تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 241 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

اگه نباشه جاش خالی می مونه 0015351971's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام
    ویندوز 7 من که 32 بیتی هستش از همون اول که سیستم رو جمع کردم موقع روشن کردن و همچنین در بعضی مواقع که بعد از چند ساعت کار یهو BSOD میده . و یه چیز جالب هم که کشف کردم اینه که وقتی این روش رو که الان میگم رو اختراع کردم (خودمم نمیدونم چی شد اینطوری شد) دیگه مشکلم پیش نمیاد ولی میخوام کلا مششکل حل شه.
    اینم چیزی که من اختراع کردم
    اول دکمه پاور رو میزنم بعد از چند ثانیه که صفحه اینتل اومد دوبار دکمه ریست رو میزنم بعد PC خودش خاموش و خودش روشن میشه
    اینجوری که روشنش میکنم هیچ اروری نمیده و به طور مداوم حتی اگر 24 ساعت هم روشنن باشه و ازش کار بکشم هیچی نمیشه ولی اگه یه ضرب روشن کنم در عرض 10 ثانیه صفحه آبی میاد.

CPU: Intel core 2 quad q9400 فکر کنم اینم مشخصاتشه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Ram: 4GB
    VGA: GeForce GT 240 فکر کنم اینم مشخصاتشه :
    کد:
    فایل Minidump: لینک دانلود :
    1.
    کد:
    2.
    کد:
    رو دوتا سرور آپ کردم
    ---
    راستی من قبلا این مشک رو مطرح کرده بود تو تاپیک ززیر ولی نتیجه ای نداشت شاید مشخصاتی که ازم میخواین تو این تاپیک گفته باشم :
    کد:
    اصلا مشکل من حل میشه با این توضیحاتی که دادم ؟
    چیز دیگه ای خواستین بگید آپ کنم خیلی اعصابمو خورد کرده این آبیه
    تشکر از پیگیریتون
    Last edited by 0015351971; 03-06-2011 at 07:27.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    United of Persia

پيش فرض

شما به همین مسیر برین C:\Windows\
    Minidump باید همون پوشه آخری تو همین مسیری که با رنگ سبز مشخص شده باشه بعد شما باید رو پوشه کلیک کنید تا باز بشه و فایل داخلش اینجا واسه مابقی دوستان آپلود کنید درضمن اگرهمون صفحه آبی اومده باشه و سیستم ریست بشه یا هنگ بکنه این پوشه و همچنین فایل داخلش ساخته میشه درضمن شما ازقسمت folder options وندوز کلیه فایلها رو ازحالت هیدن خارج کنید ببینید بازم تو همون مسیر بالا نیست اون پوشه.

بله دوست عزیز کاملا متوجه شدم....با اولین پیغام صفحه آبی اون پوشه ساخته میشه ولی مشکل من اینجاست که اگه متنی که نوشته بودم رو دقیق میخوندن شاید میفهمیدن که مشکل من اصلا صفحه آبی نیست....
    من گفتم وقتی موس رو تکون میدم لاگ آن میشه و یک لحظه تصویر میره و در عرض یک هزارم ثانیه اون صفحه آبیه اومد و اگه من اسم ارور صفحه آبی رو اینجا نشنیده بودم باور کنید انقدر سریع میاد و میره که اصلا نمیفهمیدم...
    به نظرم اون دوستمون نباید میومد و اون پست من رو میبست چون منم حدس زدم که شاید اصلا مشکل از صفحه آبی نباشه واسه همین یک پست جدا زده بودم که یهو بستنش
    خلاصه ویندوزم رو عوض کردم و دیروز که هرچی اسلیپ کردم مشکلی نداشت ولی اگه دوباره اونجوری شد خودم میتونم مشخصات کامل سیستمم رو بهتون بدم تا شاید بتونید حلش کنید ولی توی این دو روز که روی این ویندوز جدید اتفاق نیفتاده...ولی چون این دی وی دی ها هم مال همون شرکت ویندوز قبلیم هست احتمال وقوع این مشکل وجود داره...

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله دوست عزیز کاملا متوجه شدم....با اولین پیغام صفحه آبی اون پوشه ساخته میشه ولی مشکل من اینجاست که اگه متنی که نوشته بودم رو دقیق میخوندن شاید میفهمیدن که مشکل من اصلا صفحه آبی نیست....
    من گفتم وقتی موس رو تکون میدم لاگ آن میشه و یک لحظه تصویر میره و در عرض یک هزارم ثانیه اون صفحه آبیه اومد و اگه من اسم ارور صفحه آبی رو اینجا نشنیده بودم باور کنید انقدر سریع میاد و میره که اصلا نمیفهمیدم...
    به نظرم اون دوستمون نباید میومد و اون پست من رو میبست چون منم حدس زدم که شاید اصلا مشکل از صفحه آبی نباشه واسه همین یک پست جدا زده بودم که یهو بستنش
    خلاصه ویندوزم رو عوض کردم و دیروز که هرچی اسلیپ کردم مشکلی نداشت ولی اگه دوباره اونجوری شد خودم میتونم مشخصات کامل سیستمم رو بهتون بدم تا شاید بتونید حلش کنید ولی توی این دو روز که روی این ویندوز جدید اتفاق نیفتاده...ولی چون این دی وی دی ها هم مال همون شرکت ویندوز قبلیم هست احتمال وقوع این مشکل وجود داره...
    توی تاپیکی که بسته شد هم شما داشتین BSOD رو بررسی میکردین! که موازی کاری بود و بسته شد

4. این کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    ویندوز 7 من که 32 بیتی هستش از همون اول که سیستم رو جمع کردم موقع روشن کردن و همچنین در بعضی مواقع که بعد از چند ساعت کار یهو BSOD میده . و یه چیز جالب هم که کشف کردم اینه که وقتی این روش رو که الان میگم رو اختراع کردم (خودمم نمیدونم چی شد اینطوری شد) دیگه مشکلم پیش نمیاد ولی میخوام کلا مششکل حل شه.
    اول دکمه پاور رو میزنم بعد از چند ثانیه که صفحه اینتل اومد دوبار دکمه ریست رو میزنم بعد PC خودش خاموش و خودش روشن میشه
    اینجوری که روشنش میکنم هیچ اروری نمیده و به طور مداوم حتی اگر 24 ساعت هم روشنن باشه و ازش کار بکشم هیچی نمیشه ولی اگه یه ضرب روشن کنم در عرض 10 ثانیه صفحه آبی میاد.

CPU: Intel core 2 quad q9400 فکر کنم اینم مشخصاتشه :
    کد:
    Ram: 4GB
    VGA: GeForce GT 240 فکر کنم اینم مشخصاتشه :
    کد:
    فایل Minidump: لینک دانلود :
    1.
    کد:
    2.
    کد:
    رو دوتا سرور آپ کردم
    ---
    راستی من قبلا این مشک رو مطرح کرده بود تو تاپیک ززیر ولی نتیجه ای نداشت شاید مشخصاتی که ازم میخواین تو این تاپیک گفته باشم :
    کد:
    اصلا مشکل من حل میشه با این توضیحاتی که دادم ؟
    چیز دیگه ای خواستین بگید آپ کنم خیلی اعصابمو خورد کرده این آبیه
    تشکر از پیگیریتون
    سلام
    مشکل از NT Kernel & System هست! که فایل ویندوز هست، به نظر من یک بار ویندوز رو ریپیر کنین!

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

سلام
    همونطور که ASK_bl عزیز گفت خطاتون سیستمیه ولی شما اگر فایلهای Dump بیشتری دارید همشون رو بدین.
    اگرویندوزتون رو عوض نکردین با توجه به اینکه دلیل خطا در این فایل DUMP که دادین CSRSS.exe یعنی یکی از فایلهای ویندوزی ذکر شده ممکنه ویروسی باشید یا ویندوزتون مشکل داشته.
    اگر که با هربار عوض کردن ویندوز این مشکل رو دارید یک Detail System Information با CPU-Z بدین بهم و همچنین یک Overal System Information برای بررسی IRQها بدین و همچنین یک Autorun Information برای بررسی ویروسی بودن سیستمتون بدین.
    همش رو باهم آپلود کنید.
    همچنین با این فایلها یک Dump جدید هم بدین. یعنی تمام فایلهای Minidump رو حذف کنید و بعد از خطای جدید به من فایل ایجاد شده ی جدید رو هم بدین.

7. این کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام
    مشکل از NT Kernel & System هست! که فایل ویندوز هست، به نظر من یک بار ویندوز رو ریپیر کنین!
    دوست عزیز فکر نمیکنم با ریپیر درست بشه
    چون من چندین بار ویندوز سون رو ریختم ولی با هم همینطوری میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

سلام
    این دو تا ارور مربوط به چی هست؟
    1

2

ممنون میشم راهنمایی کنید.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

درایوهای سیستم کلا آپدیت کنیداگروسیله ای به سیستم وصله که پورتش usb ازسیستم جدا کنید همچنین کارت وایرلس به این مسیر پایین برین و virtual memory رو فعال یا غیر فعال کنید بعدش سیستم ریستارت کنید

My Computer

Properties

Advanced

Performance

Advanced

Virtual Memory

11. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

درایوهای سیستم کلا آپدیت کنیداگروسیله ای به سیستم وصله که پورتش usb ازسیستم جدا کنید همچنین کارت وایرلس به این مسیر پایین برین و virtual memory رو فعال یا غیر فعال کنید بعدش سیستم ریستارت کنید

My Computer

Properties

Advanced

Performance

Advanced

Virtual Memory
    شما الان به کی گفتی اینو ؟

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

سلام
    این دو تا ارور مربوط به چی هست؟
    1

2

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    صفحه ی اول تاپیک اشاره شده که:
    خیلی مهمه که چیزهای خواسته شده رو به ما بدین. از برنامه ی BSOD Viewer عکس نگیرید چون فقط به صورت مقدماتی با این نرم افزار فایلها باز میشه و وقتی فایلهای DMP نباشه اصلا نمیشه تصمیم درست گرفت چون از چند نرم افزار برای بررسی استفاده میشه.
    دوست عزیز ما از BSOD Information برای بررسی سطحی استفاده میکنیم و عکس این نرم افزار هیچ کمکی نمیکنه.
    درضمن این دو عکس فکر نمیکنم مربوط به یک سیستم باشه. این عکسهای سیستمهای مختلفی هستش. ورژن فایلهای هسته متفاوته.

My Computer

Properties

Advanced

Performance

Advanced

Virtual Memory
    دوستان دیگر شدیدا خواهش دارم اگر علم کافی و بررسی دقیق از خطا ندارند با نظرشون گیج نکنند سوال کننده ها رو چون همونطور که گفتم ممکنه خطاهای دقیقا مشابه دلایل کاملا مختلف داشته باشه و تجربه ی رفع یک خطا ممکنه برای یک خطای دیگه جواب نده.
    در صورت برخورد با این موارد به مدیر و ناظر انجمن گزارش میشه.

14. 2 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •