱ نسخه پرو نصب کردم وقتی با برنامه وی پی ان وصل میشم( وی پی ان ویندوز نه نرم افزار مخصوص ویندوز میریزم ) دسترسی اینترنت رو قطع میکنه ویندوز. اینترنت و وای فای خونه وصله روی گوشی و دیوایس های دیگه اما ویندوز وای فایش قطع میشه و برنامه وی پی ان رو خاموش میکنم دوباره فای فای لپ تاپ وصل میشه. روی ویندوز ۱۰ اینطوری نمیشد. من انتی ویروس رو کلا پاک کردم و فایروال رو هم خاموش کردم ولی باز هم همینطوری بود.من یک لپ تاپ دیگه هم دارم با شرایط مشابه اون این اتفاق براش نمیوفته.
    علت چی میتونه باشه و کسی راه حلی داره براش؟؟
    ممنون

در آغاز فعالیت strong98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام خدمت همگی
    من ویندوز ۱۱ نسخه پرو نصب کردم وقتی با برنامه وی پی ان وصل میشم( وی پی ان ویندوز نه نرم افزار مخصوص ویندوز میریزم ) دسترسی اینترنت رو قطع میکنه ویندوز. اینترنت و وای فای خونه وصله روی گوشی و دیوایس های دیگه اما ویندوز وای فایش قطع میشه و برنامه وی پی ان رو خاموش میکنم دوباره فای فای لپ تاپ وصل میشه. روی ویندوز ۱۰ اینطوری نمیشد. من انتی ویروس رو کلا پاک کردم و فایروال رو هم خاموش کردم ولی باز هم همینطوری بود.من یک لپ تاپ دیگه هم دارم با شرایط مشابه اون این اتفاق براش نمیوفته.
    علت چی میتونه باشه و کسی راه حلی داره براش؟؟
    ممنون
    این مشکل روی تمامی ریلیز های ویندوز 11 هست متاسفانه پروتگل عای pptp & l2tp کانکت نمیشن و مشکل دارن .
    اگه لب تاپت مدل dell هست dell optimzer رو کلا غیر فعال کن اوکی میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •